Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) Lendova válasza Hopkins95 (#40900) üzenetére


Lendova
őstag

Jól hangzik, hogyha ennyien használják, akkor az "normális", elfogadotabb a használójának is, hogy ez nem is akkora bűn, hisz mennyien élnek vele.
Más oldalról meg erősen kétlem, hogy 1-2 ember jobb "anti cheat-et" ír, mint az erre szakosodott cégek ki tudja hogy mennyi programozója és mindezt úgy, hogy nem is kell futnia a gépeden és úgy belelát a memóriába. Mágia a köbön. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#40902) mcnab válasza maxtrolo (#40891) üzenetére


mcnab
csendes tag

"Többet nem veszek bf-et és cod-ot sem, az tuti!"
+1, annyi kiegészítéssel, hogy többet nem veszek multiplayer játékot.

(#40903) #50433536


#50433536
törölt tag

Végre normálisan lehet beszélni a csalókról, mert ez egy igazi bosszantó probléma. Ha nem beszélünk róla, akkor nem is lesz megoldva. Pár éve még rám szóltak a fórumokon, hogy hagyjam már a csalókat, nem akkor probléma az, nincsenek olyan sokan és ha beszélek róla, azzal népszerűsítem a csalást. Végre nyílik az emberek szeme...

Valahogy a gyártókat is meg kéne fogni és rá kényszeríteni a megoldásra. Lehetne pl bojkottot hirdetni és aláírást gyűjteni, hogy aki aláírja, az vállalja, hogy nem vesz több BF és COD játékot, amíg a fejlesztő nem foglakozik a csalókkal. Talán lenne hatása, vagy legalább hír értéke és az talán már elég lenne... valamit kéne csinálni, de nem úgy, mint a Brian életében a Júdeai Nemzeti Front :) :) :)

Valahogy lehet ilyen aláírásgyűjtést csinálni a facebokk-on is... az lenne a legegyszerűbb és talán a leggyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#40904) VinoRosso válasza Lendova (#40901) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ott van a kutya elásva, hogy ezek nem a gépeden futnak, hanem egy köztes szerveren, ide van átirányítva az adatforgalom, majd onnét meg tovább a BF szerverre, ezért nő meg a cheaterek pingje. Szóval nem kell belelátnia sehova, egyszerűen csak kiírja,hogy a mapon lévők közül melyik usernek van aktív sessionje valamelyik cheat szerveren.

(#40905) #50433536 válasza VinoRosso (#40904) üzenetére


#50433536
törölt tag

Kb 25 éve még volt a játékokban Network game lehetőség, vagyis privát hálózatban lehetett játszani a haverokkal. Ahogy szaporodtak a csalók, úgy menekültek az emberek a nyilvános szerverekről a privát hálózatokba. Ezért megszüntették minden játékban ezt a lehetőséget. Azóta csak bérelni lehet szervereket, ott te lehetsz az isten, jó kis pénzért persze. Már akkor sem a hatékony anticheat volt a fő céljuk!

Ezt meg kell változtatni! A játékot pénzért árulják és a szervereket is ők üzemeltetik, ezért felelősek azért, hogy a vevők nyugodtan tudjanak játszani. Ez mondhatjuk a kötelezettsége is a fejlesztőnek, hiszen biztosítania kell, hogy a programját rendeltetés szerűen tudjuk használni. Ha sok a csaló, akkor nyilván nem tudjuk rendeltetés szerűen használni. Ennek biztosítása a fejlesztő feladata és kötelessége.

[ Szerkesztve ]

(#40906) VinoRosso válasza #50433536 (#40905) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem fogják. Sőt... szerintem az sem elképzelhetetlen, hogy benne van a kezük valamilyen szinten. Vagy kapják a jattot, vagy saját maguk fejlesztik.

(#40907) #50433536 válasza VinoRosso (#40906) üzenetére


#50433536
törölt tag

Ez már összeesküvés elmélet... szerintem simán nem költenek rá, mert így is megveszik az emberek. Ezt kellene megváltoztatni.

