Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) bitpork válasza runner 125 (#2050) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Valahogy nem őszinte a mosolyod...szerintem lebuktál...mikor is viszel egy karikát? ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2052) Melack


Melack
veterán

Az abroncsos togyikot merre találom? Mert a kereső nem hozza :( Előre is köszönöm! :R

Jah, és a csomagtartóban van olyan szatyortartó kampó, amit runner keres :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2053) runner 125 válasza Melack (#2052) üzenetére


runner 125
nagyúr

Itt.

Mármint kieben? Egyebkent Ebay-en sem talaltam. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2054) Melack válasza runner 125 (#2053) üzenetére


Melack
veterán

A mi jövendőbeli kocsinkban: Daewoo Nubira. Tegnap épp a csomagtartót/pótkereket néztük, amikor megláttam. Egyből eszembe jutottál.

Ha találok bontós ismerőst (apunak szerintem van), akkor megkérdezzük neked, hogy van e? Ok, nem gyári, de másik kocsiból talán jó lesz.

A linket köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2055) runner 125 válasza Melack (#2054) üzenetére


runner 125
nagyúr

Bakker, akkor tényleg bontóba kellene elnéznem.
Igazából tök mindegy milyen autóból valót találok, a lényeg h kettő legyen, és fekete.
A kalaptartó fémmerevítés aljára rögzíteném, úgyse látszódna..., max csak kihajtva a kampó.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2056) Melack válasza runner 125 (#2055) üzenetére


Melack
veterán

Ok, igyekszem megkérdezni neked.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2057) DeFranco válasza runner 125 (#2055) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most nem azért a két forintért, de nem lenne praktikusabb egy összecsukható műanyag láda? Nekem van bent egy frankó stabil curver, 40kg-ig terhelhető, 4-5 szatyor cucc elfér benne, és egyben tudod hozni vinni. Plusz nem borul ki semmi.

persze ez csak egy ötlet, miután én is feltúrtam neked az ebayt, és szintén nem találtam semmit :D

[ Szerkesztve ]

(#2058) Melack válasza DeFranco (#2057) üzenetére


Melack
veterán

Ez sem rossz ötlet, szülők Astrájában 2 is van. Csak nem mindig szeretnek egy helyben maradni sajnos.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2059) DeFranco válasza Melack (#2058) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem nem mozognak, csak tudod hogy van, ahol tér van, oda az ember pakol, így az is nyitva van, félig tele, mert biztos kell az is meg ez is még, meg egy sporttáskában a többi cucc (eü doboz, izzókészlet, poroltó, pokróc, üveg víz, stb.) Szóval az egyébként tisztes méretű csomagtartó fele tele.

(#2060) Melack válasza DeFranco (#2059) üzenetére


Melack
veterán

Ismerős a helyzet. Astrát kellett egyszer kipakolni, mert vitte apa lakatoltatni. Hát, a garázs egyébként üres sarkát sikerült derékig feltornyozni az onnan kipakolt cuccokkal.

A családi egynapos kirándulásoknál szokott ez jól jönni - kv, szendvics, víz, evőeszköz, szalvéta és a kellékek. Jó hogy mondod, ezt is venni kell :D

(#2061) runner 125: miről lőjek képet? (Épp pakolok, megyünk Miskolcra, és hol itt, hol ott van az agyam... sry!)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2061) runner 125 válasza DeFranco (#2057) üzenetére


runner 125
nagyúr

Van olyan is, de nem szeretem. Pláne, ha mondjuk két három szatyorral jövök ki, praktikum szempontjából lepakolni, ládát nyitni, újra belepakolni... nem jó. Kampó meg lehajt, ráakaszt, és kész.
Ráadásul hasonlóan ládás megoldással egy repedt öblítő már egyszer beterítette a fél csomagtartót. Igaz nem volt zacskóban, de eldőlt a ládában, pedig volt mellette ez az.

Szerintem 4-5 órát biztos elbsztam ebay-en, míg kerestem vagy 5-6 féle megnevezéssel, de még csak hasonlót sem volt fent. :D
Csak a gagyi 2 dolláros fejtámlára akasztható kampók.

Melack

Ok, köszi.
..képet nem lőnél róla? :) Nem sos a dolog, csak ha arra jársz.
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2062) DeFranco válasza runner 125 (#2061) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Persze, jogos :)

(#2063) tomcsi23 válasza DeFranco (#2057) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az enyémben van fül, de alig marad rajta a szatyor. Persze, ha az ember közlekedik is..., ezért inkább le szoktam gumipókozni a cuccokat, vagy a hátsó ülésbe bekötöm.
Ha már annyira kell, simán körbenéznék obi-praktiker-teszkóban ilyen pattintható/tépőzáras/mittom fülek iránt.
Ja, kitöltöttem az adatlapot. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2064) DeFranco válasza tomcsi23 (#2063) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, köszi, lassan csinálok belőle statisztikát, ha lesz időm...

