Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Light Yagami válasza IntelKiller7 (#1850) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Ez is szép volt! Biztos párszor cheatereztek már téged is! :P

(#1852) IntelKiller7 válasza Light Yagami (#1851) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Konzolon nincs chat szerencsere. Egyszer ramirt 1 gyerek, hogy megakarja olni a szuleimet. Kicsit beszelgettem vele, utana mar a sajat szuleit akarta. :))

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1853) bul07 válasza IntelKiller7 (#1852) üzenetére


bul07
nagyúr

Biztos vagy te ebben, youtube tele van konzolos csalós videókkal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1854) IntelKiller7 válasza bul07 (#1853) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem cheat. Chat. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1855) RudY válasza bul07 (#1853) üzenetére


RudY
addikt

Kontroller hack is van, de nagyon kevesen pöcsörésznek vele, ugyanis meglehetősen rizikós bevállalni a fiók vagy eleve a konzol banánját, ami lényegesen hatékonyabb, mint PC-n. :DDD

(#1856) mcwolf79 válasza bul07 (#1853) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha van is azért nem mindegy az arány. PC-n szerintem 100-ból 1 ember biztos használ valami mókolást , konzolon tippre 10000-ből 1 .
A glitch-ek kihasználása más dolog , az mindenhol dívik . Azért egy dolog a controller hack , és más a wallhack és társai .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1857) Light Yagami válasza IntelKiller7 (#1852) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Néha én is szívesen kikapcsolnám. Valamikor szórakoztató, amikor egymást anyázzák, de van, amikor átmegy fárasztóba a vitájuk, akkor kikapcsolnám. :DDD Azt már legalább tudom, hogy kell a voice chatet némítani. Múltkor egy orosz végig üvöltözött Putyin nyelven a squadban, aztán megkérdeztem, hogyan lehet mute-olni.

(#1858) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Emlékszem én is akkor hagytam abba cs 1.6 amikor már állandóan le cheatereztek :DDD

(#1859) Leon77 válasza Light Yagami (#1857) üzenetére


Leon77
őstag

ki tudod kapcsolni. 3 opció van. rejted, csak akkor jön elő, ha van aktivitás, vagy mindig látszik.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#1860) IntelKiller7 válasza mcwolf79 (#1856) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Igy van.
Csak most mar mindenre radobjak, hogy cheater.
Kicsit skillesebb vagy, vagy jobb a reakcio idod mint masnak, egybol csalo vagy. :DDD
Es miert ne lehetnenek ilyen emberek.
CS-ben is ott van/volt 1 ScreaM. Human aimbot. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1861) Light Yagami válasza IntelKiller7 (#1860) üzenetére


Light Yagami
junior tag

ScreaM már Valorantozik, ugyanolyan elmebeteg ott az aimja mint CS-ben volt. :DD SpawN-t sajnálom, hogy anno abbahagyta, nagyon imádtam, ahogy játszott. Ő is jól lőtt, csak mellé iszonyú intelligens is volt (ScreaM sajnos kevésbé az).

(#1862) Locutus válasza IntelKiller7 (#1860) üzenetére


Locutus
veterán

Meg mellé 500 másik ja, akire szintén egy darabig felnéztek, hogy micsoda fasza játékos, aztán kiderült róluk egytől egyig, hogy csalók. Már 99-ben az internet hajnalán ugyanez volt a mantra CS-ben.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1863) Light Yagami válasza Locutus (#1862) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Btw, amíg várjuk a 2042-t… ki, melyik BF-fel játszik? :) Én jelenleg az 5-ben farmolom a medic gold Welgun skint, de már kezdek belefáradni, úgyhogy kicsit visszatérek megint az 1-hez. Az nekem amúgy is jobban bejön, valahogy hangulatosabb, háborúsabb a hangulata. A darkos grafika is jobban bejön. Megvettem a BF4 prémiumot is Steamen, de nincsenek normális DICE szerverek, csak diktatúrát folytató magánszerverek, úgyhogy azt töröltem is. :K

[ Szerkesztve ]

(#1864) sixpak válasza Light Yagami (#1863) üzenetére


sixpak
nagyúr

4, egyfolytában.... :D

#1862 Locutus: ja, voltak ilyenek, az embertelen aim-ról a legtöbbször kiderül, hogy valóban embertelen. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1865) nincsnév007 válasza Light Yagami (#1863) üzenetére


nincsnév007
őstag

1 :D

(#1866) SZKEBE75 válasza Light Yagami (#1863) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

"csak diktatúrát folytató magánszerverek"

Mi vaaaan???
Mi volt a probléma?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#1867) FattyDove válasza Light Yagami (#1863) üzenetére


FattyDove
őstag

"csak diktatúrát folytató magánszerverek, úgyhogy azt töröltem is."