Persze lehet hogy valamelyik, volt vagy jelenlegi fejlesztőjük saját útra lépett és cheat programokat fejleszt, ismerve az eredeti program működését, ki tudja. A játékok hálózati kommunikációja szerintem gyengén van titkosítva, vagy egyáltalán nincs, a gyorsaság miatt, ami létfontosságú a multi játékoknál. Ezért könnyen hozzáférhető adatok, amiket könnyű megváltoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#40908) VinoRosso válasza #50433536 (#40907) üzenetére


VinoRosso
veterán

Lehet. Mindenesetre szerintem ha a profit maximalizálásra mennek akkor a cheatekre featureként tekintenek. A cheater ha bannolják újra megveszi a játékot ami növeli az eladásokat, és ha még a cheat engine-t is a stúdió fejleszti, vagy kap belőle jattot akkor innen is onnan is lehúzzák pénzzel. Egy olyan ember aki meg nem csal az egyszer költ, megveszi a játékot aztán nincs belőle több lé. Konklúzió: aki szórja a pénzt az a cheater, a fizető vendéget meg senki nem akarja kirakni a boltból.

(#40909) #50433536


#50433536
törölt tag

Arra a háztetőre hogy lehet feljutni teamdeathmach alkalmával? Nincs repülő ugye:

(#40910) VinoRosso válasza #50433536 (#40909) üzenetére


VinoRosso
veterán

Fénypostával :D

(#40911) bozont válasza #50433536 (#40909) üzenetére


bozont
veterán

(#40912) #50433536 válasza bozont (#40911) üzenetére


#50433536
törölt tag

Köszi, kipróbáltam, működik.

(#40913) Sipasanyi válasza #50433536 (#40903) üzenetére


Sipasanyi
tag

A probléma az hogy a BF és COD PC játékos bázisa nagyon kicsire zsugorodott BFV -ből pár százezret adtak el PC-re míg az összeladás 15+ milla fölött lehet már. Ha valami csoda folytán összefogna ez a toxikus PC közösség és nem vásárolná tovább az ilyen online lövöldéket a kiadó egyszerűen úgy döntene hogy köv. részt nem portolják PC -re. Szerintem meg is könnyebbülnének hisz csak púp vagyunk a hátukon ezzel kevés eladási számmal amit konzol behoznának pár skinnel a játékban.

[ Szerkesztve ]

LUXURY IS A CHOICE

(#40914) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Tegnap visszatértem, hosszú ideig nem tudtam belépni az Origin fiókomba. Ennyi csalót én még nem láttam egy helyen. Másról sem szól a chat, csak hogy ki csal. Hű medic kasztosként mondjuk engem nem izgat, akkor is top10 vagyok ha 3-15 a k/d. Én inkább meghalok, és megmentek valakit. :D
Egyébként a játék még mindig jó, 2 körön keresztül nem tudtam letörölni a vigyort az arcomról, amikor újra beléptem így másfél év után.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40915) RubbishBin válasza RubbishBin (#40914) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Meh, de még így is arra szólított fel az előbb valaki, hogy közösüljek magammal. Nem revive-oltam egy tűzharc közepén. A közösség fantasztikus. ;]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40916) #50433536 válasza Sipasanyi (#40913) üzenetére


#50433536
törölt tag

Lehet, van igazság abban, amit mondasz.

(#40917) csibe1 válasza Sipasanyi (#40913) üzenetére


csibe1
addikt

"A probléma az hogy a BF és COD PC játékos bázisa nagyon kicsire zsugorodott BFV -ből pár százezret adtak el PC-re míg az összeladás 15+ milla fölött lehet már."

A BFV az szvsz bukta volt, de a CoD az Activision húzócíme, x éve nem volt bukta, minden évben megveszik PC-re is minimum annyian, mint előző évben.
Annyira nem lehet aprópénz a PC-s eladás sem ha mégiscsak jön minden évben.
Pláne ha igaz a csíttel kapcsolatos teória amit pár hsz-el ezelőtt említettek.

