Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13202) Bordoi válasza Sirandrish (#13200) üzenetére


Bordoi
őstag

Az avatarja a kizárásával együtt került elvételre.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#13203) SystemRoot válasza Foglalt név (#13201) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ez itt főleg egy klán topic, nem zavar senkit, hogy itt meg van ez beszélve, ráadásul a klánról szól közvetve. Nem értem hogy mi baj van vele. Persze ahogy gondolod.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13204) Sirandrish válasza SystemRoot (#13203) üzenetére


Sirandrish
legenda

öö elég keményen beszólt Kavics:) Én láttam Képen:))

"Egy régi tagot....."
nah ez azért nem igaz..nem a MODikat védem de nekem már van a rovásomon..nem egy Bannt kaptam már ezt szvsz mindenki tudja mégis ittvagyok...szóval azért valamit csak csinálhatott ha végleg kirakták.

Előfordulhat az is hogy valamelyik MOD-nak személyesen gondja volt vele és csak az alkalmat kereste ezt nemtudom de a Semmiért nem vágják ki végleg az embert...élő példa vagyok én:)

Mondom nem a modikat védem mert azis lehet amit irtam..valakinek baszta a csőrét vagy mittomén..ngabo-al (akinek egyébként beszolt) személyesen is ismerték egymást valamilyen szinten...szóval bármi lehet...Kavicsal amit beszéltem telon sokminden kis részlet azért nem derült ki:)

Bordoi: de miért? ugyértem nem lett volna már tökmindegy?:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13205) athomi válasza Bordoi (#13202) üzenetére


athomi
veterán

kár hogy nem átruházható :DDD

SystemRoot: Bár a moderálás félreértés miatt történt, de ez beanyázásra még nem ok, főleg nem egy régi tagtól. :( Így is van egy csomó idióta friss tag (elnézést, de igaz) a fórumon, nem ezt kéne látniuk, hogy itt mindent szabad.

[ Szerkesztve ]

(#13206) Sirandrish válasza athomi (#13205) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én pl szvsz megérdemelném:DDD

Majd 2022ben...igaz Modik?:)
Tényleg..mikor kaphatok avatart? már én nemtudom:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13207) Foglalt név válasza SystemRoot (#13203) üzenetére


Foglalt név
addikt

Azt hiszem az álláspontot leírtam itt. Mivel inkább szól a moderálás jogosságáról, mint a klánról, ezért nem itt van a helye.

(#13208) Gergello


Gergello
addikt

Lan evo @ JUN drift festival Iszonyatosan kiadja. :Y

(#13209) fekeandras válasza Foglalt név (#13194) üzenetére


fekeandras
őstag

Mod: semmi.

[ Szerkesztve ]

(#13210) SystemRoot válasza Sirandrish (#13204) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jó, én nem ismerem rendesen a szitut. Ha leírná Bordoi, hogy mik voltak azok a súlyos tényezők amik miatt emellett a legdrasztikusabb lépés mellett döntött, akkor nem gyanakodnék arra amire. Szó szerint hogy MOD létére érzelmektől elfogultan ítélt és az eseményeket nem közömbösen abszolút mértékben ítélte meg.
Persze amennyiben ad egy bizonyítékokkal teli és érvekkel alátámasztott választ, akkor mindjárt másképp fest a dolog.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13211) Foglalt név válasza fekeandras (#13209) üzenetére


Foglalt név
addikt

SystemRoot: eleve nem értem, hogy egyéni avatarral, ennyi időt eltöltve a fórumon, miért az az első gondolatod, hogy biztosan a moderátor hibázott és nem a user. De azután főleg visszás, ez a mindenkinek egyesével indokoljuk meg minden lépésünket, hogy Sirandrish is leírta, oka volt az esetnek. :U

Nem tudom mivel szolgáltunk rá a bizalmatlanságra, örülnék, ha kifejtenéd.

[ Szerkesztve ]

(#13212) fekeandras válasza Foglalt név (#13211) üzenetére


fekeandras
őstag

Közben észrevetem. :)

(#13213) SystemRoot válasza Foglalt név (#13207) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ahogy gondolod, itt te vagy ebben a kérdésben a felelős döntéshozó.

Én továbbra is úgy vélem hogy meg lehet ezt itt vitatni, elvégre pont ennek a topicnak a lakói ismerhetik a legjobban a történteket, ráadásul még magamnak sincs olyan állásfoglalása hogy konkrét dologgal álljak elő a jogos mod topicban. Ezért szerintem logikus hogy itt áttargyalunk ilyesmit. Gyakran esik itt szó minden féléről egyébként is. Persze egy szó mint száz, ebben te döntesz.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13214) Bordoi válasza Sirandrish (#13204) üzenetére


Bordoi
őstag

Az avatarja közös döntés alapján lett elvéve. Az avatar egy gesztus a PH-tól, az arra érdemes tagoknak.

