Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) runner 125 válasza runner 125 (#1500) üzenetére


runner 125
nagyúr

Megoldva. :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1502) zoo8800 válasza anubys1984 (#1499) üzenetére


zoo8800
veterán

A Roosevelt téren minden nap láthatsz ilyesmi f0staligákat ;)

rip and tear, until it is done

(#1503) barnam_


barnam_
nagyúr

Jönnek az olcsó Porschék

Remélem ez a kép csak vicc...

(#1504) runner 125 válasza barnam_ (#1503) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D

..minden bizonnyal.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1505) barnam_ válasza runner 125 (#1504) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azért viccnek nem rossz :D
Bár először megijedtem.

(#1506) Rick4


Rick4
félisten

A kommentelők állatok.. :DDD [link] beszabehu.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1507) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ez van ha nemzetközi autó-designer-találkozót szerveznek

1; 2

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1508) runner 125 válasza Rick4 (#1506) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D
Tényleg vannak qrvajók, de egy szolidabb;

"Az a lényeg, hogy jó nagy gyűrű legyen, mint azt már sokan írták. Így ugyanis az előtted haladó autók után haladva igenis csökkenhet a fogyasztás, hiszen a másik autó vonz téged. Fontos persze, hogy nálad nagyobb autó legyen, és jó irányba menjen. Ha pont ugyanoda megy, ahová te, az a legjobb."

:D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1509) runner 125


runner 125
nagyúr

Egy kérdés srácok, nem tudtok olyan oldalt, ahol különböző típusokat lehet külső alapján összehasonlítani? Első sorban az autó méreteire gondolok, szóval pl. olyannak is örülnék, ahol átfedésbe lehetne rakni oldalról/elölről a két kiválasztott autót, s egyértelműen látszanának a méretbeli eltérések.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1510) barnam_


barnam_
nagyúr

Ilyennek kellene lennie az új Passat-nak. Bár szerintem ez az új Phaeton lesz. Csak nem tudom hogy az midsize-e.

(#1511) zoo8800 válasza runner 125 (#1508) üzenetére


zoo8800
veterán

:D
rob210 használ valami fogyasztás csökkentőt, neki működik a cucc.

rip and tear, until it is done

(#1512) tomcsi23 válasza zoo8800 (#1511) üzenetére


tomcsi23
veterán

használok én is, tényleg működik. Asszony a neve. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1513) runner 125 válasza zoo8800 (#1511) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaja, tudom.
..annó pü-ztem is vele e kapcsán, de szerintem fake. :F Nem tudom.. legalábbis sok fórumban kérdeztem (főként terepjárós) mindenhol azt mondták, h ez mind fasság. A mágneses fogyicsökkentőt meg a MyhtBusters-ben is tesztelték, kamu.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1514) zoo8800 válasza tomcsi23 (#1512) üzenetére


zoo8800
veterán

Én sebességcsökkentőt használok (Budapest) és mégis zabál a kocsi :F

rip and tear, until it is done

(#1515) tomcsi23 válasza zoo8800 (#1514) üzenetére


tomcsi23
veterán

Budapesten nem kap elég oxigént a motor, ez lesz a baja. :K

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1516) zoo8800 válasza tomcsi23 (#1515) üzenetére


zoo8800
veterán

:DDD

egyébként újra van BP lokál, ha valakit érdekel...

rip and tear, until it is done

(#1517) mcclode


mcclode
tag

Üdv mindenkinek!!!!
Nem volna valakinél egy Opel Astra fűtőradiátor eladó??
Szeged v csongrád megyébe érte is megyek.
ilyen:

[ Szerkesztve ]

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#1518) Rick4 válasza mcclode (#1517) üzenetére


Rick4
félisten

Bárdinál 12 rugó az új, ha van kedvezmény, akkor olcsóbb.. Ebből felejtsd el a használtat, amiből egyszer leengedték a vizet, és úgy állt 2-3 hónapot, az már sose lesz jó..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1519) ocsi19


ocsi19
senior tag

Sziasztok!

Valaki abban tudna segíteni, hogy egy B-s Corsa-ba mennyiért szerelik be utólag a vezetőoldali légzsákot?

üdv.: Peti

(#1520) Rick4 válasza ocsi19 (#1519) üzenetére


Rick4
félisten

Egy légzsák nélküli Corsa 400, egy légzsákos 400. Nem egyszerűbb eladni ami van, és venni egy légzsákosat? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1521) ocsi19 válasza Rick4 (#1520) üzenetére


ocsi19
senior tag

Szeretnék venni egy Corsa-t, viszont a légzsák fontos lenne.
Sok olyat találtam amiben nincs légzsák, de megfelelne.
Ezért érdekelne, hogy mennyiért lehetne beletetetni?

(#1522) Rick4 válasza ocsi19 (#1521) üzenetére


Rick4
félisten

Én eleve légzsákosat keresnék, ez újonnan is drágább volt, valószínű az első tulaj se számolta ki forintra a pénzt mikor karbantartás vagy alkatrészcsere volt. Keress eleve légzsákosat.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1523) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ablakmosó? Mit-milyet szoktatok?
A tavaly vett téli egész nyáron kitartott, most raktam bele nyárit, erre jön a fagy. :D

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1524) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Motorházba szorult egy macska Székesfehérváron

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1525) tomcsi23 válasza Winner_hun (#1524) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vajon ki fizette a költségeket :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1526) zoo8800 válasza tomcsi23 (#1523) üzenetére


zoo8800
veterán

Áruházi legócsóbbat, télen a -19 fokig ajánlottat :DDD
Egyszer teleöntöttem -35-össel, az sose száradt le az ablakról, kb. mintha híg olajat küldtem volna a szélvédőre. Le kellett szívnom több mint felét, és higítani vízzel, jó hülye vagyok...

rip and tear, until it is done

(#1527) tomcsi23 válasza zoo8800 (#1526) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az a -35-ös valami tömény volt, nem? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1528) Rick4


Rick4
félisten

Volt itt pár napja szó valami tuningolt motorról meg a kipuffleömlő mellől szívó direktszűrőről. Na ez nem forró levegőt nyel, az tuti: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1529) zoo8800 válasza tomcsi23 (#1527) üzenetére


zoo8800
veterán

mondjuk úgy, töményem anyáztam miatta :)

rip and tear, until it is done

(#1530) dízelracer válasza Rick4 (#1528) üzenetére


dízelracer
senior tag

Milyen igényesen vágta ki... :D

(#1531) Winner_hun


Winner_hun
félisten

13 ezer kilométert tettek meg a sofőr nélküli autók

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1532) Rick4


Rick4
félisten

Ha egy autó gyárilag 15"-os felnivel van szerelve, akkor legálisan tehetek-e rá 18-ast? Természetesen a gyári váltómérete kerülne rá.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1533) hoby36 válasza Rick4 (#1532) üzenetére


hoby36
senior tag

Nekem 17-es van fennt.A gyári 15 volt.Nyáron a műszakin azt nézték,hogy nem lóg-e ki a kaszniból.

A logikában semmi sem véletlen!

(#1534) Rick4 válasza hoby36 (#1533) üzenetére


Rick4
félisten

Nyilván azt semmiképp se nézhetik el, hogy kilóg.. Nekem épp 5 centivel szélesebb a 15-ös helyett a 18-as... Trükkös lesz berakni úgy, hogy jó legyen..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1536) KrAt válasza dízelracer (#1535) üzenetére


KrAt
veterán

:DDD

Hajtókar lehetett?

(#1537) dízelracer válasza KrAt (#1536) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem tudom de mindig jót nevetek az ilyeneken. :)

(#1538) csigacska


csigacska
tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, ha nem megfelelő topicba írok, kérlek ajánljatok egy másikat! :)
Szóval a probléma, adott egy Fiat Punto 94-es, 1,2es 60 lóerős autó, és egy ideje nem veszi fel rendesen a fordulatot, 1,2,3, de van amikor még 4. fokozatban is majdnem leáll, lefullad. Ezek után lassú túráztatással lehet csak életere kelteni, de még ilyenkor is lehet érezni, hogy valami nagyon nincs rendben. Nyáron csinálta először, kb. 3-4 alkalom követte ezt, akkor amikor kevés benzin volt benne, tankolás után is lehetett még érezni párszor. Ezek után most 1 hete megint rakoncátlankodik. Szerintetek mi lehet a baj? Gondolkoztam már injektor tisztító folyadék használatán, új gyertyán, vagy inkább vigyem szervízbe?