"Ha valami csoda folytán összefogna ez a toxikus PC közösség és nem vásárolná tovább az ilyen online lövöldéket a kiadó egyszerűen úgy döntene hogy köv. részt nem portolják PC -re."
Az is lehet (elég nagy csoda kellene hozzá), de kinézem belőlük, hogy akkor kidobnának egy single verziót, hátha veszik címszóval. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#40918) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Ma egy újfajta csalással találkoztam. Egy csávó látszólag scout volt, de Villar volt nála, és nem csak a pukka volt érvényben nála a kitből, mert bár a páncél látszólag nem volt rajta, simán pattogtak le róla a golyók, meg lehetett is hallani a kopogást. Csak meleevel sikerült megölni. Látott már valaki ilyet?

Amúgy egyik szerveren valaki azt írta a chatbe: "Hopszkin, még hogy te nem csalsz, persze". :D Néztem boardot, de nem láttam Hopkinst, úgyhogy nem tudom mire írta, lehet még az egyel az előtti mapon történt.

(#40919) RubbishBin válasza VinoRosso (#40918) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Nekem majdnem minden csalás új, a kihagyásom után. Valamelyik nap írtam, hogy nem idegesítenek a csalók. Hát Suezen állt egy láthatatlan ember a kis domb közepén az épületek előtt, csak az MG 08-at lehetett látni. Respawnoltam, headshot. Na, az felidegesített.

Ilyenkor az ember csak visszamenne szintén csalással, és ledarálna mindenkit. Csak nem akarom 3 dollárral sem támogatni a "fejlesztőket". Frusztráló.
Az, hogy miért jó muri egy ennyi idős játékban elrontani mások játékát, nem fér a fejembe. Menjenek csalni a Frontinba, meg a többi hülyeségbe, de ezt nagyjából már csak szeretetből játszák az emberek.
Olyan érzés a játék, mint amikor 15 évesen játszottam egy kalóz játékkal, ellenőrizetlen kalóz szervereken.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40920) Hopkins95 válasza VinoRosso (#40918) üzenetére


Hopkins95
addikt

Tegnap amerikai szerveren jártam, ott voltam egész végig, volt is a pingem végig 120. Repülőztem nagyrészt, aprítottam a gyalogságot a tank hunterrel, ami kifért a csövön.

Aztán meg mentünk River Somme pályán, ott szakadt el nálam a cérna. Komolyan nem hiszem el, hogy egyesek nem WH-znak. Volt egy Sh3rman nevű tag és ahogy betértem a kanyarban a lövészárokban, már úgy fordult rám hogy tudta hogy jövök. :((( Aztán megírtam neki a chatbe, mire az iDF-esek meg írják, hogy én csak ne sértegessek veterán játékosokat, mert kickelnek. Mondom rajta, úgyis már menni akartam... :U Aztán nemsokára ALT F4, még Originből is kiléptem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40921) #54774016 válasza Hopkins95 (#40920) üzenetére


#54774016
törölt tag

Szerintem az "ügyes" játékosok 90 százaléka csal. Nem gondolom, hogy paranoiás lennék, csak túl régóta játszok ilyen játékokkal.

Ismerem a fegyvereket, tudom hogy melyikkel hogy lehet lőni, ezért nem hiszem el hogy pisztollyal vagy egy közel harcra való lőfegyverrel 62/8 kd-t lehet hozni. Ez aimbot nélkül nem megy.

Mennyi pro gamerről derült ki utólag, hogy aimbotozik és néhány profi streamer is lebukott.

Egy csomó youtube videón lehet látni, hogy a pro gamer fegyvernek nincs szórása és hátra rugasa sem. Ezt egérrel nem lehet megcsinálni. Tisztára hülyének nézik az embereket, pedig egyértelműen lehet látni, hogy az adott fegyver teljesen másképp viselkedik a videóban, mint a játékban.

Van egy kollégám, aki évekig felprofi szinten tolta, nagyon ügyesnek gondoltam, amig a fia el nem árulta, hogy az apja célzó programot használ és átlát a falakon.

Már teljesen kiábrándultam a pro gamerekből, túl sok hitelesnek hitt emberről derült ki, hogy csalt. Meg ismerem a játék fegyvereit, tudom melyik hogyan lő...a youtube videókon is látom, ha a fegyver másképp viselkedik, mint a játékban, hát ugyanazt a játékot játszuk.