Magyarul nem anyázhatsz a chaten? Konkrétan akkor vágnak ki, ha ellopod a járművet vagy kurva anyázol a chaten.

(#1868) csibe1 válasza FattyDove (#1867) üzenetére


csibe1
addikt

Azért azt nem hinném, hogy minden szerverre igaz amit leírtál.
Mivel a BF4-ben még bérelt, saját szerver van azt dobnak ki akit akarnak; pl. ha épp feljönne egy ismerős akkor kidobják a legutóbb belépett játékost vagy akit gondolnak, aztán ennyi.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1869) FattyDove válasza csibe1 (#1868) üzenetére


FattyDove
őstag

Azért azt nem hinném, hogy minden szerverre igaz amit leírtál.

vs

"csak diktatúrát folytató magánszerverek, úgyhogy azt töröltem is."

Ezek szerint mindenhonnan kivágták, amiből az következik, hogy ugatott, amikor meghalt. Ha pedig haver jön fel, akkor megkapod az üzenetet, hogy egy VIP miatt vágtak ki, semmi személyes.

[ Szerkesztve ]

(#1870) Aventador91 válasza FattyDove (#1867) üzenetére


Aventador91
őstag

vagy ha jó statod van, vagy ha sokszor lelövöd az admint. kétlem hogy bárki hagyná hogy fent legyen egy tankos aki szarrá aprít mindenkit 60/0-ás stattal, ha beirod "EZ" ban, ha magyarul írsz a chaten mert pl van fent más magyar akkor kick, stb

[ Szerkesztve ]

(#1871) FattyDove válasza Aventador91 (#1870) üzenetére


FattyDove
őstag

Az első egyszerűen hazugság. Ha nem ruszki szerveren játszol (miért játszanál ott?), akkor nem vág ki senki sem a statért (elég sok órám van BF4-ben, ráadásul még ázsiai szervereken is toltam pár száz órát, amikor keleten éltem). Ha magyarul írsz, akkor pedig jogosan vágnak ki, mivel a chat nyelve az angol, kivéve ha engedik a szerver lokális nyelvét.
Ha nem tudsz angolul, akkor pedig ne használd a chat-et, ott a origin chat vagy a steam chat vagy akármi.

[ Szerkesztve ]

(#1872) Aventador91 válasza FattyDove (#1871) üzenetére


Aventador91
őstag

jólvan látom sokat (nem) bfeztél :D

(#1873) FattyDove válasza Aventador91 (#1872) üzenetére


FattyDove
őstag

Igaz, hogy most írtam le, hogy több száz óram van (csak) a BF4-ben, de te biztosan okosabb vagy. :))
Vita vége, mert nem akarom kipukkasztani a szegényes buborékod.


[ Szerkesztve ]

(#1874) csibe1 válasza FattyDove (#1869) üzenetére


csibe1
addikt

A fene se tudja miért, de bizonyos szervereken 15 ezelőtt évvel is divat volt kivágni az emberkéket vagy restartolni a szervert ha lelőtted az admint. :)

Mivel nem fejtette ki konkrétan, hogy mire gondolt most csak találgatsz. :D
Lehet, hogy a gránátot vagy fegyvert tiltottak, és az nem jött be neki.

Látom jön a hazugozás, mert nehogy már ne neked legyen igazad.
Azért, mert nem találkoztál valamivel, akkor az nincs is, nem úgy van.
Nem szűk a befőttesüveg? :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1875) FattyDove válasza csibe1 (#1874) üzenetére


FattyDove
őstag

Akkor ismétlem:

"csak diktatúrát folytató magánszerverek, úgyhogy azt töröltem is."

