Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Pepita erősen kerülendő, ez sokszor bebizonyosodott már...

The Truth is out there...

(#42702) Czimby válasza D1Rect (#42698) üzenetére


Czimby
addikt

Tv-s topicban olvass kicsit után, ha olcsón kell jó akkor EZT

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#42703) ThorsHUN válasza Jovanny2 (#42700) üzenetére


ThorsHUN
őstag

*Jobb egy felbontott doboz ma mint egy törött ajándék holnap :)

(#42704) aradebil2


aradebil2
senior tag

HC és kezdő kávézóknak: most kezdenek felkerülni az akciók az AVX-re! Valós akciók, korlátozott mennyiségben.

(#42705) IntelKiller7 válasza aradebil2 (#42704) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Még a végén visszaküldöm a Krups-t. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#42706) r6man123


r6man123
senior tag

Bababarát szállodában láttok jó ajánlatot?

(#42707) 123xyz


123xyz
tag

Szépen megcsinálták a számlálót a Rossmann weboldalon is... nem állt meg éjfélkor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42708) South Velen


South Velen
addikt

Telekom :DDD

Két iphone hűség mellé most 22k kedvezménnyel és még így is több tízezerrel drágább mint máshol :C

Illetve a csodálatos t-phone, gondolom mindenki ilyet szeretne.

És van pofájuk black fridaynak nevezni azok után, hogy régen ők voltak az egyetlenek normális ajánlatokkal.. hát tényleg maximálisan elcsépelődött az egész, topik zárható.

[ Szerkesztve ]

(#42709) zaskar válasza South Velen (#42708) üzenetére


zaskar
senior tag

Hát ez tényleg siralmas. 12 éve minden előfizetésem náluk van, otthoni, mobil egyaránt. Bármit is akarnék venni hosszabbítással, annyi kedvezményt adnának rá, hogy nekem olyat nem lenne pofám kiírni...

(#42710) Graphics válasza salapp (#42676) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A profi szinttől messze van...

Random kínai termékek, Parkside logóval.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42711) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Elindult az Aquánál a "Blue Days" akció, viszont én nem látok kedvezményt egy terméken se.. olyan mintha random kiválogatták volna a vackokat, ugyanazzal az elérhető árral mint múlt héten, csak rányomták a "Blue Days" meg "Top" plecsniket. Legalább múlt héten megerőltették magukat, hogy pár termék esetén jó akciókat adtak, de most..

(#42712) Peterhappy


Peterhappy
őstag

3 hozzászólás Black Friday napján, 7:00-ig. Az azért elég sokatmondó :(

1001 fonalboltban color friday van - ha esetleg valakinek (párjának) jól jön.

(#42713) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Ha veletlen valaki talal ps5hoz vr2t kurvajo arban, az legyen szives lejezze felem!
koszonom! :R

(#42714) rwin5 válasza Peterhappy (#42712) üzenetére


rwin5
őstag

ugyanez jutott eszembe, nekem ami emlékezetes volt az 4 évvel ezelőtt, akkor annyi minden volt, hogy a pénztárca nem bírta, meg a topicok is követhetetlenül spammelve voltak. :D
De végül is amit akarta, már most sikerült megvenni, de azért ha lenne vmi jó ajánlat, akkor jöhetne. Én is nézem, hogy tudnék-e valamit linkelni de egyelőre semmit se találtam.

(#42715) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

chilion.hu 21% kedvezmény mindenre a BLACK2023 kóddal.
Véleményem szerint a legjobb magyar chili szósz márka, ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#42716) Degeczi válasza salapp (#42676) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pl. a fekete csavarbehajtó hírhedt tulajdonsága, h 4C fok alatt letilt. Ez kizárt egy professzionális cuccnál, hiszen a "profi" szó azt jelenti, h pénzkereső munkához használt. Otthon belefér ilyesmi, profi munkaeszköznél nem.

[ Szerkesztve ]

(#42717) davenport


davenport
aktív tag

Ebike Black Friday
Kerékpárok, alkatrészek, bringás ruházat és cipő kedvezményesen.

No money, no honey.

(#42718) Timyyy


Timyyy
őstag

gal.hu -n BF2023 kóddal mindenből lejön 21%. (sokan ismerik, nagyjából ez most az elérhető legjobb minőségű vitamin)

és

Burga telefontok webshop 2-t fizet 4-et kap, szerintem inkább csajos tokok, de nagyon jó minőség, szállítás ingyen, így 6000 ft/tok áron már elég megérős (a thin verzió).

(#42719) Orwell0 válasza 123xyz (#42707) üzenetére


Orwell0
csendes tag

Kábé nulla kedvezmény itt is… jó ez az év!

(#42720) hodostamas válasza Timyyy (#42718) üzenetére


hodostamas
addikt

Hát, igy kedvezményekkel és kb ugyan annyi mint a pingvin patikában, ha 3 adagot nézek az utántöltövel, a patikából sima 3x a havi adag olcsóbb mert ott 15k felett ingyen szállít.

(#42721) Bagoly01 válasza South Velen (#42708) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Pedig úgy 3 éve még volt értékelhető Bf a Telekomnál.
Aztán azóta sincs semmi.

"hát tényleg maximálisan elcsépelődött az egész, topik zárható"

Egyetértek. ez egy nulla nem Bf.

(#42722) D1Rect válasza Czimby (#42702) üzenetére


D1Rect
félisten

Este olvasgattam, nézegettem teszteket.
Megrendelem, köszi az ajánlást! :R

(#42723) Lackooo84 válasza Bagoly01 (#42721) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A "telecoop" "akció" óta nem emlékszem semmi érdemlegesre. Pedig az nem 3 éve volt... :)

The Truth is out there...

(#42724) ciricica


ciricica
újonc

https://juicyvapour.com/akciok

"Használjátok a BFJV2023 kupont és 25% kedvezményt biztosítunk minden termék árából! A kupon az akciós ajánlatokra is felhasználható (amik között már eleve találhattok elég durván lecsapott áru tételeket), így némelyik termék akár 60-70% totál kedvezménnyel lehet a Tiétek!"

https://rejoy.hu/shop/apple/iphone-14-pro-max/

Itt tök véletlenül láttam meg, hogy vannak olyan 14 Pro Max-ok, 24 hónap garival, amik annyiba kerülnek mint a használt piacon 0 vagy pár hónap garival, kitudja milyen forrásból.

(#42725) Cblacksmithc


Cblacksmithc
junior tag

lehet h. nem ide tartozik, de tud valaki emag telefonszámot, ahol felveszik ?

privátban megköszönöm
(ez az asszisztens nulla)

(#42726) Lackooo84 válasza Cblacksmithc (#42725) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincs már emag telefonos ügyfélszolgálat már mikor megszüntették (mert ugye sokan telefonáltak sokat kellett várni, és nem győzték, persze most sokkal jobb, hogy az üfsz. Józsi egy ujjal négy percig pötyög egy 10 szavas mondatot... múltkor már a hajam kihullott...) Oldalukon van chat, találsz "hekket" hogy lehet 3 kattintással élő emberrel irkálni.

The Truth is out there...

(#42727) Janusz001 válasza Lackooo84 (#42726) üzenetére


Janusz001
őstag

Tavasszal még tudtam élő emberrel beszélni, sok köszönet nem volt benne, lehet jobb is, hogy megszűnt.

(#42728) Cblacksmithc válasza Lackooo84 (#42726) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

segítenél privátban ? se edge, se firefox alatt nem indul el :U

(#42729) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

PH prémium BF akcióban: 2 év 12000Ft helyett 9990Ft

(#42730) Lackooo84 válasza Cblacksmithc (#42728) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Írtam.

The Truth is out there...

(#42731) Qtya123 válasza hodostamas (#42720) üzenetére


Qtya123
őstag

Én is rá akartam ugrani, de eleve van 10% kedvezmény ha regisztrálva vagy a GAL oldalon, viszont kupont felhasználva nem él a 10%-os hűségkedvezmény, hanem a teljes árból számol. Így a 21%-os BF akció valójában már nem is annyi.

[ Szerkesztve ]

(#42732) Bajgunar válasza Qtya123 (#42731) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Útközben beugrok boltba ~5600-6000 a halkollagén. Akkor mi a BF itt, ha 6790.- re jön ki "szállítással"?
Siralmas BF mindenhol.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#42733) ggeleven válasza Qtya123 (#42731) üzenetére


ggeleven
őstag

Patikatt-ra is rá lehet nézni, ha valaki vitamint keres. Semmi extra, csak -10%, de alapból is jó áron dolgoznak.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#42735) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

látom megint sikerült csúcsot dönteni a magyar ratyi fekete pénteknek! sehol semmi xd

