Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) bacizone válasza Zoty4 (#42599) üzenetére


bacizone
csendes tag

Nem mondod... :)

Az 1TB OneDrive jobban megéri mint bármilyen NAS-al baszakodni meg külön backupolgatni, és annál azért jóval olcsóbb rövid távon meg talán hosszabbon is.

(#42602) BaLee válasza bacizone (#42601) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azért egy NAS-nak számtalan más funkciója van a biztonsági mentésen kívül. Már aki kihasználja.

(#42603) becenevem válasza bacizone (#42601) üzenetére


becenevem
aktív tag

Alzán 23 volt a családi (tavaly 25). Oda mentem en is a képeket s a család minden tagja. MS-nél 36 lenne, az Alzaával eddig nem volt baj. Azonnal jön a kód, beírom és egyből adja az újabb évet.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#42604) tibbike01 válasza bacizone (#42601) üzenetére


tibbike01
őstag

Csak kép és dokumentum tárolásra 1TB erejéig igen, de minden másra NAS.

(#42605) dni válasza becenevem (#42603) üzenetére


dni
őstag

Én a gamers outleten szoktam venni,
kuponnal még lehet olvsósítani kicsit. A biztonság kedvéért eldobhatós Revoluttal szoktam fizetni.
állítólag működik olyan hack is ha egyéni után családi kulcsot aktiválsz legutoljára akkor az addigi egyéni licenseid is családiak lesznek.
https://www.gamers-outlet.net/en/buy- microsoft-office-365-family-home-1-year-cd-key-eu

[ Szerkesztve ]

(#42606) azka79 válasza bacizone (#42601) üzenetére


azka79
aktív tag

Én a NASsal használom az MS365 családit. Akkor buzie vagyok?

(#42607) denko válasza azka79 (#42606) üzenetére


denko
senior tag

Vagy tényleg az vagy vagy én nem értem minek officehez o365 ;]

(#42608) Graphics válasza bacizone (#42601) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát neked baszakodás... Nem semmi .. :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42609) azka79 válasza denko (#42607) üzenetére


azka79
aktív tag

pld a synology cloud sync egyszerre tudja kezelni a 6TB tárhelyet. A többi infót guglizd ki

(#42610) prannk


prannk
őstag

Mennyit kell várni az emag ál egy ps5 kontrollerre?...
Még minsig csak rögzitet rendelés. Ha azt kiírják előre hogy december 1 re kapod meg akkor inkább megvettem volna 1500ft drágábban konzolvilágnál. Pff :))
Biztos nem.rendelési sorrendben küldik. :K :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#42611) d@vee válasza prannk (#42610) üzenetére


d@vee
őstag

Jósgömb megnéz...
Szerintem péntekre várd.

;]

[ Szerkesztve ]

Ja

(#42612) Graphics válasza prannk (#42610) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valószínűleg itt fogják megmondani.... :)

Kérem a téteket. Ventilláció indul!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42613) denko válasza azka79 (#42609) üzenetére


denko
senior tag

Azt értem hogy lehet cloudrol nasra backupolni és fordítva, de én azért használok nast ne keljen cloudon tárolni az adataimat stb, egyrészt privát dolgok miatt másrészt azért van nas ne keljen cloudot is fizetni mellé, pláne ennyit ;] ennél vannak község hatékonyabb megoldások ha cloudhoz nyulnsz ha csak arra kell :U
De ízlések és pofonok, tudom mindenki másra.. -:)

(#42614) dni válasza denko (#42613) üzenetére


dni
őstag

3-2-1 mentési stratégia? Érdemes alkalmazni a fontos adatokra mielőtt késő lesz :B

(#42615) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Az Emagnál várható még Black Friday, vagy hasonló kedvezmény?

(#42616) ggeleven válasza Dhampir (#42615) üzenetére


ggeleven
őstag

Náluk múlt héten volt "A" black friday, de volt termék, ami másnap olcsóbban ment. :DDD Ne várj ilyesmi dedikált akcióra, mert mindig futtatnak valamit (mint ahogy más is). Kedvencezd be esetleg a terméket és kapsz értesítést, ha olcsóbb lesz. Emellett rá lehet nézni naponta, hogy van-e termékkategória-kupon (10-20-30% is szokott lenni). Persze nagyban függ mindez attól, hogy mire is vadászol.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#42617) Tikakukac


