Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) zH. válasza Infranyuszi (#8550) üzenetére


zH.
senior tag

Link

;)

just be

(#8552) Infranyuszi válasza zH. (#8551) üzenetére


Infranyuszi
tag

namajd megyekén oda ha hazaért a gépem, csak rossz érzést kelt bennem az, hogy mindenki lealázok a statommal.. dehanektekezkell :c))) ;]

(#8553) zH.


zH.
senior tag

Privátszerojelszóval :P

just be

(#8554) h.adam.92 válasza zH. (#8553) üzenetére


h.adam.92
őstag

arra a szerora hogyan lehet regelni? csak mert engem banoltak.

(#8555) zH. válasza h.adam.92 (#8554) üzenetére


zH.
senior tag

Ha fentvagy ITT akkor írsz a fórumba hogy írjanak fel egy listára ,és akkor nem bannolnak.
Amúgy lehet én bannoltalak ,volt fent pár ismeretlen személy :DDD

[ Szerkesztve ]

just be

(#8556) h.adam.92 válasza zH. (#8555) üzenetére


h.adam.92
őstag

nem vagyok fent az oldalon.

(#8557) zH. válasza h.adam.92 (#8556) üzenetére


zH.
senior tag

Akkor megvan az ok

just be

(#8558) Zolás válasza zH. (#8557) üzenetére


Zolás
addikt

Hogy lehet bekerülni mester? Ó add meg a belépést kééérleeeek :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8559) Tripower válasza sNORh (#8544) üzenetére


Tripower
tag

ez majdnem olyan ütös mint az AGP ct verzió! :DDD

(#8560) h.adam.92 válasza zH. (#8557) üzenetére


h.adam.92
őstag

eddig is tudtam h miért banoltak, azért kérdezem h hogyan lehet regelni.

(#8561) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

én regisztráltam ott de érted nekem ez tök angol .:D

(#8562) sNORh válasza Zolás (#8558) üzenetére


sNORh
addikt

A belépési kódokat csak a kilövés pillanatában kapjuk meg.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8563) Zolás válasza sNORh (#8562) üzenetére


Zolás
addikt

Ezek szerint hedcsátt közben a golyóról olvassam le fejben??? :DDD Nem is rossz megoldás. Akinek nem megy nem elég kocka és nem jut be :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8564) sNORh válasza Zolás (#8563) üzenetére


sNORh
addikt

pontosan.. tudnikell fejben számolni, a kód megegyezik a hitek számával... xd

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8565) sNORh


sNORh
addikt

lolmár Becup FAIL... :W

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8566) nike_ válasza sNORh (#8565) üzenetére


nike_
addikt

pff, ez is befuccsol

(#8567) sNORh válasza nike_ (#8566) üzenetére


sNORh
addikt

jihetetlen eza szervezés, hozzáértés..
0 Source-TV
0 Stream TV
semmi infó
majd 12-kor kitették majdcsak ez egész A-B csoport eredményeit..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8568) nike_ válasza sNORh (#8567) üzenetére


nike_
addikt

Nincs Source TV??? :Y Úristenem

(#8569) sNORh válasza nike_ (#8568) üzenetére


sNORh
addikt

dede 13:30-ra lett..
16-14 ReasonGaming - Netfighterz
19-11 teamwork - KINGMAKERS
18-12 haxx-esports - n1ce-6aming

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8570) nike_ válasza sNORh (#8569) üzenetére


nike_
addikt

nice-gamingesekkel már játszottam párszor :)

Hol lehet ezeket az eseményeket nyomonkövetni? - Megtaláltam, csak nem jó. :) csak néha

[ Szerkesztve ]

(#8571) sNORh válasza nike_ (#8570) üzenetére


sNORh
addikt

http://www.becup.hu/hu/lan/meccslist/5/csoport
5. csoport megy majd most..
source tv ipk:
TV1: 84.2.79.217:26020
TV2: 84.2.79.217:26030 OBI- Teamwork
TV3: 84.2.79.217:26040
TV4: 84.2.79.217:26050

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8572) sNORh válasza sNORh (#8571) üzenetére


sNORh
addikt

na változás TV-OBI 84.2.79.217:26020 zsirlesz

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8573) nike_ válasza sNORh (#8571) üzenetére


nike_
addikt

Ezeket hová kell írni (az IP-ket)? :B Bocs, csak nemrég kezdtem el újra cs-zni (Miután megvettem a Steamet).

(#8574) h.adam.92 válasza nike_ (#8573) üzenetére


h.adam.92
őstag

console-ba: connect 84.2.79.217:26020

(#8575) nike_ válasza h.adam.92 (#8574) üzenetére


nike_
addikt

thx, nem tudtam hogy így kell a SourceTV-t is :B Azt tudtam, hogy szeróra lehet így csatlakozni.

Nem tud csatlakozni...

[ Szerkesztve ]

(#8576) Zolás válasza nike_ (#8573) üzenetére


Zolás
addikt

Megvetted az egész Steamet?? Hadd legyek a barátod lééégysziiiiiiiiiiiiiiiii :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8577) nike_ válasza Zolás (#8576) üzenetére


nike_
addikt

Érdekből nem barátkozom xD Jól van na, a CSS-t vettem meg, elírtam.

