Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12751) Sirandrish válasza kavicssli (#12748) üzenetére


Sirandrish
legenda

gámó...és azt Ovecs mondta:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12752) kavicssli válasza Sirandrish (#12751) üzenetére


kavicssli
addikt

Jaaaa! Gámóóó..én azt hittem system mondta :D

Gámóóóóó :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12753) Sirandrish válasza kavicssli (#12752) üzenetére


Sirandrish
legenda

már a hajamat téptem öcsém mikor minden körbe "Gámóóóóó már 3an gyünnek":DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12754) ovecs válasza Sirandrish (#12753) üzenetére


ovecs
senior tag

az nemis úgyvan... GEMMMÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!
Éljen a Szabolcsi nyelvjárás :C :C :C

De majd igyekszem leszokni róla, mert úgy látom nem toleráljátok :U

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#12755) Sirandrish válasza ovecs (#12754) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát mivel nem ércsük meg amugyis..ez szó? de milyen?:DDDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12756) kavicssli válasza ovecs (#12754) üzenetére


kavicssli
addikt

Nekem semmi bajom nincs vele! :D Gemóóóó

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12757) Sirandrish válasza kavicssli (#12756) üzenetére


Sirandrish
legenda

szedd ki az aláirásodbó vagy nem szólok hozzád többet:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12758) horyk válasza kavicssli (#12756) üzenetére


horyk
senior tag

http://www.youtube.com/user/gemmooo LOL !

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12759) kavicssli válasza Sirandrish (#12757) üzenetére


kavicssli
addikt

mit is? :DDD

Hétvégén nyomhatnánk CB war-t! De már ahhoz most lekellene fixálni 1-2 WARt! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12760) booz válasza horyk (#12733) üzenetére


booz
senior tag

/com_maxfps 125 consolba beirni

(#12761) kavicssli válasza booz (#12760) üzenetére


kavicssli
addikt

Cső booz! Mi újság van veled?RÉg nem voltál errefele!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12762) booz válasza kavicssli (#12761) üzenetére


booz
senior tag

minden rendben van csak picit fáradt vagyok a sok meló miatt de lesz ez még igyse jövöre ugy inditok januárban elmegyek 2hétre nyaralni :DDD

(#12763) horyk válasza booz (#12760) üzenetére


horyk
senior tag

THNX ! :R

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12764) kavicssli válasza booz (#12762) üzenetére


kavicssli
addikt

Hétvégén leszel?! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12765) booz válasza kavicssli (#12764) üzenetére


booz
senior tag

mais este 9 után

(#12766) kavicssli


kavicssli
addikt

Ger1,Forceberg!

Tegnap az a 3v3 med/high-ok ellen kicsikét kemény volt Backlot mapon! :DDD

Az tuti hogy iszonyat egyszerű taktikájuk volt! mindenki elfoglalt a helyét a mapon és nem mozdult csak akkor ha nagyon szükséges volt! nem rohangáltak össze vissza! Szerintem ez volt a kulcsmomentum azon a WARon!

Viszont Vacant mapon megizzasztottuk őket! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12767) Gergello válasza kavicssli (#12766) üzenetére


Gergello
addikt

Elég jól tudták, hogy mit fogunk csinálni. Nem tudtuk meglepni őket, ebből hozták le a köröket.
Védőben: csipa lemezes, A-n egy, a 3. vagy B-n vagy az is A-n. Támadóban meg, egy vagy 2 A, egy közép, és esetleg B-re átment egy A-ról. Tehát semmi különleges, csak eléggé tudták, hogy merre kell nézni. Nekünk is jó lenne egy mapon ilyen szintre eljutni.

(#12768) kavicssli válasza Gergello (#12767) üzenetére


kavicssli
addikt

Igen!Tömören ennyi ahogy fogalmaztál is hogy Tehát semmi különleges, csak eléggé tudták, hogy merre kell nézni

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12769) athomi válasza Gergello (#12767) üzenetére


athomi
veterán

Mindig ezzel a szar taktikkal vagytok oda. :DDD Le kellett volna hozni a párharcokat, ennyi. Sztem kifejezettem szar taktik ha egy "A"-ba, egy "B"-n, egy csipás meg a lemezesbe. A csipát simán le lehet darálni középső aljától és középház emeletéről. Ráadásul ha "A"-ra csak 1 ember járt, akkor azt kellett volna bedarálni hármótoknak. A "B"-s nem tudott volna segíteni neki, a lemezes csipás is csak ha elől vagy fent mászkáltok.

