Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) zseko válasza guftabi96 (#8497) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, megoldotta.

HR24.hu

(#8502) Locutus válasza sixpak (#8500) üzenetére


Locutus
veterán

Vagy: Értelmes ember módjára kivárjuk, hogy mi lesz az egészből, az AMD féle hangulatkeltés ellenére.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8503) blaca83


blaca83
őstag

Tegnap este nálam valami megbolondult játékon belül!
A pálya betöltését követően olyan ribbonokat osztogatott amiket biztosan nem szereztem meg 1-2 perc játék alatt.

Tapasztalat valaki még ilyet? :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#8504) Locutus válasza blaca83 (#8503) üzenetére


Locutus
veterán

Igen.
Főleg hogy sima conquesten kaptam pl grand operations ribbonokat...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8505) Dtomka


Dtomka
veterán

Indítás után az alábbi hibaüzenetet dobta. (416.94)

1 hete játszom de ilyet még nem tapasztaltam. De ismerős mert a korábbi részekben is voltak dx hibaüzenetek.

(#8506) cyberwarfare
Nem, mindent alapon\gyári beállításon használok.

[ Szerkesztve ]

(#8506) #65537792 válasza Dtomka (#8505) üzenetére


#65537792
törölt tag

Oc. van a VGA-n?

(#8507) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

Kötelező végigjátszani az intrót mert én kiléptem az induláskor és azóta csak a főmenü jön be és nem rinyál a játék hogy játszak az intróval.Más,legújjabb nv driver de a windows még nem és dx 12 alatt 2-3 másodpercenként 30 -40-es fps droppom van igy játszhatatlan a játék.Dx 11 alatt semmi gond stabil 60 mindig megvan valami ötlet?A future frame rendring nem változtat a droppokon.

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#8508) voodoo98 válasza #65537792 (#8499) üzenetére


voodoo98
addikt

De elolvastam kis koma. Meg az összes hsz-t is alatta és ott is kérdeztem, hogy 8700k-t érinti-e, mert én nem tapasztaltam perf. degradation-t.
Szerintem jó kis proci az a 8700, a jelenlegi ryzen-eknél jobb BF-re.

Elvileg 1803-ban benne van a fix, de 1809-el tapasztaltam korábbi win-emen visszaesést, de akkor nem emiatt.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8509) Joccc07 válasza blaca83 (#8503) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is ez volt. Tegnap killeltem frontlinesba és kaptam érte vagy húszat. Elég érdekes volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8510) sixpak válasza voodoo98 (#8508) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, tényleg jó a cpu, de ki tudja mi lesz a vége ennek....és minden Intel cpu-t érint a dolog.
Mi csak sírunk, ha nem megy a BF rendesen, le van szarva, de a nagyobb cégek, elképzelhetetlen összegeket buknak az Intel felelőtlen, faszari üzletpolitikája miatt.
És ez még nem a vége, néhány hónapja amikor jött hasonló peccs, fellélegzett mindenki, jól van, csak 5% teljesítmény vesztés, erre itt van ez és jön majd a többi.
Egy oprendszer gyártó sem fogja megengedni, hogy biztonsági kockázatot rejtsen a termékük és ha a foltozása azzal jár, hogy a hw 50%-ot lassul, akkor ez van, szarnak rá.
Én remélem, hogy kicsit belerokkan ebbe az Intel (mondom ezt úgy, hogy világéletemben Intel cpu-t használtam), de talán tanulópénznek jó lesz.

(#8502) Locutus: "AMD féle összeesküvés"....erre azért nehéz értelmes keretek közt reagálni. :D

Na, OFF OFF.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8511) CptAdamica válasza sixpak (#8496) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ó istenem... :U

Megyen!

(#8512) steele80 válasza sixpak (#8510) üzenetére


steele80
senior tag

Én nyár elején váltottam, egy 7700-t cseréltem 2600x-re. Azóta semmi bajom se a Bf1-el se a BfV-tel a hőfokkal, a gyorsasággal. Nem bántam meg a váltást, pedig pár éve egy videokártya mizéria miatt megfogadtam, hogy soha többet AMD, de megszegtem a fogadalmam. :)

(#8513) EXA


EXA
aktív tag

Sziasztok!
Valaki nem tudja,hogy az ilyen fajta karaktertestreszabas csak kesobb lesz a jatekban?

