Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) horyk válasza Sirandrish (#13900) üzenetére


horyk
senior tag

Ha te poénnak veszed, legyen.

Ha válaszolni kívánsz akkor privi, plz !

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#13902) Sirandrish válasza horyk (#13901) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem vagyok én rád kiváncsi..ezt honnan veszed?
a béke legyen veled...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13903) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Emberek, peace. Nem értem miért kell itt szurkálni a másikat.

Rendezzétek le egy waron hogy kinek van igaza.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13904) Napster01 válasza SystemRoot (#13903) üzenetére


Napster01
tag

Az már megvolt, azóta gondolom még jobban szeretnének visszavágni... - - - csak ennyit fűzök hozzá, én nyugiban rfactoroztam mikor kavicsék kiléptek, csak mondákat regélnek nekem, nem szólok be, de azt tom, hogy valamelyik nap játszottunk velük :)

_.(-.-)._

(#13905) SystemRoot válasza Napster01 (#13904) üzenetére


SystemRoot
őstag

és mi lett az eredmény?

amúgy ami a PIT topicban lezajlott, hát ez tényleg lol, mi van itt emberek?

Amúgy lol hogy bezárták 1napra a PIT klán topikját emiatt pedig semmi közük hozzá a piteseknek... :C

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13906) Napster01 válasza SystemRoot (#13905) üzenetére


Napster01
tag

Nah, ez meg a másik, mondjuk annyi, hogy pites volt kavics, mondjuk megjegyzem még1x, hogy mivel nem voltam fél évig, már nem tudom ki merre ment és honnan jött, csak a bwt, nyev meg a blizzard-ot tudom, hogy kb. hol áll a régi ph klános warozós keményes korszakból:)]

De a wart azt vittük, nem tudom mennyi lett...

_.(-.-)._

(#13907) Sirandrish válasza SystemRoot (#13905) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyertünk valamennyire...én már nem emlékszem pontosan.

Meg nem is volt olyan nagy show...

Hát kb az van hogy Horyk sem enged és én sem...mondjuk ő a Kavics iránti tiszteletével van odáig..vagyis őmiatta kezdett el pocskondiázni..én folytattam és ennyi...

a legeslegjobb az egészbe hogy az egész egy nagyonnagy tévhit miatt történt...

Kavicsot bannolták ugye végleg...aztán ujraregelt..és aztis kirugták..és szerinte azért mert én beköptem hogy ő az..nah ez az ami nemigaz..lényeg a lényeg..emiatt utál...

Aztán én Kaviccsal hogyismondjam..nem vagyok épp jóviszonyba azóta..horykkal semmi bajom nem volt eddig..a GTA4 idején még tőlem kért segitséget...stb stb...de mióta kavics a leadere teljesen megváltozott...azóta egy idegbajos...minden szóra ugrik..mar..pont mint kavics...csak ő ezt nem veszi észre..

Beszélgetek valakivel..beleszól..aztán szabadkozik hogy nem ő kezdte...

a kutya se szól hozzá majd jön ide is kóstolgatni..nemtudom..lehet a CN követelmény hogy engem kóstolgasson vagy nemtudom...de valahogy nemis érdekel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13908) Sirandrish válasza Napster01 (#13906) üzenetére


Sirandrish
legenda

én segithetek:)

Nos...Horyk és kavics is PIT-es volt..Kavics hozzánk jött a PITből majd ugye kilépett..aztán visszajött..majd megint kilépett és megalapitotta a CN-t..oda ment Horyk a PIT-ből..Lorenzo NYEV-es volt..de őt kirugták..ő is ment a CN-be..

Aztán a NYEV az ezen kivül maradt eredeti felállásban..kivéve hogy Hunor kilépett..vagyis szabaduszó lett..így oda mey ahova hívják..

te,Én,Tomi,CsZ ugye most ujra együtt vagyunk ebben a Blizzben..

Ent is jön..elvileg..de ő a PH után X-pro-s lett.