[ Szerkesztve ]

(#12770) kavicssli válasza athomi (#12769) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD
Az volt a baj hogy ők GoD móddal nyomták! :DDD ;]

Ezek mindig ott voltak ahol mi voltunk! :DDD :W és hamarabb is kezdtek el lőni! :DDD Sőt legtöbb esetben megsem haltak :DDD

Este 23.00 fele leszel?! :U Hamar lelépsz mostanában :U

Te nem jössz dolgozni az NI-ba? Megkérdezhetem hogy mit melózól? Azon kívül hogy a strandon az életeket mented és Pamela melleit bámulod? :D (béjvaccs) :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12771) athomi válasza kavicssli (#12770) üzenetére


athomi
veterán

Tegnap úgy terveztem maradok éjfélig, de rosszul ment a játék - lassú volt a reflexem, ráadásul borzalmasan céloztam - és távoztam. Ma meg picit fáradt vagyok. Két óra foci után elfáradtam.

Munkáról inkább majd TS-en vagy esetleg priviben.

[ Szerkesztve ]

(#12772) Gergello válasza athomi (#12769) üzenetére


Gergello
addikt

Szövegértés 1-es leülni!
Mondom semmi különlegest nem csináltak, semmi különleges taktik.

(#12773) kavicssli válasza athomi (#12771) üzenetére


kavicssli
addikt

Okés zsoké ;)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12774) kavicssli


kavicssli
addikt

GEMMMÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :DD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12775) forceberg válasza Gergello (#12772) üzenetére


forceberg
veterán

Az a semmi különleges csak annyi, amire mi képtelenek vagyunk...

Ma is 23:00

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#12777) Sirandrish válasza forceberg (#12775) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pontosan..semmi extra...semmi különös..mégis elvernek minket az ilyen semmi extrás emberkék illetve csapatok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12778) Gergello


Gergello
addikt

(#12779) kavicssli válasza Gergello (#12778) üzenetére


kavicssli
addikt

szerintem valami sportkocsi lehetett! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12780) kavicssli


kavicssli
addikt

Forceberg! Tegnap nem nagyon voltam már este gép előtt csak 1-2 percekre! :B

Hétvégén (szombaton) CB?

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12781) Sirandrish válasza kavicssli (#12780) üzenetére


Sirandrish
legenda

én szerintem hétvégén pihetntetem a gamet..észméletlen milyen szarul megy... :(((

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12782) kavicssli válasza Sirandrish (#12781) üzenetére


kavicssli
addikt

..én meg pont fordítva vagyok ezzel! :B :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12783) kavicssli válasza kavicssli (#12782) üzenetére


kavicssli
addikt

kezdem elkapni a ritmust!De ezzel a Vacant mappal nem vagyok megbarátkozva :O

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12784) horyk válasza Sirandrish (#12781) üzenetére


horyk
senior tag

Akkor gyorsan egy Blizz-PIT wart ! :DD :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12785) Sirandrish válasza horyk (#12784) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem megyek oszt kész..vannak rajtam kivül a Blizzbe:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12786) horyk válasza Sirandrish (#12785) üzenetére


horyk
senior tag

Bazz tegnap belefutotttunk egy pró klánba : D3
Elég súlyosan elpicsáztak minket. :O

mod: Legalábbis nekünk Pro :DD

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#12787) Sirandrish válasza horyk (#12786) üzenetére


