Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) devilinsid3 válasza emiki6 (#8048) üzenetére


devilinsid3
addikt

ők nem tudnak szar csapatba kerülni, mert ahol vannak az a jó csapat :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#8052) DEV_NULL válasza devilinsid3 (#8051) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Van egy srác, aki szintén elég jó játékos... 3000+ óra bf2. Vele elég sokat Play 4 Freezek, ha épp nem warozunk (a multinacionális, a játékban elismerten a legjobb klánnal, aminek én is tagja vagyok - nem, nem vagyok esportoló :N ). Na Ő olyan, ha egy csapatba vagyunk, akkor az a nyerő team. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8053) DEV_NULL válasza DEV_NULL (#8052) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Egyébként remélem a BF4 hoz komoly változásokat néhány téren és visszanyúl valamelyest a BF2-höz, mert a Play 4 Freetől már lassan hányok...

(#8054) csibe1 válasza emiki6 (#8048) üzenetére


csibe1
addikt

Nagyobb képet nem találtál? :F

(#8049) DEV_NULL

Esport? Nem éppen ez jut eszembe a BF3-ról... :U

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8055) Bjørgersson válasza emiki6 (#8048) üzenetére


Bjørgersson
félisten

29, majdnem eltaláltad. ;] :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8056) devilinsid3 válasza DEV_NULL (#8052) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát erről csak annyit mondok, hogy általában ahová becsatlakozik egy pro véletlenül úgy, hogy semmi közük még 2-3 felszabadul.. amikor 2 jet lő, meg a másik helizik csinálj valamit.. :( ez az elszomorító :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#8057) emiki6


emiki6
veterán

Ennek a neve mindent elárul... :DD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#8058) eugabesz


eugabesz
őstag

Látom valakit érdekelt....'61-es születésű vagyok,tehát Pendre viszi egyenlőre a pálmát....(én meg a zászlót mögötte) ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#8059) Tomi0703 válasza pendre54 (#8014) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#8017) batai15 valamint (#8015) Godlike79: Köszi srácok (és köszönöm szépen uram - pendre 54 :DDD ). Full HD nekem is, kicsit Godlike beállításai alatt vagyok, de akkor feltornázom még. :R

(#8060) DEV_NULL válasza csibe1 (#8054) üzenetére


DEV_NULL
őstag

nyui, nekem sem :N ;)

(#8061) scope2007


scope2007
addikt

Battlefield 3 [Game disconnected: could not join server.]

akinek előjönne ez a hiba egyik napról a másikra, ezt kipróbálhatja.. nekem megoldotta ;]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#8062) emiki6 válasza scope2007 (#8061) üzenetére


emiki6
veterán

Bohóchal :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#8063) EczkE


EczkE
addikt

(#8064) scope2007 válasza emiki6 (#8062) üzenetére


scope2007
addikt

tegnap csináltam a hátteret :D
duplán bohóchal :D

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#8065) DEV_NULL válasza EczkE (#8063) üzenetére


DEV_NULL
őstag

noob bashing :DDD

a revive viszont elismerést érdemel!

[ Szerkesztve ]

(#8066) emiki6 válasza DEV_NULL (#8065) üzenetére


emiki6
veterán

Valaki csináljon egy revive montage-t :D

eCZKe: Ha nem mindig akkor osztanád meg a videóidat, amikor telóról vagyok, akkor meg is nézném és talán tetszene is. ;]

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#8067) DEV_NULL válasza emiki6 (#8066) üzenetére


DEV_NULL
őstag

P4F-ben volt olyan contest, hogy egyszerre kellett ölnöd és reviveolnod a defibbel... mármint egy képernyőn legyen egyszerre killed enemy és revive banner, azt pedig nem lehet másképp, csak ha igen közel van az enemy a társadhoz és miközben őt szeded fel, az enemy meghal. :DDD

Na de komolyra fordítva a szót én igen becsülöm az olyan embereket, akik felszednek, healelnek, ammot dobnak és egyebek. Nincs annál idegesítőbb, mikor látod, hogy ott a medic melletted meghalsz és nem képes felszedni a nyomorult... Kifogytál a lőszerből és rohangálsz az "ember" után, hogy ugyan adjon már miközben üvöltesz is neki és nem képes rá.

[ Szerkesztve ]

(#8068) EczkE válasza emiki6 (#8066) üzenetére


EczkE
addikt

Reggel is itt lesz a videó. :D Vagy látogass el a blogomba majd. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#8069) emiki6 válasza DEV_NULL (#8067) üzenetére


emiki6
veterán

Volt most egy bf3 top plays. Valaki úgy ölt legalább 5x egymás után elsőre dephivel, hogy odament, legugolt és a két farpofáján kiütötte az ellenjeit. (azaz seggbe halasztotta őket.