[ Szerkesztve ]

(#40922) #50433536 válasza #54774016 (#40921) üzenetére


#50433536
törölt tag

Teljesen egyetértek!

Én is látom sok videóban, hogy a fegyver totál másképp lő, mint az én jatékomban. Persze azt nézni kell ilyenkor, hogy a videó is pc game legyen, mert a konzolos game más kicsit. Konzolon van célzás rásegítes, mint a telefonos játékoknál.

[ Szerkesztve ]

(#40923) Hopkins95 válasza #54774016 (#40921) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is hasonlóan látom. Az a baj, hogy a pontos számokat sosem fogjuk megtudni, de egy játékban ahol ráadásul zero aktív anti cheat van, gyakorlatilag az csal aki akar, akár csak sunyiban WH-val, amire sokan valószínűleg rá sem jönnek, hacsak nem figyelik jobban a tag játékát.

Amúgy nekem a következő hardver vásárlásom PS5 vs RTX 3070 lesz, még nem döntöttem el, de hajlok az előbbi felé. Mert hiába van erősebb hardvered, ha nem tudod élvezni a sok f@szmadzag miatt... és ezzel kapcsolatban belátható időn belül PC-n nem is látok radikális javulást.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40924) mcnab válasza #54774016 (#40921) üzenetére


mcnab
csendes tag

Ahogy mondod :C! Nagyjából egy éve leírtam ugyanezt, voltam én minden csak normális ember nem. Annyit tettem még hozzá, hogy szerintem a PUBG-nél is több csaló van BF1-ben, na ez kiverte a biztosítékot egyeseknél,ott legalább az egyértelmű csalókat rögtön banolják, itt a láthatatlan ember hetekig lövi halomra az embereket Akkor a topikgazda kitörölte a hozzá szólásaimat, és a kapcsolódó kommenteket is. :F

(#40925) #50433536 válasza mcnab (#40924) üzenetére


#50433536
törölt tag

Nekem van egy szép cheater video gyűjteményem a google drive-on. Jelentettem kb 200 csalót, ebből 60 esetben mellékeltem a videó linket is, ahol egyértelmű a wallhack és a láthatatlanság, meg volt repülő ember közöttük.

Csak úgy kíváncsiságból megnéztem hányan tolják még közülük, a négy legdurvább csalót néztem meg. Még a statot se nullázták náluk, a mai napig aktívan játszanak.

Ha konzolon valaha engedélyezik a billentyűzet-egér használatát, már veszem is meg. Többet ér nekem a szabadidőm, minthogy a csalók hada miatt idegeskedjek.

Egyébként nem lehet, hogy erre megy ki a játék?

(#40926) fanti


fanti
addikt

Hogy nem lehet fellépni a csalókkal szemben?

Így nincs is értelme sok szerverre felmenni, esélyem sincs...

Tudtok olyan szervereket, ahol viszonylag kevés csaló gyökér van?

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#40927) Hopkins95 válasza #50433536 (#40925) üzenetére


Hopkins95
addikt

+++1 :K

Én is szívesen dobbantanék konzolra, ha a next-gen eljövetelével több játékba kerülne bele konzolon egér-billentyűzetre a támogatást. Sajnos erre nem sok esélyt látok ill. nem sok infó van.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40928) @rglaaf válasza Hopkins95 (#40927) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én már 1 éve dobbantottam ps4-re azota semmi ideg nincs csalok miatt, max ilyen bil+egér emulátoros van pár de az elenyésző, mostanra kontrollelel is hozom az a statokat amit pc-n szóval meg lehet szokni ezt is, egyébként a cod már támogatja nativan a bill+egeret csak be kell dugni konzolba és megy mint pc-n

PSN:BiZzare_0 ️

(#40929) Hopkins95 válasza @rglaaf (#40928) üzenetére


Hopkins95
addikt

Így van, a Cod a mintapéldája annak, hogy hogyan kéne csinálni a Battlefieldnek ill. a többi multi játéknak is! Remélem a többi multi játékban is elérhető lesz, figyelmem véve hogy pl. a Stadia alapból támogatja.

