Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12801) horyk


horyk
senior tag

Mi lessz itten harakiri :F :U

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12802) Sirandrish válasza horyk (#12801) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van itt ám minden...Díínom Dáánom..fisifosi hugyibugyi:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12803) kavicssli válasza horyk (#12801) üzenetére


kavicssli
addikt

Kizárt dolog! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12804) Boci_83 válasza Sirandrish (#12799) üzenetére


Boci_83
őstag

Jó hogy így kell megtudnom... :((( köszi. :R :W

**********

(#12805) forceberg válasza Boci_83 (#12804) üzenetére


forceberg
veterán

Ha valaki akar CB-zni, vagy csapatban játszani, akkor annak a BlizZarD nem való.
Legtöbbször 4-5-ös warokon, ahogy esik, úgy puffan játék megy. FUN warok mennek nálunk...

Bár, ha jól sejtem, Andrisnak most más baja van...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#12806) Gergello válasza forceberg (#12805) üzenetére


Gergello
addikt

Ez eddig is így volt, meg ezután is így lesz. Nincs ezzel semmi gond szerintem.
Viszont ennek nem ez lenne a módja szerintem, de mind1.

(#12807) Sirandrish válasza Boci_83 (#12804) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel még én se tudok semmit így közölni se tudok semmitse:)
Nyugi..ha tudok valami biztosat akkor tuti te tudod meg elsőnek a klánból... :R

Problémáim a következőek...ha érdekel valakit:)

Bár szerintem ezzel nem vagyok egyedül!

1.
-Sokan túl komolyan veszik a játékot...néha persze énis dühöngök ez hozzáátartozik de valakit azért nem kell lebaszni mert nem arra megy amerre én/ő/ők mondják...persze ez a helyzet másképp nézendő ha az illető a menővereivel egyáltalán nem a cspat érdekeit szolgálja mert ha már egy csapat vagyunk akkor probáljunk meg csapatként játszani...ahogy az Vacanton mostanában sikerül is..
Persze ezeket is meg kellene beszélni..mostanában Vacanton már általában megy is a "taktikus" játék aminek én kifejezetten örülök! És remélem hogy ez hamarosan minden mapon így lesz...

Nyerni szeretnék énis de nekem a hangulat fontosabb..nem szeretek citrombaharapott egyénekkel játszani márpedig sokan sokszor huzzák a szájukat valamiért!

Tanácsokkal szvsz ellehet látni a másikat de parancsolgatni senki ne parancsolgasson senkinek!!!

2.
a CB mint olyan el lett felejtve néhány Bukott WAR után..én Direkt nem szoltam semmit jóideje ezzel kapcsolatban de néztem szerencsétlen Kavics próbálkozásait ahogy napról napra felteszi a válaszra nem méltatott kérdést...

Gondolom senki nem azért költött 10K-t (vagy aki használtan vette 5öt) a játékra hogy ugyanaz legyen mint a tört verzióval.

Tudom hogy nehéz egy CB-t leszervezni de már nem egyszer kérdeztem énis hogy mi lenne ha előre letudnánk szervezni néhány WARt, a CB oldalál kerseztül amit ha elfogadnak jó..ha meg nem akkor ugyis jó...természetesen válasz erre sem jött.

nem mondom hogy bármivel is többet ér egy CB war de azért ha gyakran nem is..hetente 1-1 szvsz mindenkinek belefér és hátha ellesünk valami jóságot:)
Nem azt mondom hogy erőltessük agyba főbe de néha néha becsuszhat 1-1 szerintem:)

Vagy ezek a kupák..igaz szar elményeink vannak de próba szerencse..multkor Tomival tárgyaltunk is egyről csakhát 5v5...mi huzamosabb ideig sajna nem vagyunk annyian:(

3.
Amit az utóbbi 2 napban is tapasztaltam...nemtudom kinek mit ártottam de valahogy elfelejtettek engem WARra hívni holott X-re direkt kiirtam hogy mennék...se tegnap se tegnapelőtt nem irt rám SENKI Forcet kivéve 11körül...

Nekem semmi bajom Nincs se Hunorral se Ovecsel meg semelyik beugronkal de én ugy gondolom ha már ugymond én vagyok a csapattag plussz a szeroért is fizettem akkor talán meg lehetne kérdezni engem is hogy játszanék-e...

Én pl mindig ráirok mindenkire...ha AFK akkor is nemhogy mikor ittvan..és természetesen előbb a Blizzesekre...mint mát mondottam nincs bajom a NYevesekkel meg senkivel de ők is előbb a saját csapaton belül keresnek először embert gondolom...meg gondolom minden tim.

