Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Kecskemétlan


Kecskemétlan
csendes tag

Óriási KÖTETLEN (nem verseny!) GAMEPARTY! :))

http://www.kecskemetilan.net/

FÓRUM

33 órás örűlt lanparty Kecskeméten 2009. december 19.-20. <www.kecskemetilan.net>

(#9152) Szuperboci válasza Zolás (#9147) üzenetére


Szuperboci
senior tag

jövőhéten játszhatunk :) itt tudsz addolni.

Music!!!

(#9153) Genius007 válasza Kecskemétlan (#9151) üzenetére


Genius007
őstag

6500/fő haggyad már :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#9154) Zolás válasza Szuperboci (#9152) üzenetére


Zolás
addikt

Megtörtént.
Ahogy össze tudom hozni nyomhatnánk egy partit. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9155) Zolás válasza Genius007 (#9153) üzenetére


Zolás
addikt

Van benne egy 3dl üdcsi is nemondd má hogy neméri meg :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9156) Zolás válasza Szuperboci (#9152) üzenetére


Zolás
addikt

Hát nem gyengén nyomod a sniperrel.
Adták is az ívet keményen.Retkes csiter nem is látott stb.
De a legjobban az tetszett mikor a csávókám elkezdi: Most nagyon király klánom van két magyar bajnokkal is nyomom az egyik valami ghostie a másik meg a west. Hát szakadtam a röhögéstől. Mondom és west fent van most steamen? Nem nem a nöjénél van és offline. Közbe meg kapja a hedit a kollégától. Hát brutálisan hülyék az emberek. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9157) Genius007 válasza Zolás (#9156) üzenetére


Genius007
őstag

Westnek szól:

Ez remélem nem akkor volt amikor hívtál, és leráztalak. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#9158) GabN73 válasza Szuperboci (#9143) üzenetére


GabN73
addikt

egyszer majd warolhatunk mi is :D :C

(#9159) Szuperboci válasza Genius007 (#9157) üzenetére


Szuperboci
senior tag

nem nem :)

Music!!!

(#9160) Janoex


Janoex
tag

sziasztok egy kérdésem van ,hogy lehet 80-as pingem ilyen net mellet?

[ Szerkesztve ]

(#9161) Zolás válasza Janoex (#9160) üzenetére


Zolás
addikt

Közted és a játék szeró között van egy vagy két pont ahol retek lassan megy az adat.
Továbbá elég sok szeró van amiket külföldről inditanak. A szeró még lehet magyar de fizikailag kint van németbe pl.
Nekünk a warszeró pl németbe van mert a külfödiek nem tudnak gémelni a magyar szerókon. Igy meg általában ugyanaz a ping mindkét félnek.
Van valami progi ami mutatja hogy milyen vonalakon mész keresztül mire eléred a célod. Most nem ugrik be a neve de nekem is elég sok vacak helyen megy át mire elérem a szerónkat. Haver diginettel nagyobb pinggel nyomja mint én. Ha letölt közbe ha nem. Ez sajnos ilyen és mivel a te szolgáltatód nem hibázik még szólni se tudsz érte. Ahogy a kép amit beraktál mutatja az ő részén minden OK.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9162) Szuperboci válasza Zolás (#9161) üzenetére


Szuperboci
senior tag

nekem 4 es pingem szokott lenni,német szerokon meg néha 5 ös néha 10 körüli :D feel the digi D:

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#9163) Djuree válasza Janoex (#9160) üzenetére


Djuree
félisten

semmi köze a net sebességnek a pinghez....válts szolgáltatót, költözz közelebb a szerverhez :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9164) Genius007 válasza Janoex (#9160) üzenetére


Genius007
őstag

Ez ha jól látom akkor egy UPC Fiber Power 120 :)
Nekem is UPC van, (most ilyen) néha szórakozik (ugrál a ping belföldre - külföldre) de általába 10-20percen belül mindig megjavul, ha meg nem akar javulni, akkor teszek ellene okosan. :DDD Az esetek többségében bix.hu -ra 8-12pingem van, külföldre pedig 20-30.
Azt hogy milyen pontokon megy keresztül a neted, azt a tracert parancsal tudod ellenőrizni.

Pl. Start -> Futtatás -> cmd -> tracert www.index.hu

C:\Administrator\MoonDoom>tracert www.index.hu

Útvonal követése a következőhöz: www.index.hu [217.20.130.97]
legfeljebb 30 ugrással:

1 * * * A kérésre nem érkezett válasz a határidőn belül.

2 11 ms 12 ms 13 ms 10.102.11.254
3 12 ms 73 ms 12 ms catv-80-98-55-145.catv.broadband.hu [80.98.55.145]
4 15 ms 12 ms 12 ms 193.188.137.25
5 12 ms 14 ms 10 ms sportgeza.hu [217.20.130.97]

Az útvonalkövetés elkészült.

A *-ok gondot jelentenek az esetek többségében! (de nekem direkt van így!) :)

Amúgy Game-re legjobb net jelenleg a DigiNET, mert bix-et 1-2-3ms alatt eléri, külföldre kb. 4-20ms

Ui.: Mondjuk van még 1-2 jó szolgáltató Wirelessen is, nem csak kábelen, pl. GeminiNET 2-3-4ms alatt eléri a bix-et, és külföldre is nagyon jó pingjük van.

GeminiNET WebSite

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#9165) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

beált a topik :I :U

Music!!!

(#9166) Zolás válasza Szuperboci (#9165) üzenetére


Zolás
addikt

Mindenki ezerrel nyomja a csét nincs idő fórumozni :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9167) sNORh válasza Szuperboci (#9165) üzenetére


sNORh
addikt

én megakarlak Westegetni egy fragmovieval.. azon wörkölök.. ;]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9168) Szuperboci válasza sNORh (#9167) üzenetére


Szuperboci
senior tag

:D jolvan:D

Music!!!

(#9169) GabN73 válasza Szuperboci (#9168) üzenetére


GabN73
addikt

amúgy most mi van a LION-nal? inaktívak lettetek? pubhiány volt vagy mi?:P :D

(#9170) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

ja bomblás uj lu lesz :D azért 1 évig birtuk együtt :)

Music!!!

(#9171) GabN73 válasza Szuperboci (#9170) üzenetére


GabN73
addikt

kár érte...

(#9172) Zolás válasza Szuperboci (#9170) üzenetére


Zolás
addikt

Nem frissült be mindenkinek az aimbot? :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9173) Csabee. válasza Zolás (#9172) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jó hogy szólsz nekem már frissült is :DDD

Üdv: Csabee.

(#9174) GabN73 válasza Zolás (#9172) üzenetére


GabN73
addikt

nem hát főleg h lanon is voltak... :P :P

(#9175) Szuperboci válasza Zolás (#9172) üzenetére


Szuperboci
senior tag

kackac :)

Music!!!

(#9176) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Mennyire kompatibilis a Source az 1.6-os "eredeti" CS-vel?
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#9177) Zolás válasza piadex2 (#9176) üzenetére


Zolás
addikt

Mivel legyen kompatibilis? 2külön játék. Az hogy a gépeden hogy fog futni az más kérdés.
Ha csavart módon "eredeti" akkor meg lehetőleg ne ugyanabba a mappába másold be mindkettőt.Habár a STEAM ugyis saját mappát nyit magának installkor és nem igazán érdekli hogy mi mással játszol még ...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9178) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

(#9179) sNORh válasza Szuperboci (#9178) üzenetére


sNORh
addikt

durcábban néz ki a low ace :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9180) Szuperboci válasza sNORh (#9179) üzenetére


Szuperboci
senior tag

jham hát ő már régebb ota csinálja őket mint én :D

Music!!!

(#9181) sNORh válasza Szuperboci (#9180) üzenetére


sNORh
addikt

vágesz ^^

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9182) h.adam.92


h.adam.92
őstag

áááhh, már csak djuree hszét várom :DD

(#9183) GabN73


GabN73
addikt

(#9184) GabN73


GabN73
addikt

Bedbojz powa :DDD
felmegyek 15-0 srác beírja: ez csal...jó hát okkés,átáll TKzik minden körben,vagy meghaltam vagy 3 hps voltam...ezt kb 10 körön keresztül megcsinálta.Feljött 1 admin persze kit bannol? engem... miért él ennyi ügyes nyomorék?... :U :U

(#9185) piadex2


piadex2
senior tag

Hello!

Ajánlok egy jó lan party-t: Dunakeszi Mega LAN Party.
Nagy buli lesz!

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#9186) Szuperboci válasza piadex2 (#9185) üzenetére


Szuperboci
senior tag

szilveszter este 6?:D:D:

Music!!!

(#9187) GabN73 válasza piadex2 (#9185) üzenetére


GabN73
addikt

juj...szilveszterkor inni illik nem kockulni :'D
1600ban benne van a sör energiaital + a kaja is?

(#9188) h.adam.92 válasza GabN73 (#9187) üzenetére


h.adam.92
őstag

pfuu, ettől a piros háttértől kiégett a retinám :DDD
am sztem csak a pezsgő van benne

(#9189) GabN73 válasza h.adam.92 (#9188) üzenetére


GabN73
addikt

nekem ilyen tüdő rózsaszín vagy mi a f**zom a neve... :D

de akkor is inkább házibuli fejenként 1 rekesz sörrel / vmi ütősebb piával :DDD

(#9190) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Néztétek steamen az árát? Elég szép ez az akció :R

(#9191) sNORh válasza Studiossrác (#9190) üzenetére


sNORh
addikt

miről teccik beszélni? semmi előzmény nélkül "Néztétek steamen az árát?" de MINEK? :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9192) Studiossrác válasza sNORh (#9191) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Cs: Source-nak :C
1000 huf körüli az ára, 75%-os kedvezmény van a hétvégén

(#9193) sNORh válasza Studiossrác (#9192) üzenetére


sNORh
addikt

Oo
vennikéne vagy 3-at és csitelni :DDD west-töl kérjük el mije van.. neki ugyse banolja :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9194) Szuperboci válasza sNORh (#9193) üzenetére


Szuperboci
senior tag

;]

Music!!!

(#9195) GabN73


GabN73
addikt

Valaki nem tud egy LANon vmi helyezést (top10 meglegyenXD) is elérő csapatról ahová ember kell? :U

(#9196) Dot válasza Studiossrác (#9192) üzenetére


Dot
őstag

Most vettem meg 1031Ft volt!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#9197) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Üdv
Kéne gy kis segíség.Konzolt hogyan tudom előhívni?Beállítottam,hogy legyen,de a ~-ra nem reagál.Mi ilyenkor a teendő? :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9198) Xelo válasza DeadMeat (#9197) üzenetére


Xelo
addikt

steamben játékon jobb klikk, properties, set launch options, -console.

(#9199) DeadMeat válasza Xelo (#9198) üzenetére


DeadMeat
veterán

Köszi :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9200) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Sziasztok! Valaki tudna ajánlani egy überbrutál fps cfg-t? GMA 4500-am van, és nagyon rossz a CSS. Toshiba L300-am van, Biosban nem tudom állítani, hogy mennyi memóriát kapjon a VGA, hol tudom máshol? Az oldalon azt irják, hogy állítható 1340 mb-ig. Most 128mb-al megy, 20 fps-el... Plíz valaki help! FPS Config és állítás egyaránt érdekel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.