Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39751) fornettisuti válasza bul07 (#39749) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hogy lehet eladni, azt ami nem kell?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#39752) Hopkins95 válasza bul07 (#39749) üzenetére


Hopkins95
addikt

Amúgy elárulod, hogy mire fogod azt a sok tárgyat használni? :U Mert én amiket eddig a szintlépésekért kaptam, a nagyját azoknak sem használtam soha.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39753) bul07 válasza fornettisuti (#39751) üzenetére


bul07
nagyúr

Nyitás után két lehetőség vagy raktárhoz adni , vagy beváltani Scrap-ra, jelöli ha valamiből kettő van és én egyből be szoktam váltani
Másik lehetőség ládás menüben Inventory, rámész arra amit be akarsz váltani rá kat és akkor lesz ott a gomb
Sok láda nyitogatós videó van pl [link]

Puzzles esetén ha megvan minden darabja akkor ki kell rakni, két gomb van ez egyik a kirakás a másik a beváltás, ha kirakta az ember és maradt még darab akkor az be lehet váltani

(#39752) Hopkins95

Fegyverenként járművenként egyet lehet ugye használni, de ha már megvan hagy gyűljön a raktárba

Amúgy tegnap eladtam mindent amit akartam és megint van vagy 34e Scraps-om , majd megint lehet nyitogatni :)

Amíg meg nem veszem a BF 5 addig még eleszek a 1-el
Nagyon nem tudom hogy megvegyem e mert nagyon kevés

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39754) juliensorel válasza bul07 (#39749) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ahhoz képest, hogy mennyit kinyitottál még mindig szánalmasak a számaid, ez nevetséges :((( Kíváncsi voltam rá mikor írtad, hogy sokat fogsz venni de ez elképesztő, hogy még mindig mennyi hiányzik...
Akkora hülyeség ez a láda rendszer, eddig nem foglalkoztam különösebben vele de látom kb. sose lehet kimaxolni, pedig te aztán nem szaroztál. Olyan ez mint a lottó, csak erre sokkal több idő megy el.
Nagyon addiktív és lutri az egész, direkt úgy van programozva, hogy jó sokat kelljen játszani hozzá, aztán dob valami szart (nem mintha a legendary cuccok bármivel is jobbak/hasznosabbak lennének)
Nagyon rossz irányt vettek a játékok, a fejlesztők ezekkel a nyitogatós marhaságokkal.
Amikor igazán játszol észre se veszed a fegyver színét, járművét még annyira se ha sokat vagy belső nézetben, tehát totál feleslegesek, bár ezzel gondolom mind tisztában vagyunk.
A puzzle legalább ad fegyvereket és akkor ki lehet maxolni a fegyvertárat...mígnem aztán rájön az ember, hogy úgyis csak ugyanazt az 5-10 fegyót használja. Sok éve ez megy bf3, bf4 stb stb...
Én az assignment-eeket szeretem, azokban legalább van kihívás és garantált jutalom (aminek a nagy része mondjuk ugyanúgy haszontalan :D )

(#39755) Hopkins95 válasza juliensorel (#39754) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem meg rendben van, a szintlépéseknél kapott ládákat azért én is szeretem kinyitogatni, mert kíváncsi vagyok mindig a tartalmukra. Igaz én is mindig csak 1-2 kedvenc skinem váltogatom. Ha nem kellenek a cuccok, akkor csak élvezd a játékot ahogy én is teszem és más hadd nyitogassa a ládákat, ha akarja. :)
Ez csak egy plusz a játékban, ami nem jelenti azt, hogy neked azt kötelező is vele foglalkozni. Egyébként meg a fejlesztők nyilván arra fognak ösztönözni, hogy az ő játékukkal minél többet játsszál. Most ha a te helyükben lennél, te is erre törekednél.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39756) juliensorel válasza Hopkins95 (#39755) üzenetére


juliensorel
senior tag

Semmi bajom bul07 fórumtárssal és a módszerével, félre értesz. A játékra haragszom, vagyis erre a mechanizmusra. Ha évek óta játszanék és ennyi ingame pénzem lenne én is vennék minél több ládát, bízva abban, hogy kidobja az összes megszerezhető cuccot, de mint látjuk ahhoz még ennél is több kell!!! Mire végére érnél már kijön két új BF, szerintem lehetne adakozóbb a rendszer, ennyi. :((( :U
Ösztönözni pedig más módszerekkel is lehetne, pl írtam az assignment-eket, vagy bármi ami garantáltan jutalmaz, ha sokat játszol és fejlődsz, de ez toto-lotto.
Persze ha neked ezzel semmi bajod, ahhoz nekem semmi közöm.

