Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BoltX károsultak topikja

Hozzászólások

(#1) Namelesske


Namelesske
addikt

A történet valamikor májusban kezdődött,

"Leltár miatt ZÁRVA
Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat hogy ügyfélszolgálatunk 2020.05.07.-től 2020.05.10.-ig nem lesz elérhető leltár miatt. Ügyfélszolgálatunkat legközelebb 2020.05.11.-től (Hétfő) tudják újra elérni. Megértésüket köszönjük. "

Persze azóta eltűntek a közösségi oldalakról, és az árukeresőről is.

"Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat hogy ügyfélszolgálatunk 2020.05.07.-től 2020.05.10.-ig nem lesz elérhető leltár miatt. Ügyfélszolgálatunkat legközelebb 2020.05.11.-től tudják újra elérni. Megértésüket köszönjük. "

A BoltX egy online webáruház, így csak emailen és telefonon vagyunk elérhetőek.
Telefonos ügyfélszolgálatunk nyitvatartása: H-P: 10-13 óráig.
Telefonos elérhetőségünk: +36 30 6566677
E-mail címünk: info@boltx.hu

Cím: Budapest, Fehérvári út 85, 1119
Telefonszám: 06 30 656 6677

Cím: Budapest, Fehérvári út 85/C, 1119
Telefonszám: 06 20 333 0330

https://hardverapro.hu/tag/boltx.html

Azért hoztam létre ezt a topikot, hogy ne tudjak nyomtalanul lelépni a szervizben ragadt készülékekkel, és az előre fizetett rendelésekkel.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#2) Pityu.


Pityu.
nagyúr

És a garancia felelőssége?Mert abban is hazudtak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3) AdamKish


AdamKish
újonc

Én is felszálltam a sz@pó rollere április végén. Se telefon, se pénz. Kíváncsi lennék, azóta valaki járt-e már sikerrel a követeléseivel.
Feljeletettem őket, de annak mire látszata lesz -ha lesz- az még odébb lesz...

(#4) Namelesske


Namelesske
addikt

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

egyszer majdnem én is beszoptam egy másik céggel (bestemobile), de szerencsém volt mert megkaptam a készüléket végül, és azóta jól működik, de közben megszűnt a cég, így a 2 év garinak is annyi. de úgytűnik nincs is rá szükség. amúgy a cégről tudni kell hogy általában nem küldte el a megrendelt és kifizetett készülékeket. enyém is késett, és emialben hitegettek evvel avva, és valami isteni csoda folytán megkaptam a készüléket. nagy csoda!!! azóta megtanultam hogy előre sehova nem fizetek ki semmit mert akkor futhatok a pénzem után. inkább utánvét drágábban, ÉS egy nevesebb cégtől akár drágábban.

(#6) Pityu. válasza Bl.Gyo. (#5) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Telefonom nekem is van de ha már garancia vehettem volna ennyi erővel kínából is.
Sajnos vannak olyan helyzetek ahol előre utalás nélkül nuku magánszemélyeknél pl szokott ilyen lenni.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7) kissme


kissme
friss újonc

11990 rendelésszámon vásárolt redmi note 8 t.
Garanciális cserére küldtem vissza, de 40 napja várok rá.
Senki sem elérhető.

(#8) matthewhu


matthewhu
csendes tag

#3847 rendelés azonosító: Samsung Galaxy A40: GLS futárral visszaküldve garanciális szervizre május 4-én, azóta várom, természetesen nekem sem elérhetőek.

(#9) banda1981


banda1981
aktív tag

Személy szerint egy Redmi Note 8 telot rendeltem tőlük, ami 2 napon belül meg is érkezett, és működik is kB 4.5 hónapja!
Akkor ugrott a 3 év garancia........
Remélem nem lesz gondom a telefonnal........

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#10) Pityu. válasza banda1981 (#9) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ugyan ez...

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#11) BoBbyCRO válasza Pityu. (#10) üzenetére


BoBbyCRO
csendes tag

Mi még februárban vásároltunk, akkor az egyik készülék kijelzője csíkozódni kezdett.

Nem küldtem vissza rögtön, majd Covid alatt se.

Most 2 hete küldtem el garira a telefont, de a posta visszahozta, "Nem kereste" jelöléssel.

(#12) matthewhu válasza BoBbyCRO (#11) üzenetére


matthewhu
csendes tag

Akkor te még jól jártál. Ha a teló gyártójának van hivatalos szervize oda még beviheted. Az én készülékemért GLS futárt küldtek, az el is vitte, viszont azóta nem hallottam felőle.

[ Szerkesztve ]

(#13) Pityu. válasza matthewhu (#12) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azzal se tudsz mit kezdeni itthon az eustock kezeli a dolgokat garinpapírt a BoltX nem adott de elméletileg 2 év gyári gari van. Max ha saját költségeden elküldöd hivatalos szervizbe.
Ja én most pl xiaomi telefonról beszéltem.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#14) Namelesske


Namelesske
addikt

Nem hiszem el, hogy büntetlenül sok 100 000 forinttal le lehet lépni ebben az országban. Szerintem lassan ideje megtenni a feljelentéseket a megfelelő szerveknek.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#15) Ggabci


Ggabci
újonc

Nekem a 3 hónapos Xiaomi mi9 lite-om kijelzője romlott el. A boltot elérni nem tudom, így a garanciális javítás se lehetséges.
Fogyasztóvédelemnek írtam. Kíváncsi vagyok mit válaszolnak.

(#16) Pityu. válasza Ggabci (#15) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem még semmit sem válaszoltak kb 1 hete írhattam nekik.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#17) Lizza113


Lizza113
friss újonc

Dettó. Januári készülék, áprilisban tönkrement a kijelzője, visszaküldtem nekik, ők meg akartak győzni, hogy az én hibámból (pedig egész biztos, hogy nem), aztán végül abban maradtunk, hogy továbbküldik a szerviznek, és azóta semmi hír. Legalább a nem működő telefonomat visszakapnám...

(#18) Pityu. válasza Lizza113 (#17) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na igen ha vissza kapnád már előrébb lennél.Hát nem tudom mi lesz ebből az egészből.Olvastam anno az előző cég nevüket vagy mit és most jutott eszembe már talán régen is volt velük gond.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19) Orsi1215


Orsi1215
friss újonc

Én április 24-én vettem egy Samsung Galaxy A71-et a BoltX weboldalon, átutalásos fizetéssel, mostmár tudom hiba volt... 118.000,-Ft-ot utaltam a cégnek. Eleinte még volt 1-2 email váltás arról, hogy állítólag nincs készleten a megrendelt színben a telefon, másik színben tudják küldeni 1-1,5 héten belül. Azóta eltűntek, elérhetetlenek. Se telefon, se pénzt nem kaptam vissza. :((( :o Feljelentést tettem ügyfélkapun keresztül a fogyasztóvédelemnél és a rendőrségnél is már 1 hónapja, még egyik helyről sem kaptam semmilyen visszajelzést. :(( Nem tudom visszakapom-e valaha a pénzem, foglalkozik-e bárki is az üggyel. :(

(#20) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Fogyasztóvédelemtől én sem kaptam még választ. Egyszer volt velük ügyem már a fogyasztóvédelemmel,nincs jó tapasztalatom pedig nekem volt igazam,garanciális dolog volt anno.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21) pergy válasza Namelesske (#1) üzenetére


pergy
friss újonc

Sziasztok,

én is így jártam. Aki tett fogyasztóvédelmi panaszt mit vitt fel a bejelentésre? Itt kifejezetten a "*A hatóság döntésére irányuló kifejezett kérelem:" mezőre gondolok. Mit lehet ilyenkor kérelmezni?

üdv

(#22) Namelesske válasza pergy (#21) üzenetére


Namelesske
addikt

Egyelőre nem látok olyan vezéregyéniséget aki ezt az ügyet össze tudná fogni, én nem tudok neked segíteni, én csak belekeveredtem és egy ismerősömnek csináltam a topikot hogy lássa nincs egyedül.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#23) AdamKish


AdamKish
újonc

A rendőrségen azt a fülest kaptam, hogy el fog tartani a dolog, mivel várhatóan sokan fognak feljelenteni, és összegyúrják egy üggyé.
Céges vásárlás volt (lett volna) így fogyasztó védők nálam nem játszanak.
A könyvelőm azt mondta, hogy felszámolás alá helyezést ne is kérjek, mert 0 Ft-os árúforgaluk volt az utolsó beszámolójuk alapján, így nincs mit behajtani.
Azt a tanácsot kaptam, hogy az ügyvezető ellen tegyek csalás miatt feljelentést, mert abból lesz a leghamarabb valami. Mondjuk, azt nem tudom, mennyire nyújtja el az ügyet, ha folyamatosan új feljelentések érkeznek - a rendőrségen hiába érdeklődtem az ügy felöl.

(#24) Baressz


Baressz
újonc

Sziasztok!

Hasonló cipőben járok az előttem szólókkal. Karácsony előtt vettem tőlük egy Redmi note 8t készüléket, amely egyik napról a másikra nemhogy a györstöltést, de még a 50-100 mA-t nem tudta leadni óránként :D Visszküldtem garanciába, még a futár költségét is álltam, azóta minden kommunikációs csatornán elérhetetlenek. Ezt az ügyet tényleg nem kellene hagyni egyébként veszni. Tanulság legyen az midnenkinek, hogy újonnan alapított, áron aluli készülékeket kínáló webshopoktól venni nem érdemes a jövőben. :(

(#25) Pityu. válasza Baressz (#24) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én nem mindre mondanám ezt,volt olyan olcsóbba adták telefont meg vettem náluk garancia papírt kaptam probléma volt intéztem a garanciát és ennyi és még mindig meg van a bolt finominfo

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#26) Baressz válasza Pityu. (#25) üzenetére


Baressz
újonc

Az elején amúgy tök korrektek voltak, szállítás is gyors volt, mikor volt ez neked hogy még így sikerült kifogni szerencsésen a dolgot ? :D

(#27) Pityu. válasza Baressz (#26) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha a finominfo.hu-ról beszélünk akkor még tavaly május környékén garancia papírt megkaptam más nem volt annyira lényeg ja megva jó ár. A BoltX dologot is leszarnám ja a hivatalos 2 év garancia papír itt lenne nálam mert onastól a bolt már nem szükséges.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#28) dzga


dzga
friss újonc

2020.01.08.-án vásároltunk egyesületünknek 9960 rendelésszámon és 2020-000630 számlaazonosítóval 1 db Xiaomi Redmi 8 Dual SIM 64GB 4GB RAM Kék (3 Év Teljeskörű Garanciával) készüléket.
Április közepén a készülék egy szokványos töltést követően kérte a SIM kódját, majd a kijelző kódját. Ezek beírását követően pár másodpercig üzemelt a készülék, majd lefagyott és újra kérte a kódokat. 1 hétig próbálkoztam a garanciális szervízt kérni egy hölgynél, végül április 21.-én vitte el a GLS a cégnek. Azóta se kép, se hang.

(#29) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na levelet kaptam a fogyasztóvédelemtől felsorolják a jogszabályokat,hogy a bolt köteles a jótállást vállalni meg érvényesíthetem feléjük mint fogyasztó meg kötelessége a boltnak a garancia jegyet ide adni.De kérdem kifelé érvényesítsek mikor eltűntek?
Azt Írja ha a számla vagy blokk meg van azzal érvényesíthetem a jótállást jogom van rá,de kérdem én,hogy hol?

Be rakjam ide a papírt amit kaptam?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#30) Ggabci


Ggabci
újonc

Ugyan így jártam. Kb mindenkit felhívtam. Eu fogyasztóvédelem stb. Mindenki azzal jött, hogy hát sajnáljuk de....
Ha van olyan lakásbiztosításod amely erre is kiterjed talán rajtuk behajthatod a javítási költséget, amúgy mehetsz a........