Tikakukac
titán

Legyen akkor pozitív dolog: első valóban BF. Felbontott airfryer Alzáról. A külső doboz volt csak bontva, belső már érintetlen. Ez instant -10k, meg még az alapkedvezmény is volt vagy 15k. És erre még ment a 10% pluszban Tefal extraként. És akkor fut egy palacsintasütős ingyen adós és egy 10k-s késkészletet ingyér adós céges promó is külön.
Na így már szeretek vásárolni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42618) Dhampir válasza ggeleven (#42616) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

(#42619) Taci


Taci
addikt

Cewe.hu-n lesz most esetleg BF? Láttatok már róla valami hírlevelet/infót?
Az unokás naptárat nyomtatnám a karácsonyfa alá a nagyszülőknek. :) (Persze BF nélkül is meglesz, de általában szokott lenni ilyenkor 10-20%-os kedvezmény.)
Köszi.

(#42620) racskobalazs válasza tibbike01 (#42604) üzenetére


racskobalazs
senior tag

+1 NAS-ra.

Viszont szerintem egy felhőszolgáltatóval kombinálni nem hülyeség. Nálam a fontos dolgok meg a fotók vannak felhőben, minden más ami nem létszükséglet, vagy nem raknám ki netre, az meg a NAS-on. + hogy azért egy O365-ben nem csak a felhőtárhelyet fizeti ki az ember, hanem egy csomó appot meg szolgáltatást is. Részemről google mert ott van a gphotos és az verhetetlen, de mondjuk egy OneNote kaliberű jegyzetapp nagyon hiányzik a guglis cuccok közül...

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#42621) ggeleven válasza Taci (#42619) üzenetére


ggeleven
őstag

Ilyenről még nem jött hírlevél és a honlapon sem látom. Eddig ennyi Cewe dolog jött
Ez éppen DM ajánlat.

Szerkeszd meg jövő évi naptáradat, és ajándékozd meg vele szeretteid vagy saját magad,
ugyanis az A4-es méretű álló és panoráma falinaptárt most ajándék magasfényű lakkozással szerezheted be!

* Az aktivitás 2023.11.01-11.30. éjfélig érvényes, amely időtartam alatt a magasfényű papírtípusú A4 vagy A4 panoráma falinaptár a klasszikus matt papírtípus áráért rendelhető. A kedvezmény érvényesítéséhez válassza a magasfényű papírtípust, és a rendelés során váltsa be a kuponkódot. A kedvezmény nem érvényes a faléccel választott naptárra, a CEWE Fotóterminálon az azonnali naptárnyomtatásra, a szállítási díjra és a dizájn felárra. Egy megrendelésen belül egy kuponkód használható fel, azonban a kuponkód többször is beváltható.

Avagy ez még egy kis kedvezmény CEWE oldalán (fenti DM-mel együtt is megy):
1.000 Ft kedvezmény bármilyen típusú fényképes naptárra, 5.000 Ft feletti rendelés esetén
Kupon: CEWENAPTÁR2023
Az akció 2023.10.03-11.30. éjfélig érvényes bármilyen fényképes naptárra, kivéve adventi naptárakra, a CEWE Fotóterminálon az azonnali naptárnyomtatásra, valamint a szállítási díjra. A kuponkód beváltásával 5.000 Ft feletti naptárrendelés esetén 1.000 Ft kedvezményt biztosítunk. Egy megrendelésen belül egy kuponkód használható fel, azonban a kuponkód többször is beváltható.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#42622) czanga


czanga
őstag

Pandora ékszer webshop is BF-t tart. Kb minusz 20% van a legtöbb dologra.

(#42623) Taci válasza ggeleven (#42621) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm! :)

(#42624) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Sziasztok!

Nemet amazont nem nezi senki?

Ha specifikusan keresel valamit es nem csak "BF impulzusvasarlas" a cel, akkor erdemes lehet ranezni. Csak ugy bongeszni lehetetlen, mert tele van szemettel es minden is akciozva van, de nem lehetetlen jo ajanlatot kifogni.

En most fulest kerestem magamnak es mar reg be van tervezve a gyereknek egy konkret lego szulinapra. Legolcsobb AK ajanlathoz viszonyitva most kb 18%-kal olcsobban jonnek ki amazonrol szallitassal. Persze trukkozni is kell. Olcsobb ha mailboxde-n keresztul jon haza a csomag, mint ha az amazon kuldene ide direkt es igy jon ki a 18% is.