Én próbáltam controllerrel multizni, nekem elég frusztráló élmény volt. főleg a járművezetés. Átalakítóval sokkal jobb volt, de messze nem tökéletes.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40930) koplarovic13 válasza Hopkins95 (#40929) üzenetére


koplarovic13
tag

Nem volt időm végigolvasni, de biztos igazatok van...
reddit.com bf1

[link]
Platform: PC
Category: General
Stat: Time Played

(#40931) koplarovic13 válasza koplarovic13 (#40930) üzenetére


koplarovic13
tag

(#40932) VinoRosso válasza koplarovic13 (#40930) üzenetére


VinoRosso
veterán

De most miért jössz mindig azzal, hogy ki töltötte el a legtöbb időt a játékban?? Komolyan nem értem. Ez ugye alapvetően egy rangsorolás, aminek a mondanivalója az, hogy ki helyezkedik el más játékos felett a rangsor szempontját tekintve. Nos itt a rangsor szempontja az, hogy ki játszotta a legtöbb időt. Na most miben számít egy ilyen értékrend? Aki elöl van ezen a listán az lesz a legjobb játékos? Nem. Maximum a legnagyobb függő címre pályázhat. Hát az nekem meg nem éppen pozitív. Na mindegy, részemről ez ilyen WTF reakció.

A konzol témához meg: én mizofóniás is vagyok, ami miatt nem igazán csípom a zajokat, köztük a ventillátorból jövő szélzajt sem.A konzolok hűtésének a hangja eddigi tapasztalataim szerint nagyjából egy hajszárító hangjának felelnek meg. Én elismerem, hogy hardveresen meg szoftveresen nagyon hatékonyak a méretüket tekintve, de amíg olyan a hűtésük mint egy fél napig működőképes kínai zsebdrón, addig inkább én az ilyen bucsús céllövöldében hurkapálcára kiaggatott kacatok szintjére sorolom őket, mint sem komolyan vehető hardvernek (főleg kontrollerel FPS jézusom :Y )

(#40933) Hopkins95 válasza VinoRosso (#40932) üzenetére


Hopkins95
addikt

Akkor nem hallottad az én AMD bloweres kártyámat ;] Engem nem zavar, mert egyébként is fejhallgatóval játszom, de a PS4 Slimemhez képest feltűnően hangosabb.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40934) VinoRosso válasza Hopkins95 (#40933) üzenetére


VinoRosso
veterán

A blower sucks :D

Ha egyetlen ponttal is, de sikerül megverni a cheatereket. Pedig nem is egy volt az ellenfélnél:


(#40935) Hopkins95 válasza VinoRosso (#40934) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az nagyon szép, büszke vagyok rád! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40936) koplarovic13 válasza VinoRosso (#40932) üzenetére


koplarovic13
tag

Az élet apró örömei, de csak én tudok köszönetet mondani az istennek érte:
danke schön

miért is?

(#40937) koplarovic13 válasza koplarovic13 (#40936) üzenetére


koplarovic13
tag

[link] https://nagyhaboru.blog.hu/2020/09/07/_az_ember_egeszen_beteg_mar_annyira_hianyzik_a_szabadsag
1916. május 12. péntek
Hanem egy dolgot megtanul az ember a hadifogságban. Az ivást. Én, aki háború előtt savanyú arcot vágtam, ha megittam egy pohár bort, most nagy élvezetet találok benne. Borban a vígasz! Az ember így űzi el a komor gondolatait.

(#40938) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Nem tudja valaki, hogy mi történt szeptember 1-el? Mintha megváltozott volna az SPM számítási módja,kb fele annyi pontokat kapok pedig a játékban a scoreboardon nem látok változást. De a tracker a szeptember 1 előtti átlagaimhoz képest fele akkora pontokat mutat. Addig átlagban 3-4k SPM között jöttek sessionönként, folyamatosan nőtt az átlagom, most meg 1600-2000 és épp csak sikerül tartani az átlagot:



És nem csak nálam ilyen, hanem ahogy nézem mindenkinél. Pl:





Vajon mi a szar történhetett?

