Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Csabee. válasza sNORh (#9400) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ezt írtam be és F12-re nem jön elő a konzol :(

Üdv: Csabee.

(#9402) sNORh válasza Csabee. (#9401) üzenetére


sNORh
addikt

hát nemtom akkor, nekem jó

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9403) Csabee. válasza sNORh (#9402) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De mindegy hova írom be? A legelejére írtam be egyszer, utána próbáltam a legvégére..

Üdv: Csabee.

(#9404) GabN73 válasza Csabee. (#9401) üzenetére


GabN73
addikt

konzolod sincs egyáltalán? mert ha az 1. csináltad akkor a 0.át nyomd meg (ne a numpadon) akkor elő kell jönnie.
ha akkor sem jó akkor jobbklikk az asztalon az ikonjára: tuladjonságok-->Parancsikon fül--> Cél: ("C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -applaunch 240 <-- ez van ott alapból)
ennek a végére kell írni hogy -console -->

"C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -applaunch 240 -console

Ha így se jó... :U

(#9405) Csabee. válasza GabN73 (#9404) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem nagyon megy.. :S sebaj..

Üdv: Csabee.

(#9406) birozoli7800 válasza zH. (#9391) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Marhaság.. Rég jött ki hozzá frissítés és már kezeli a 2 magot..

(#9407) Xelo


Xelo
addikt

üdv. nagyjából kész vagyok a szerverünk konfigolásával. aláírásomban az IP :)

(#9408) Genius007 válasza sNORh (#9388) üzenetére


Genius007
őstag

" Muuundum aDiszkósiten Rajol elvileg, már kiiszen... "

MoonDoom házibuliban rajolt, és detoxban kelt, kb 9óra kiesett a szilveszterből. :U

Boldog Új Évet Kívánok minden kockának! :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#9409) Csabee. válasza Xelo (#9407) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Este felnézek szerintem: )

Üdv: Csabee.

(#9410) GabN73 válasza Xelo (#9407) üzenetére


GabN73
addikt

fellesek már én is.... :DD

(#9411) TGuru válasza satomee (#9392) üzenetére


TGuru
tag

Hát akkor lehet a vga marad és a proci repül :) Bár biztos jobb lenne,h ha mind a 2-t cserélném :D

(#9412) GabN73 válasza GabN73 (#9410) üzenetére


GabN73
addikt

kicked by administrator :U :U :U

(#9413) TGuru válasza Szuperboci (#9395) üzenetére


TGuru
tag

Kipróbálom lehet egy proci húzással,h mit változik és akkor meglátom,h mennyi plusz mhz plusz kellene :D

Ez már végleges befejezett Promod lesz?:) Magyar leírás nincs,h pl mik a változások?
Egy dolog nagyon érdekelne azzal kapcs is,h láttam képen alúl,h vannak piros meg kék bábúk/alakok és,h az arra van,h ha meghal egy T pl akkor egy piros bábú eltünik v áthúzva lesz?Ha ilyen lenne az végül is jó,mert nem kellene megnyitni mindig tab-al a kis lisát :)

[ Szerkesztve ]

(#9414) TGuru válasza Csabee. (#9403) üzenetére


TGuru
tag

Leírom,h én h csináltam meg:
cstrike->cfg->config ezt megnyitod ugye wordpad-al ez írták is ha jól emlékszem:)na és akkor amit mondtak,h ez a bindelés dolog azt megcsinálod,de én pl mint 1.6-ban én 0-ra állítottam és amin volt a 0 azt beállítottam p-re mert úgy sem használom :)ezt így ahpgy van elmented.
Ezután van ott egy valve.rc fájl ezt is társítod wordpad-al és oda be kell írni pl legalúlra hagyj ki mondjuk 2 enternyi helyet és // con_enable 1 ezt írd be elmented és,ha felmész egy szerverre és megnyomod a 0-t v amire bebindeled akkor meg kell,h nyíljon,ha nem akkor non steam v valamit rosszúl csináltál :D Hajrá! :C

(#9415) TGuru válasza Xelo (#9407) üzenetére


TGuru
tag

Na most sajna éppen waroztok:)

(#9416) GabN73 válasza Xelo (#9407) üzenetére


GabN73
addikt

nem ártana ha war után levennétek a pw-t :DDD

(#9417) raczger válasza Xelo (#9407) üzenetére


raczger
őstag

na én felmentem ( Anubis a nevem a játékban :) )

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9418) joe-ker


joe-ker
senior tag

Üdw mindenkinek!
Mani-admin-ba tud valaki segíteni?
Pű-ben ha lehet!

