Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:50:13

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) turbulencia8 válasza eventus (#1450) üzenetére


turbulencia8
őstag

Lol, tok jo kis bongeszo!

(#1452) eventus válasza turbulencia8 (#1451) üzenetére


eventus
veterán

Szeretem én is, azonban van pár apróság amit hiányolok: oldal megosztása, kép megnyitása új lapon/ nezegetés (csak menteni lehet). De mindenképp a legjobb a reklámblokkolás, Q10 kijelzőn ez előnyös + nem is terheli a böngészőt.

Másik új az Zeus böngésző, flash támogatással.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1453) viw válasza eventus (#1442) üzenetére


viw
aktív tag

köszi

(#1454) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
A 10-es os előtti készülékekre létezik valami olyan üzenetküldő program, ami megy bis nélkül? Konkrétan párom 9720-as készülékére kellene, amit csak egy ideig fog használni, így kizárt, hogy előfizessen. Whatsapp vagy bármi egyéb?

(#1455) eventus válasza lovace (#1454) üzenetére


eventus
veterán

SMS ;] Akkor inkább ne szedret használjon. Talám az IMO megy tcp/ip alapon.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1456) ferrari1


ferrari1
őstag

Szükségem lenne egy olyan alkalmazásra minek segítségével csak az általam megadott személyeknek a hívásáról kapok értesítést, minden más néma marad. Olyanra, mint iOS-es az éjszakai vagy droidon a ne zavarj funkció. Van rá valamilyen megoldás passporton? Köszönöm!

(#1457) eventus válasza ferrari1 (#1456) üzenetére


eventus
veterán

Mondjuk gyárilag, mit szólsz? :)) Ott van az éjszakai mód és beállításai. Ideje felfedezni a telefonodat :K

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1458) turbulencia8 válasza ferrari1 (#1456) üzenetére


turbulencia8
őstag

A hangeronel a profilok alatt tudsz szemelyekhez kulon beallitast rendelni, pl. engem csak baratnom es szuleim hivhatnak ejszaka. Szemelyek/alkalmazasok testreszab./telefonnal a hangot, rezgest stb. felulirhatod, igy ok barmilyen modban hivahtnak. Igaz, en csak a rezgest kapcsoltam be, a tobbi profilbeallitason maradt, de igy mukodik szepen ejszakai modban is a dolog, ha utobbinal nem kapcsolod ki a halozatokat persze.

(#1459) ferrari1 válasza turbulencia8 (#1458) üzenetére


ferrari1
őstag

Köszönöm! :R

eventus: Gyárihoz mit szólok? Örülök neki, hogy nem kell külön program :) 3 nap alatt nem tudtam kiismerni egy számomra teljesen új rendszer minden kis apró ( mert valljuk be őszintén, nem kevés van belőlük, legalábbis számomra ) beállítását, de igyekszem :)

[ Szerkesztve ]

(#1460) lezerpiramis válasza lovace (#1454) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nimbuzz is megy TCP/IP-vel, ha jol emlekszem.

(#1461) turbulencia8 válasza ferrari1 (#1459) üzenetére


turbulencia8
őstag

Latom meghirdetted/eladtad a Passportot. Nem jott be a BB10?

(#1462) ferrari1 válasza turbulencia8 (#1461) üzenetére


ferrari1
őstag

Sajnos nem tudok szemet hunyni afölött, hogy a munkámhoz szorosan kapcsolódó egyik alkalmazás sajnos nem megy. Ha menne eszem ágában sem állna megválni tőle. Másod készüléknek fogok venni egy Classic-ot az tuti :K

[ Szerkesztve ]

(#1463) Grim666


Grim666
tag

Baratnom most vett Q10-et. Elado ajanlott neki egy csomagot aminek a lenyeget en a 2GB Spotify adatforgalomban latom de amikor rakerestem a Spotify kliensre mint - minden mas platformon - meglepodve lattam hogy nem ad ki ra official appot majd a honlapjukon vigan hirdetik h ezt az orszagot nem tamogatjak. Van valamilyen masik app? A topikban persze kerestem mar de ott egy olyan valaszt talaltam hogy a droidos app mukodik. Melyik hol hogyan?