Sirandrish
legenda

8500órát tolták eddig? OMG

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12788) kavicssli válasza Sirandrish (#12787) üzenetére


kavicssli
addikt

abba a klánba 13an vannak! :U
Szóval fejenként kb 654óra ami szerintem nem sok!
Ha abból indulok ki hogy én járok 1050óránál április óta :DDD és a BLizzből is elég sokan nyomják a COD4-et! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12789) kavicssli válasza kavicssli (#12788) üzenetére


kavicssli
addikt

Este lesz valaki? :U
Ger1! Hétvégére keresel valami CB-t? :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12790) forceberg válasza kavicssli (#12789) üzenetére


forceberg
veterán

23:00 körül ma is jövök.
Mi a bajod Vacanttal? Mióta nem ész nélkül rohangálok, nem lépek bele minden nédbe, elég jól megy rajta. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#12791) kavicssli válasza forceberg (#12790) üzenetére


kavicssli
addikt

Védőbe 0 vagyok! :W

Lassan visszaszoktatom magam ahhoz hogy nem kell észnélkül kirohannom és nem kell "feláldoznom" magam az első nadenek! :B :DDD

Támadóba még lövöm is az ellent viszont védőbe nem bírok ellőni senkit sem! Azért is mondtam tegnap hogy maradok én B-n! De szinte mindig más ment B-re! :((

Nem tudom de ez az elmúlt pár hét valami katasztrófa volt a számomra viszont ez a pár nap jó volt! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12792) kavicssli


kavicssli
addikt

Egy igényes BlizZarD fragmoviera van igény? :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12793) Boci_83 válasza kavicssli (#12792) üzenetére


Boci_83
őstag

csináld ide!

**********

(#12794) Sirandrish válasza kavicssli (#12792) üzenetére


Sirandrish
legenda

VAAAAAN:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12795) Sirandrish válasza Boci_83 (#12793) üzenetére


Sirandrish
legenda

gondolom az igényes alatt nem azt kell érteni hogy az elmult 10percbe megcsinálta....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12796) Boci_83 válasza Sirandrish (#12795) üzenetére


Boci_83
őstag

Gondolom nem a tegnapiból lesz. Minden bizonnyal egy ideje veszi a demókat, és abból van neki valami készülőben, Ovecsnek sem véletlen lett felvéve a kommandózása. :U vgay mi, amire én gondolok... vgay nem, de az lehet, mert nem kizárt! :DDD

**********

(#12797) kavicssli válasza Boci_83 (#12796) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem nem!
Na akkor leírom a dolgot!

Bent munkatársamnak és motorosbandájának csinálok egy weblapot! Cserébe azt kértem hogy nekünk meg dobjanak össze egy fanya fragmoviet mert a srác iszonyat jól vágja ezt a sony vegas progit! Külön DVD filmet csináltak a motoros teamről! Én láttam és nagyon profi munka volt! Vágás hang és miegymás! Most egy aktív menüs DVD projecten dolgoznak..így első hallásra ha megcsinálják nagyot fog ütni a film! Mindjárt keresek 1-2 videót amit a srác csinált!!! Kunmadarason vagy hasonló helyszíneken!

Szóval ha gondoljátok mindenki veheti a demokat és amikor mindenkitől összegyűlik 4-5 esetleg 6 frag akkor elküldöm a srácnak a demókat illetve már a kivágot frageket és majd ő megcsinálja!Természetesen az én ötletem az hogy ne kapkodjunk el semmit mert abból sosem sül ki jó dolog

Ötleteket szívesen várom és tudom továbbítani majd!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12798) kavicssli


kavicssli
addikt

Akkor aNdrish kiléptél a klánból?! :F :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12799) Sirandrish válasza kavicssli (#12798) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem!
Vasárnap viszont elvileg megyek TGF-re egy másik klánba...aztán hogy mi lesz az még a jövő zenéje.

Engem viszont az érdekelne hogy tegnap mi volt éjszaka...elmentem 3 percre mikor már jött az ellen, aztán mire visszaértem se te se öcséd nem volt aztán Force valamit mesélt ami nemigazán tetszett nekem, így szívesen olvasnám a te verziódat is..akár pü-ben is...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12800) kavicssli válasza Sirandrish (#12799) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem vagyok se én se tesóm kutya hogy úgy beszéljenek velem vagy akár tesómmal! :(((

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.