(#40939) koplarovic13 válasza VinoRosso (#40938) üzenetére


koplarovic13
tag

a jelenlegi bf1 isten sose játszott a bf1942 játékkal
biztonyitékom is van rá, print screen
ha ez oké nektek, nekem is

[ Szerkesztve ]

(#40940) koplarovic13 válasza koplarovic13 (#40939) üzenetére


koplarovic13
tag

(#40941) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Másnak sem jó a server history? Favorite server sem működik, tök üres...

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40942) koplarovic13 válasza RubbishBin (#40941) üzenetére


koplarovic13
tag

18 év, nagykoru lett, egymást érik az influenszer köszöntések...

A sok idióta inkább nézne meg egy 2000-es évek eleji filmet, ami valamiért felkapott volt akkoriban és még nem látta
A harcos és a hercegnő (2000)
Der Krieger und die Kaiserin
[link]

(#40943) VinoRosso válasza koplarovic13 (#40942) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem ismerem.Miért jó? (egy mondatban)

Sose voltam nagy filmes.A filmek 90%-a unalmas, felszínes, ötlettelen, és a lényegét tekintve baromi hosszú. Egy 4 soros vers legtöbbször jobban elgondolkodtat, azaz nagyobb benyomást gyakorol rám, mint egy 2 órás film. Nem is beszélve egy jó festményről. Persze vannak kivételek, azok nagyon is érdekelnek.

Ha már 2000-es évek, volt akkor egy film amit még a Duna TV-n láttam 2002 nyarán. Rögtön elkapott amikor odakapcsoltam, és nem tudtam még felállni sem az ágyról, mozdulatlanul néztem végig. Utána kerestem hol lehetne kikölcsönözni vagy megnézni újra (nagyon ritkán akarok újranézni filmet), neten is kerestem de sehol nem találtam róla még említést sem. Aztán úgy hozta a sors, hogy 2004-ben lett egy ismerősöm a Duna TV-nél aki megígérte, hogy elhozza nekem. Hetente találkoztunk mindig ígérte, hogy hozza, és a mai napig hozza.Nem tudom, hogy ezt valami féltve őrzött kincsként tárolták, vagy miért, de mindegy is. Még kerestem pár évig, aztán el is felejtettem. DE MOST! hogy linkelted ezt a 2000-es német filmet valahogy eszembe jutott rákerestem, éééés!... és most se látom, hogy miként lehetne beszerezni emberi áron (soksok euróért elérhető, de annyit nekem nem ér).

Kiváncsi vagyok, lévén te nagy filmes vagy, hátha tudsz nekem tippet adni, hogy hol keressem.

(#40944) csibe1 válasza VinoRosso (#40943) üzenetére


csibe1
addikt

Kiváncsiságból utánanéztem, youtube-on fent volt kb. 8 hónapja, de már törölték a fiókot, máshol nem találtam. Indexen is kereste valaki.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#40945) koplarovic13 válasza VinoRosso (#40943) üzenetére


koplarovic13
tag

Megnyugtat az érzés, hogy van itt olyan bf1 játékos, aki talán már halott a delphoi jósdáról...
Emelem a tétet, HBO sorozat, két évadot élt meg, nem mai
Carnivàle - A vándorcirkusz
[link]
milyen szörny lakozik a ww1-es árokban?
segitek, nem jegesmaci (LOST)

(#40946) koplarovic13 válasza koplarovic13 (#40945) üzenetére


koplarovic13
tag

ja, Twin Peaks klón, in ww1


(#40947) RubbishBin válasza koplarovic13 (#40946) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Ez jónak tűnik, pont sorozatot kerestem! Ránézek, köszi!

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40948) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!!
Hova lettek az eu szerverek?Konkrétan most semmit nem talál.. :F :(
Ennyire kihalt a Bf1?Vicc,hogy a Bf3 on több a szerver

Origin:Memphis79HUN

(#40949) edari válasza Memphis79 (#40948) üzenetére


edari
őstag

Reggel esélytelen hogy találj szervert. Délután már szoktak lenni.

(#40950) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Tízből nyolc alkalommal elkezd valaki más is lőni rám oldalról, miközben lövök valakit. A nagy jutyubereket meg 10 méterről nem látják meg hárman, meg fáziskéséssel kezdenek el rájuk lőni. Ezek konzolon nyomják egérrel, vagy mi? Vicc.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.