Erre elég nehéz nem leírni azt, hogy a kommentelő simán hazudik. Amúgy igen.. Biztos a 608 óra BF4-em alatt TELJESEN VÉLETLENÜL nem találkoztam a jelenséggel. Aha :))
A nyilvánvaló hazudozást csak nem kellene védeni, bármennyire is divat a pc meg az sjw dolog.

Ha ez az arc "csak diktatúrát folytató magánszerverek"-el találkozott, akkor ott ő bizony anyázott / magyarul dumált / járművet lopott vagy inkább csak simán hazudozik :)

[ Szerkesztve ]

(#1876) csibe1 válasza FattyDove (#1875) üzenetére


csibe1
addikt

Ismétlés a nemtudás anyja? :DDD
Viszont még mindig nem tudni, hogy mi volt a konkrét ok vagy okok. :)
Azért neked nem volt nehéz lehazugozni, de nem baj.
Te ezt hiszed részleges információk alapján, egészségedre. :)
Egyébként nem védem a hazudozást, de még mindig csak te feltételezed, hogy hazudik. :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1877) stickermajom válasza Light Yagami (#1863) üzenetére


stickermajom
addikt

Egyik sem, nem játszottam az elmúlt 5 évben kb BF-fel. :D

(#1878) Light Yagami válasza FattyDove (#1869) üzenetére


Light Yagami
junior tag

amiből az következik, hogy ugatott, amikor meghalt

Mi ez a duma, hogy "ugatott"? :D :D Miért hazudnék te szerencsecsomag? Konkrétan felmentem egy random szerverre, ahol azért kickelték az embereket, mert lőttek egymásra. Biztos jó szórakozás volt neki. Úgy tudom az lenne a Battlefield lényege, hogy egymást lőjük, lol. A másik szerveren azért kickeltek mert megöltem az admint. Mi ez, ha nem diktatúra?

De egyébként az ottani játékosok stílusa pont ilyen volt mint a tiéd. Ez sem tetszett abban a játékban. ;) Valakik elkezdtek beszélgetni egy szerveren a BF1-ről meg BF5-ről, már valaki szét is anyázta, meg motherf** -olta, mert a BF5 szerinte sz*r.

[ Szerkesztve ]

(#1879) FattyDove válasza csibe1 (#1876) üzenetére


FattyDove
őstag

Akkor kérlek értelmezd:

"csak diktatúrát folytató magánszerverek, úgyhogy azt töröltem is."

Téma lezárva, mert ez egyre szánalmasabb.

(#1880) AsakuraDave válasza FattyDove (#1873) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Több mint 2x annyi killed van rakéta vetővel mint gépfegyverrel :Y :DDD
Nekem sajnos csoróság meg gagyi gép miatt a BF4 multi kimaradt de a 3-at toltam, igaz negyed annyi órám van benne mint neked a 4-be :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1881) sixpak válasza Light Yagami (#1878) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem knife only server volt? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1882) FattyDove válasza AsakuraDave (#1880) üzenetére


FattyDove
őstag

Hát mit mondjak... Imádtam az MBT-t :DDD
Jó volt az mindenre. Heli, yet, tank, light, transport, sniper :D

Amúgy BF4-el én szinte kizárólag laptopon toltam. 940MX-el meg 150MX-el. Szóval én sem voltam elengedve FPS-ből meg grafikából. BF3-at meg csak bétában tudtam "normálisan" játszani, mert akkor valami HD4850 vga volt a gépben meg valami fostos 4 magos amd :D

Lehet kéne tolnom pár kört a mostani Ryzen 5-el meg 1660-al. Elképzelni sem tudnom a BF4-et 75-es monitoron 100 fps körül :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1883) Light Yagami válasza sixpak (#1881) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Fogalmam sincs. Mindegy, az életben nem teszem fel azt a játékot. :D

(#1884) bul07 válasza RudY (#1855) üzenetére


bul07
nagyúr

(#1856) mcwolf79

Persze, de azt kijelenteni hogy konzolon nincs csalás nem lehet

Ugyan ilyen kijelentés hogy a iOS világában nincs vírus, ez is badarság, hogyne lenne csak ritkább (így nehéz is észrevenni sokkal tovább jelen van)

..........