(#8514) SkyS1gn válasza EXA (#8513) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Benne van, vagy mire gondolsz?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8515) jety91 válasza EXA (#8513) üzenetére


jety91
őstag

Most is van a Your company alatt :F

(#8516) CptAdamica válasza EXA (#8513) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valószínű, hogy ilyen szintű testreszabás nem lesz a sok rinyapina miatt.

Megyen!

(#8517) 3L1T3 válasza CptAdamica (#8516) üzenetére


3L1T3
addikt

Ja, korunk egyik legnagyobb hibája , hogy ennyire hatásos a rinya. :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8518) Locutus válasza sixpak (#8510) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt kitől idézted amúgy? Mert tőlem nem...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8519) EXA


EXA
aktív tag

Meglattam ezt a kepet a googleban es elkuldtem az egyik baratomnak, hogy ez hol van a jatekbol, mondta,hogy sok ember sirt,hogy ez nem illik a ww2-be es ezert kiszedtek. En akkor olyan ideges lettem abban a pillanatban,hogy miert kellett ezt. :W Megtudom erteni azt aki mondta,hogy ez nem illik bele,de ez egy jatek, nem dokumentumfilm. Nem ertem miert nem lehet benne hagyni, mindenki ugy allithatja a karaktert,ahogy szeretne. Ez tetszett E3-as es kesobbi bemutatok alatt,hogy egyedi karaktereket is lehet majd a jatekban csinalni. Mult heten vettem meg a jatekot,ami amugy nagyon tetszik, a cod4 ota nem fogott meg igy multis fps jatek, de ez... :((( Ha en egy kopasz szakallas trikos karakterrel szeretnek menni jatszani hadd tehessem meg es ne kelljen az ezzel nem tetszeset kifejezo tabor velemenyehez igazodnom. Mondhatta volna azt a DICE,hogy bent marad minden es mindenki ugy jatszik,ahogy akar,de lehet,hogy ezt csak en es par ember gondolom igy,ha mar kiszedtek a jatekbol az ilyesmi testreszabhatosagot.

De maga a jatek tenyleg nagyon szuper,nagyon beszippantott. :K

Bocsi az ekezetert, lusta voltam meg megtanulni angol billentyuzeten magyar kiosztassal irni. :DDD

(#8520) SkyS1gn válasza EXA (#8519) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én sem értem mi volt a nagy hiszti... ez egy kib. játék... get over it.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8521) omfgk válasza EXA (#8519) üzenetére


omfgk
addikt

hogy ez nem illik a ww2-be es ezert kiszedtek. :Y

Az gondolom szerintük beleillik a játékba ,hogy a bombázók 50-100 méter magasan kóvályognak mert nem lehet őket a földről leszedni? A valóságban ilyen magasságon egy szempillantás alatt kampec lett volna nekik...

(#8522) Joccc07 válasza EXA (#8519) üzenetére


Joccc07
addikt

Én örültem volna ha benne marad. Jobb lett volna így szerintem is. Így most olyan szürke az egész. Kár érte.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8523) Imilenni válasza EXA (#8519) üzenetére


Imilenni
addikt

A nők miatt is sokan rinyáltak, fura mód szinte csak női sikolyokat halok játék közben :DDD

Press "F" to pay respects.

(#8524) RudY válasza omfgk (#8521) üzenetére


RudY
addikt

A valóságban 50-100 méter egy bombázónak már valóban meglehetősen kritikus magasság a manőverezéshez, de a szállító jármű se úgy gyorsul, ahogy a valóságban.... mondjuk a respawn is elég gáz, nem tudom hol volt ilyen...jó, talán volt egy feltámadás a történelemben, de azt alapul venni...hááát ;] :P :DDD

(#8525) juve600 válasza RudY (#8524) üzenetére


juve600
nagyúr

jó, talán volt egy feltámadás a történelemben, de azt alapul venni...hááát
:C :C :C

(#8526) EXA


EXA
aktív tag

Joccc07 : Jaja, ez mondjuk tenyleg vicces :DD. Amikor medic-el megyek,szerintem egy meccsben felszedett karaktereknel kb a 70% no. :DDD

(#8527) sixpak válasza Locutus (#8518) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valóban, benéztem....de nem is ez volt a lényeg.
Belekeverni az AMD-t az Intel botrányba, erre céloztam, ehhez már tényleg elvakult fannak kell lenni. :D
De ne untassuk a topik többi tagját ezzel, sajnálom, hogy belinkeltem ide....akár törölhető is az egész szarság, tg.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8528) EXA


EXA
aktív tag

Azt én vettem csak észre,hogy a random időjárás így,mintha nem nagyon lenne a játékban? :F
Az egyik BF-ben ez bemutatták, már nem tudom melyikben és ott egész jó volt. De itt az 5-ben Narvikban találkoztam néha egy random hóviharral, de például Rotterdamban, ha a játék elején köd van,akkor egész meccs alatt az is marad, ilyen konstans az egész.