SystemRoot ilyen szintű megnyilvánulás semmiképpen nem elfogadható a fórumon.
Egyébként a moderáció is közös döntés alapján született.
Az pedig hogy nem vagyok tapasztalt. Akkor az lennék, ha 2 év alatt dobnék 10.000 Hsz-t, amiből 9900 semmit nem ér? Nem gondolom, hogy ez így lenne.
Amennyiben tényleges kifogásaid vannak, akkor viszont tényleg a jogos mod-ban tudod felvetni.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#13215) Sirandrish válasza Bordoi (#13214) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt megtudthatom ha már így összejöttünk hogy ÉN legkorábban mikor kaphatok egyéni avatart?:)
Már ha addig ugye jó kisfiu leszek:)
Illetve ha lehet akkor azt is megszeretném tudni hogy mióta vagyok fasza gyerek...szoval mikor kaptam az utolsó figyelmeztetésemet:)
Örülnék ha válaszolnál rá és nem kéne mászkálnom máűs topicocba ugymond szemetelni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13216) Bordoi válasza Sirandrish (#13215) üzenetére


Bordoi
őstag

Természetesen válaszok, mert miért ne?
Sajnos legkorábban 1 év múlva, ugyanis 1 hónapja volt egy banod.
Mondjuk azt nem értem, hogy miért szaladsz bele folyamatosan a banokba.
Nem lennél már kezdő fórumozó pedig és valószínűleg gyerek sem. :)
Bár nem tudom mennyi idős vagy.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#13217) SystemRoot válasza Bordoi (#13214) üzenetére


SystemRoot
őstag

De nem értem továbbra sem hogy milyen szintű megnyilvánulásról van szó ha nem idézed. Amit én láttam kavics viselkedéséből, az teljesen pozitív kisugárzású volt, és semmi probléma nem volt vele.

"Egyébként a moderáció is közös döntés alapján született."
Ha ez így van akkor a tapasztalati faktort elvethetjük.
Egyébként nem támadásnak szántam, csak mint referencia pontot a többi moderátorhoz képest, akiknek jelentős mennyiségű hozzászólása egyértelmű bizonyíték arra hogy aktív részét képezik a fórumnak és szimbiózisban élnek vele szinte.:)
Szakmai kérdésekben egyértelműen nem következne az hogy tapasztalatlan vagy a kevés de értékes hozzászólással. Viszont a moderátori pozícióban akkor vagy tapasztalt ha aktív részét képezed a fórumnak, sokat beszélgetsz, sok emberrel kerülsz kontaktusba, ezt pedig mi más mérné jobban mint a hszeid száma? Természetesen ezzel sem azt állítom hogy tapasztalatlan lennél ilyen téren, csak bemutatom hogy ezt fel lehet szerintem hozni mint megkérdőjelezett pontot, és ezt ne vedd támadásnak mert szó sincs róla, ez csak az én objektív elemzésem.

Egyelőre nincs semmi olyan amivel előállhatnék eredményesen a jogos mod topicban, fölöslegesen meg nem akarok erről vitát nyitni, főleg hogy nem is lehetek biztos álláspontomban egyelőre.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13218) Sirandrish válasza Bordoi (#13216) üzenetére


Sirandrish
legenda

22 éves vagyok:)
Azért szaladok bele sajnos mert nem veszem észre hogy Bannolással jutalmazható dolgokat csinálok...szóval pl olyanért is kaptam bannt (warezért) mert ennyit megirtam hogy "Megjelent a játék"...idézőjelben rektam a megjelent szócskát és ezért Bannoltak mert állitólag ez buzditás volt:( ez volt legutobb...azaz 1 honapja:(

őszintén..szerinted ez megért egy Bann-t?:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13220) Bordoi válasza SystemRoot (#13217) üzenetére


Bordoi
őstag

Ez esetben később sem lehetsz biztos az álláspontodban megnyugtatlak.
Nem idézek neked az alapelvekből, mert gondolom ismered.
Viszont nem szívesen idézek az ominózus hsz-ből.
Semmiképpen nem tartozom a tapasztalt moderátorok közé, de senki nem tapasztaltként kezdte. Ellenben azt gondolom, hogy nem véletlenül lettem felkérve. Napi 10-12 órát töltök a PH-n, persze attól még nem leszek tapasztalt. Viszont csak akkor írtam idáig is amikor mondandóm volt és soha nem számoltam, hogy mennyi hsz-m van, vagy milyen rangom.
Természetesen nem vettem támadásnak amit írtál, mert nem is olyan hangnemben tetted.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#13221) Foglalt név válasza Sirandrish (#13218) üzenetére