Most ezt is lehet ugy hogy aki TSen van stb de ennek nincs értelme..ott van az X-fire..ránézel..ez a marha gamelne..ráirok..ennyi...

#*#*#*#*

Továbbá szó sem volt kilépésről...Holnap ha minden igaz megyek egy TGF-re egy olyan klánba amitől a Blizz már 2szer kikapott(:D) nevet még nem mondok...aztán megnézem mizu....nem szívesen hagynám itt ezt a csapatot mert szeretek veletek játszani ráadásul alapitótag is lennék vagy mifene...csupán megnézem hogy egy másik csapat miket csinál másképp...ennyi...ha konkrét dolog volna akkor szolnék...természetesen:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12808) Gergello válasza Sirandrish (#12807) üzenetére


Gergello
addikt

Ha akarsz játszani szerintem gyere fel TS-re.

(#12809) Boci_83 válasza Sirandrish (#12807) üzenetére


Boci_83
őstag

Tegnap előtt elég sokan voltunk, ráadásul annek ellenére hogy ki volt irva hogy jönnél játszani, nem nagyon voltál hajlandó feljönni a ts-re, még akkor sem mikor irttam hogy gyere. Válasz az volt hogy, minek? Hozzáteszem telnek el napok úgy simán, hogy hiredet sem halljuk.
Tegnap meg mivel irtad a fórumban hogy Te nem jösz mert szar vagy mostanában, senki nem kapálózott, sőt hozzáteszem akkor is voltunk rendesen, de azt hiszem neked sem száradt volna le az ujjad, ha bekukkolsz ts-re. Mindegy. Ha neked másik csapat (is) kell, legyen, ez a Te döntésed, de azt tudni kell hogy közös lónak túrós...avagy 2 lovat egyszerre nem tudsz megülni, 2 klánt párhuzamosan nem tudsz kiszolgálni, valakinek mindíg nemet kell mondani, és azt hosszútávon egyik sem fogja tolerálni. :U
Arról meg hogy cb war, meg előre leszervezett warok... hadjatok már, akkora szátok van hogy hihetetlen, de nem telik el úgy nap hogy fél órát ne azon vitatkoznánk hogy ki keressen egy szájbavert pcw-t! Szóval pattoghatsz nekem Te is, meg akár ki is, sőt lehet játszani a sértődést is.
Bocs hogy nem nyalogattalak most körbe, és bocs hogy nem kérlek meg minden nap téged külön hogy gyere ts-re és gyere játszani. Azt hiszem nem óvoda ez, bár sokszor úgy éreztem... :U
Minden bizonnyal az lesz mint a PH! klánnal, szépen szétszóródunk, aztán mindenki bekerül egy másik klánba, nem haragszunk egymásra, de nem is nagyon keressük egymást, csak ha épp nincs ki a csapat. :(((

**********

(#12810) Sirandrish válasza Boci_83 (#12809) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindig fennt vagyok TS-en..de 3 napja mondtam hogy ha TS-en vagyok akkor Laggol az NFS amit warmentes szabadidőmben tolok...ezért nem megyek TS-re jelenleg...és ezért irtam ki hogy Játszanék attól függetlenül hogy nem vagyok TS-en...

Egy szóval nem mondtam hogy egyszerr én két klánba leszek és mindenhol én leszek a Jani..megnézem hogy egy másik csapatba mi müködik másképp...ennyi...és ez se biztos..

Az meg hogy ez a csapat is széthullik nem rajtam mulik...tudod te is hogy rengeteg a feszko..Force tegnap összekapott Kaviccsal...kaviccs öcsével én szoktam vitázni a csipa miatt..te Forcenak szólsz be a "rinyálásai" miatt...Ger1 sokszor tonikhangulatu amit átragaszt másokra...stb..nem én vagyok egyedül a feszkógenerátor...

Ráadásul ezt az egész témát nem én hoztam most fel hanem Kavics...megkérezte, válaszoltam...ennyi..

Ki se derült volna ha most nem kérdezi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12811) athomi válasza Sirandrish (#12807) üzenetére


athomi
veterán

Hunor nem tartozik senkihez...ő csak arra megy, amerre egy kis szórakozást, kikapcsolódást, társaságot talál. :K

Szvsz a CB-t túlgörcsöltétek. Nagy akarásnak tudjuk mi a vége. :) Sokszor az idióta 10k-s érvet lehetett hallani a CB warok mellett.
Én meg eddig azt hittem azért van a játék hogy szórakozzunk és jól érezzük magunkat...