Még mindig nem hozza be a SourceTV IP-ket.. :O

(#8578) zH. válasza Zolás (#8576) üzenetére


zH.
senior tag

:DDD

just be

(#8579) Csabee.


Csabee.
nagyúr

felmentem a héten 1-2 alkalommal magyar szerverre, és elképszető ahogy a 10-14éves korosztály végig beszélgeti a sok a játékot, szinte élvezhetetlen játszani,mert annyi marhaságot hordanak össze, jah és ha netalántán csajt látnak akkor az a "csajozás" ami ott megy.. hát félelmetes... :) úgy elmegy a kedvem ilyenkor a magyar szerverektől! volume-t lekell venni teljesen :)

Üdv: Csabee.

(#8580) zH. válasza Csabee. (#8579) üzenetére


zH.
senior tag

voice_enable 0 megoldja :DDD
Engem is szoktak az ilyenek idegesíteni ,rögtön letiltom a hangot.

just be

(#8581) Csabee. válasza zH. (#8580) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jó értem én, de van amikor jó hallani hogy ki mit mond (persze ha nem folyamatosan beszélnek a kis kockák :D )

Üdv: Csabee.

(#8582) h.adam.92 válasza Csabee. (#8581) üzenetére


h.adam.92
őstag

én a 10 éves droidok miatt szoktam már inkább fr meg ger pubokon tolni. általában 20+ a korosztály és k*rva yo a hangulat.

(#8583) Csabee. válasza h.adam.92 (#8582) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:) jaja, mondjuk ott is vannak elvetemül alakok! minden esetre én a cs1.6al jáccottam világ életemben, igaz nem sokat, de arra épp elég hogy itt a CSS-be a pályák sokkal zsófoltabbak,kidolgozotabbak, és számomra nehezebbek :)

Üdv: Csabee.

(#8584) h.adam.92 válasza Csabee. (#8583) üzenetére


h.adam.92
őstag

van ennek hátránya is, rengeteg a bug a mapokon, és aki ismeri is őket hasznára válhat.

(#8585) sNORh válasza h.adam.92 (#8584) üzenetére


sNORh
addikt

igylesz belöled prö? xd

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8586) h.adam.92 válasza sNORh (#8585) üzenetére


h.adam.92
őstag

dehogy, wh-t használok :DDD

(#8587) Solad válasza zH. (#8580) üzenetére


Solad
őstag

vájámá. te nem ebbe a korosztályba tartozol?:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8588) sNORh válasza h.adam.92 (#8586) üzenetére


sNORh
addikt

jó de melette xd

Solad: csak ő kommuninaktiv :D meg nincs sipoló hangja.. sokat szo.. xd

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8589) zH. válasza Solad (#8587) üzenetére


zH.
senior tag

jova ,de en nem nyomom a gombot egész idő alatt :D

just be

(#8590) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

engemismindig 10-12 évesnek gondolnak a hangommiatt.. pedig már több mint 22 vagyok..de én élvezem,mert lehet mindenkit oltani :D hehe

(#8591) nike_ válasza zH. (#8589) üzenetére


nike_
addikt

én se, pedig 14 vagyok. sőt, azt mondják ne is beszéljek, mert szar a mikim :DDD tehát már itt megbukott a dolog. mondjuk a hangom is kb. 11-12 éves szinten van, úgyhogy már csak a magam leégetésének elkerülése végett se beszélek :)

[ Szerkesztve ]

(#8592) h.adam.92 válasza Infranyuszi (#8590) üzenetére


h.adam.92
őstag

amikor láttalak, akkor hallottam is a hangodat és tényleg olyan mint egy kisbabáé :DDD

(#8593) Infranyuszi válasza h.adam.92 (#8592) üzenetére


Infranyuszi
tag

tudom sajnos :c) denembaj, ennyi hiba belémfér :D

(#8594) zH.


zH.
senior tag

tv nézés ,és hűtő kinyitási próbák cpl_strikeon :DDD :DD

just be

(#8595) sNORh válasza zH. (#8594) üzenetére


sNORh
addikt

olcsójáték :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8596) zH. válasza sNORh (#8595) üzenetére


zH.
senior tag

just be

(#8597) h.adam.92


h.adam.92
őstag

néztétek a becup döntőt? szép gyalázás volt... xD

(#8598) sNORh válasza h.adam.92 (#8597) üzenetére


sNORh
addikt

hja :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8599) Infranyuszi válasza zH. (#8596) üzenetére


Infranyuszi
tag

ring, ring, ring, ring, ring, ring, ring BONANA- PHONE
tup-turu-ruru-rup
ding-dong,ding-dong,ding-dong,ding BONAANAA - PHONEE!!!
I've got this feeling, so appealing, feet the rest beat the best !:DDDD

(#8600) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

segítsetek picit
milyen fülest vegyek? :F

ez a jobb: http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=00571

vagy ez: http://www.itcapital.hu/index.php?page=tleir&tid=CR-51MZ0310AA001

?
help !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.