Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13741) johnywalker válasza Nagy ho-hohó (#13740) üzenetére


johnywalker
őstag

Látatlanban nehéz biztosat mondani.Lehet lézer olvasófej meghibásodás is.

(#13742) koncsik válasza Nagy ho-hohó (#13740) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Esetleg egy FW frissítés vagy újratelepítés? (Sajnos valószínű amit johnywalker írt vagy a drive motor halhatott meg...)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13743) Ger_man válasza Nagy ho-hohó (#13740) üzenetére


Ger_man
senior tag

Nekem egy 160-as modellel volt olyan gondom, hogy megnyúlt a lemeztálca behúzó ékszíj és nem tudta teljesen behúzni a tálcát emiatt a lemez pörgés sem indult be. Próbált meg kézzel megnyomni a tálcát, akár úgy hogy lepattintot a frontját, mikor kint a tálca. Igaz nekem az esetek nagy többségében rögtön ki is jött a lemeztálca, mintha elakadt volna.

(#13744) Nagy ho-hohó válasza johnywalker (#13741) üzenetére


Nagy ho-hohó
csendes tag

Hazajöttem és lekaptam a tetejét.Amikor a lemezt beviszi az beáll a helyére és egy kicsit fordul jobb felé.Alul meg olyan mintha az olvasó fej pozicionálna.A szalagkábel is mozog.Azt hiszem négy kattanás van míg megáll.Sajnálnám kidobni mert szinte bolti állapotú.Érdemes megcsináltatni egyáltalán? Van itt olyan aki foglalkozik ilyennel?Mennyiből be jönne ki? Vagy inkább vegyek egy újat? Van vagy 250 blu-ray lemezem és mindenképp kell egy lejátszó. Megköszönöm a válaszokat.

(#13745) johnywalker válasza Nagy ho-hohó (#13744) üzenetére


johnywalker
őstag

Tudtommal ezekben dual-lézerfej van (vörös-kék).Jó lenne tudni a tipusát, az alapján el lehetne dönteni hogy gazdaságos a javítás vagy nem.

(#13746) Nagy ho-hohó válasza johnywalker (#13745) üzenetére


Nagy ho-hohó
csendes tag

Megnéztem a lézer típusát: KEM-480AAA ez van egy matricán.

(#13747) johnywalker válasza Nagy ho-hohó (#13746) üzenetére


johnywalker
őstag

Ha a neten körűlnézel láthatod, hogy van 5K-ért kínai utángyártott, az eredeti japán minimum 20.

(#13748) jeni válasza Nagy ho-hohó (#13746) üzenetére


jeni
félisten

ha ez bevállalós akkor ilyet az aprón találsz:
Sony X800M2 4K UHD
vagy nagyon olcsón
LG BD550 Blu-ray és DVD lejátszó
Sony BDP-S3700B Blu-ray

[ Szerkesztve ]

(#13749) Nagy ho-hohó válasza johnywalker (#13747) üzenetére


Nagy ho-hohó
csendes tag

Köszönöm

(#13750) Nagy ho-hohó válasza jeni (#13748) üzenetére


Nagy ho-hohó
csendes tag

Köszönöm, ha venni kell akkor csak újat.Erre sincs biztosíték,hogy másnap nem száll el. Az enyém is kifogástalan volt és egyik pillanatról a másikra kampec.

(#13751) Zanik válasza Nagy ho-hohó (#13740) üzenetére


Zanik
addikt

Anno unokatesómnak adtam el a BDP-170-esem, és két év múlva hasonló hibát produkált. DVD és CD lemezeket olvasta, a BD lemezeket nem. Szétszedte, megtisztogatta, de nem lett jobb. Javítani se érte már meg. Ha minden igaz, lecserélte.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13752) johnywalker válasza Zanik (#13751) üzenetére


johnywalker
őstag

Nekem most a pc-s blu-ray íróm járt így.Olvasni olvassa a bd-t, de írni már csak dvd-t és cd-t szeret.

(#13753) Nagy ho-hohó válasza Zanik (#13751) üzenetére


Nagy ho-hohó
csendes tag

Most már semmilyen lemezt nem olvas.Érdekes most utána jártam és a Pioneeren kívül a Sony és a Toshiba is használta ezt az olvasófejet.Még gondolkodom a javításban mert nagyon jó állapotban van a készülék,az USB része kifogástalanul működik.Nem tudom mennyibe lenne a szerelési munka díj.Tudna valaki árat mondani? Budapesten és környékén.

(#13754) doni11


doni11
tag

Sziasztok!
Most mennyi bekerül OPPO UDP-203-ra CFW?

doni11

(#13755) Joshi válasza doni11 (#13754) üzenetére


Joshi
titán

Ez ügyben keresd robi-k fórumtársat.

(#13756) doni11 válasza Joshi (#13755) üzenetére


doni11
tag

Köszönöm, de közben ajánlottak az AVforums.com -ról egy ingyenes megoldást. :Y
[CFW]
Van itt valaki aki felrakta már :F

[ Szerkesztve ]

doni11

(#13757) Joshi válasza doni11 (#13756) üzenetére


Joshi
titán

Mi a célod a CFW-vel? Miért akarod felrakni?

(#13758) doni11 válasza Joshi (#13757) üzenetére


doni11
tag

DVD-re másolt SACD-t (SACD-R) és SACD ISO-t szeretnék lejátszani.
Ez az ingyenes cfw elvileg megoldja.

[ Szerkesztve ]

doni11

(#13759) Joshi válasza doni11 (#13758) üzenetére


Joshi
titán

Akkor kelleni fog. Én anno Octogon Audionál eleve CFW-vel vettem, de azt is robi-k csinálta. Ha van bátorságod felrakni, akkor hajrá. ;] Igazság szerint a firmware frissítéseknek az a lényege, hogy mindent pontosan abban a sorrendben és módszerrel kell csinálni, ahogy le van írva. Illetve türelmesen ki kell várni míg végez mindennel. Próbálj keresni az AVS fórumon valakit aki már megcsinálta.

(#13760) doni11 válasza Joshi (#13759) üzenetére


doni11
tag

Még bizonytalan vagyok. :D
Egyenlőre csak letöltöttem a fájlokat és olvasgatom hogyan tovább. Jó lenne ha lenne itt valaki aki már felrakta és megosztaná a tapasztalat.

doni11

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.