Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) Boci_83 válasza Csyppa (#14200) üzenetére


Boci_83
őstag

Élénk, vidám szép szinek! :K :C :P

**********

(#14202) Sirandrish válasza Csyppa (#14200) üzenetére


Sirandrish
legenda

nagyon fasza..az árnyékolás meg brutális:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14203) Napster01 válasza Sirandrish (#14202) üzenetére


Napster01
tag

engem ez az erős képzeletvilág fogott meg a hihetetlen, már-már öreg Michelangelo barátom képzeletét is felülmúló periférikus világkép ábrázolás ezzel a remek kontúrozással....

_.(-.-)._

(#14204) Sirandrish válasza Napster01 (#14203) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én egy bizonyos Salvador Dali motivumot is vélek felfedezni de lehet csak képzelődöm a megvalósitástól...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14205) Napster01 válasza Sirandrish (#14204) üzenetére


Napster01
tag

Lehet igazad van möszijő, de ezt majd a népszerű művészkritikusok cod4 galériájában folytatjuk....

egyébként csyppa: látom próul tisztában vagy a felbontásokkal, csak kicsit eltévesztetted a képednél: nem 1650x1080 hanem 1680x1050 de én kérek elnézést, nem akarok beszóni a sorozatgurunak :R

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#14206) Csyppa válasza Napster01 (#14205) üzenetére


Csyppa
senior tag

hidd el, észre sem veszed a különbséget :))

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#14207) Sirandrish válasza Napster01 (#14205) üzenetére


Sirandrish
legenda

2szer..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14208) Sirandrish válasza Napster01 (#14205) üzenetére


Sirandrish
legenda

möszijő...ez kurvajó:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14209) Napster01 válasza Sirandrish (#14208) üzenetére


Napster01
tag

akkor mostantól möszijő löfunak hívlak

_.(-.-)._

(#14210) Sirandrish válasza Napster01 (#14209) üzenetére


Sirandrish
legenda

Leírva jobb mint kiejtve de jöhet:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14211) Csyppa


Csyppa
senior tag

Csak azt nem értem miért van olyan érzésem, hogy fingotok sincs a művészetről? :P

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#14212) Sirandrish válasza Csyppa (#14211) üzenetére


Sirandrish
legenda

me hülye vagy azé:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14213) Csyppa válasza Sirandrish (#14212) üzenetére


Csyppa
senior tag

szerintem meg azé mer fingotok sincs a művészetről ;] :P

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#14214) Sirandrish válasza Csyppa (#14213) üzenetére


Sirandrish
legenda

mé? én aztis tudom melyik végén kell fogni az ecsetet:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14215) Napster01 válasza Sirandrish (#14214) üzenetére


Napster01
tag

ugye ott, ahol szőrős? :B

_.(-.-)._

(#14216) CséZé válasza Napster01 (#14215) üzenetére


CséZé
őstag

dehogyis.... :((( ott ahol kemény ;]

(#14217) Sirandrish válasza Napster01 (#14215) üzenetére


Sirandrish
legenda

az ecsetnek van szőrös része? hmmm:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14218) Gergello


Gergello
addikt

Van még ilyen csapat amúgy? Ahányszor felnézek ts-re nincs fent senki, akire ráírok x-en az nem akar warozni. Csak szóljatok akkor, hogy kopjak le, ne erőlködjek.

(#14219) Richard válasza Gergello (#14218) üzenetére


Richard
őstag

Van csapat, csak nem kíváncsi senki a rinyálásodra. :Y Multkor is jol feltoltál waron mindenkit úgyhogy akkor én most szólok

[ Szerkesztve ]

(#14220) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Drukkoljatok skacok!
egyelőre még nem mondom hogy miért de drukkoljatok!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14221) Csyppa válasza Sirandrish (#14220) üzenetére


Csyppa
senior tag

A páncélautó legyen veled :))

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#14222) CséZé


CséZé
őstag

szavazz a Sördögökre! csak két kattintás, nem kell regelni meg ilyenek... :R

(#14223) Sirandrish válasza CséZé (#14222) üzenetére


Sirandrish
legenda

rátok szavaztam de amugy az Alacolnak van a legjobb meze..vagyis nekik a hátukon kijön a csapatnév:)
De azért te vagy a király nah:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14224) CséZé válasza Sirandrish (#14223) üzenetére


CséZé
őstag

ez benne a poén h nekünk csak fehér pólónk van :D

(#14225) Sirandrish válasza CséZé (#14224) üzenetére


Sirandrish
legenda

legjobb:DDD
filcel irhattok is rá mi?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14226) CséZé válasza Sirandrish (#14225) üzenetére


CséZé
őstag

bármi szóba jöhet, de mi a letisztult formavilág híve vagyunk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14227) Sirandrish válasza CséZé (#14226) üzenetére


Sirandrish
legenda

vagy inkább kibaszott lusták vagytok a kreativitáshoz:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14228) CséZé válasza Sirandrish (#14227) üzenetére


CséZé
őstag

ott a pont :DD

(#14229) mr.saint


mr.saint
tag

Na hello mindenki! légyszíves dobjatok már egy 5-öst erre a szerverre!
Előre is köszi mindenkinek :R
[link]
Ja +5-re gondoltam :DD

[ Szerkesztve ]

(#14230) CséZé válasza mr.saint (#14229) üzenetére


CséZé
őstag

most mindenkinek szavazhatnékja van? :DD

(#14231) Boci_83


Boci_83
őstag

Andrish! Te mint nagy rocker értékelni fogod!!! :))
[link]

**********

(#14232) Sirandrish válasza Boci_83 (#14231) üzenetére


Sirandrish
legenda

az Egész Album megvan MP3-ban...vagyis az egész konci...egyébként 2000.09.15.én volt ez a brutálkonci:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14233) Csyppa


Csyppa
senior tag

páncélautó :))

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#14234) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Bocsi, hogy itt kérdezek, de hátha van itt őőőős COD-UO-s

Van valamilyen lehetőség arra, hogy felbontás beállításnál a képernyőarány 16:9 legyen?
Pl. 1440x900?

vagy csak 4:3-ban megy a ez régi jó játék.

(#14235) Boci_83 válasza fsb1000 (#14234) üzenetére


Boci_83
őstag

Tudtommal közölünk senki nem játszik UO-val, de én nagyon úgy gondolom hogy nincs rá lehetősség!

**********

(#14236) booz válasza Csyppa (#14233) üzenetére


booz
senior tag

lefogom védetni pancélaúúúútóóóóó de legalább tetszik mindenkinek :C

(#14237) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ismer-e valaki közületek olyan emberkét aki nem épp bankba dolgozik de kölcsönökkel foglalkozik minimális kamat melett...ergo nem 200%os kamat stb és havi fizetés...

a lényeg hogy olyan 50-60K-ra lenne szükségem...és annyit szeretnék kölcsönkérni olyan embertől aki nem hetente akar visszakapni belőle 20at és nem 150K lenne a végösszeg:)

Asszonnyal szeretnék egy kocsmát nyitni egy kis faluban (Levelek) és felkéne tölteni csak az ilyen-olyan papirok meg hely meg berendezés meg fasztudja elviszi a lét...

Ha valaki ismer ilyen embört az jelezheti PÜ-ben:)

Köszike!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14238) Balinov válasza fsb1000 (#14234) üzenetére


Balinov
félisten

udv,
bar UO-hoz nincs kimondott guide, de a sima COD1-hez talaltam egyet neked, szvsz mindket jateknal ugyanazon engine lehetosegek vannak, egy probat meger szvsz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14239) fsb1000 válasza Balinov (#14238) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm!

(#14240) Balinov válasza fsb1000 (#14239) üzenetére


Balinov
félisten

nm. majd jelezz vissza lszi, hogy mukodik-e mert fel szeretnem majd en is tenni a cod1/uo parost ujbol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14241) Tsunami73 válasza Sirandrish (#14237) üzenetére


Tsunami73
tag

Bátor vagy ha ilyen tőkehiányosan veted bele magad a nagybetűs életbe. :Y
Nem árt ha néhány hónapra előre vetítve rezsi meg hasonló kiadásokra való ott lapul a zsebedbe, főleg ha új helyet nyitsz meg és nem egy már bejáratottat veszel át.
Ilyen kis községeken mint levelek, valószínü sokan fogyasztanak előre és fizetnek utólag. Ráadásul a konkurencia is megnehezítheti az indulást.
Hogy került pont levelek a képbe?

(#14242) forceberg válasza Tsunami73 (#14241) üzenetére


forceberg
veterán

Aki mer, az nyer... De!
Nyilván jól meg kell gondolni egy ilyet. Csak úgy egy idegen odamegy, nyit egy bódét, a helybéliek nyilván nem jó szemmel nézik. Ha meg esetleg egy olyan hely kerül újbóli kinyitásra, ami valami miatt bezárt, az valószínűleg előbb-utóbb ismét be fog csődölni. Saját falumból indulok ki...
Ja, és bejáratott, jövedelmező helyet, ki az a hülye, aki átad?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#14243) athomi válasza Sirandrish (#14237) üzenetére


athomi
veterán

Nem akarom elvenni a kedved, de ebből nem fogtok megélni. :(

[ Szerkesztve ]

(#14244) forceberg válasza athomi (#14243) üzenetére


forceberg
veterán

Egy falusi kocsmából simán meg lehet élni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#14245) Sirandrish válasza Tsunami73 (#14241) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az igazság az hogy ugy jön a képbe hogy van egy nyerőgépes ismi aki ajánlott egy kocsmát..2 tulaja volt eddig (20éve megy a kocsma) az egyik áttért egy apagyi kocsmára így 2en 1-1 kocsmát vezettek csak a leveleki kocsmában lévő tag besokalt az asszonytól és elivott mindent...szoval kb ennyi a story:)

Egyébként kockázat nélkül nincs szerencse..ha belebukunk akkor leközelebb óvatosabbak leszünk..de már kurvára elegem van hogy nálam is fiatalabbak ugráltassanak minimálbérért...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14246) Sirandrish válasza athomi (#14243) üzenetére


Sirandrish
legenda

én még kocsmát nem láttam csőd miatt avagy "nem éri" meg miatt bezárni :K

Ráadásul Levelek egy falu..egy fiatalos kis kocsmát nyitni szerintem megéri egy ilyen helyen...legalábbis nekem egy próbát mindenképp megér...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14247) mr.saint válasza forceberg (#14244) üzenetére


mr.saint
tag

Ja ha van benne legalább 5 db nyerőgép :)) Mert a fogyasztásból kötve hiszem :(

(#14248) Sirandrish válasza mr.saint (#14247) üzenetére


Sirandrish
legenda

1 nyerőgép van meg még bele rakatnék vagy egy cso-csot vagy egy zenegépet...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14249) Tsunami73 válasza Sirandrish (#14245) üzenetére


Tsunami73
tag

Nem ártana ha a 41-es átmenő forgalmábol is beesne valaki gyorskajáért meg hasonlóért, csak akkor az út mentén kellene lennie hogy észrevegyék.
A délutáni "csúcs" előtt az is hozna valami rezsirevalót.
Sok sikert!

(#14250) Sirandrish válasza Tsunami73 (#14249) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem az utszélén van hanem a piactól nem messze...
Köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.