- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Tomasz72: Ventilátor upgrade
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Chosen: Canon 5D II - portrézás 2025-ben
- Szevam: „Rendszerleállás” – egy AI képzeletbeli halál utáni élménye
- bambano: Bambanő háza tája
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
Új hozzászólás Aktív témák
-
carl18
addikt
válasz
Vbazsi2 #4884 üzenetére
Ha a basszus kell a Divoom a jobb vétel, az Aukey Eclipse 2 full range hangszórót kapott, szóval ott csak a passzív membrán végzi a mély hangok létre jövetelét.
A Divoom onbeat 500 2ND ( Ez fontos) van első generációs is. Szóval a Divoom valódi mélynyomót kapott, és a hangszóró hátulján van egy passzív radiátor itt is. Csak hát a valódi mélynyomó miatt sokkal jobb mély hangokat hozz létre. És basszusba is elég mélyre megy, a tronsmart T6 elég távolról veri basszba.
2/3 hangerőn igazán durva basszusokat, tol talán max hangerőn kicsit visszavesz de még így is többet add mint más hangszórók közép hangerőn!
-
kaszibat
tag
válasz
Vbazsi2 #4884 üzenetére
Üdv! Ha én gondolkodnék ezen a helyedben, akkor én a Divoom-ot választanám, mégpedig azért, mert azt meg lehet a hazai kereskedelemben is vásárolni. Ha nem tetszik a hangzása visszaküldöd 14 napon belül és visszakapod az árát. Az Aukey körülményesebb, nem lehet itthon kapni és nem is hiszem, hogy jobb lenne a hangzása, mint a Divoom-nak. Ha nézted a privát üzeneteid, akkor és pár hete üzentem neked, mert nekem is piszkálta a fantáziámat az Aukey, de alaposan körüljárva annak beszerzési lehetőségeit úgy döntöttem, hogy Divoom-ot veszek. Itt a fórumon is azt ajánlotta Carl, akinek már volt ilyen és hiszek neki.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Fotók, videók mobillal
- Le Mans Ultimate
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Xbox Series X|S
- Battlefield 4
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Gamer szék noblechairs LEGEND TX Szövet Antracit
- Csere-beszámítás! Számítógép PC Játékra! I3 14100F / RTX 3060 12GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest