Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Hát, én izgatottan vártam, hogy bekerüljön hivatalosan is Magyarországra, de nagyon tucat, és nagyon túlárazott.
Sajnálom, megfelelő árral lehetne esélyes,ezen az áron kizárt, nem hiszem hogy bárki ezt választaná a "nevesebb" gyártók mellett ( itt hazai vonalon gondolkodva).
Richo

(#2) Doki42 válasza Richoo44 (#1) üzenetére


Doki42
őstag

Úgy van... :K
Erről nem volt érdemes ennyi sort írni.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) ArkTom


ArkTom
csendes tag

Sajnos ugyanazt a hibát elkövetik az Oppo-nál, mint anno az ASUS a Zenfone 3-as meg 4-es szériánál. Összeraknak egy korrekt terméket és túlárazzák, mert így akarják a márkaépítést az emberi fejekben a minőség felé eltolni. A Find X3 pro még talán a Qualcomm referencia mobilját is túlszárnyalja árban, pedig nagyon komoly gép. Hátha változtatnak majd idővel...

(#4) francz'70 válasza Doki42 (#2) üzenetére


francz'70
aktív tag

+1 ....sőt, ide is elég lett volna csak az OPPO Reno5 5G teszt hozzászólásait belinkelni :DDD

(#5) Wallasz


Wallasz
kezdő

Az a baj, hogy a magyar fejekben két akadálya lesz annak, hogy minőséginek könyveljék el a márkát: egyrészt maga a név (OPPO), másrészt a bazári külső. Persze az utóbbi ízlés kérdése, és változhat is, de ha én pl. Ugyanazért a tudásért több pénz lennék hajlandó kiadni, inkább mondjuk egy Sonyt választanék, mert az elegáns és minőséget sugall. Én a helyükben a gamer cuccokra feküdnék rá.

(#6) S.ATi


S.ATi
tag

Utolsó jól kinéző készülékük a Find7 széria volt, aztán mentek a Smasung féle vonalra, fosták ki az összevissza típusú készülékeket. Ez is ennek a gyümölcse, teljesen felejtős.

(#7) csipuka


csipuka
senior tag

A tueles dolog mindig bassza a csorom. A tu az hegyes a penge meg eles.

(#8) joey04 válasza csipuka (#7) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) #03740288 válasza csipuka (#7) üzenetére


#03740288
törölt tag

,,A fotózásban, filmezésben régóta használatos kifejezés alapja: az éles szó egyik jelentése ‘határozott, tisztán látható (körvonal)’. Ez a tulajdonság a kontúrok vékonyságából fakad, amely a tűnek a hegyessége mellett a másik fő sajátossága: ‘varrásra, szúrásra, tűzésre stb. való vékony, hegyes (fém)pálcika’ (Magyar értelmező kéziszótár, 1992: 276., 1415.)."
Eleinte engem is zavart. De mégis így a jó. :)

(#10) pirosmajom válasza #03740288 (#9) üzenetére


pirosmajom
csendes tag

Szerintem meg attól, hogy valakik helyesnek nyilvánítanak hülyeségeket, az ugyanolyan hülyeség. Pl.: Hagy szerintük helytelen, CSAK a haDD helyes. Vagy a kedvencem: a Mariannal-t soha a büdös életben nem vagyok hajlandó 3 db n-betűvel és kötőjellel leírni.

[ Szerkesztve ]

(#11) #03740288 válasza pirosmajom (#10) üzenetére


#03740288
törölt tag

Ez egy nagyon régi fotós kifejezés, nem a nyelvészek kreálták. Talán nekik magyarázd el, hogy hülyeséget csináltak.

(#12) pirosmajom válasza #03740288 (#11) üzenetére


pirosmajom
csendes tag

ok-ok, tulajdonképpen csak továbbgondoltam a problémát, nem feltétlenül ezt akartam ezzel megkérdőjelezni.