(#9419) Xelo válasza GabN73 (#9416) üzenetére


Xelo
addikt

:D hoppácska. Anubissal sikerült tolni egy kicsit :D amúgy szaros whsokK ellen játszottunk (vagy kettő biztos használt), de sikerült lemosni őket így is

[ Szerkesztve ]

(#9420) TGuru válasza Xelo (#9419) üzenetére


TGuru
tag

így is úgy is nyertetek volna akkor:D mondhattatok volna def wint is:)na ma már én is felmegyek szerintem:)

(#9421) Xelo válasza TGuru (#9420) üzenetére


Xelo
addikt

igen, pedig 1 ember a csapatunkból nagyon nem szuperált. jó lenne benépesíteni a szervert. viszonylag elégedett vagyok a hosttal. 5.én a szervergépbe belepakolnak még 16gb ramot illetve kernelt frissítenek hogy menjen az 1000fps, februárban meg beraknak egy másik gépet is a mostani mellé (6magos cpu, 32gb ram), tehát elég izmos lesz.

(#9422) Csabee. válasza TGuru (#9414) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én már nem szarozok :D Inkább nem kell a console..De mért van az hogy a barátok szerver lista is eltűnik ahogy kilépek a játékból?...

Üdv: Csabee.

(#9423) GabN73 válasza Xelo (#9419) üzenetére


GabN73
addikt

velem is szerintem általában hidd Ł és V 1 r t u a L néven játszok :DDD

(#9424) Xelo válasza GabN73 (#9423) üzenetére


Xelo
addikt

jajaja :) örülök hogy kezdenek a népek megjelenni

(#9425) TGuru válasza Xelo (#9421) üzenetére


TGuru
tag

Kemény gép lesz :Y most,h kijön a 6magos már is frissítenek?:D1000fps milyen jó is lenne,h ha annyit írna ki a gépem játék közben :D

(#9426) birozoli7800 válasza TGuru (#9425) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Attól hogy még a szervergépeket fejlesztik attól még neked nem lesz 1000 fps-ed- :D

Xelo:: "Steam: előny ha van" nehogy már törteseket is bevegyetek..

[ Szerkesztve ]

(#9427) Xelo válasza birozoli7800 (#9426) üzenetére


Xelo
addikt

amíg nem csal (elég hamar kiderülne) miért ne vehetnénk be? :U

[ Szerkesztve ]

(#9428) Xelo válasza TGuru (#9425) üzenetére


Xelo
addikt

ahogy birozoli7800 írta, ez annyit jelent hogy a szervergép 1000fpsig bírni fogja, de ettől még ha valaki gef2vel játszik ugyanolyan szar marad. :D a jelenlegi magyar hostok többsége 250fps-es, a bytech (amin mi is vagyunk) jelenleg 500.

(#9429) Genius007 válasza Xelo (#9428) üzenetére


Genius007
őstag

Linemax, vagy Bouncer4You-tól béreljetek.

Stabil 1000fps, lagg mentes, külföldi link. :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#9430) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Hogy tudom steamen beaktiválni a játékot magát?
Megvettem msot mikor 1000ft volt, a source, és amikor aktiválnám kér valami kódot, de nem kaptam én semmit.!

Üdv: Csabee.

(#9431) bivalyolo válasza Csabee. (#9430) üzenetére


bivalyolo
őstag

ha megvetted akkor már nem kell semmit sem aktiválni.
persze ez csak a steames vásárlásokra igaz ha boltban veszel vmit és steames akkor kell aktiválni.

"Let's agree to disagree!"

(#9432) Csabee. válasza bivalyolo (#9431) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De a steamen keresztül lehet aktiválni és ott bekéri a kódot, a sok láma meg azt mondja nekem szerveren hogy non steam-es vagyok...

Üdv: Csabee.

(#9433) bivalyolo válasza Csabee. (#9432) üzenetére


bivalyolo
őstag

nem értelek sry

"Let's agree to disagree!"

(#9434) Csabee. válasza bivalyolo (#9433) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hát mi olyan érthetetlen?

Üdv: Csabee.