(#42625) warcat válasza Tibicsucsu (#42624) üzenetére


warcat
veterán

Lehet azért böngészni ha értesz hozzá (termékleírásnál ott van, hogy hányadik a termékkategóriákon belüli eladásokban ahol lehet látni mi népszerű, bár könnyen lehet, hogy relatíve gyorsan pár órán belül elfogy ami tényleg rekord jó ajánlat), de nem tartottam érdemesnek vesződni az ajánlással, mert sokan továbbra is csökönyösek a külföldi vásárlással, amazon oldalai mai szemmel már nem túl felhasználóbarátok, és a mailboxde használatának elmagyarázása megint csak bonyolít rajta.

Fél szemmel nézegetve nekem kettő volt ami tetszett:

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU dupla zónás, 9.5l-es fritőz 149.99€ (57 000Ft) volt

francia amazonon pedig a WD_BLACK SN850X 4TB PCIe Gen4 NVMe SSD 208.99€ (79990Ft) volt

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#42626) Tibicsucsu válasza warcat (#42625) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Ugy emlekszem h a sajat topikja regebben jobban porgott. Best Buy-ban sem nagyon latni pedig azert vannak jo akciok es nem kell annyira felni tole. De mivel egy mocsok nagy "aruhaz" es kb atlathatatlan ezert jobban mukodne ha az emberek, akik konkretan valamire keresnek es megnezik azt is, azok beirnak best buyba vagy amazon topicba.

En VGA-t es CPU-t is Nemetorszagbol rendeltem nem reg (mindfactory). 320 eur volt egy XFX SWFT 6700XT (itthon nem volt 3 ventis 6700XT 160 alatt) es 155 eur volt a Ryzen 5700X (itthon 75 volt akkor talan megbizhato boltban). Nagyon megerte meg akkor is ha valamelyik beszarik es vissza kell kuldeni.

(#42627) Darth_Revan válasza czanga (#42622) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Pandora...a bolt ami "minőségi" ezustekszerkent olyat ad el ami 1 hónap után már látványosan feketedik mert semmi vedoreteget nem tesznek rá. Ja és ez szerintük normális, nem csere indok, és a boltban csak azért nem feketedik mert speciális körülmények között tárolják.

[ Szerkesztve ]

(#42628) Victory99


Victory99
csendes tag

Nálunk maradt pluszban egy EMAG BF-es laptop az alábbi modellből: [link]
Ha valakinek kell átveheti tőlem az emag üzletből 280e ft az ára, nincs előre kifizetve.
Ha senkinek sem kell lemondom, max felteszik drágábban.

(#42629) Gallmix válasza IntelKiller7 (#42574) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Pontosan. De volt repülő jegy akció reklám is, meg sok más... nagyon lejáratták a Bf-et. Már az volt az érzésem "egész év nagy Bf" lehet ezért aprózták el az akciókat elosztották 365el :DD

(#42630) po1son


po1son
addikt

Ez a eMAG a legalja az átvételi időt tekintve a nagy boltok közül, a héten kénytelen leszek a vásárlók könyvébe beírni majd az egyik szaküzletükbe, mert online nem látom értelmét írogatni nekik.

A black friday rendeléseim egy része tegnap érkeztek meg az egyik csomagautomatába 16:42-kor és most jött megint egy sms, hogy holnap 4:30-ig van lehetőségem átvenni, utána megy vissza a feladóhoz. :U
Bárhogy számolom ez kevesebb mint 36 óra lehetőség az átvételre...
Szerintem ez a pofátlanság teteje, hogy nem képesek minimum 72 órás átvételi (3nap) lehetőséget biztosítani.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#42631) raziel01 válasza po1son (#42630) üzenetére


raziel01
veterán

Úgy fogd fel, hogy ha mindenki 3 napig benne hagyná black friday környékén akkor mindenki később kapná meg utána.Érthető de mondjuk nekem sem esett jól tavaly, hogy szabi alatt kénytelen voltam bemenni érte, mert visszaküldték volna.

[ Szerkesztve ]

(#42632) mghltm válasza po1son (#42630) üzenetére


mghltm
addikt

legy egy kicsit megertobb, most van az eves forgalmuk jelentos resze, azert roviditenek az atvetel idejen. normal esetben 3 napot adnak:

delivered at Wed, Sep 28, 2022, 12:31 PM

Megrendeléseit átveheti Szombat, 1 Okt. óra 12:20 –ig.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#42633) dani0113 válasza czanga (#42622) üzenetére


dani0113
senior tag

Milyen szerencse, hogy múlthéten rendeltem be barátnőmnek a vágyott nyakláncát... :)) Mondjuk 4k-val olcsóbb csak, de na, mindegy ez ilyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB

(#42634) Gallmix válasza po1son (#42630) üzenetére


Gallmix
aktív tag

sok a csomag, rövid átviteli időt adnak, hogy gyorsan felszabaduljon a hely. Mert akkor meg azért lesz reklamáció... háborgás tavaly is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#42635) Janusz001 válasza Gallmix (#42634) üzenetére


Janusz001
őstag

Gondolom azért is megy most a nyereményjáték a 4 órán belüli átvétellel.