(#1464) jcage


jcage
tag

Play-ből app letölt, telepít, örül.
Használd ezt: APK downloader

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#1465) mcferenc


mcferenc
csendes tag

Sziasztok!

Valaki használja a Work Wide appot? Ha igen írja már le a benyomásait róla, főképpen ha Z10-en használja.

Köszi előre is!

(#1466) viw


viw
aktív tag

Sziasztok,
Tudtok mondani olyan játékokat amit neten keresztül játszhatok más játékossal, Q10 telón? Ezt, és ezt találtam, csak hát nem jó Q10-re.:/ Köszi

(#1467) turbulencia8 válasza viw (#1466) üzenetére


turbulencia8
őstag

Modern Combat 5? Nem szaz szazalek, de ahogy neztem van benne multiplayer.

(#1468) viw válasza turbulencia8 (#1467) üzenetére


viw
aktív tag

köszönöm, jó lehet.
igazából valami olyasmit keresek, ami BBM-es kapcsolodással rendelkezik. kiválasztom a partnert és játszom vele.

(#1469) littlemamba válasza viw (#1468) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Lehet hogy nem ilyesmire gondoltál de ott a Brainwars. Igaz nem BlackBerry alkalmazás de 10-es opon megy hibátlanul.

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#1470) viw válasza littlemamba (#1469) üzenetére


viw
aktív tag

köszi, érdekes játék! tetszik.

(#1471) Madara-san


Madara-san
tag

Normális Uno nincs BlackBerry-re? Se Wolrdben, se Amazonban nem találtam, a droidos meg nem indul el.

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#1472) margithid


margithid
veterán

Nem tud valaki ingyenes mappa alapú zenelejátszót? Tehát úgy legyenek bent a zenék, ahogy én beteszem mappákba, ne id tagek alapján szortirozza, mert úgy átláthatatlan az egész...

(#1473) turbulencia8 válasza margithid (#1472) üzenetére


turbulencia8
őstag

En csak fizetoset ismerek: Neutron.

(#1474) margithid válasza turbulencia8 (#1473) üzenetére


margithid
veterán

Ismerem jó is, de nincs kedvem megvenni. Egyébként androidon megvettem, feltettem a snapból, de állandóan azt írja, hogy lejárt a trial verzió...

(#1475) turbulencia8 válasza margithid (#1474) üzenetére


turbulencia8
őstag

Es a droidos Mort Player? (mar reg nem hasznaltam, ez csak egy otlet)

(#1476) eventus válasza margithid (#1474) üzenetére


eventus
veterán

id3 fájlt a mappába és megy

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1477) margithid válasza eventus (#1476) üzenetére


margithid
veterán

Ezt egy kicsit bővebben légyszi.

(#1478) eventus válasza margithid (#1477) üzenetére


eventus
veterán

[link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1479) margithid válasza eventus (#1478) üzenetére


margithid
veterán

Nem vágom mit kell csinálni, de leírhatnád ha már linkelni tudod a googlet.

(#1480) lovace válasza margithid (#1479) üzenetére


lovace
aktív tag

Nem ismered még eléggé evetust és az ő egyedi stílusát! ;]

Van néhány leértékelt app a BBW-ben, aki nem nézné naponta! ;)

(#1481) eventus válasza lovace (#1480) üzenetére


eventus
veterán

Ott az egész internet, ahol minden infó megtalalhato. Tudjuk keresni :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1482) eventus válasza margithid (#1479) üzenetére


eventus
veterán

Lejátszási listát készíts, akár a telefonnal is.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1483) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok!

Natív instagram alkalmazások közül melyik az ajánlott? iGran vagy Inst10? Vagy inkább maradjak a droidos változatnál?

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#1484) viw válasza lovace (#1480) üzenetére


viw
aktív tag

Bocs, nem válasz, félrenyomtam.

hi, a BBM-ben mi az a biztonsági mentés a csevegési előzményekről? hova menti? vagy ennek mi az értelme?!