Miattam biztos nem maradtál le egy warról sem. Ha hívnak nem kérdem jöhetek e, ha meg magamtól jövök mindig megnézem hányan vagytok. Ha megvagytok 5-en, akkor nem jövök, Ha meg nem vagytok meg 5-en, akkor meg szoktam kérdezni beférek e illetve van e valakinek kifogása ellenem.

[ Szerkesztve ]

(#12812) Sirandrish válasza athomi (#12811) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah hogy te már NYEVes sem vagy?:D
Jóvan lemaradtam...

Szórakozni CB warokon is lehet:)

És nem mondtam azt se hogy miattad maradtam le akármiről is...

Jah és TS-en vagyooook:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12813) forceberg válasza Sirandrish (#12810) üzenetére


forceberg
veterán

A Kavicsos sztoriról annyi, hogy ő veszett össze velem, mert beszóltam a tesókájának. Átrakta a szerót devmapba, s az ellen 10-15 kérése után sem tette vissza, s még amikor kérdeztem, hogy ki tette át, meg sem szólalt. Na bennem felment az ideg, mikor az ellen lelépett, mert nem rakta vissza a szerót. Én nem tudom, hogy kell visszatenni. A xar héten örülök, ha egy-két warra be tudok ugrani, nem kéne még olyankor is idegesíteni ilyen faxságokkal. Most jöttök majd azzal, hogy 13 éves...
Kifli is ugyanúgy szokott rinyálni, mint mindenki. Csak én néha leordítom az enterfoschnetet. Sajnos, felénk nincs normális net.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#12814) athomi válasza forceberg (#12813) üzenetére


athomi
veterán

Kiflee rinyál a legkevesebbet.

Nekem is szar a netem. A warok 80%-a azzal telik, hogy a mutatóujjammal az "X" betűt nyomkodom, mivel arra van állítva a 60-as maxpackets. Így kell lejátszanom minden egyes wart. Hidd el nem egyszerű emellett normálisan warozni, sokszor ezen múlik egy-egy fragem és halálom. Ha meg nem nyomkodnám a bindet, akkor durván elszállna a pingem mikor megszólalok.

[ Szerkesztve ]

(#12815) kavicssli válasza forceberg (#12813) üzenetére


kavicssli
addikt

Érdekes én hallottam tegnap hogy szólt hogy ő rakta át a mapot és véletlenül devmapra sikerült rakni! ...te miért nem tudtad átrakni!Van rconod van miniadminod és basztál rá! :U

Viszont Force bazdmeg! Te kezdted az egész basztatást tegnap illetve te kezdtél el ordibálni illetve szitkozódni!Na erre kaptam fel a vizet! OK nélkül nem kapom fel a vizet!....és igen hirtelen haragú vagyok DE CSAK AKKOR HA TÉNYLEG OLYAT CSINÁL VALAKI AMI NEKEM TETSZIK.

Beszéltem én veled akármikor úgy ahogy te beszélsz mostanában mindenkivel!Tesómmal pl! Nem bazdmeg mert minek! Azt hiszed mert leugatsz mindenkit mert nem a B-re megy attól te fasza gyerek leszel? :F :W

Más:Ahogy észrevettem, csak tesómat tudod basztatni! Tudod kurvára elegem van belőled is!Másnak szoktál szólni hogy tegye le a csipát? Pl. többieknek szoktál szólni hogy tegye le!? Lóf@szt bazdmeg mert könyebb a kisebbnek ugatni! Nekem ugattál valamikor? Nem emléxem! De ez a szerencséd! Én tesóm mellett ugyanígy kifogok állni még ha olyan amilyen! ...természetesen ő is hibás de mit szólnál ahhoz ha ő ugatna be neked?! Megsértődnél? minden bizonnyal!!! Te azt hiszed hogy kurva tökéletes vagy? Egy nagy faxt!Te mindenkinek bepofázhatsz?! Mire fel? Hmmm? Mire!
Kb az elmúlt 1-2 hónapba vagy ilyen! Ha otthon nincs rendbe valami bazdki akkor ne a csapaton vezesd le! :(((

Érdekes! Én is délutános voltam bazdki és szerinted engem érdekelt hogy leléptek?NEM mert kerestem volna másik WAR-t! Azt is én kerestem! Én szívesen keresek WARokat sosem csináltam belőle problémát!

...és ahogy Andrish is mondta

Tanácsokkal szvsz ellehet látni a másikat de parancsolgatni senki ne parancsolgasson senkinek!!!

Ha egy kicsikét is észrevennéd magad rájönnél hogy ezt csinálod! :((( :W

Viszont benned a tegnapi nap után kurva nagyot csalódtam!