Szerverek

Magyar(keleti országok) bérlésű szervereken sokkal hamarabb kivágnak jó játékért /admin megölésért mint mondjuk egy Angol v. Francia bérlésűről (Német már kicsit más)
Persze nem ajánlott magyarul megszólalni sőt a névben sem érdemes jelezni, mert nyugatabbra el van könyvelve hogy sok a magyar csaló, vagy csak egyszerűen gyökér aki csak anyázni tud, és persze nem alaptalanul

Egyszerűen ott csikkzsebből tudják állni a bérlés költségét nem érzik magukat hú de kivagyoknak, itthon meg 2-3-4 ember áll össze és akkor ők a kiskirályok mert ők bérlik

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1885) IntelKiller7 válasza FattyDove (#1882) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ez volt az az rpg amit, ha kilottel akkor tudtad vele kovetni, hogy hova erkezzen? :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1886) mcwolf79 válasza bul07 (#1884) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azért anno PC-n a BF3-ban only Metro szerveren elég sokszor láttam a deathcam-ban hogy a retek patkány a főbase-ről irtotta az embereket . Konzolon ilyet vagy hasonlót sohasem láttam . Ismétlem , a kontroller mókolását ne vegyük már egy kalap alá a wallhack-al és aimbot-tal. Nagyon nem egy kategória a kettő .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1887) mettek válasza mcwolf79 (#1886) üzenetére


mettek
addikt

Nem egy kategória de amikor fog egy géppisztolyt vagy lmg-t és no recoillal darál az 1-1-ben kb lelőhetetlen. Ha meg még egeret is rádug akkor meg pláne előnyben van. De nyilván nem egy wallhack. Ettől függetlenül aki használ ilyet az általában top3-ban végzi hatalmas KD aránnyal.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1888) Light Yagami válasza mcwolf79 (#1886) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Konzolon kevés a csaló, mert ott default az aimbot (aim assist)…

;]

(#1889) FattyDove válasza IntelKiller7 (#1885) üzenetére


FattyDove
őstag

Nem

(#1890) IntelKiller7 válasza Light Yagami (#1888) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Sokat jatszhattal Bf-el konzolon, ha ezt igy ide bodogted. :C :DDD

vagy te is az uj MW-bol indulsz ki? :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1891) beers válasza IntelKiller7 (#1885) üzenetére


beers
addikt

Nem, az a SRAW volt!
A LAW-ot a low-ok nyomták!

M&N

(#1892) mcwolf79 válasza IntelKiller7 (#1890) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mondjuk annyiban igaza van , hogy elég durva tud lenni az aim assist. Én anno a BF1-ben eléggé ámultam , hogy a célpont mellé célozva milyen durván tudja húzni a célkeresztet az aim assist .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1893) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Volt most valami infó a gamescom alatt, hogy mikor indulhat a béta?

Megyen!

(#1894) Light Yagami válasza IntelKiller7 (#1890) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Jóvanmár, csak poénkodtam. :R Én konzolon utoljára Overwatchot játszottam, ott eléggé rátapadt a célkereszt az ellenfélre.

(#1895) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ammo típusokról némi datamine (ahogy ilyenkor lenni szokott, nem biztos, hogy pont így, ebben a formában lesznek benne végső kiadásban, jelenlegi kliensben így találhatóak meg)
Source

[link]

Live-Die-Respawn

(#1896) Sz. Géza válasza oriic (#1895) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Annak a négyféle buckshot-nak mi értelme lehet?

(#1897) pandras83 válasza Sz. Géza (#1896) üzenetére


pandras83
senior tag

Kb ugyanannyi, mint a BF4-ben a rengeteg szirszarnak, amiket senki sem használ a fegyókhoz. Elpazarolt munkaórák.

Cyberfuck Patchrunner

(#1898) Def26


Def26
félisten

csapatot lehetett cserélni?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1899) IntelKiller7 válasza Def26 (#1898) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Engem vegig usa-ba tett. Nem tudom kik jatszottak az oroszokkal. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1900) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

A csapat kiegyenlítést remélem visszateszik, amit számomra érthetetlen okokból kivettek BF5-ből... BF1-ben öröm olvasni, amikor kiírja, hogy "team are unbalance, rebalancing".

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.