(#31) Namelesske válasza Ggabci (#30) üzenetére


Namelesske
addikt

Már ha megvan még a telefonod, és nem nyelték be nyom nélkül. Mint Baressz kollégának.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#32) Baressz


Baressz
újonc

Én is kaptam fogyvédtől levelet, ugyanez a helyzet, a bolt köteles ezt meg azt csinálni, meg hogy nekem jogom van cserét, javítást érvényesíteni stb... Csak senkit nem lehet elérni... Viszont annyit tudtak tenni, hogy felkeresték a King Change Kft.-t, hogy vizsgálja felül az általam benyújtott panaszlevelet és 5 munkanapon belül válaszolniuk kell a fogyvédnek és nekem. Kíváncsi leszek. Jövő héten update!

(#33) Pityu. válasza Baressz (#32) üzenetére


Pityu.
nagyúr

copy paste

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#34) banda1981


banda1981
aktív tag

Nekem van számlám.....
Ezzel sem érek semmit?
Minden adatuk megvan!

[ Szerkesztve ]

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#35) Jb001 válasza Baressz (#32) üzenetére


Jb001
tag

Én is várnám a fejleményeket ha vannak, szintén van számlám, gariztatni kellene a telefont... Köszi

(#36) rigoberto


rigoberto
őstag

Ez a boltx jó nagy kamu oldal basszus.
Majdnem rendeltem onnan korábban, szerencsére nem tettem!
Értékelése 1,1. LoL.

(#37) dybu


dybu
tag

Sziasztok!

Én április óta szívok velük;
Xiaomi Redmi Note 8T meghibásodott, 2 hónap levelezés után végre küldött futárt az ember. .
Aztán lelépett.
Jelenleg a fogyasztóvédelemnél járok, de levelükben azt írták, idézem: " ... az eljárás eredményétől függetlenül a hatóság hatáskör hiányában nem kötelezheti a vállalkozást a termék vételárának ( xx xxx Ft ) visszafizetésére. (A fogyasztóvédelmet minek van ha egy ekkora szemétdomb). Fordulhatok a békéltető testülethez állítólag.

Mivel sem készülék, sem telefon, egy rendőrségi feljelentés beleférhet? Nem vagyok jogász de szerintem ez üzletszerűen elkövetett lopás. Hétfőn van jelenésem egy ügyvédnél aki ilyenekkel foglalkozik Ő majd felvilágosít.

Aki nem szeretné hagyni magát kérem jelezze, és beszélünk írásban, vagy akár szóban (discord, skype, akármi).

20 GOTO 10

(#38) rigoberto válasza dybu (#37) üzenetére


rigoberto
őstag

A békéltető testület csak felesleges kör, semmit nem érnek.
Ez egy webáruháznak álcázott csaló bagázs, azonnali feljelentést nekik - de persze azzal sincs sok esély, hogy megtérül a kár.

(#39) Pityu. válasza dybu (#37) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Sajnos ilyen a fogyasztó védelem egyszer egy mosógép vásárlásnál jártam így nekem volt igazam de a fogyasztó védelem tárta a kezét és csá.Én ezért nem is bíztam most se bennük kaptam egy sablon levelet nesze neked semmi,fogd meg jól.Nekem jó a teló meg nálam is van csak a garancia dolog ami bosszant,hogy nincsen így ha a bolt sincsen.Nem tudom ezzel mennyire lehet beszállni az ügybe.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#40) banda1981 válasza Pityu. (#39) üzenetére


banda1981
aktív tag

Én is igy vagyok vele.......
Telefon nálam,és jól működik!
De garancia nincs.......

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#41) rigoberto


rigoberto
őstag

A legjobb ha nem lesz semmi a telefonnal, mert az ilyen "gari" nem ér semmit.

(#42) Pityu. válasza rigoberto (#41) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Érne ha a gyári garancia papír a kezünkben lenne amit kamuztak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#43) rigoberto válasza Pityu. (#42) üzenetére


rigoberto
őstag

Sosem volt nekik gyári garijuk!
Azt csak hivatalos viszonteladó adhat.
Az ilyen semmirekellő webshop sosem lehet az.

[ Szerkesztve ]

(#44) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Om nincs gari, de piszok olcsó volt a teló, karácsony előtt. Most 20 al többé tudnám eladni, mint mikor vettem. Aki akkor nem tudta, hogy kamu, nem mérlegelt az balek szerintem.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#45) dybu válasza Taktoj (#44) üzenetére


dybu
tag

Mindenki örül hogy Téged nem ért kár.
Valamilyen építő jellegű hozzászólásod van a témában?

20 GOTO 10

(#46) Taktoj válasza dybu (#45) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Ha másképp nézed, akkor ez épitő jellegű volt.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#47) Namelesske válasza Namelesske (#1) üzenetére


Namelesske
addikt

Elkezdődött a felszívódás

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#48) hjtz4t3wrseg válasza Namelesske (#47) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Nem semmi !
Már csak abba bízhatok,hogy kibírja 2 évig !
Elvileg ha elromlik (garanciaidőn belül) készpénzért javítják valahol nem ?
Én egy Mi note 10 -st vettem tőlük,hogy kapják be :F

Ui: vagy valahol elfogadják ezt a garanciát ? nem hiszem :W

[ Szerkesztve ]

(#49) Namelesske válasza hjtz4t3wrseg (#48) üzenetére


Namelesske
addikt

Javítják, de elég borsos. Ott is meg kell választani hova adod be, mert volt rá példa hogy kolléga bevitte a telót és bezárt a bolt, mindenestül kipakolták két hét múlva. Én megkérdezném a http://www.wayteq.eu/hu/warranty oldalon.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#50) hjtz4t3wrseg válasza Namelesske (#49) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Bizzunk benne,hogy nem lesz rájuk szükség. :R

(#51) internetezoo


internetezoo
senior tag

Azt kellene megtudni, hogy kitől vásárolta a terméket a BoltX

(#52) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Azóta se lett semmi az ügyben?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#53) Namelesske válasza Pityu. (#52) üzenetére


Namelesske
addikt

Semmi.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#54) Pityu. válasza Namelesske (#53) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szomorú,hogy ilyen fos ez az ország.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#55) Namelesske


Namelesske
addikt

:D Asszem jöhet a következő topicnyitás:

https://helloxiaomi.hu/bezart-a-turbado-hu-se-garancia-se-visszaterites-se-semmi-ezert-vegyel-hivatalos-forrasbol/

A turbado teljesen kivonult az értékesítési piacról, egyik weboldalán sem lehet már bérelni/vásárolni tőlük. A magyar weboldal teljesen üres, nulla tartalom mellet még nem tájékoztatták a látogatókat. A Facebook oldalukon is nagy a csend, senki nem válaszol a dühös bérlők kérdéseire.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#56) Pityu. válasza Namelesske (#55) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azt hiszem jobb lesz úgy veszem majd a következő telefonom mint mikor először vettem xiaomit ,kínából.Majd leszervizelem magamnak mert egyre szarabb minden,saját garanciám többet ér.

Ezt írja amúgy az oldaluk
"Kedves Megrendelőink! Sajnos a Turbado.hu webáruház tevékenysége jelenleg szünetel. A függőben lévő megrendelések törlődnek. Előre kifizetett megrendelések esetén az összeget a lehető leghamarabb visszatérítjük. Köszönjük megértésüket, és mindenkitől elnézést kérünk az okozott kellemetlenség miatt!"

A másik kérdés teljesítik e?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#57) Namelesske válasza Pityu. (#56) üzenetére


Namelesske
addikt

Mivel jogutód nélkül szűnt meg és trükköztek is a készülékek eladásával, az az tartós bérletre adták őket, nyilván le lesz tudva azzal hogy még ők buktak rajtad és örülj hogy tiéd a telefon. :D

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#58) Pityu. válasza Namelesske (#57) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A cikk alatt volt aki védte őket,hogy nem igaz a bérlés meg nem tüntek el csak szünetelnek me,hogy a cikk író hülyeségeket ír. Na de igen sok az átvetés a mai világban.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59) Pcfun87 válasza Namelesske (#1) üzenetére


Pcfun87
csendes tag

Na látjátok? Az alacsonyabb ár nem biztos, hogy mindig jobb. Úgy is mondhatnám, hogy olcsó húsnak híg a leve, és ez az ilyen noname webáruházaknál fokozottan érvényes!!!! Én soha nem vásároltam ilyen helyről, pont az ilyen kellemetlen szitu elkerülése végett!! Csakis biztos helyről rendeltem eddig!! Telekom, Euronics, stb!! Lehet, hogy drágább, de legalább nyugodtan alszok, a garancia miatt is! :) Aki pedig ilyen helyről rendel, és közben megszűnik az adott "cég" , az futhat a gari után!! Ezt jobb, ha tudjátok!! :)

[ Szerkesztve ]

Mindenben van tanulság, csak meg kell találni!