Én egyelőre elvagyok a ládával.

(#2065) Melack válasza runner 125 (#2061) üzenetére


Melack
veterán

Apumnak szóltam, körbe kérdez pár embert.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2066) runner 125 válasza tomcsi23 (#2063) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jó, de te boyracer vagy. ;]

Melack

Rendben, köszi.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2067) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Vérbeli, ízléses, igényes tuning :U ...

A Golf után Borán is Bentley felni :)

[ Szerkesztve ]

(#2068) runner 125 válasza aero. (#2067) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyik volt évfolyamtársam A6-osán is pont olyanok vannak. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2069) tomcsi23 válasza runner 125 (#2068) üzenetére


tomcsi23
veterán

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2070) runner 125 válasza tomcsi23 (#2069) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2071) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Korábbi évjáratú autókba is lehet beszerelni olyan eszközt, ami automatikusan felismeri a telefonomat bluetooth-on keresztül és ha hívnak, kihangosítja a hangszórókra? Esetleg tudtok ilyen autós rádiót (már amennyiben úgy is megoldható)? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2072) aero. válasza D4rkm4n (#2071) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Már 15-20 ezerért is vannak BT-s autóriádiók, amivel tudsz telefonálni. :)

(#2073) D4rkm4n válasza aero. (#2072) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ezeken beállítható, hogy automatikusan csatlakozzon a telefonomhoz, vagy minden alkalommal mikor beülök, manuálisan csatlakoztatni kell? :U Elnézést, ha bugyuta kérdéseket teszek fel, egyáltalán nem értek az ilyesmihez. :B

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2074) MunezXBK válasza D4rkm4n (#2073) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Automatikusan csatlakozik. :K

(#2075) bitpork válasza D4rkm4n (#2073) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

De nagyon kell vigyázni, hogy a mikrofonja jó minőségű legyen! Én anno a passatba vettem egy 2 dines fjet beépített kékfoggal, és halk volt a mikrofonja.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2076) D4rkm4n válasza bitpork (#2075) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A probléma csak az, hogy nem hiszem, hogy van lehetőség a kipróbálásukra az üzletben. Vagy valaki tud ajánlani egy pontos típust, amiről van tapasztalata és elégedett? (Nekem Corsa-ba kellene.)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2077) MunezXBK válasza D4rkm4n (#2076) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem hiszem, hogy ilyet keresel, de tessék: Audiovox 9315BTA.

(#2078) bitpork válasza D4rkm4n (#2076) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én sajnos nem tudok ajánlani, mert amit anno megvettem, beobtam. Most megy gyári van.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2079) D4rkm4n válasza MunezXBK (#2077) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Valóban nem. :N

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2080) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Használ valaki autóponyvát?
Kellene kettő, de minőségi, aminek lehetőleg a belső fele valamilyen speckó felületű, ez által nem karcol, és az alját könnyen össze lehet kötni.

Hol érdemes ilyet venni?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2081) bitpork válasza runner 125 (#2080) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Semmilyentet nem. Passzatra varrattam faszázmányosak sok x 10k értékben és a télen egyszer ráfagyott úgy hogy a festéket megkapta leszedéskor.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2082) !Overdose! válasza runner 125 (#2080) üzenetére


!Overdose!
őstag

Sehol. Bejut alá a nedvesség és felgyorsítja a korróziót.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2083) tomcsi23 válasza runner 125 (#2080) üzenetére


tomcsi23
veterán

Plusz, ami rajta van kosz, por, azt húzogatod a fényezésen, amikor felteszed, meg leveszed.
:U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2084) runner 125


runner 125
nagyúr

Ok, köszi, ezt nem is gondoltam volna, mármint h inkább árt, mint használ.

