Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) gery14


gery14
senior tag

Nekem az hiányzik hogy game kozben nemtudom áligatni a perkeket a fegyomon miert nem lehet egy bf4 szeru testreszabást megcsinálni anyira snassz és sima igy a game.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#8552) EczkE válasza gery14 (#8551) üzenetére


EczkE
addikt

Elvileg ez is valtozik a jovoben.

Asszem mindenféleképpen!

(#8553) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tudom rettentően off, de itt lehet jobban tudjátok: melyik áruházból éri most meg gépet venni? Lehet visszatérnék asztalira laposról és 3 éve nem néztem árakat.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8554) Leon77 válasza kisza25 (#8547) üzenetére


Leon77
őstag

Tudom, ezért használni nem lehet az utcán. De, ha csinálsz egy korhű filmet, vagy játékot, akkor nem lehet probléma, mert csak megjeleníted a múltat. Én játszani járok és nem is érdekel túlzottan az ideológia, de ez már a ló túloldala.

Szóval nagyon gáz szerintem.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#8555) voodoo98 válasza Leon77 (#8546) üzenetére


voodoo98
addikt

+1

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8556) SyMbioTe válasza kisza25 (#8549) üzenetére

Wolfensteinbe is van.
Ez valamilyen szinten már történelemhamisítás szvsz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8557) Lendova válasza Dtomka (#8543) üzenetére


Lendova
őstag

Nekem nem. Legalább megtudtam, hogy tesztért Ipon oldalára nem megyek, akár magamnak, akár másnak.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#8558) Locutus


Locutus
veterán

Na, ma először megkaptam, hogy cheater vagyok ... 25-1-nél a blenheimmel :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8559) gery14 válasza EczkE (#8552) üzenetére


gery14
senior tag

Jó lenne mert nagyon gáz ez hogy közben nemtudjuk áligatni én pl pályához és a kedvemhez helyzehez mérten áligattam a bf4 ben a fegyokat mint sokan mások... :D

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#8560) ForRedGlory válasza SkyS1gn (#8553) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ipon.

(#8561) tom_tol


tom_tol
addikt

Valaki hívott játszani, de nem tudtam elfogadni. Semmilyen módon nem sikerült rákattintanom az accept-re. Hogyan kell ezt ?

(#8562) guftabi96


guftabi96
addikt

Digisek!

Csak én szenvedek ezzel már hosszú hónapok (lassan egy éve) óta?
Időről időre előjön és használhatatlan emiatt bármelyik Battlefield játék. Letöltés, netezés minden megy normális sebességgel, csak az BF-ezni nem tudok, mert olyan packet loss van, hogy játszhatatlan az egész. Jeleztem már többször a szolgáltatónak, de semmi :(
Valószínűleg pár nap múlva megjavul majd, egy ideig jó lesz, aztán kezdődik minden elölről... Így megy ez már március óta.

#KeepFightingMichael

(#8563) Leon77 válasza guftabi96 (#8562) üzenetére


Leon77
őstag

Digis vagyok. Nekem is ilyen, de megtanultam vele együtt élni. Különösebben nem hatraltat, mert nem állandó. De tény, hogy nekem is van. Bf4 és bf v tuti, bf1 nem jött be abban kevés órám van.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#8564) #08205824


#08205824
törölt tag

Hi!

Ez a spannolós rendszer még nagyon idegesítő. Sniperkedni és taktikusan játszani nem is lehet, mert a pályán bárhol mögénk spannolhat egy ember vagy egy szakasz. csak futkosni lehet, mint egy bolond. Két esetet mondok el: először a pálya legszélén kempelek a sniper puskámmal, nehogy a hátam mögé kerüljön valaki. Ez azért kell, mert nekem nincs a sniperhez elég hatásos közelharc fegyverem. És akkor a pálya legszélén a hátam mögé berak egy ellent... a pálya legszélén! Másodszor már egy-két perce kúszok a fűben, kb tíz lépésnyire a pálya szélétől és akkor berak a hátam mögé egy szakaszt... a qva pálya szélén!!!!

Hogy lehet így sniperkedni, ha bárhol mögém rakhat valakit?

A tankok nevetségesen gyengék!

A fűből senkit sem látok magam előtt, de engem öten is látnak. Haverjaim jót röhögtek rajtam.

Itt még sok a tennivaló, addig is marad a bf4.

Csátok!

(#8565) IntelKiller7 válasza #08205824 (#8564) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Lehet ők nem használják a füvet. :DDD Mint anno DayZ-ben. Kiszedtek a fű textúrát azt mehettél PVP-re. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8566) Pro!Petya válasza #08205824 (#8564) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"a pálya legszélén kempelek a sniper puskámmal"

Itt kezdődik a probléma ... :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8567) gabor7th


gabor7th
addikt

Nagyon-nagyon rosszak az eladási számok.

https://www.youtube.com/watch?v=UUlAt8MAEu8

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8568) IntelKiller7 válasza gabor7th (#8567) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Akkor ezért van amcsiban 50% off. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8569) gabor7th válasza IntelKiller7 (#8568) üzenetére


gabor7th
addikt

Nagy a baj, ezúttal a játékosok nem csak igérték, hogy nem nézik el azt, ahogy bántak velük meg a játékkal.