Néha 10-re szoktak ammót adni. A revive-ot sokszor meg sem várom és mindig van nálam egy first aid.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#8070) Winne válasza EczkE (#8063) üzenetére


Winne
nagyúr

A legjobb infantry fegyver a játékban. Jó emlékeket ébresztett bennem a videó, kicsit még fel kell pörgetned magad és nem lesz gond. ;) :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8071) DEV_NULL válasza emiki6 (#8069) üzenetére


DEV_NULL
őstag

"azaz seggbe halasztotta őket" :DDD

(#8072) EczkE válasza Winne (#8070) üzenetére


EczkE
addikt

Hova pörögjek? :DDD Most megint összedobtam egy videót, épp feltöltés alatt van. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#8073) DEV_NULL válasza EczkE (#8072) üzenetére


DEV_NULL
őstag

fel ;)

(#8074) EczkE válasza DEV_NULL (#8073) üzenetére


EczkE
addikt

Ennél jobban nem szükséges. :DDD :N

Feltöltöttem a videót és alszom is. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#8075) EczkE


EczkE
addikt

Battlefield 3 Montage by EczkE

Asszem mindenféleképpen!

(#8076) DEV_NULL válasza EczkE (#8075) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Van benne néhány vicces frag, de sajnos nem tudom szeretni, mivel le merted lőni az attack helit tankkal... ;]

Mindenesetre egy szóbeli vállveregetés jár neked, hisz nem sajnálod az időt és energiát állandóan rögzíteni, majd szerkeszteni. ;) Én csak játszom, aztán elég gyakran átfut az agyamon, huu na ha most menne a fraps... Ha érted mire gondolok. Aztán rájövök, hogy úgysincs értelme, mivel totál nincs időm és lusta is vagyok arra, hogy én még után megszerkesszem, meg konvertáljam. Az a 3 videó is amivel rendelkezem (olyan is), csak így kínomban készült. Meg egy jamaikai srác csinált nekem egy montage-t, de sajnos akkor még kezdő volt ilyen téren és elég gagyi lett, mostanra természetesen belejött és nagyon jó videókat csinál, csak ugye én lusta vagyok rögzíteni ahogy játszom...

Jó az AMMO elleni heli duelt mindenképp fel kellett vennem, hogy a nagyközönség is lássa végre, mit tudok, mert elegem lett abból, hogy fórumon a srácot sztárolják engem pedig leszólnak... :B

[ Szerkesztve ]

(#8077) szebev válasza EczkE (#8075) üzenetére


szebev
senior tag

Megneznem ha lehetne mobilon ....

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#8078) wolfman válasza DEV_NULL (#8067) üzenetére


wolfman
veterán

Ez a dolog engem is marhára idegesít. Tegnap leszedtem 2 ellent, de közben az életem 28%-ra esett le. Elém ugrik 3!!! felcser, nyomom sorra nekik, hogy NEED MEDIC, azok meg rohannak tovább, de úgy hogy az egyik még rám is nézett vagy 2mp erejéig, aztán suhant. Aztán persze párszor a csata közben eljátszották, hogy nagy lövöldözés közepette engem élesztettek, aztán mindketten odavesztünk, én másodjára is. :(
A heal-elés mellőzése végett szoktam kempelni amíg éppen gyógyulok. Nem szép, de 10% élettel, ha rám süt a nap, attól meghalok! :(

De ahogy figyelem, az a szokás, hogy pl. dominationnél, zászlófoglalás közben dobálják tele mint a hülye a környéket mindennel, aztán mikor kell, meg már nincs.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8079) Def26 válasza EczkE (#8075) üzenetére


Def26
félisten

Elején, hogy beáll eléd a társad. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8080) wolfman


wolfman
veterán

Ez meg jó poén! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8081) DEV_NULL válasza Def26 (#8079) üzenetére


DEV_NULL
őstag

az a legjobb! mikor a társ beledugja a buksiját a keresztbe ;)

(#8082) devilinsid3 válasza EczkE (#8063) üzenetére


devilinsid3
addikt

kicsit többet zoomolnál a lövéseid nagy része nem veszne kárba :)

a 2. videó jó lett, meg a zene is jó alatta, de ez nem jövős :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#8083) csibe1 válasza Winne (#8070) üzenetére


csibe1
addikt

Azóta lettek ilyenek ezek a meggymagköpködők amióta szanaszét patchelték a játékot.
Előtte nudli volt az összes,most meg jóformán a pálya túlfeléről kiszednek vele.
Éljen a balance.(csak nem tudni hogy hol) :(((

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8084) DEV_NULL válasza wolfman (#8080) üzenetére


DEV_NULL
őstag

mókás :P

(#8085) EczkE válasza szebev (#8077) üzenetére


EczkE
addikt

Ha tudnám hol lehet beállítani...