(#13) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Sajnos ezt is túlárazták itthon,mint a többi kapható Oppo telefont,de szerintem szolgáltatói kinálatban sikeres lessz.Főleg hogy meg lehet venni kamatmentes részletre ajándék headszettel az Oppo telefonjait.
Én speciel a Find x3 prot várom 😊

[ Szerkesztve ]

(#14) csipuka válasza joey04 (#8) üzenetére


csipuka
senior tag

Koszi az infot, jo tudni, azert ettol meg hulyeseg :)

(#15) Luck Dragon

Ez még nagyobb csalódás mint a múltkori Oppo teszt , mi alapján próbálják kitalálni az árazást ? Úgy fognak járni ha így folytatják mint a HTC.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) akaido


akaido
addikt

Reno_nsz

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#18) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Tudtommal 90Hz a panel, még jó hogy megnézték.
https://youtu.be/wLArb3-ntCQ?t=138

(#19) #03740288 válasza unicumnext (#18) üzenetére


#03740288
törölt tag

Az a Reno5 5g

(#20) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy Reno 5G-t, 2 dologot nem sikerült még megcsinálnom.
Főképernyő jobbra húz és valami hírolvasó vagy mi jön ki, azt ki lehet kapcsolni, eltüntetni?
Illetve be lehet állítni valahogy, hogy az a képernyő széli felvillanás értesítéskor időnként ismétlődjön? Nagyon dizájn, nagyon tetszik, de az, hogy ott reflexből jön, és utána nem jelez újra...
Azért írok ide, mert a saját topikjában nem jött válasz

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#21) judas13


judas13
addikt

Lapozzunk.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Teljesen jó készülék ez az Oppo Reno 5 Z, igaz még csak egy hete használom, de nagyon bejött! :)

(#23) JoseGee válasza Joeker67 (#22) üzenetére


JoseGee
tag

Használd egészséggel. Nekem 5 hónapja van meg, és teljes elégedettséggel használom. Ha akarsz jobb üzemidőt és nincs a környéken 5G, akkor állítsd át, hogy csak 4G-n lógjon.

Ami késik, az nem jön időben

(#24) Joeker67 válasza JoseGee (#23) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Köszi! Már átállítottam, a készülék eleve felajánlja. Egy MEIZU 16th-t váltott, amit
nagyon szerettem, de az NFC miatt voltam kénytelen cserélni. Sokat vacilláltam a méret miatt Az Oppo még éppen belefér, kis kompromisszummal. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) JoseGee


JoseGee
tag

Ha valakit érdekel, van ColorOS 12 HUN update.

Ami késik, az nem jön időben

(#26) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok! A tegnapi napon megérkezett az Android 12 és a ColorOS 12 a telefonra. Vélemények, tapasztalatok esetleg?

(#27) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Feltettem, apróbb változások, a gesztusvezérlés bejön, hasonlít a lecserélt Meizuban megszokotthoz. :)

(#28) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Sziasztok

Telekom hálozatán használjátok e, működik e a VoLTE és a VoWifi?

(#29) Tekergő82 válasza _Dumber_ (#28) üzenetére


Tekergő82
tag

Én nem használom. Eddigi telefonjaimon sem használtam, mert csak hátránya van mintsem előnye.

(#30) Zozo0525


Zozo0525
őstag

1 óra és én is user leszek :-)
1 Oppo készülékem. oneplusból volt pár ahogy olvasom hasonló az OS

(#31) azozo válasza JoseGee (#25) üzenetére


azozo
senior tag

A OPPO Reno 5 Z 5G-re ?
Mert tegnap egy hölgy ismerősnek lett ilyen telefonja ,most frissitgetjük, állítgatjuk,de de még ez a frissítés nem jött meg.. :D
Most a Névjegyekkel szenvedünk a Phone clonnal áthozott névjegyekhez nem hozza híváskor a neveket.....:/

(#32) JoseGee válasza azozo (#31) üzenetére


JoseGee
tag

Ne bánd, hogy nem jött meg, nekem picit szétcseszte az addigi smooth működést. Leginkább az ujjlenyomat olvasó kínlódása fáj. Vagy a duplakoppos ébresztés belassulása.

Ami késik, az nem jön időben

(#34) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Ma vettem asszonynak egy ilyen szerintem baba kinézetű telót.
Ilyen kevés embernek van csak?
Elég "szellős" a topik... :DDD

(#35) Joeker67 válasza erzol (#34) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Jó kis teló, használjátok egészséggel! :) Elég hamar váltották a 7-es sorozattal, meg igazán nincs vele gond, ezért sem pörög a topik. Nekem a hét elején jött rá frissítés, meg olvastam, hogy jövő év elején kap még egy android frissítést is.