(#39757) bul07 válasza juliensorel (#39754) üzenetére


bul07
nagyúr

Sőt
Én megjelenés óta játszok vele, és így van ennyi
Az igaz hogy ilyen olyan gagyi feladatokra sose hajtottam, így biztos maradt bent egy kevés Scrap

De engem nem is izgatott, sőt repülő esetén nem is állítok be semmit mert az alap rejt a legjobban szerintem
Fegyverek esetén is van hogy csak használom de nincs beállítva semmi, ha pont rákattintok és látom hogy van vagy van jobb akkor átállítom de engem se mozgat a dolog

Medálokra se hajtok azok nagy része sincs feloldva

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39758) Źşë' válasza bul07 (#39757) üzenetére


Źşë'
addikt

én mondjuk bf1el sokkal kevesebbet játszom, és ebből adódóan kevesebb scrapem is van, jelenleg van olyan 194 ládám amit játékok alatt ill. loginokért kaptam, először azt hittem milyen király vagyok ennyi ládával :DDD de a te mennyiséged omfg!! mondjuk én sem szeretek idióta célokért futkozni, meg irritál is, mert elveszi a figyelmet a főbb játékobjektívek elől :S majd kinyitom őket egyszer :D de akkor ezek után tényleg sok jóra ne számítsunk lol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#39759) voodoo98 válasza Źşë' (#39758) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Én ráfüggtem a Russian Axe-re. 21 kört "kellett" letolnom mire megadta az 5 puzzle-t. Valakinak 7-10 körből meg volt. ;)
Skineket viszont nem gyűjtöttem. A kedvenc fegyvereim skinjeit nem dobtam el illetve a jármű skineket sem.
M1911-ből meg van az összes. Heavy Tank-ból 1 hiányzik, amit egyszer kihagytam 10000 scrapért. :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#39760) go_trabi_go


go_trabi_go
kezdő

jaj, mind pörögtök? megint a külsőségek, külcsinek foglalkoztatnak titeket egy fps játékban 2018-ban
talán a gyujtó szenvedéllyel még megmagyarázható, de akkor már ott az igazi kihivás:

mely fegyverekhez létezik service star a játékban, jelen állapot szerint?
gázálarccal végrehajtott kivégzésért adnak-e csillagot 100 gyilok után?

egyébként a játékos szám csökkenés jobban izgat, pécés szinten
hullámhegyek után, ingyenes bf1 kiegészito csucsok, megjelent a zászlóshajó

[ Szerkesztve ]

(#39761) Dendytv válasza bul07 (#39716) üzenetére


Dendytv
senior tag

Szia :) megsikerült valahogy oldani a gondod ? Nekem is ez van csak a BFV-el és picit csunább mint neked ! Engem apszolute nem is enged játszani...multizni még nem is tudok !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#39762) Madn!ght válasza Dendytv (#39761) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szia itt is! Rákeresel a diconnected szóra a topikban bőven találsz hozzászólást. Azthentikus vàlaszt az összefoglalóban találsz, bár az sem feltétlenül megoldás sajnos...:(

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#39763) Dendytv válasza Madn!ght (#39762) üzenetére


Dendytv
senior tag

Refaund-olni lehet ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#39764) bul07 válasza Dendytv (#39761) üzenetére


bul07
nagyúr

Hú hébe hóba jön elő
Meg amúgy is amióta nincs a napi 600 azóta jó ha pár órát játszottam, így már nagyon nem is érdekkel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39765) go_trabi_go


go_trabi_go
kezdő

olyan tesztesetet tapasztalt már valaki, hogy elinditod a játékot
kezdőképernyő, mi fogad:
még mindig a kopasz orosz bajtársnő képe, nem az eredeti harcos, harlem hellfighter portré, aki a polcomon tündököl, gyujtoi kiadásként

tehát, vibrál az egész kép, interferencia, kedvem lenne rácsapni, hátha helyre jön
kilép, belép, és minden klappol