(#42636) warcat válasza po1son (#42630) üzenetére


warcat
veterán

Tesco-t útbaejtettem tegnap akciós termék miatt és épp láttam, ahogy az egyik automatát töltötték, garantáltan telire vannak tömve jelenleg, ezért sürgetnek az átvétellel ahogy jelezték előttem.

EA: It's in the crate!

(#42637) po1son válasza raziel01 (#42631) üzenetére


po1son
addikt

Engem az nem zavar, ha később kapnám meg, de holnap délelőtt terveztem volna átvenni, mert így engedi a szabadidőm.
Vagyis kemény 40 órát lett volna az automatában, ami szerény belátásom szerint nem sok idő.
Amelyik cég ennyi időt nem képes biztosítani az teljes mértékben inkorrekt üzletpolitikával rendelkezik, bf ide vagy oda...

mghltm Nem leszek megértőbb, nem kevés pénzt hagyok évről évre régóta náluk, amit szépen ki is fogok fejteni, hogy ez a összeg jövőre a konkurenciához fog inkább vándorolni pl Alza.
Akciós árban majdnem ugyanott vannak pár %-os eltéréssel.
Képesek normális időt biztosítani az átvételre bf idején is, sőt még hosszabbítani is lehet.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#42638) sambenez válasza po1son (#42637) üzenetére


sambenez
addikt

Egyszer egy évben ki lehet bírni, azért hogy ne kelljen mindenkinek hetekig várni a csomagra, és minél többen megkapják karácsony előtt.
De neked biztos nagyon megterhelő érte menni, ha nem várhatsz 3 napot mielőtt átveszed.
Gondolom ha meg nem kapnád meg időben akkor azért hisztiznél, miért szarakodik ennyit az emag a csomagoddal.

Egyébként pedig Alza:
"Mennyi időn belül kell átvennem?
A kézbesítéstől számítva 2 napon belül. Ezután a megrendelés törlésre kerül, az áru pedig visszaérkezik hozzánk."

Nos erről ennyit.

(#42639) Gallmix válasza po1son (#42637) üzenetére


Gallmix
aktív tag

nem hiszem, hogy meghatná őket.

(#42640) dnelb válasza Gallmix (#42639) üzenetére


dnelb
veterán

deee szerintem zokogni fognak ;]

(#42641) pazola válasza po1son (#42637) üzenetére


pazola
tag

Nem értem, miért nem házhozszállítást választottál...

...oh
wait

K&H online számlanyitás akár 2x40 ezer forint jóváírással PLUSZ 10 ezer forint ajánlásért: https://www.kh.hu/ajanlas-regisztracio2024?offerLinkId=f96bb945-ca05-4e4b-9df1-1453f53b7830

(#42642) Lajmund


Lajmund
senior tag

Borbáro 15000 ft: D148HU14X
Philips 25%:AZ2N-XXP9-Z72H-HWW6
cewe fotokönyv: CEWE1000,CEWE5000 20%CEWENAPTAR20
lIRA.HU 25%:AYL25W

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#42646) Jovanny2 válasza sambenez (#42638) üzenetére


Jovanny2
őstag

Alzán meg lehet hosszabbítani 1x ingyen 2, vagy 3 nappal.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#42647) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Alza bolti átvétel esetén mennyi idő van átvenni? Ki lehet tolni mondjuk az átvételi időt 5 munkanapra?

⭐ Stella

(#42648) koxx válasza radi8tor (#42647) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2x lehet hosszabbitani, osszesen talan 2 het is lehet

(#42649) codec


codec
senior tag

Biztos lemaradtam róla, de hátha valaki belefutott: Minden évben szokott lenni eMAG BF után, egy nagy hír, hogy több milliárdot hagytak ott a népek, tavalyi évet is túlszárnyalva rekordokat döntöttek stb..stb..
Na ezt most hiányolom..

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#42650) omfgk válasza codec (#42649) üzenetére


omfgk
addikt

Még masszírozni kell a számokat ,hogy ne tűnjön fel mennyire szar volt az idei emag-os BF.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.