(#36) erzol válasza Joeker67 (#35) üzenetére


erzol
őstag

Tetszik, szuper.
Ami kérdés felmerült bennem, hogy az always on display kijelző stílusát direkt nem lehet változtatni?
Téma áruházat már sikerült rá heggeszteni.
Ikon kinézeteken kívül mindent lehet állítani. :)

(#37) Joeker67 válasza erzol (#36) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Icon pack studio app - ikonok kinézetét tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

(#38) Joeker67


Joeker67
aktív tag

(#39) JoseGee


JoseGee
tag

Hát srácok, nem tudom ki hogy van vele, de nem nagyon tudok belekötni ebbe a telefonba. Egy éve van meg és a kameráját leszámítva, számomra nincs gyenge pontja. Atom stabil, a sebessége is jó, az üzemidő még mindig parádés. Valahogy már nem érzem, hogy megint ki kellene dobnom egy csúcstelefon árát a következő vásárlásnál. Soha nem gondoltam volna, hogy egy ismeretlen márka ilyen jó tud lenni.

Ami késik, az nem jön időben

(#40) _Dumber_ válasza JoseGee (#39) üzenetére


_Dumber_
őstag

Egyetértek.
Nekem a lányaimnak van. de azóta egyik sem jön,hogy valami gond lenne.
Én a suma reno5-öt használom, és ugyanez a helyzet ott is.
A kameréról meg annyit, hogy mások, akik azt sem tudák, hogy milyen készülékünk van, folyamatosan kapjuk a dicséretet, hogy milyen jó képeket csinál.

Szóval ez is relatív :)

(#41) JoseGee válasza _Dumber_ (#40) üzenetére


JoseGee
tag

Persze, hogy relatív, de egy iPhone vagy egy Samu Note 10 után, nem leszel elégedett vele.

Ami késik, az nem jön időben

(#42) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!

Sikerült összetörni a telefonomat :O, ha valakit érdekel alkatrésznek írjon rám.
A telefon működik, a kijelző betört és a bal oldalon egy 3-4 mm-es sávban
nincs kép, csak csak fehér csík. Van rá garancia jövő év decemberig, ha esetleg
tud valaki intézni valamit azt megköszönném. Kijelző az aliexpressen 16 eFt (LCD)
vagy 53 eFt (oled).

(#43) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Oppo Reno 5 5G fekete, kék 89.000 Ft
Oppo Reno 5Z 5G fekete, kék 79.000 Ft
Media Markt

Éppen most sikerült venni egy Oppo Reno 5 fekete színű telefont. Ennyit nagyon megért.

Már csak a mintapéldányok maradtak.

Ha valakit érdekel, a debreceni Media Markt áruházban láttam még egy Oppo Reno 5 5G telefont 89.000 Ft-ért.

(#44) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

Melyik a legfrisseb szoftver jelenleg? Decemberre ígérték a 13-at, befutott már?

(#45) erzol válasza Drughi (#44) üzenetére


erzol
őstag

Tegnap még nem volt frissítés.
Hosszú még a december... :D

(#46) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!
Visszatértem! :DD Miután sajnálatosan összetörtem a készülékemet, gyorsan venni akartam egy másikat, de nem volt már a szolgáltatónál, az az egy, két használt, ami volt éppen, nem nyerte meg a tetszésemet és mivel a munkámhoz kellett a telefon, gyorsan megvettem egy Xiaomi Note 10 Pro készüléket. Sajnos nem tudtam megszokni a Xiaomi hülyeségeit, állandóan kikapcsolgatott, fagyogatott, de igazán akkor gurult el a cérna, mikor a második sd-kártyámat tette tönkre. Bevittem gariztatni, megcsinálták, de a röccenések és az iGo szaggatásai maradtak, emiatt ma vettem inkább egy használt, még garis Oppo 5 Z 5 G-t. Csodásan megy rajta minden, kész felüdülés, pedig csak fél napot használtam eddig. :DD

[ Szerkesztve ]

(#47) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Ma jött egy frissítés, megörültem, azt hittem Android 13, de csak securyti patch jött.

(#48) JoseGee válasza Joeker67 (#47) üzenetére


JoseGee
tag

Nálam is csak sec patch jött.

Ami késik, az nem jön időben

(#49) ttaamm74


ttaamm74
újonc

Nem egyértelmű a képfrissítés a leírásoknál,boltonként változó: 60Hz-en vagy 90Hz-en működik? Ilyennel is találkoztam termékleírásban:Képfrissítés: Maximum: 90 Hz (lehetőségek: 90 Hz vagy 60 Hz)(OPPO Reno5 Z 5G 128GB 8GB)

(#50) _Dumber_ válasza ttaamm74 (#49) üzenetére


_Dumber_
őstag

Reno5z - 60Hz
Reno5 5G - 90 Hz

mindkettő van itthon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.