(#8529) Lavar


Lavar
aktív tag

Na jövök még 10 órával barátnőm is beregisztráltam originre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8530) RudY válasza Imilenni (#8523) üzenetére


RudY
addikt

Mondjuk a havas hegyek között nem szívesen szaladgálok afro skinnel, eléggé ríkit és gyűjti a fejeseket... bár ha lesz hozzá fehér arcfestés talán javul a helyzet :DDD

(#8531) Joccc07 válasza EXA (#8526) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is van női karakter. Bár én nem is rinyáltam miatta. Nem értem az egészet ha így találták ki a fejlesztők akkor miért nem volt így jó? Nekem tetszett. Most az összes csaj kopasz. LOL

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8532) Pro!Petya válasza EXA (#8528) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Domination alatt szinte mindig van , Fjell hóvihar , Rotterdam köd , stb stb
Imádom! Látnád a sok "Snipert" ,állnak mint a szamár a hegyen :C

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8533) EXA


EXA
aktív tag

Joccc07: Én is szoktam azzal menni, a legdúrvább a halálsikoly,amit megcsináltak a női karaktereknél, ott mindig nézek egyet,hogy ez kegyetlen.

propetya85: :Y Ezt mondjuk jó tudni,mert én általában grand operations-t szoktam játszani, ugye az 3 napból áll, ott például ha elkezdődik a nap mondjuk esővel,akkor végig eső van. De jó,akkor majd megyek dominiont is. Reconal sokmindent tényleg nem lehet csinálni ködben,ezt tapasztaltam én is :DDD

(#8534) Bullitz válasza RudY (#8530) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Én szerintem most is van fehér festés, vagy legalábbis olyasmi.
Kék-zöld meg ilyenek tuti vannak.

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#8535) EczkE válasza EXA (#8533) üzenetére


EczkE
addikt

Tegnap haverral jatszottunk es meccs kozepen kerdezi hogy mi ez a gyerek siras. Mondom ez csak a noi katonak hala sikolya. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#8536) EXA válasza EczkE (#8535) üzenetére


EXA
aktív tag

😂😂 Azt vettem észre, hogy minden női karakter külön voice actort kapott. Vagyis gondolom az összes karakter.

[ Szerkesztve ]

(#8537) Pro!Petya válasza EXA (#8533) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Még conquest-en is gyakori, most mentem pár kört kb 6-ból 3-on jött az időjárás fícsör :K

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8538) protegum válasza Imilenni (#8523) üzenetére


protegum
aktív tag

Tegnap medic-kel szedtem fel az embereket, tízből nyolc nő volt. Ez abból is adodhat, hogy a sniper karaktere alapból nő.

(#8539) SzlobiG válasza szuk_jozsef (#8507) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem se jó a dx12 rossz a frame time, akadozik. DX11-el meg jó. RX480

(#8541) Lendova válasza Dtomka (#8540) üzenetére


Lendova
őstag

Ezek a tesztek kinek szólnak?

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#8542) Aventador91 válasza Lendova (#8541) üzenetére


Aventador91
őstag

shroudnak, stb ;]

(#8543) Dtomka válasza Lendova (#8541) üzenetére


Dtomka
veterán

Probléma, hogy belinkeltem? ? :U

[ Szerkesztve ]

(#8544) Dtomka


Dtomka
veterán

Amúgy ezt az autospawn-t ki lehet valahol kapcsolni? A repcsire várnék erre ledob a táljára...

(#8545) EczkE válasza Dtomka (#8544) üzenetére


EczkE
addikt

Kovetkezo patchben kiszedik.

Asszem mindenféleképpen!

(#8546) Leon77


Leon77
őstag

A női krakternél sokkal gázosabb, hogy a nagy pc jegyében nincsen például horogkereszt. nagyon durva.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#8547) kisza25 válasza Leon77 (#8546) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azt ugye tudod, hogy tiltott önkényuralmi jelkép?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8548) Imilenni válasza kisza25 (#8547) üzenetére


Imilenni
addikt

II.vh-s játékról beszélünk..
Más játékok bevállalták, szóval kétlem hogy ezért ne lenne ott horogkereszt.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#8549) kisza25 válasza Imilenni (#8548) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Csak egy tipp volt, de másnak is feltűnt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.