(#9435) bivalyolo válasza Csabee. (#9434) üzenetére


bivalyolo
őstag

minden :D
egyébként pl az h miért kéne neked kulcsot írogatni ha egyszer megvetted steamen? :F
csak akkor kell beírnod a kulcsot ha boltba veszed így tudod aktiválni.
de könyörgöm ha már nyomod neten a játékot akkor mit kéne rajta aktiválni???

azokkal meg ne törődj akik azt mondják h non-steames vagy mert valszeg nem tudják mivan.
a non-steam akkor van amikor nincs steam :DDD szóval törttel nyomod.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#9436) BalaNce87 válasza Csabee. (#9430) üzenetére


BalaNce87
addikt

Minek akarod aktiválni? azzal semmit nem érsz, az active product az arra jó ha olyan játékot akarsz akitválni ami steamen is megvehető, persze van amit nem lehet, mert pl itthon vetted, én pl megvettem orange boxot de már fent volt gépen mert bátyjámnak már megvan, ezért csak beírtam a kódót és hozzáaadta az összes játékot, szóval ennek az activálásnak akkor van csak értelme ha dobozost veszel külföldről és szeretnéd beaktiválni.

(#9437) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Mert így ránéznek a profilomra és azt írja ki hogy non steam...es vagyok ezt magyarázzák nekem, meg hogy ellopták az accom! De hogy lopnák el amikor most vettem a játékot.

Üdv: Csabee.

(#9438) Xelo válasza Csabee. (#9437) üzenetére


Xelo
addikt

ahoz h steamen vegyél létre kellett hozni egy accountot. ezzel az accountal jelentkezz be, és a my games v hasonló menüpont alatt ott kell lennie a cssnek

(#9439) parandroid válasza Csabee. (#9437) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a Steamen vetted, akkor hozzárendelted az accountodhoz - megjelent a mygames menüdben, letöltődött, frissítette magát, és már játszhatod is. Ha Steamen keresztül indítod, akkor biztosan nem tört, de persze ha te tudod magadról, hogy nem tört játékkal játszasz, és nincs is ilyen a gépeden, akkor nincs is mit bizonygatni, ugye? Mert mondjuk ha lenne, az azért elég sok dologba bekavarhatna...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9440) [pod]Diablo válasza Csabee. (#9437) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nemvagom mivan: D ha kuldenel vmi screen az accodrol h hogy nezki,(my gamesrol is esetleg),marmint mit ir ki,mar jobban kepbe lennenk: )legalabbis en.

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#9441) Csabee. válasza parandroid (#9439) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Megvettem steamen arról jelentkezem be, s onnan játszom! De más azt mondja hogy ha egy normális steamesre infot kér akkor kiírja menynit játszott már stb stb..
Nekem meg nem ír semmit, és non steam-es vagyok!

Screenshotot mit mutassak? Steamről? vagy honnan?

Üdv: Csabee.

(#9442) parandroid válasza Csabee. (#9441) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a mygames menüdben ott van, és steamről indítod, akkor ne foglalkozz vele, hogy ki mit mond.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9443) Csabee. válasza parandroid (#9442) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ott van! Rendben akkor megnyugszom.. :) Bár ha rámegyek hogy game activation mert van alul menüpont akkor valami kódot kér..

Üdv: Csabee.

(#9444) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv: Csabee.

(#9445) Xelo válasza Csabee. (#9444) üzenetére


Xelo
addikt

az mindenkinek ott van, semmi köze a CS-odhoz. :)

(#9446) Csabee. válasza Xelo (#9445) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Oké De akkor azt mivel magyarázod azt hogy non steam-esnek neveznek?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#9447) Genius007 válasza Csabee. (#9446) üzenetére


Genius007
őstag

Ha felmész egy serverre, és beírod a console-ba, hogy "status", akkor a neved mellett, valami hasonlónak kell szerepelnie: STEAM_0:1:3553680

Ha hasonló szerepel, akkor Steam-es vagy, ha STEAM_0:0:0 van, akkor non-steam-es vagy. Bár a kép alapján 100% hogy eredeti CS Source-t indítasz el, szóval no para ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#9448) raczger válasza Csabee. (#9446) üzenetére


raczger
őstag

mert olyan szerveren játszol és hülyék az ottaniak :D (egyébként a nonsteames szeró néha a steameseket is rosszul ismeri fel)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9449) Csabee. válasza Genius007 (#9447) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Oksa! Konzolom nincs:D szóval no para.. azzal még szarozok mer mindig nem tudtam megoldani..

Raczger lehet igazad van mert non steam-es szerveren jártam épp!

Üdv: Csabee.

(#9450) Xelo válasza Csabee. (#9446) üzenetére


Xelo
addikt

nyomik, tudatlanok? majd gyere az aláírásomban lévő szerverre, meglátod senki nem fog nonsteammel dobálózni. :) egyébként steam friendshez hozzáadtalak

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.