Tsunami és Kisa meg BWT-s lett...

még annyi hogy ehhez a Blizzhez ugye most jött csyppa is...meg Force van még..az előző Blizzben meg Ger1 is bennevolt..a CB-sbe...amibe Kavics és az öccse is...

azthiszem ennyi diohéjban:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13909) Sirandrish válasza Sirandrish (#13908) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah és Saint...na ő nem klánozik:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13910) SystemRoot válasza Sirandrish (#13908) üzenetére


SystemRoot
őstag

ez a PH-s cod4 egy kicsi közösség. Én nem értem hogy miért kellettek ezek a nagy összeveszések.:(

Nagy kár, pedig jó lenne ha kialakulna egy rendes és teljeskörű baráti viszony mindenkivel aki itt fórumtárs és codozik. dehát így?...

szerk:
én nem akarok emiatt senkit hibáztatni, szerintem el kéne felejteni ami történt, és mindenki induljon tiszta lappal.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13911) Sirandrish válasza SystemRoot (#13910) üzenetére


Sirandrish
legenda

én már el is felejtettem...nem vagyok hajlandó többet a semmin vitázni... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13912) Jane01


Jane01
csendes tag

Köszönjük szépen! :(((

(#13913) Boci_83


Boci_83
őstag

MivanMivanMivanitt????

Most nézem csak mi van megint? Andrist mindig megtalálja valaki? Senki sincs itt steril babapopsi törlő kendőből, mindenkiről lehetne véleményt is alkotni, de ezt inkább ne.
Az valóban érdekes amit Horyk csinál mostanában, és emlékszem amikor ők ketten kb 1 hónapja több esetben 1v1-eztek a szerónkon, és akkor nem ez volt a jellemző hangulat.
Kavics(ék)ról meg annyit hogy ők épp úgy szó nélkül léptek le/ki a klánból mint ahogy azt Napster tette. Nem értem ezt. Ha már ennyit játszottunk együtt, elég sok mindent megtudtunk a másikról, megismertük egyik oldalról, akkor miért így kell ezt csinálni. Senki nem állította volna egyikőjüket sem a falhoz, hogy de igenis Te maradsz, mert ha nem...
Az meg hogy nyilvános fórumon pocskondiázzátok egymást az kicsit durva. Ha személyes problémátok van, arra ott a privát, vagy telefonon intézzétek.

Nem olvasom el a Pit-es fórumot, mert most mennem kell, meg gondolom volt belőle törölve is azért. :DDD

Szóval inkább foglalkozzon mindenki a saját klánjával, próbáljon meg otthon rendet tenni, és akkor nem kell bezárni több topicot! :K

**********

(#13914) booz


booz
senior tag

pffff pont mint az oviban :C :U
ja meg : páncélautó

[ Szerkesztve ]

(#13915) Sirandrish válasza Jane01 (#13912) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom csak az én hibám ugye mint Demó bannja...mert ugye azis csak rajtam mulott!

Mindenesetre elnézést kérek mert neked valóban nem volt közöd hozzá ahogy egyik PIT-esnek sem...de egyébként azért ideje lenne belátni hogy nem rajtam ment el a topic nyaralni...

Veled beszéltem..Horyk beleszólt..itt senki nem szólt hozzá...Horyk itt is kitett magáért...igen..visszaszóltam..de egyik esetben sem én kezdtem...ezt azért észre lehetne venni..

Egyébként tényleg sajnálom a topicot...

Kiflee: Horyknak egy baja van...foggal-körömmel védi a hőn szeretett Leaderét akiről mióta szétkamuzta az életét megvan a véleményem..ennyi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13916) Sirandrish


Sirandrish
legenda

jah amugy Napster...tegnap jól visszajöttél...legalább szóltál volna hogy ne várjunk...