(#60) Namelesske válasza Pcfun87 (#59) üzenetére


Namelesske
addikt

Hát a turbadorol se gondolta senki :D Két hónapja még über király bolt volt, ami stabil mint a forint.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#61) Pityu. válasza Pcfun87 (#59) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Őszintén meg mondom én már leszarom,saját garim van :)

#Namelesske

A lényeg,hogy ilyenkor jöhetnek okoskodni az emberkék,hogy jaj én megmondtam meg hát ez meg az... :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#62) Pcfun87 válasza Pityu. (#61) üzenetére


Pcfun87
csendes tag

Ha esetleg ez az okoskodás nekem szólt, akkor igencsak félreértelmezted a mondókámat. :) Én csak célozni próbáltam arra, hogy biztos helyről érdemes rendelni/vásárolni, hogy az ember ne b.sszon rá. :) Ebben semmi okoskodás nem volt, csupán próbáltam logikusan gondolkozni, és megosztani tapasztalataimat!

Mindenben van tanulság, csak meg kell találni!

(#63) internetezoo


internetezoo
senior tag

(#64) Pityu. válasza internetezoo (#63) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És ez mit jelent pontosan?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65) internetezoo válasza Pityu. (#64) üzenetére


internetezoo
senior tag

Ez az egy oldal mutatja ingyenesen, a többi nem. Szerintem garanciális probléma miatt valaki panaszt tett, a hivatal meg elindította a folyamatot.

(#66) Namelesske válasza internetezoo (#63) üzenetére


Namelesske
addikt

Nekem nem úgy tűnik, inkább hivatalos megszűnés...

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#67) Don Bosco


Don Bosco
csendes tag

Eléggé kihalt a topik, nem tudom azóta lett-e valami a kártérítésekből, én személy szerint nem is tettem feljelentést (csak a gari ugrott), de megint aktív a cég:

https://www.ceginfo.hu/ceg-adatlap/king-change-korlatolt-felelossegu-tarsasag-0109289883.html#cegkivonat

[ Szerkesztve ]

(#68) internetezoo válasza Don Bosco (#67) üzenetére


internetezoo
senior tag

Pesti cím helyett mogyoródi lett.

(#69) #30409472


#30409472
törölt tag

Aki megkárosított titeket: fb/bogdan.kingtel
Cégtörténetben utána lehet nézni, ő volt a boltx-es cég (king change kft) tulajdonosa akkoriban.

Ebben a bűnügyben is társtettes: https://hvg.hu/itthon/20211006_Evekig_tarto_vadaszat_utan_kapcsoltak_le_a_magyar_bunozozsenit
A cikkben szereplő video-ban 1:49-től látható az elfogása.

Jelenleg a belvárosban üzemeltet egy mobil telefon boltot, a cég (Ionic solution kft.) részben az élettársa nevén van. A google-s vélemények alapján sorozatosan átverik az embereket, jelenleg 3.8-as értékelés...Átváltoztatta a bolt nevét Ionosz-ra google-n és másik címet adott meg, de a bolt továbbra is itt található: 1066 Budapest, Teréz körút 12.

(#70) Namelesske válasza #30409472 (#69) üzenetére


Namelesske
addikt

Te meg csak parkoljál egy kerékkel a füvön és máris megkúpol az FBI, ezek meg itt járkálnak húzgálnak szabadon mindenkit :(

Úgy látom emelték a tétet, és az Apple usereket célozza az új bolt.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#71) Namelesske válasza #30409472 (#69) üzenetére


Namelesske
addikt

100% True komment

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BoltX károsultak topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.