[ Szerkesztve ]

(#39766) fornettisuti válasza go_trabi_go (#39765) üzenetére


fornettisuti
veterán

Magic!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#39767) Źşë' válasza bul07 (#39764) üzenetére


Źşë'
addikt

végül is megvetted a bf5-ö5? :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#39768) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Hogy lehet ezzel a játékkal barátokkal játszani?
Be vagyok invite-olva a party-ra, a visszanyilat is nyomom josszan, mikor kiírja, mégse történik semmi

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#39769) Bjørgersson válasza envagyok (#39768) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A visszanyil alatt a backspace-re gondolsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39770) envagyok válasza Bjørgersson (#39769) üzenetére


envagyok
veterán

igen

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#39771) Bjørgersson válasza envagyok (#39770) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elég ideig tartod nyomva?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39772) envagyok válasza Bjørgersson (#39771) üzenetére


envagyok
veterán

Igen, amíg körbefut s kocka.
Most már elindult, de nem tudom miért nem akarta az igazságot.
Lehet az a gond, hogy egy hálózatban játszunk?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#39773) bul07 válasza Źşë' (#39767) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem

Egy fórumtárs jóvoltából toltam 10órát, de nem érzek ingert a vételre főleg ennyiért
Kevés nagyon kevés jelenleg
Járművek vicc, repülés nem az igazi az állandó bázisra kanyarodás miatt

Gyalogos harc meg hát, a pálya másik oldaláról lődöznek ki, és nem ám távcsövessel sima fegyverrel annyira nyílegyenesen lő minden

Na meg az a 8pálya se az igazi, 10óra alatt is sikerült egy kettőt megutálnom

Várok akcióra, na meg ha tényleg igaz hogy ez csak 1évre tervezik akkor főleg nem éri meg teljes áron

Repkedtem kicsit valamelyik nap
Gyorsan váltottam belső külső nézetre bombázásnál erre nem úgy ragadt, meg elégé hiányos lett a gép is :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39774) juliensorel válasza bul07 (#39773) üzenetére


juliensorel
senior tag

Az "egyenesen megy minden" inkább a BF1-re jellemező, meg az, hogy lmg-vel kilőnek egy "conquest large" pálya túloldaláról másodpercek töredéke alatt, ilyen fekvő bipodos agyatlan supportok akik közben etetik magukat a végtelen lőszerrel. Sokszor csak pislogok mint hal a szatyorban.
Bf3, Bf4-ben nem voltak ilyenek, de még hardlineban sem :(
Én azt hallottam, hogy BF5ben igenis komolyabb golyóejtések vannak...hazudtak? :U

(#39775) fornettisuti válasza juliensorel (#39774) üzenetére


fornettisuti
veterán

Golyóejtés, ez egy új terminus technicus? 🤣

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#39776) csongi válasza juliensorel (#39774) üzenetére


csongi
veterán

Golyoejtes? :)
Ballisztika.
De az osszes BF fals.
Egy sniper fegyer ugyan azon a totavon ballisztikus ivet lo, Mig egy karabely, vagy ontolto puska meg nem.
A legnagyobb vicc, hogy 100meteres tavolsagonal ballisztikai ivet ad a program, a loszer lathato, es durv idoeltolodas van a loves es becsapodas kozott. :).
Humbuk az egesz.
Sniperrel fejloves halalos. Maroklofegyverrel mar nem. :).
A tobbi hitregrol ne is beszeljunk. Semmi koze, a valosaghoz semminek.
Egyedul a hangok, es az epulet fizika ami hasonlit ra.
A tobbi akar egy scifi is lehet. :).

(#39777) Bjørgersson válasza envagyok (#39772) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tartom valoszinunek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39778) juliensorel válasza csongi (#39776) üzenetére


juliensorel
senior tag

Én így nevezem, teljesen érthető a jelentése, nem? :D Akkor meg mi a baj? Vagy inkább golyó esés? ;]
Szóval nem mondtam, hogy bármelyik BF megfelelne a valóságnak, miért is tenné? És ki várja el?
Én csak azt mondom, hogy bf3, bf4ben még ügyesebben kellett célozni, ott is humbuk volt csak, hogy a te szavaddal éljek, de meg kellett tanulni jobban a fegyvereket, itt BF1ben valahogy ezt nem érzem, főleg nagy távokon nem.
Pl. Bf4ben egyszer nem tapasztaltam instant halálokat úgy, hogy valaki pl MG4-el lőtt a pálya túloldaláról, lehetett az akár bipodon is, max csak megsebeztek....itt meg fél percekig zoomol a killcam mire odaér a tettesre, aki valahol a hegyen fekszik valamilyen support fegyóval.
A hitreg megint más téma, az mindig is silány volt...rendszeresen halunk fal/sarok mögött, sokszor egy tár nem elég az enemybe 1 méterről stb stb

(#39779) Lendova válasza juliensorel (#39778) üzenetére


Lendova
őstag

Ha valaki ilyen messziről lő le instant, ott vagy valakinek a netével vagy az időérzékével van baj.
A fegyverek pedig skill függőbbek, mint a 4-ben.
De te tudod. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#39780) juliensorel válasza Lendova (#39779) üzenetére


juliensorel
senior tag

Kifejtenéd bővebben, példákkal?

A BF1-ben sokkal gyorsabban ölünk és halunk, egész egyszerűen sokkal arcade-osabb az egész játék, mint pl a 3-4 volt és ez többek közt azért van mert nagyon könnyű ölni a fegyverekkel, de a járművek is hullanak mint a legyek. Nagyon nagyon ritkán van olyan, hogy vissza tudsz lőni és ne adj isten még te ölöd meg az enemyt ha pl hátba támadnak, ilyenekre gondolok. Sokkal kevésbé skill alapú és taktikus a játékmenet, egy pörgős daraló az egész. (persze az alapok ugyanazok, de valahogy az apró megfigyelésekben különbözik nálam)
Te biztos mást tudsz, ilyenek vagyunk :)

(#39781) Lendova válasza juliensorel (#39780) üzenetére


Lendova
őstag

A leginformatívabb Marlbeduck youtube-on. A videóiból kiderül, hogy mi baj a BF3-4 gunplay-jel és mit javít ezen a BF1.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#39782) fornettisuti válasza juliensorel (#39780) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ezek szerint te vagy másik BF1-el játszol, vagy HC módban.
Én csak 200%-os dmg-s szervereken, de így se könnyű a tankokkal gyalogosként. A lovasok meg olyan OP-k így is, hogy az már vicc. Vagy hárman kell lőni, hogy leszédüljön a lóról, vagy 50-t kell belelőni, míg ők 100 méterről is leszednek egy lövéssel.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#39783) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

tudja valaki, hogy az emblem mentés/importálás miért nem működik és van-e rá valami fix?

(#39784) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Battlefield V VS. Battlefield 1 - Attention To Details

Ennyi! :C

(#39782) fornettisuti A lovacskáimat csak tessék békén hagyni, azok úgy jók, ahogy vannak! :D

(#39773) bul07 Egyszerűen nagyszerű, az ilyen pillanatok mindig megnevettetnek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39785) go_trabi_go


go_trabi_go
kezdő

utolsó mohikánnak lenni egy haldokló törzsben, gyerekek, ne már, a végén még tényleg én leszek az utolsó, aki leoltja a villanyt a teremben, megjósoltam

karácsonyra ki mit kér(t) OR kér(ne)?
ennek a termék kategóriának van valami értelme, vagy csak placebo érzetet kelt?

mouse bungee, például

logitech powerplay egérpad megrendelve, ha a k/d-m 1.0 fölé emelkedne, jelentkezem

[ Szerkesztve ]

(#39786) Madn!ght válasza go_trabi_go (#39785) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ilyet használok. Engem speciel irritált mindig, hogy az egér kábele megakad valamiben, vagy egyik irányban ha meghajlik, arra érzésre lassabb a sensi. (low sensivel játszom)