Mondjuk találtam beugrot ugyhogy nem volt gáz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13917) athomi


athomi
veterán

Kicsit érdekesnek találom a csapatátszervezést. Előre borítékolom, hogy lesz olyan tag, aki köddé fog válni. :P

[ Szerkesztve ]

(#13918) Csyppa


Csyppa
senior tag

Mit nem találok :))

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13919) mr.saint


mr.saint
tag

Ez jobb szerintem:)

[ Szerkesztve ]

(#13920) Csyppa válasza mr.saint (#13919) üzenetére


Csyppa
senior tag

Szerintem amikor ez készült én nem voltam ott. :))

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13921) Csyppa válasza horyk (#13893) üzenetére


Csyppa
senior tag

Megkérdezhetem neked milyen végzettséged van? :)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13922) Napster01 válasza Sirandrish (#13916) üzenetére


Napster01
tag

Most jutottam eeeeeeeepc-hez. Azért léptem le este, mert fura szagot éreztem, aztán kinyomtam a gépet, azt hittem megint a szünetmentes füstölt el, már dugtam volna át hálózatra a gépet mikor éreztem, hogy a tápból jön a bibi, nem a szünetmentesből. Mivel nem volt kedvem füstben aludni, ezért inkább nem mentem vissza szólni, hogy nem tudok menni, de rendeltem egy [ilyen] szépséget gyorsba, elvileg kedd-szerda megjön. :DDD

A nyár végi "távozásomról" annyit mondok, hogy először úgy terveztem, hogy megyek cod4-ezni is, de annyira elmerültem az rfactorban, hogy ha épp nem azzal gémeltem, akkor cod2 warokat nyomtunk, szal sorry, de alapból nem akartam lelépni, csak így jött ki. Volt, hogy nem tudtam mit csinálni, de akkor nem volt képem több hét után beugrani, hogy csá gyertek warozni, mer' kib@szottul unom magam... Utána néha mikor benéztem ide láttam, hogy letettetek arról, hogy valaha még átmegyek, hogy warozzunk, szal nem erőltettem. Röviden ennyit, szal majd kedd-szerdán készüljetek egy gyilokpartyra, meghajtom corsair bácsit...

szerk.: az tényleg jobb kép saint, asszem Zeee fotózott és én álltam be a helyére, még akkor nem voltam tag, csak a szombati PH! partykon nyomtam.... :DDD

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#13923) Csyppa válasza Napster01 (#13922) üzenetére


Csyppa
senior tag

LOOOOOOOL
kemenykedia kvadjaval oszt rendes tapja sincs
melles(e)leg mér nem a vx450et veszed?

p.s.: :P

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13924) Gergello


Gergello
addikt

basszus mekkora film, mekkora jelenet
szerintem nincs, aki nem ismerné :K

(#13925) Sirandrish válasza Gergello (#13924) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szinte minden filmjét imádom..brutális a pali:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13926) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Csyppa & Saint

Ezek a képek több szempontból is kedvesek és extrák...
alapba a régi szép időket hozzá vissza...a másik nem elhanyagolható dolog pedig hogy bagarja is ott van...pedig ő volt aztán csak a ritkaság:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13927) mr.saint válasza Csyppa (#13921) üzenetére


mr.saint
tag

Már te is kezded? :U
Amúgy az egyik nagyon jó barátom ano egy vett éretségivel egy ruha cégnél elég magas kariert futott be 3 db több diplomás titkárnője volt :C Most 2 db ruha boltja van pesten meg győrben. Ja és szakmunkás bizonyitványa volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#13928) Csyppa válasza mr.saint (#13927) üzenetére


Csyppa
senior tag

Azér kérdem mert nagyon el volt hűlve egy általános sulitól :)

Mellesleg még nekem sincs több :))

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13929) Sirandrish válasza Csyppa (#13928) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem van...és még szeretnék is majd csinálni valamit de a jelen terv az az idei évre egy év kemény meló (elvileg februáról indul) és jövőre vagy maximum 2 év mulva libbenek a UK-ba..van ismerős..eltudja intézni a szállást...melót is tud állitólag..persze már csak a biztosra mennénk ki...csak egy kis nyelvtudás kell még...meló melett majd besuvvasztom valahova és megyek asszonnyal kifele:)

Erősen gondolkodom amugy Izraelen is mert ott is van rokon...és ott nagyon jó lóvékat kell keresni csak ott annyi a gebasz hogy félévente lehet csak hazajönni:(

Saint: majd téged is hívlak valamelyik nap és tágyalunk a melóügyröl:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13930) mr.saint válasza Sirandrish (#13929) üzenetére


mr.saint
tag

Ezek a kinti melok meg állítolag tud stb hát azért jobban körül kell járni :K
De ha tényleg ki akarsz menni addig menj még nincs gyereked szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13931) Sirandrish válasza mr.saint (#13930) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neki a bratyója már kintvan jópár éve...benzinkuton kisfőnök..a srác jelenleg az automosó részlegen keres heti 80-120K-t...oda bármikor betudnának tenni...csak mindenképp kell nyelvtudás...vagyis én szeretnék meg azért is várok hogy ne fillérrel menjünk ki ha bármiféle gebasz lenne...