Foglalt név
addikt

Válaszolok én, ha nem gond, főleg, hogy az utolsó figyelmeztetésed tőlem van.
A probléma nálad, hogy mint említetted is elég színes az előéleted. Ha egy újonc jön ezzel, kap egy figyelmeztetést és túl vagyunk rajta. Veled nekem is az volt a problémám, hogy szóltam és nem belátod avagy elfogadod a dolgot, hanem provokatív stílusban ellenszegülsz. Az általad említett példa is pont ilyen. A warez tiltott. Lehet róla elmélkedni, de attól még ez van. Az, hogy kb/s helyett km/h-t írsz, nem változtat semmin, legfeljebb a moderátor hozzáállásán, mert akárhogy is nézzük gyakorlatilag hülyére próbálod venni.
Én látom benne a "poént", van aki nem így áll hozzá és valahol őt is meg lehet érteni.

Tényleg megér egy bant, az a 10 hsz, amiben folyamatosan kommentálod, hogy éppen hol tart a letöltés?

(#13222) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszönöm a Válaszokat!
Mindkettőtöknek:)

Tudom hogy van egy előéletem..sajnos akkoriban (két bannt is kaptam miatta) volt egy srác -aki azota szerencsére nem rotja itt a levegőt- aki nagyon feltudott huzni a stilusával..tudom...intézhettem volna diszkrétebben is a vele tartott vitákat de nem tettem..

A továbbiakban megpróbálok jól viselkedni és hozzátenni valamit a PH-s közélethez:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13223) Bordoi válasza Sirandrish (#13218) üzenetére


Bordoi
őstag

Az a legrosszabb, hogy tőled-tőletek különösképpen nem várnám-várnánk ezt a meggondolatlan viselkedést. Ezért is mondom azt, hogy neked és még néhány embernek kellene példát mutatnia az újoncoknak, mert vagy annyira intelligens, hogy nem okozna ez neked gondot.
Néhány szabály van csak a PH-n amit be kell tartani, szerintem nem olyan nehéz. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#13224) athomi válasza SystemRoot (#13217) üzenetére


athomi
veterán

Ebben a hsz-ban van némi infó, de elsiklottál felette: [link]

(#13225) SystemRoot válasza athomi (#13224) üzenetére


SystemRoot
őstag

Igen, látom. De nekem az volt az alapfeltevésem hogy pont hogy a régebbi tagoknak több a privilégiumuk, és többet engedhetnek meg maguknak mielőtt bannolva lennének, mert ez így logikus.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13226) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

No, akkor zárjuk le a témát, mert látom, a mendemondák keringenek kitartóan.
Volt két hozzászólás, az egyik: [link], a másikat nem linkelem be, mert törölve lett, de ma reggel született, miután beszéltünk az elsőről privátban. Már azért jogos lett volna a ban, mert egyértelműen egy moderátornak lett címezve (ha nem moderátornak, hanem egy usernek, akkor is). A második viszont már nyomdafestéket nem tűrő "anyázás" volt kőkeményen két moderátornak címezve, egy kérdéssel az elején, hogy még mit kell tennie "...hogy bannoljanak erről a kibaszott PH-ról?"
Ezek után van még kérdés? :F

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13227) fekeandras válasza SystemRoot (#13225) üzenetére


fekeandras
őstag

Szerintem ez nem vezet sehová.Ha egy régi tag elereszt egy két hasonló megjegyzést és ezzel találkozik egy egynapos újonc, akkor azt látja: ja ez itt így megy akkor én is ...
És kezdődnek a bajok.Azért mert valaki már évek óta tag itt a PH-n attól rá is ugyanazok a szabályok vonatkoznak mint a frissen regelt Gipsz Jakabra.És ez így van jól. :K

De már így is szanaszét lett offolva ez a topik.