...és jöhetsz itt nekem a hülye megmagyarázásoddal NEM ÉRDEKEL!Nézz magadba és ha tudsz egy kis tisztelet mutatni akár egy 13 éves akár egy 24 éves embernek majd akkor ugass! Tudod a tisztelet "kimutatása" nem korfüggő! :U

További szép estét!

De még bocsánat kérés nem hagyta el a szádat!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12816) kavicssli válasza Sirandrish (#12810) üzenetére


kavicssli
addikt

De legalább TE normálisan megmondod szépen viccesen hogy rakja le a csipát nem pedig ahogy Force hogy bazdmeg kiskavics tedd mér le azt a kurva csipát mert kurvára nem lősz le senkit!

...és ha jól tudom Dávid minidig megkérdezi hogy felveheti e a csipát! ha nem nem ha meg nem válaszol senkit akkor meg felveszi!

Csak ennyi a különbség :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12817) forceberg válasza kavicssli (#12815) üzenetére


forceberg
veterán

Csak akkor mondta, hogy ő rakta át, mikor már az ellen lelépett. Azt se fogod fel, hogy nem tudom, hogy kell devmapból visszatenni, mert sose raktam át abba, és nem is érdekelt? Miniadminban is csak mapot tudok váltani, meg újraindítani...
Én nem szitkozódtam senkire se, pontosabban nem küldtem el melegebb éghajlatokra, igaz túl erélyesen, sőt káromkodva szóltam ,hogy tegye vissza. Ennyi...

Gerinek is ugyanúgy beszóltam, hogy a kert az ugyanúgy B.

Te meg azért vagy a faxagyerek, mert mindenkivel összeveszel? Ugyanez volt anno Ricsivel is.

Azért meg nem fogok bocsánatot kérni, hogy te beugattál, hogy kapja be mindenki a ...-odat, meg menjen a k.. .anyjába...!

Azért a menjetek a k... anyátokba, meg kapjátok be a f...-omat, nem ugyanaz azzal, hogy mi a f...-ért kellett átrakni a mapot?

Ha normálisan szólsz, hogy hééé, nem kéne beszólni az öcsémnek, arra én is normálisan válaszolok, de amíg te ilyen alpári vagy azzal, aki szól egy rossz szót is az öcsédre, addig nem fogok elnézést kérni. Úgy vigyázol öcsédre, mint pulikutya a nyájra, amit meg is értek, de azért te is gondolkodj egy kicsit. Utánam még nem kellett egy topikot sem takaríttatni, de utánad már igen. Ennyit erről!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#12818) Gergello


Gergello
addikt

zárható :DDD

(#12819) ovecs


ovecs
senior tag

Na akkor egy kis feszültségoldás :C
[link]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#12820) kavicssli válasza forceberg (#12817) üzenetére


kavicssli
addikt

Én ilyen vagyok te olyan! ..és akkor mi a fax van? :F :(((
Maradj olyan amilyen vagy!kész!Nálam itt a pont! Ha megakarod beszélni a dolgokat szívesen állok elébe!

de amíg te ilyen alpári vagy azzal, aki szól egy rossz szót is az öcsédre, addig nem fogok elnézést kérni
ilyen is maradok csak szólok előre! :P ...és tudod nem az a baj hogy "szólsz" rá de ezt te is tudod hanem azt hogy hogyan teszed (ne ordibálj és ne káromkodj)! Ne térj el a tárgytól! Szerinted szóltam volna ha normálisan szólsz hozzá?! :U :W

Ha normálisan szólsz, hogy hééé, nem kéne beszólni az öcsémnek, arra én is normálisan válaszolok...
Ha neked nem esik le hogy mekkora paraszt vagy és lehet más hangnemben mondani a dolgokat nem csak tesómnak HANEM MÁSNAK is akkor sajnálom!

Utánam még nem kellett egy topikot sem takaríttatni, de utánad már igen. Ennyit erről! Hűha!és még fognak is :P

Pont!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12821) kavicssli válasza kavicssli (#12820) üzenetére


kavicssli
addikt

Jöhet Privibe ha bajod van!Ezzel kapcsolatban ide már nem írok!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12822) forceberg válasza kavicssli (#12820) üzenetére


forceberg
veterán

Attól függ, hogy baseballütővel :DDD akarod megbeszélni, vagy este egy war alatt, amit megnyerünk? ;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#12823) kavicssli válasza forceberg (#12822) üzenetére


kavicssli
addikt

Hülye vagy te "bazeg" de szeretlek titeket! :R De semmi buzulás :DDD

Ma no gamma :(

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12824) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ajajajajjjj:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12825) mr.saint


mr.saint
tag

Hát gyerekek nem akarok beleszólni! De ez már nagyon nem a játékról szól :( :( :(

(#12826) Boci_83


Boci_83
őstag

Na majd holnap elolvasom most nincs kedvem... :U

**********

(#12827) horyk


horyk
senior tag

A béke legyen veletek ! :R

Peace, PLZ !