[ Szerkesztve ]

(#1485) agyarka válasza viw (#1484) üzenetére


agyarka
aktív tag

Még nem próbáltam, de gondolom szó szerint kell érteni, a fontos csevegés (ek) archiválható (k).

(#1486) viw válasza agyarka (#1485) üzenetére


viw
aktív tag

Na de hova menti és,h. lehet visszahozni? Neten sem találtam semmit.

(#1487) agyarka válasza viw (#1486) üzenetére


agyarka
aktív tag

A készülékre és az sd re nem, mert ott megnéztem. Talán felhőbe ahogyan a BBM kapcsolatokat is. Azokat is újrahúzás kor visszapakolja.

(#1488) viw válasza agyarka (#1487) üzenetére


viw
aktív tag

az nem lenne rossz ha így működne...

(#1489) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok,

Tegnap óta valamiért nem tudja magát frissíteni az iGrann. BB Wolrd jelezte, hogy frissítés érhető el hozzá, le is töltötte, de telepítés során hibával elszáll. A legszebb az egészben, hogy így az alkalmazást sem tudom használni.
Más találkozott ilyen hibával?

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#1490) agyarka válasza Zsombe (#1489) üzenetére


agyarka
aktív tag

Töröld, majd rakd újra.

(#1491) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Ezt az alkalmazást használja valaki? [Camera++]
A vélemények egész jók róla, nekem manuális fókusz miatt kellene, a gyári alkalmazásban nem találom a manuális lehetőséget :)

Megéri megvenni? :)

(#1492) Ærni


Ærni
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a BB9900-ra lehetséges a spotify alkalmazás telepítése? Ha igen hogyan?

Próbáltam már megkeresni az app worldben, de nem jártam sok sikerrel.

Előre is köszönöm!

(#1493) turbulencia8 válasza kkdesign (#1491) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Camera++ szerintem placebo. A gyari manualis fokusz annyibol all, hogy ahova raboksz a kepen fotozas elott, oda fog fokuszalni a telo, miutan bezoldul a negyzet. Ezzel egyebkent a fenyerot is tudod szabalyozni, es tok jo kepek keszithetok (ha van turelmed megvarni a fokuszt).

[ Szerkesztve ]

(#1494) kkdesign válasza turbulencia8 (#1493) üzenetére


kkdesign
senior tag

Ez igaz is lenne, sőt igaz is. 20-30 centiről. de én makrózni is szeretnék, és ha olyan a téma, hogy egy kis fejű virág, és a háttérben pedig szép a táj, akkor bárhogyan is szenvedtem, mindig a táj egy része került fókuszba és nem a kis fejű virág. És úgy érzem, hogy a Camera++ os egyéb beállításokkal ez talán sikerülhetne :)

(#1495) bloodemoney


bloodemoney
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Sikeresen fel tudtam tenni a play áruházat és a hozzá tartozó apk fájlokat. A Boom Beach nevezetű játékot is sikerült letölteni és elindítani,de nem tudom az accountot nem tudom átenni,mert a Blackberry z10 készülékem nem engedi feltelepíteni a Google beállítást vagyis a Google szolgáltatást. Ennek hiánya miatt nem tudok z account-mal bejelentkezni és folytatni a játékot. Kérek ebben segítséget útmutatást,hogy miképp lehet ezt megoldani. Segítségeteket előre is köszönöm.

(#1496) turbulencia8 válasza bloodemoney (#1495) üzenetére


turbulencia8
őstag

Bocs, mobilnezetbol linkelek. Ott le van irva a patch modja, allitolag mukodik. Kiegeszitesnek keress ra a berryblogon erre: Lucky Patcher.

http://forums.crackberry.com/android-apps-amazon-store-apk-files-f413/cobalts-official-google-apps-landing-page-965257/

[ Szerkesztve ]

(#1497) bloodemoney válasza turbulencia8 (#1496) üzenetére


bloodemoney
csendes tag

Szia. Köszönöm a linket. Kipróbáltam fel is települt de amint az accountot szeretném elmenteni azt írja ki,hogy az eszköz nem támogatott. Ez van,köszönöm a segítséget.

(#1498) Laci880


Laci880
újonc

Sziasztok!
A legfrissebb (facebook) messengert sikerült valakinek feltelepítenie?
Elindul, de nem tölt be semmit. :(((

(#1499) lovace


lovace
aktív tag

Olyan file managert keresek, amiben - a gyárival ellentétben - anélkül lehet lapozgatni pl. A képek között, hogy mindegyiket külön meg kelljen nyitni. Jöhet fizetős is, ha használjátok és tuti jó. Köszi! :)

(#1500) Apollo2013


Apollo2013
csendes tag

Sziasztok! Ki tudja, hogy a pirossal keretezett alkalmazásnak a nevét q10-re?

(#1501) lugosi válasza Apollo2013 (#1500) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez engem is érdekelne! Tök jópofa!

(#1502) eventus válasza Apollo2013 (#1500) üzenetére


eventus
veterán

home screen plus, 1.79 euro. Nekem volt, egész jó.

(#1501) lugosi: régi dolog pedig :P

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1503) _Roy_


_Roy_
tag

sziasztok

van vkinek működö google maps bb10-re?
felraktam minden olyan google dolgot amit a leírásokban olvasni a google maps feltelepül, viszont nem mutat térképet
ezt a gondot kéne vhogy megoldani, mert ha felrakom a flightradar24-et ott sincs térkép gondolom a két dolog összefügg
van rá ötletetek?

(#1504) turbulencia8 válasza _Roy_ (#1503) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szia!
A legegyszerubb, ha kiraksz egy konyvjelzo ikont bongeszobol (es engedelyezel a honlapnak helyhez valo hozzaferest). Amugy en jellemzoen a BeMaps Pro-t hasznalom (a BB Worldbol).

[ Szerkesztve ]

(#1505) lovace


lovace
aktív tag

És mit csinál a BlackBerry, mikor a világ Pokémon lázban ég? Kiadja a BBW-be. Ja nem, semmit...

(#1506) margithid válasza lovace (#1505) üzenetére


margithid
veterán

Ugyan, megjelenhet itt bármi a BB már kukázta a saját rendszerét, áruházát.
Szerintem a mostani nyári frissítés után már lehet el fog felejtődni a jövő év elejére beigért utolsó frissítés is.
Nem csodálnám ha egy idő után az áruházat is lekapcsolnák... Ott van snap meg amazon, kb felesleges lassan.
Az viszont biztos, hogy androidos BB-t nem fogok venni, berágtam erre a cégre! Másik kérdés, hogy árban se fognak tudni versenyezni szerintem.

(#1507) turbulencia8 válasza lovace (#1505) üzenetére


turbulencia8
őstag

Fel lehet rakni a Pokemon Go-t a Lucky Patcher-rel.

(#1508) _Roy_ válasza turbulencia8 (#1504) üzenetére


_Roy_
tag

értem, de nem a navigálás hiányzik hanem az hogy kell a google térkép a flightradarhoz, hogy betöltse a térképet meg a repcsiket
végre fel szenvedtem az appot és elindul nem áll le csak a térképet nem tölti be :(

(#1509) eventus válasza _Roy_ (#1508) üzenetére


eventus
veterán

bemaps pro, natív program

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1510) szabkary


szabkary
csendes tag

Sziasztok! Megkérdezem itt is. :)
Tudja valaki?
Playbook-on milyen Európa térképes navigációt lehet futtatni?
Kösz a segítséget.

[url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354435200_20_1_EUR_1.5_dark.png[/img][/url]

(#1511) turbulencia8 válasza szabkary (#1510) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem nincs ra offline autos navi. Turistaterkepnek en az oruxmaps-et raktam ra, autoban telefont hasznalok.

(#1512) szabkary válasza turbulencia8 (#1511) üzenetére


szabkary
csendes tag

Köszi,

[url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354435200_20_1_EUR_1.5_dark.png[/img][/url]

(#1513) PHenis válasza szabkary (#1510) üzenetére


PHenis
senior tag

A playbookban nincs android runtime?

(#1514) eventus válasza PHenis (#1513) üzenetére


eventus
veterán

Van, de semmire nem jó... 2.3 verzió.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1515) PHenis válasza eventus (#1514) üzenetére


PHenis
senior tag

Valami ősrégi megyek lehet, hogy elfutna rajta...

[ Szerkesztve ]

(#1516) szabkary válasza PHenis (#1513) üzenetére


szabkary
csendes tag

Valami van ,de azért kérdés mert vennék 1-et csak akkor már használható navi is kellene hogy fusson rajt, ha nincs navi akkor .......

[ Szerkesztve ]

[url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354435200_20_1_EUR_1.5_dark.png[/img][/url]

(#1517) turbulencia8 válasza szabkary (#1516) üzenetére


turbulencia8
őstag

Anno en is probalkoztam par progival, de emlekeim szerint nincs ra offline navi, ahhoz inkabb telefont javaslok. Az Oruxmaps viszont jol mukodik offline turistaterkepekkel.

(#1518) _Roy_


_Roy_
tag

sziasztok

a nejem z10-esét ellopták ma és a bb protecten nem tudom van e értelme lopottnak beállítani, mert akkor be se tudják kapcsolni, így meg egy másik kártyával be tudják kapcsolni és a helyet meg lehetne nézni
jól gondolom?
igaz az is hogy tudjuk ki lopta el csak a rendőrök nem találták meg nálluk, mert valószínű bedobták a bokorba, de ott se találjuk, egy alkoholista pár két gyereke felkapta a játszótéren kisiettek majd mire oda ment a nejem nem volt ott a kisebbik gyerek majd elsírta magát, de nem vallották be :(

(#1519) eventus válasza _Roy_ (#1518) üzenetére


eventus
veterán

Jelszó volt rajta? Mindenképp jelöld be lopottnak. Ha másik kártyával bekapcsolják és azon van net, akkor láthatod hol van. Illetve ahogy netet kap, mehet a wipe és utána a bbid nélkűl semmit nem érnek vele.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1520) _Roy_ válasza eventus (#1519) üzenetére


_Roy_
tag

köszi ez mind megvolt

(#1521) lovace


lovace
aktív tag

Aki használ Blende android rendszeren mi a tapasztalata? 2 napja próbálok csatlakozni, de csak annyit ír, hogy "készülékek betöltése".
Vagy esetleg bármi egyszerű (a lehető legegyszerűbb) módszer android-blackberry eszközök közti nagy méretű fájlok átvételére?

(#1522) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Sziasztok! Gondoltam itt is megkérdem... Kiesett sajnos ugy fél év a BB10 es életemből... mára minden okés.. Úgy emlékszem volt egy olyan World-os alkalmazás hogy alkalmanként jelezte a 24óráig ingyenessé tett alkalmazásokat.... Hogy volt/hogy van ez?

(#1523) paxm


paxm
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Q10-es telefon, BB10-es oprendszerrel. Szeretném valahogy az Amazfit Bip okosórámat összehozni vele. Szerintetek lehetséges, van olyan program ami működik BB-n? Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni!
Üdv.

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#1524) THONIK


THONIK
tag

Sziasztok!

A segítségetek kérném, tegnap óta nem szinkronizál a BB10-es Classicom a YAHOO mailem-el. Tudom nem Passport, de hátha találkozott már valaki ezzel. Olyan mintha partnerek, naptár szinkronizálva lenne, csak a mail nem .
Valaki tud valami beállítás? Vagy, hogy mi a baj?
Esetleg ha yahoo-t nem engedi, van olyan megoldás, hogy csinálok egy gmail-t és össze szinkronizálom a két postafiókot, hogy ami oda megérkezik azt lássa a gmail, amit lát a bb is, és akkor megjelenik HUB-ban újra.

Köszönöm előre a segítségetek.
Thony

BlackBerry® Mobile by RIM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.