[ Szerkesztve ]

(#13228) Sirandrish válasza Bordoi (#13223) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megpróbálok hozzájárulni a PH magas szinvonalának megtartásához..illetve természetesen változtatok a magatartásomon:)

És köszönöm hogy ezt megtudtuk beszélni normális hangnemben...neked is és Foglalt Névnek is :R

raceman: ugylátom ez a szolidabbik mert amit én láttam az nem volt ennyire megfontolt:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13229) ovecs


ovecs
senior tag

Az e 4***, e5*** és e6*** mitől jobb mint az e2200? Annyi, hogy magasabb órajelre lehet húzni? Mert kb ugyanannyiba kerül :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#13230) Foglalt név válasza ovecs (#13229) üzenetére


Foglalt név
addikt

1. Mindegyikben nagyobb a cache. Van pár program, ami elég érzékeny erre és komoly teljesítménykülönbség lehet.
2. Az e6xxx 266-os fsb-vel rendelkezik, tehát alacsonyabb a szorzója, jobb lap és ram kell a húzásáshoz.
3. Az e5xxx új architektúra 45nm, kevesebbet fűt és fogyaszta. A többi(2,4,6) általában 3,5GHz körül tudnka(mindegyik példányfüggő persze), ezeknél olyan 2-300MHz plussz is várható, ráadásul azonos órajelen is van egy kis előnyük.

Röviden ennyi, remélem benne van az a válasz is, amit szerettél volna tudni :R

(#13231) ovecs válasza Foglalt név (#13230) üzenetére


ovecs
senior tag

Ahamm, köszönöm, szóval az e5*** a legjobban sikerült széria ezek közül ahogy értem

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#13232) Sirandrish válasza ovecs (#13231) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak megfűzted az asszonyt hogy márpedig kell neki a jelenlegi géped?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13233) ovecs válasza Sirandrish (#13232) üzenetére


ovecs
senior tag

Hát mondjuk úgy, hogy rajtavagyok :DDD De abban is gondolkodok, hogy cserélek deszkát+procit+ramot valami izmosabbra

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#13234) Sirandrish válasza ovecs (#13233) üzenetére


Sirandrish
legenda

az már szinte komplett gép...COD4 az egyetlen amivel játszol..nem értem a lényegeét a gépcserének de hajrá:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13235) ovecs válasza Sirandrish (#13234) üzenetére


ovecs
senior tag

Hát gondoltam kipróbálnám a gta 4 et :)

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#13236) Sirandrish válasza ovecs (#13235) üzenetére


Sirandrish
legenda

jaaaah...hát nanak kell is avas ecsém:D
Mondjuk a VGA-d elég lenne neki csak a proci gyönguska..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13237) CséZé


CséZé
őstag

Hm, a végén ez lesz a moderátort keresek topic :D

(#13238) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hoppá hopáá:)840PONT :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13239) forceberg válasza Sirandrish (#13238) üzenetére


forceberg
veterán

Ezért kell a jobbak ellen is kiállni, ha ők kiállnak, mert tanulhatunk, de nem sok pontot bukunk. :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13240) Boci_83


Boci_83
őstag

Ó végig olvastam...

Más. Még mindíg nagyon beteg vagyok, nem igen leszek ma sem, és honap sem.
Amúgy systemroot-ot többet láttam most az elmúlt 30 hszben irni, mint egész idáig összesen. ;]

**********

(#13241) mr.saint válasza Sirandrish (#13236) üzenetére


mr.saint
tag

Hát ugy vagyok vele én is! Kiprobálnám :F -nám

(#13242) Sirandrish válasza mr.saint (#13241) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kipróbálnád? nád?
Az mjaz?:D
Én nyomatom..jó kis gamma..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13243) mr.saint válasza Sirandrish (#13242) üzenetére


mr.saint
tag

Szerinted? még nincs új gépem :( AMD Athlon64 x2 4200 meg szerintem nem sok esély van hogy normális játékélmény legyen! Hát erre gondoltam

(#13244) Gergello


Gergello
addikt

Azt hittem Force árulja :DDD link

(#13245) Sirandrish válasza mr.saint (#13243) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..hát azzal még menni se menne nemhogy élvezhető:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13246) Sirandrish válasza Gergello (#13244) üzenetére


Sirandrish
legenda

az övé csak 14es:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13247) forceberg válasza Gergello (#13244) üzenetére


forceberg
veterán

A hirdetésből csak a képen látható vasaló az enyém! :)) :DDD

Sirandrish: Anno sokat számított, hogy a 14-es kb. 15-20%-kal olcsóbb volt, most meg nézd meg... az enyémet 10 alatt meg se lehetne nézni, ez meg 4-ért adja a 15-öst! :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13248) Sirandrish válasza forceberg (#13247) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem egyszer 6K-ért is megmutattad...mivan? a válság szopat?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13249) Tsunami73 válasza Sirandrish (#13248) üzenetére


Tsunami73
tag

Mi ez a nagy modi nyűzsgés?
Kihívták a blizzardot warra,vagy új tagjelöltek? :DDD

(#13250) Boci_83


Boci_83
őstag

Hej!!!!
Boldog Mikulsát mindenkinek, sok csokinyuszit, meg Jageres teli üveget az ablakba!

[link] :D

**********

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.