(#42736) racskobalazs válasza ***ANDRÁS*** (#42735) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Oké akkor nem csak nekem van ilyen érzésem.
Sziamiaun még esetleg 1-2 jó dolog ha pont telefon kell de így nagyon máshol... Kb egy sima hétközi akció szint, de még talán az se. (vagy nem találtam meg a jó helyet xd De a topikból kiindulva nincs is)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#42737) Azie válasza ***ANDRÁS*** (#42735) üzenetére


Azie
őstag

mondjuk így az elmúlt öt évben idén spóroltam a legtöbbet azzal, hogy kb semmit nem vettem. :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#42738) tsiga18


tsiga18
tag

Én 1TB SSD-ket nézek (NVME és SATA-kat egyaránt), de októberben olcsóbban tudtam venni mint most

(#42739) TeebyKay válasza racskobalazs (#42736) üzenetére


TeebyKay
őstag

Én pl vettem tabletet 50e helyett 36e-ért, telefont 78e helyett 63e-ért, porszívót 43e helyett 26e-ért.

Javarészt nem 50%-os akciók mint amit remélne az ember, de aki összevár néhány elektronikai vásárlást amire ígyis-úgyis szüksége van, az meg tud spórolni valamennyi pénzt, szóval értelmetlennek nem tartom azért az egészet.

(#42740) racskobalazs válasza TeebyKay (#42739) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Jó okés jogos, ha így veszük én is vettem egy tabletet. 40%-al olcsóbban és nagyon jó vétel volt és imádom (múlthéten).
Mondjuk ahogy mondod is, hogy 50% körüli kedvezményekre várna az ember, legalábbis abból ahogy ezeket hypeolni szokták. Nem mondtam, hogy nincs értelme, csak, hogy nem pont ilyennek kéne lennie (szerintem). :D

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#42741) Lackooo84 válasza ***ANDRÁS*** (#42735) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ezeket a 10-15%-os latymatagokat BF-nek beállítani elég nagy pofátlanság...

The Truth is out there...

(#42742) Qtya123 válasza TeebyKay (#42739) üzenetére


Qtya123
őstag

Mosógépbe és mosogatógépbe való vegyi anyagokat kell vadászni BF alatt, azokból mindig van értelmes akció. Annyit be szoktunk tankolni, hogy a következő BFig elég. :DDD

(#42743) matus001


matus001
csendes tag

moaijungle.hu -25% mindenre, ha vkinek kell növény :D Kód: BLACKPLANTDAY

(#42744) baryll válasza Qtya123 (#42742) üzenetére


baryll
tag

Ebből is jól látszik, hogy jobban élünk mint 4 éve és rohamosan nő az életszínvonalunk. BF-től BF-ig élünk. Én a wc papírok terén teljesítek a legjobban. Mindig kihúzom a következő BF-ig. :DDD

KÁCSA AUDIÓ is BF-ezik.

(#42745) maross válasza baryll (#42744) üzenetére


maross
veterán

az igen, beszaras :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42746) pazola


pazola
tag

Idrinks is tart BF-et.

K&H online számlanyitás akár 2x40 ezer forint jóváírással PLUSZ 10 ezer forint ajánlásért: https://www.kh.hu/ajanlas-regisztracio2024?offerLinkId=f96bb945-ca05-4e4b-9df1-1453f53b7830

(#42747) mate317


mate317
tag

Ez pl. valós akció, illetve más főzdéknél is érdemes nézelődni.
(Más kérdés, hogy a legnagyobb pakkal is csak 700-ra lehet letornászni a korsónkénti árat)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42748) Dagatt


Dagatt
csendes tag

Delock Adapter mini DisplayPort 1.2-dugós csatlakozó > HDMI-csatlakozóhüvely 4K 60 Hz aktív (62735) [link]
Tegnap este 3732 Ft-ért vettem az EMAG-on. Már csak csak 14190-ért kapható.

(#42749) raziel01 válasza Dagatt (#42748) üzenetére


raziel01
veterán

Az emag még mindig egy piactér túlárazott cucokkal.
Forgalmazza a(z): NONSTOPSRÁCOK

[ Szerkesztve ]

(#42750) TeebyKay válasza Qtya123 (#42742) üzenetére


TeebyKay
őstag

Na ez még eszembe se jutott, legközelebb lehet ilyeneket is fogok vadászni :D Bár most is viszonylag olcsó cuccokat szoktunk venni, de ha ugyanannyiért amennyiért a lidl sajátmárkás tablettát kapjuk vehetek valami erősebb jar platinumot az se rossz, csak az ilyen mosószerek kapcsán meg igazi hitháborúk szoktak itt elindulni a fórumon :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.