Egy hetes a játék, de máris 50% kedvezménnyel adják és 63%-kal kevesebb fogyott belőle Nagy-Británniába mint a Battlefield 1-ből ugyanennyi idő alatt a "fizikai" eladásokat tekintve.

https://www.gamespot.com/articles/battlefield-5-is-on-sale-for-30-xbox-one-ps4/1100-6463482/

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8570) gabor7th


gabor7th
addikt

Ekkora kedvezményt adni azért túlzás bármilyen rosszak is a számok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8571) Imilenni válasza gabor7th (#8569) üzenetére


Imilenni
addikt

50%-os akció? Hol? :U

Press "F" to pay respects.

(#8572) IntelKiller7 válasza Imilenni (#8571) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Target, Walmart, Best buy. De USA only, meg dobozosak voltak szóval... :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8573) warcat válasza gabor7th (#8567) üzenetére


warcat
veterán

Más is készített hasonló videót, a bajom ezzel,hogy nem tudni mennyien döntöttek az Origin premier mellett a játék megvásárlása helyett, namost azt az EA találta ki tehát sopánkodniuk nem lehet.Aki direkt bfv miatt vette meg,annak még le se járt, aztán vagy megveszi vagy nem másfél hét múlva,de ezzel számolniuk kellett.

PC-re dobozosban deluxeot nem is kínáltak,a 60 dollárodért meg csak majdnem két héttel később kezdés járt,a játék tokjában meg csak egy letöltőkód volt, hát igen nagyon csábító...

EA: It's in the crate!

(#8574) gabor7th válasza warcat (#8573) üzenetére


gabor7th
addikt

Még nincs elég adat, de a 50% kedvezmény egy hét után elég beszédes...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8575) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Van aki másra számított? Mondjuk az Origin Access Premierből biztosan jött azért lóvé, sokan csak a BF5 miatt fizettek be rá. De összességében véve egyetlen kiút van ebből az EA számára: ha most aztán tényleg mindent beleadnak, hogy visszaszerezzék a játékosok bizalmát.
Ha ezt a játékot is magára hagyják kevés tartalommal, az aztán végképp a játékosközösség arcon fosása lesz, és nem lesz már több húzásuk.
Itt most kő keményen kell tolni a jobbnál-jobb ingyenes tartalmakat hosszú ideig.
A Firestorm olyan legyen, hogy a CoD-ra még csak ne is akarjon gondolni senki.
Legyen 20-25 map a játékban 1 éven belül, egy rakás új fegyver, játékmód.
Akkor majd lesz rendes BF6 preorder is, meg komolyabb eladási mutatók launch-kor.

(#8576) gabor7th válasza Fitzgerald (#8575) üzenetére


gabor7th
addikt

A CoD egy hónappal a megjelenése után sokkal jobban teljesített, mint a Battlefiled 5 a premier héten.

https://www.youtube.com/watch?v=T43nNG63yUE

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8577) gabor7th válasza Fitzgerald (#8575) üzenetére


gabor7th
addikt

Amúgy is egy félkész termékért miért is gondolják, hogy teljes árat kérhetnek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8578) lofagi válasza Fitzgerald (#8575) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Jó reggelt, itt az ideje felkelni, indulni kell, hasadra süt a nap! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8579) Fitzgerald válasza lofagi (#8578) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Végül is igazad van, a Mass Effect Andromeda-t is inkább hagyták elsüllyedni ahelyett hogy kikalapálták volna, pedig az EA szerint még egész jól is fogyott, csak hát szar sajtó visszhangot kapott, joggal.
Megvót a scam, elment belőle preorderben is egy rakás, meg megjelenéskor is.
Le lett húzva, akkor hagyjuk a picsába. Az online rész az hurka, 2 hónap múlva már alig fogja játszani valaki. Déelcék sem fognak jól fogyni, minek foglalkozni vele. 4 hónap után ott is hagyták az egészet, javítás se jött azóta egy darab sem.
De a BF5 már preorderben is szarul fogyott, meg a megjelenéskor is. Itt már nyilván nem jött be a scam.

Azt viszont nem érdemes elfelejteni, hogy ez egy online játék, amibe kell a tartalom ahhoz, hogy később a pitiáner mikrotranzakciókat integrálni lehessen.

(#8580) Aventador91 válasza Fitzgerald (#8579) üzenetére


Aventador91
őstag

szerintem jövőre már jön majd valami új bf, ez meg le lesz szarva

(#8581) zzola válasza Fitzgerald (#8575) üzenetére


zzola
félisten

Álmodik a nyomor? :DDD

(#8582) zzola válasza Aventador91 (#8580) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem nem.