Szoval a melóval nem lenne gond csak még van itthon is mit elintézni...meg persze még van mit letisztázni:)

Természetesen nem a semmire meg első szóra mennék ki:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13932) CséZé


CséZé
őstag

KO

(#13933) Sirandrish válasza CséZé (#13932) üzenetére


Sirandrish
legenda

Knock Out?

Mivan vele?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13934) athomi válasza Sirandrish (#13931) üzenetére


athomi
veterán

ismerősöm sem tud angolul, még is talált kint melót és jól is keres :)
de az tény, hogy nyelvtudással sokkal nagyobb esélyed van

[ Szerkesztve ]

(#13935) Sirandrish válasza athomi (#13934) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem csak a meló miatt kéne...azért nem ártana ha egy boltban megtudnék kérdezni ezt azt...meg csak jobb ugy ha értem is hogy mi van körülöttem..

Persze..pl az automosóhoz sem kell nyelvtudás..beizzitod a gépet oszt cső...de jobb az ugy szerintem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13936) CséZé válasza Sirandrish (#13933) üzenetére


CséZé
őstag

szted? ;] :DDD

(#13937) Sirandrish válasza CséZé (#13936) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nemtudom...de este legyélmár oszt nyomunk valamit:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13938) CséZé válasza Sirandrish (#13937) üzenetére


CséZé
őstag

este leszek

(#13939) Napster01 válasza Csyppa (#13923) üzenetére


Napster01
tag

Mondtam, még be nem hal nem kell másik, eljött az idő, mellesleg 2k. van a 450 - 550 között.... szal ezért ;)

_.(-.-)._

(#13940) CséZé válasza Napster01 (#13939) üzenetére


CséZé
őstag

a 450 seasonic beles az 550 meg cwt...

(#13941) mr.saint válasza CséZé (#13940) üzenetére


mr.saint
tag

A hangkártyával mi újság? Majd mondhatnál róla esetleg nekem valamit,hogy milyen :K

(#13942) CséZé válasza mr.saint (#13941) üzenetére


CséZé
őstag

milyen hangkártya? :)

(#13943) Sirandrish válasza CséZé (#13938) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ajánlom is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13944) Csyppa válasza Sirandrish (#13929) üzenetére


Csyppa
senior tag

Sztem inkább UK.
Izráhelbe kilövik a dákód rakétával vazze :DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13945) Sirandrish válasza Csyppa (#13944) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak nem:DDD
nem Irak ez baszod:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13946) Tsunami73 válasza Sirandrish (#13945) üzenetére


Tsunami73
tag

Hasznát vehetnéd az itt szerzett magas színtű lvl 55 harcászati taktikai : no zumm,rush, kis pistivel head shot
ismereteidet :DD
Én lehet hogy bekempelnék az autómosóba :)

(#13947) Csyppa válasza Sirandrish (#13945) üzenetére


Csyppa
senior tag

de közel van hozzá
ráadásul a helyiek gyakran szemléltetik hozzáértésüket a lőfegyverekhez :(

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13948) Csyppa válasza Tsunami73 (#13946) üzenetére


Csyppa
senior tag

mér, az autómosóból jól rá lehet látni valamelyik plantre? :DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13949) Sirandrish válasza Tsunami73 (#13946) üzenetére


Sirandrish
legenda

persze...ha csak heti 80K-t keresnék se lenne rossz de ha lehet jobb lehetőség akkor inkább megragadom aztat:))

Csyppa: haggyá..olyan bizonytalan lettem..vagy mégsem?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13950) forceberg válasza Sirandrish (#13949) üzenetére


forceberg
veterán

Ezúton kíván sok-sok locsolót... :)) ja nem! Happy Birthday!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.