Egy ideig home made megoldással orvosoltam, később rászántam magam egy ilyenre. Nem rossz, de túlárazott, mint minden Razer termék. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#39787) go_trabi_go válasza Madn!ght (#39786) üzenetére


go_trabi_go
kezdő

home made ? házibarkács megoldás, gondolom
segíts magadon, és az Isten is megsegít
én itt tartok jelenleg :)

(#39788) Gerzsi válasza go_trabi_go (#39785) üzenetére


Gerzsi
tag

ez mekkora hülyeség :D tv shopban árulják? :D

(#39789) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!

i7-7700 GTX1070 16 GB ram FHD 144 HZ ultrán multiban ilyen 35-50 az FPS (legújabb driver) Nem kevés ez egy kicsit?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#39790) ForRedGlory válasza petymeg (#39789) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az nagyon kevés. DDU-val szedd le a drivert és tedd újra.

(#39791) petymeg válasza ForRedGlory (#39790) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi. Végül is egy sima restart után helyreállt a világ rendje. Most megvan a 80-100 FPS viszont DX 12-ben sokszor droppol, pl. zoomolásnál. Erre van valami beállítás vagy ez van? DX 11-ben minden ok.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#39792) ForRedGlory válasza petymeg (#39791) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A DX12 nem tul jo a BF1-ben. Inkabb DX11. (Bar par hete nem jatszottam mar, de korabban en is ezt tapasztaltam.)

(#39793) Hopkins95 válasza petymeg (#39791) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem sem kielégítő a DX12 valamiért. Pedig direkt kipróbáltam, mert mondták, hogy az AMD-nek milyen jó a DX12 támogatása, de hamar vissza is raktam DX11-re, mert tele van microstutterral és mintha az FPS is kevesebb lenne.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39794) voodoo98 válasza Madn!ght (#39786) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nekem is ilyen van, meg az egér is ugyanolyan. :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#39795) petymeg


petymeg
addikt

Egyébként tervezem a VGA upgradet, két lehetőséget látok. 1 1080ti használtan vagy vega 64 új. A monitorom Freesync 144 Hz fhd. Ez utóbbi miatt a vega felé húzok. A jövőben a bf v is tervben van ezért tervezem a VGA cserét. Mit gondoltok , jobb annyival a a vega a Freesync miatt, hogy lecseréljem a 1070-t?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#39796) Hopkins95 válasza petymeg (#39795) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem igen, a Freesync tényleg nagy különbséget tesz! Előtte Nvidiam volt mindig egy 60Hz-es monitorral, most úgy néz ki, jó ideig AMD-n maradok a Freesync végett, még akkor is, ha az Nvidianak erősebb kártyája van.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39797) juliensorel válasza go_trabi_go (#39787) üzenetére


juliensorel
senior tag

:C szakadok rajtad mindig, óriási dumák :DDD
Amúgy Conrad, öntapadós, kb. 500 Ft/100 db :D

[ Szerkesztve ]

(#39798) csibe1 válasza fornettisuti (#39782) üzenetére


csibe1
addikt

Pontosan, ha egy profibb lovassal akadsz össze és még a csapattársak is bambulnak, akkor simán letarol még a bázis közelében is két szakaszt.
Múltkor voltam custom szerón (végtelen lőszer, gyorsabb éledés, nagyobb sebzés) ott sikerült géppuskával meg antitank gránáttal elég hamar kiszedni, szerencsére a társak se csak a mohát növesztették a hasukra. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#39799) go_trabi_go


go_trabi_go
kezdő

logitech powerplay és a legnagyobb sorszámú logitech egérke, amit tudtommal jelenleg kapható, 903
kérdés, battlefield 1 kompatibilis-e? mi történik, ha most bedugom az usb dugaszt? atomvillanás?
aszondja a leirás, nem használható fém asztalon, mobiltelefont ne tegyél az egérpadra

(#39800) voodoo98 válasza go_trabi_go (#39799) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ezek replikák? Vagy igaziak, de hatástalanítva?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.