(#8583) zzola válasza tom_tol (#8561) üzenetére


zzola
félisten

Originben az origin in game opció on legyen, akkor y/n-val el tudod fogadni/utasítani...

(#8584) guftabi96 válasza Leon77 (#8563) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát akkor minket nem egyformán sújt.
Nekem ilyenkor ezt elkezdi, és nem is hagyja abba. Konkrétan menni nem tudok, annyira lagolok.

#KeepFightingMichael

(#8585) Lendova


Lendova
őstag

WIP Symthic statok

Pár dolgot már ki lehet ebből hámozni.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#8586) Dtomka válasza #08205824 (#8564) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is szeretek sniperkedni de leginkább 1 pontot védek vagy támadni szoktam. Nem a pálya legszélén hasalok...

1 tipp:
Rotterdamon is lehet még jókat, az épületekből (ap minekat a lépcsőkre)
Spawnolás után rohanj az ammohoz, és akkor lesz 2 db ap mine-d. Ezekkel meg tudod védeni magad a közelharc során. Ha látod enemy hit akkor pisztolyra váltasz és likvidálod az ellent. Ezután célszerű helyet változtatni, mert lehet ismét meg fog látogatni :)

(#8587) sixpak válasza Dtomka (#8586) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is nagyon szeretek sniperkedni.....meg szeretem is őket. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8588) Dtomka válasza sixpak (#8587) üzenetére


Dtomka
veterán

Látom :DDD
Én igyekszem egálban tartani. A sniper eléggé le volt maradva ~5 óra volt....

... akkor ezután medikkel kell lennem :)

Szerintem azzal, hogy nem sniperkedsz többet veszítesz mint nyersz. Hisz eléggé nagy élmény tud lenni, ha rohanó ellenfélnek ki tudsz osztani 1 headshotot több száz méterről.

A TOP első: _Ecli9seS7y

[ Szerkesztve ]

(#8589) Locutus válasza Dtomka (#8586) üzenetére


Locutus
veterán

Én az ilyenekért fel nem megyek a lépcsőn, inkább rájuk burítom az épületet egyből.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8590) zzola válasza sixpak (#8587) üzenetére


zzola
félisten

Sznájperpista!

Ja, nem! :DDD

(#8591) zseko


zseko
veterán

Hát. Rohaggyonmeg :DDD
Az a qrva HBCC szívatott meg :W, bekapcsoltam és teljesen játszható lett a cucc, 70-80fps-el, több pályán próbálva, a maradék fél órában. Ilyen hülye, játékhoz köze nem lévő beállítás miatt szarakodtam 5-6 órát, ami helyett játszhattam volna. Így a próbálkozásokra fogyott el a trial.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8592) sixpak válasza Dtomka (#8588) üzenetére


sixpak
nagyúr

"Hisz eléggé nagy élmény tud lenni, ha rohanó ellenfélnek ki tudsz osztani 1 headshotot több száz méterről."

Valahogy nem vonz a dolog....ugyanez tankkal, na az már inkább. :D

Zola: hát nem. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8593) EXA válasza sixpak (#8587) üzenetére


EXA
aktív tag

Ó igen, jó kis support, holnap hazamegyek berakom a duplacsövűt,aztán megszaggatok vele mindenit, mint a nokedlit. :DDD

(#8594) Bullitz válasza zseko (#8591) üzenetére


Bullitz
aktív tag

HBCC??

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#8595) zseko válasza Bullitz (#8594) üzenetére


zseko
veterán

Csak Vega kártyáknál van, le tudsz foglalni plusz memóriát a rendszermemóriából a vga-nak, így most 16GB- os kártyának látszik.

HR24.hu

(#8596) Dtomka válasza Bullitz (#8594) üzenetére


Dtomka
veterán

(#8597) voodoo98 válasza Aventador91 (#8580) üzenetére


voodoo98
addikt

Valszeg igen, már ha hihetünk AlmightyDognak. :D

Azért remélem jön még tartalom ebbe a részbe is, 24 fegyó jön Westie szerint és jó lenne még legalább 8-10 map. Ha nem is annyi, mint a BF1-ben volt.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8598) CptAdamica válasza gabor7th (#8576) üzenetére


CptAdamica
veterán

A COD eddig is rekord bevételt hozott, akármit csinált, ha kiadnának egy zacskó kakát COD felirattal, azt is vinnék.

Igazából a játékot már az megpecsételte, hogy nők vannak benne, innentől fogva lehet akármilyen jó a játék. Hányni tudnék ezektől az emberektől.

Megyen!

(#8599) voodoo98 válasza CptAdamica (#8598) üzenetére


voodoo98
addikt

Kezdem megszeretni a BFV-t (gunplay k jó), de sajnos ezzel egyet kell, hogy értsek. :K :U

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8600) omfgk válasza Lendova (#8585) üzenetére


omfgk
addikt

Köszi.

Ez nem pár dolog. Ebben már gyakorlatilag minden benne van. Csak nincs táblázatba vagy diagramba szerkesztve.
Recoil, dmg drop, spread.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.