Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sumdudum

    tag

    válasz _drk #1813 üzenetére

    Mivel az első játékom egy Bard-al volt és Astariont emiatt ki is hagytam a csapatból, kb 3 hónap volt mire eljutottam az Act 1 Goblin camp végéig.. És nem lettem erősebb, kicseréltem Gale-t, Astarionra (nah ő aztán gyilkolt rendesen) addig meg 4ből 3at melléütöttem, Shadowheart szintén (pedig újra osztottam,)

    Kowalsky#2903

  • sumdudum

    tag

    válasz _drk #1813 üzenetére

    A dupla exp mod (egyébként ugyanitt tripla exp mod is volt :) csakhogy ne tünjek harácsolónak :) ) és a lvl 20 mod pont egymás miatt lett kiválasztva; Nem érzem cheatnek, egy végigjátszásra tervezem a mod használatát, addig nagyjából kiismerem a játékot és következő végigjátszásokat már mod nélkül fogom használni. Egy végigjátszás alatt kiderül, mi az ami fontos és mi az ami nem. Első játékra még a tányérokat, poharakat is felvettem (ki tudja mennyire fontos a pénz, vagy mennyi lesz), meg a pár kötelet is cipeltem magammal tök fölöslegesen, azt hittem lesz értelme.
    Még így is valszeg nyár lesz mire befejezem, hátha addigra kijön valami kis DLC, vagy felfedeznek újabb hasznos itemeket, stat módosító itemeket. Eddig ugye van a bot ami az erőt 21re emeli, a másik kesztyű az ügyességet 18ra, az amulet az egészséget 23ra; Már csak a Wisdom és Charisma hiányzik..
    Bár ahogy utánanéztem pár ember megnyitotta az item fájlt és nem volt benne ilyen.. hátha pótolják játékos nyomásra.. Én nem szeretem, ha nem a főkarim viszi a beszélgetést, de emiatt rengeteg más kasztból kimaradok. (A warlock témát is próbáltam, jó ez a Elrdich Blast cantrip, de folyton ezt nyomni.. )

    Kowalsky#2903

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés