Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Óbudai Egyetem (volt BMF)

Hozzászólások

(#928) Xantomas válasza Templ@r (#927) üzenetére


Xantomas
őstag

Közben megtaláltam. Csak sokat kellett hozzá olvasgatni, meg összehasonlítgatni. Na igen, sok tárgy épül a villanytan I-re, de szerencsére fel tudok venni annyi kreditet, hogy a második félévre elég legyen. Persze ez csak akkor ha nem bukok egy vizsgát se.
Akkor lesz 31-9=22 kreditem. A második félévben fel tudok venni szintén 31-13=18 kreditnyi tárgyat. (min 15 kell)
Amit nem vehetek fel:
Elektro I. (ead + gyak) 4.
Méréstech I. (ead + labor) 4.
Villanytan II. (ead + gyak) 5.
Szumma 13 kredit.

Szóval épphogy fel tudok venni annyi kreditet, hogy mehessek a második félévre. Bár nem akarom erőltetni a villanykart. Nagyon nem megy a villanytan, pedig az 1. ZH után lelkiismeretesen végigcsináltam minden példát a példatárból a hálózatszámításhoz. Be is telt 1,5 spirál füzet. Az más tészta hogy teljesen rosszul fogtam fel a csomóponti potenciálos, és Millmann tételt, és sosem értettem, hogy miért más eredmény jön ki, mint hurok áramokkal, vagy Northon-Thevenin tétellel.
A pót elötti utsó nap verték belém, hogy máshogy kell megoldani. A sors iróniája, hogy mégis elrontottam, ezenkívül arról volt szó, hogy nem lesz mágneskörös példa... naná hogy mégis beletették.

Egy tárggyal se volt gondom, csak a villanytannal, minden más 3-4-5. De hát nekem kellett a Kandóra jönnöm. Vagy kihúzom a 3. félévet, és addigra elfelejtem amit rosszul tanultam meg, vagy folytatom tovább mint programozó tanonc a Neumanon, egy kis kitérés után.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Óbudai Egyetem (volt BMF)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.