A többieknek köszönöm! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#8086) Mappa válasza emiki6 (#8057) üzenetére


Mappa
addikt

ja tegnap egy kör erejéig 91/7 statnál gyanús lett - mondjuk adta nekem is tegnap tdm-en :)

nem kötelező megadni

(#8087) gali777 válasza EczkE (#8063) üzenetére


gali777
őstag

Azért olyan bántóan sokat nem célzol :D, inkább csak a hipfire :DD

Lassan jelentkezem már én is egy videóval, már nem sok hiányzik belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#8088) Winne válasza EczkE (#8072) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát hogy hasonlóan játszol, mint én, ez eredményes tdm alapú módokon/pályákon, csak sokszor többet ki lehetne hozni a helyzetekből, ha gyorsabban csinálnád a dolgokat, pl az élesztést. Építő jellegű kritika, no offense! :R

@(#8083) csibe1: az ump-be nagyok a golyók ezért sebez sokat, mellette elég keveset szór, egyenesen lő. A többi messzire nagyon hígf0s. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8089) EczkE válasza Winne (#8088) üzenetére


EczkE
addikt

En mindig probalkozom. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#8090) Winne válasza EczkE (#8089) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó lesz ez, mondom látszik, hogy jó az irány. :K

A revive time leszorításából nyerhetsz még sokat. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8091) emiki6 válasza Mappa (#8086) üzenetére


emiki6
veterán

Csak hogy tudd, miattad álltam rá a 870 + Slugra, mivel elkaptál vele párszor. Azóta egész belejöttem. Zibán nagyon adja, de nosharmon nem megy annyira :(

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#8092) Winne válasza emiki6 (#8091) üzenetére


Winne
nagyúr

Én elég sokat toltam egy időben a két pump shotgunt, nem is ment rosszul, de egy golyót nem lőttem ki belőle slug beállítással. Csak a flecsett! :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8093) Svájcinéger válasza Mappa (#8086) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ahogy láttam, CSAK TDM-en. :D Tankozásnál hamar elgurult a gyógyszered. Amúgy igazad lett, hogy kiléptél, jutalmul átrakta Mobalt és mikor már csak 40 ticketje volt az ellennek 21:0-nál engem is. :W Szóval legközelebb NE LÉPJ KI ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#8094) EczkE válasza Winne (#8090) üzenetére


EczkE
addikt

Igyekszem, de van hogy harmadikra vagy arra se sikerul felszedni... :F

Bocs, telorol vagyok.

Asszem mindenféleképpen!

(#8095) Winne válasza EczkE (#8094) üzenetére


Winne
nagyúr

Olyan sajnos sokszor van, meg hogy amiatt hal az ember.. :(((

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8096) emiki6 válasza Svájcinéger (#8093) üzenetére


emiki6
veterán

Mobal is játszik? :Y

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#8097) Winne válasza emiki6 (#8096) üzenetére


Winne
nagyúr

Az túlzás, de próbálkozik. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8098) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

HD7850-el nyomul valaki? Milyen az átlag FPS?

(#8099) Mappa válasza emiki6 (#8091) üzenetére


Mappa
addikt

:D Ziban még mindig azzal, nosharonon csak elvétve tolom shotival.

Winne - sluggal nem öltél? :Y pedig az baromi durván adja.. na majd megnézem a flecsett. de az gondolom pumpálós.

Svájci Úr - azért írtam oda hogy tdm ;] :P ... Kiléptem hát! próbáltam helikopáterrel érvényesülni, de annyira felQurta az agyamat az a sok degenerált idióta csapattárs, hogy lejöttem. RU kezdőn azzal szórakoztak ki tudja előbb szétrobbantani a heliket+tankokat :W. tízből kilencszer csak jeepel tudtam kijönni kezdőről de már "E" pontnál két tank várt.. szóval esélytelen volt. Ezért is írtam pár perc és baserape ment volna.... így lejöttem. Átállni meg nem tudtam - sajnálom,hogy átdobott de hát ez van :D

Godlike79 - jelen! 7850 átlag fps 80-90 sztem bőven meg van.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#8100) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

svenssonarola : Bad content in profile

noreply@ea.com <noreply@ea.com>

címzett: saját magam
Your petition has reached the "English US" Queue.

Ezmiez?! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.