Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#916) janos666 válasza KillHates (#914) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem is volt dugás. Nem rendszeresen, meg nem is érzelmesen, csak egy teknikai jellegű kör még az első részek idején, hogy túlessenek a dolgon, ezzel csökkentve a feszültséget, hogy aztán már lazán játszhassák a nyalakodós jeleneteket.
(Miért pont a szőke pofozkodna? Nekem az első részekben kibaszott kurvás jelleműnek tűnt, szerintem épp ő vetette fel, hogy "Na, te, fiam, gyere! Essünk túl rajta, aztán nem lesz nyavajgás akárhány ilyen jelenetet kell még leforgatni. Egyszer túlesünk a dolgon és nem piszkálja tovább a fantáziánkat...)

Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy 100%-ig értem, mi volt a mélyebb jelentése annak a jelenetnek, hogy Isten nem szereti ha így hívják. Szerintetek bővebben mit takart ez? Vagy csak úgy érzem több van benne? (Vagyis sejtettem olyat mikor a "mit gondoltam" részhez ért, hogy a Baltar képű lény az Isten, és ő nem szereti ha így hívják, de ez azért nem teljesen áll össze, mert máskor meg külső személyként emlegeti, és miért takargatná a képmása előtt...)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.