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12828) Richard


Richard
őstag

:DDD

(#12829) Boci_83


Boci_83
őstag

Azok kedvéért akik nem voltak ott... :((( :W

Nem sok töltényt pazarolt a csávó, annak is 70%-át fejesként lőtte. :(
A legjobb az egészben, hogy még igy is mi győztünk.. :DDD

**********

(#12830) Sirandrish válasza Boci_83 (#12829) üzenetére


Sirandrish
legenda

atya jó büdös getto:DDD
57 Frag?:DDD
Mondjuk volt kit lőni de akkoris:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12831) Sirandrish válasza Sirandrish (#12830) üzenetére


Sirandrish
legenda

ilyenkor az érdekelne ha mondjuk ő nem csal és ténylegesen HIGH+ a csóka akkor mit keres egy olyan timben mint amilyenben van...rajta kivül még 10et se lőtt senki..meghalni viszont tudtak...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12832) horyk válasza Boci_83 (#12829) üzenetére


horyk
senior tag

Aim ON ! :F

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12833) kavicssli válasza Boci_83 (#12829) üzenetére


kavicssli
addikt

Azt a kurva eget! :DDD Na ez nagyon kemény! :W 300ponty és 57 kill! a maradék 5 ember lőtt összesen 26 ember LOL! Kick bann pls :DDD

Gondolom amikor ez a Fanto gyerek meghalt ment a mészárlás ha meg ő maradt hozta a köröket az ellenfélnek! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12834) horyk válasza Boci_83 (#12829) üzenetére


horyk
senior tag

Demot nem kértetek, megnézném mit művelt a gyerek.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12835) Sirandrish válasza horyk (#12834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pcw waron demot kérni? :Y
Biztos adtak volna szívesen ;] :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12836) horyk válasza Sirandrish (#12835) üzenetére


horyk
senior tag

Aszittem CB volt wazze :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12837) athomi válasza Boci_83 (#12829) üzenetére


athomi
veterán

Én biztos nem játszottam volna végig. :(

(#12838) kavicssli válasza Sirandrish (#12835) üzenetére


kavicssli
addikt

:DD

Szerintem tuti nem volt tiszta a srác!Ez már irreálisan érdekes :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12839) Sirandrish válasza kavicssli (#12838) üzenetére


Sirandrish
legenda

alig...de ki az a dbm?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12840) kavicssli válasza Sirandrish (#12839) üzenetére


kavicssli
addikt

Passzolom! Én tegnap nem voltam elérhető szóval akik Xen rám írtak sorry de úgy hagytam véletlenül a gépem! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12841) kavicssli


kavicssli
addikt

Csak erős idegzetűeknek! 22+

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12842) forceberg válasza Sirandrish (#12839) üzenetére


forceberg
veterán

Na arra én is kíváncsi lennék, hogy ki miatt szorultam ki tegnap...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#12843) Sirandrish válasza forceberg (#12842) üzenetére


Sirandrish
legenda

kiszorultál miatta?
hogy érted?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12844) horyk válasza kavicssli (#12841) üzenetére


horyk
senior tag

Ehhez kell erős idegzet ! :W

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12845) Boci_83 válasza forceberg (#12842) üzenetére


Boci_83
őstag

Te azért szorultál ki mert nem tudtál feljönni TS-re, nem azért mert jött valaki helyetted...

**********

(#12846) kavicssli válasza horyk (#12844) üzenetére


kavicssli
addikt

Micsoda commentek vannak hozzá! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12847) athomi válasza horyk (#12844) üzenetére


athomi
veterán

ennek csak egy jó nagy büdös pofon jár

[ Szerkesztve ]

(#12848) horyk válasza athomi (#12847) üzenetére


horyk
senior tag

Nem, ennek ez kell ! :K

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12849) Sirandrish válasza athomi (#12847) üzenetére


Sirandrish
legenda

most mé? szerintem nagyonis tehetséges ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12850) forceberg válasza Boci_83 (#12845) üzenetére


forceberg
veterán

Végülis igazad van. Ha nincs TS-em, vagyis van, csak egyedül a miénkre nem tudok felmenni, akkor az a megoldás, hogy hívunk warra idegeneket, csapaton kívüli haverokat, s az X-en lévő csapattagnak nem is írunk vissza, hanem angolosan lelépünk a war után. Ennyi... Ez itt már sántít...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.