Hosszú távon pont a korrózió megelőzése lett volna a célom.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2085) tomcsi23 válasza runner 125 (#2084) üzenetére


tomcsi23
veterán

Néha leápolod a fényezést, ez véd atomtámadás időjárás ellen, alvázvédelemre meg 1-2 évente ránézni. Féktárcsák, kerékagy, kipuff esetleg kapja az ívet, de ennyi.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2086) runner 125 válasza tomcsi23 (#2085) üzenetére


runner 125
nagyúr

Apropó, alvázvédelem. Korábban - vagy 3-4 éve - találtam egy olyan céget, akik komplett műanyag (vagy üvegszálas, nem tudom már) alvázvédő elemek gyártásával foglalkoztak, persze típusspecifikusan, minden autóra külön.
Ér ez valamit? Elég húzós volt már akkor is az ár, 1 autóra vagy 2-300.000ft körül volt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2087) Qru válasza runner 125 (#2086) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem nagyon, ha nem illeszkednek pontosan az elemek bemehet alá a víz. Nem bízom az ilyesmibe.

#nincsbennetarcsi

(#2088) 8th


8th
addikt

Dzsízusz! :Y

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#2089) mycso válasza 8th (#2088) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A Juke az kemény...

Egyébként miért van az elejük az összetételeknél leragasztva??

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2090) 8th válasza mycso (#2089) üzenetére


8th
addikt

Azért ragasztják le, hogy ne tépje fel a menetszél úgy mint ezt.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#2092) 8th


8th
addikt

[link]

4:00 -tól csak ez a szar nem onnan játssza. :W

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#2093) 8th


8th
addikt

160km/h
174km/h

Kell egy ilyen. :))

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#2094) tomcsi23 válasza 8th (#2093) üzenetére


tomcsi23
veterán

Lehet, még nem is padlózta. :D
Fogyi érdekes kérdés lenne.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2095) 8th válasza tomcsi23 (#2094) üzenetére


8th
addikt

A fogyi? A fékút! :D

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#2096) runner 125 válasza 8th (#2093) üzenetére


runner 125
nagyúr

B+. :D

Ilyet én még nem láttam. Nem semmi.
Ennek mi a célja, vagy miféle célból épült ez? Első blikkre dakaros beütése volt, de színe alapján gondolom katonai célra épült.
Komoly tényleg.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2097) runner 125


runner 125
nagyúr

Kérdés; a lökkösre biggyeszthető vadriasztók érnek valamit, vagy csak urban legend?

Van otthon pont ilyenem és ilyenem is.
Kompresszorral kipróbáltam mindkettőt, míg előbbi elképesztő hangon sípolt, addig a feketével semmi nem történt, akárhogy próbáltam fújni.
Felraknám az előbbit, egy dolog aggaszt: a lila szín. Nem akarom elrondítani vele az elejét. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2098) #90933760


#90933760
törölt tag

Üdv újra.

Valakinek van tapasztalata Frontérával kapcsolatban? Egyik ismerősé, nekem nem szívem csücske a német autó. Bár ez félig japó is, szóval pozitívan álltam hozzá de nem lett jó vége. Nem tudok semmit róla hogy milyen altípus meg hány éves, valami régi és 2000-res benzines.
Nálam első ránézésre kiesett a komolyabb terepjáró kategóriából, ezt messziről ordítja a felépítése de itt nem is erről van szó.
Harmat gyenge. Ebbe még az a közös elosztós injektoros valami van, szóval nem hengerenkénti. Ez lehet a probléma? Mert nem egy csúcstechnika az valószínű, karbis jobban bejönne. Egy komolyabb emelkedőn alig akar felmenni, esélytelen másodikba, csak is egyes jó kövér gázzal. De országúton is borzalmas, ki van húzatva már a sportos szintre és váltasz és höhmhmöhmhömhö fél óra mire megmozdul és tovább hajlandó gyorsulni. Bekanyarodok, kettesbe ööömmgmg, vissza kell pakolni. Én mentem már pár kocsival, ennél ezerszer gyengébbekkel amik súlyra alig könnyebbek, de ugyanazon az útvonalon röhögve dadogás és erőlködés nélkül mentek végig másodikba is. És állítólag szeret kajálni is ahogy ők mondták. Mondom az jó, elpusztít egy rakat benzint a semmire. Ez valami fantasztikusan szar egy autó. Kérdeztem, hogy ezt szerelő látta-e mert ez nem normális viselkedés. Azt mondják persze volt ott, ment is vele. Érdekes....
Most ez ilyen szemét kocsi mind vagy csak ez az egy? De nekem sehogy se nyerte meg a tetszésem az biztos és többet ne mert már kínzás kategória.

(#2099) bitpork válasza runner 125 (#2097) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én a légbeömlő rács mögé tettem 1 párat. Azóta egy sün nem sok de annyi sem jött ki elém. LAssan 8 hónapja. Bár a fax tudja h emiatt volt -e

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2100) DeFranco válasza bitpork (#2099) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és melyik fajtát? nekem olyan van, mint az a fekete, igaz más a csomagolás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.