Ha rossz topicba írtam, akkor bocsi, a segítséget előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#1539) dízelracer válasza csigacska (#1538) üzenetére


dízelracer
senior tag

Én mint átlag ember első körben az üzemanyagszűrőt, ha az nem jött be akkor gyertyát és még esetleg a légszűrőt cserélném ki. Az injektor tisztító valóban csodákra képes. Ha csak alkalmanként jön elő a hiba még arra gondolnék, hogy a légtömegmérő koszolódhatott el, lehet kapni hozzá tisztító spary-t 1500-2000forint körül. Ez eddig összevéve nem nagy költség és ha nem jönne be akkor tényleg marad a szerelő.

szerk:

Az autószerelőt ide topikban tuti segít valami hozzáértő ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#1540) doc


doc
nagyúr

sziasztok!
azt meg tudna valaki mondani, hogy a becsi repterig elmehetek-e gond nelkul holanccal? regebben kotelezo volt Ausztriaban, de nem tudom most mi a szitu. ertelme nem sok lenne, az autopalyan nyilvan nincs tengelyik ero ho :D csak nem akarom hogy a rend orei belem kossenek....

(#1541) doc válasza doc (#1540) üzenetére


doc
nagyúr

most latom, elcsesztem a postot szoval holanc NELKUL a kerdes

(#1542) Rick4 válasza doc (#1540) üzenetére


Rick4
félisten

Én úgy tudom, hogy a kocsiban kell ott lennie, és adott esetben kell, hogy fel tud tenni 10 perc alatt. De nem arról szól, hogy csak úgy mehetsz az országban, ha fel is van szerelve...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1543) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali!

Egy kis segítség kellene nekem.

2002-es Mitsubishi Space Star-ba mekkora méretűek a gyári hangszóró helyek? Ugyanis a hangszórócseréhez az _egész_ ajtókárpitot le kell szedni, csak úgy férni hozzájuk. :(

Az tuti - a rács méretek alapján -, h a hátsó ajtókba nagyobb hangszórók férnek el - elvileg.

Kétszer nem szeretnénk minden ajtót szétszedni.

..vagy merre tudnám ezt kideríteni?
Köszi a segítséget.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1545) dízelracer


dízelracer
senior tag

(#1546) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok!

Lehet hogy nem itt van a legjobb helyen, de ez eléggé offnak tűnt mindenhol.

Azt tudja valaki hogy Budapestről kifelé az M5-ön van-e valahol fixen telepített autópálya matrica ellenőrző kamera? Ugyanis sikeresen a 23-as kilométer környékén jutott eszembe hogy elfelejtettem matricát venni, persze ekkor egyből megvettem. (gondolom hogy nincs az egész pálya telepítve, hiszen akkor nem menne a leállósávban külön kamerás kocsi, ill. olyan véleményt is olvastam indexes topicban, hogy egyáltalán nincs az M5-ön fix ellenőrző kamera).
Gondolom ha mégis felvettek akkor bukta az is hogy esetleg 10 perccel később már volt jegyem, nem?

(#1547) Rick4 válasza adalbert1 (#1546) üzenetére


Rick4
félisten

Fixen egyik kamera se a matricát ellenőrzi, kis Cliokkal, meg Masterekkel szoktak megállni jellemzően a pihenő kihajtója végén, és ott előre hátra figyelnek. Akkor van baj, ha a felvétel készítésekor még nem volt a rendszámod a rendszerben..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1548) adalbert1 válasza Rick4 (#1547) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz. Akkor ha szerencsém van nem lesz gond. Gondolom ha lekaptak minél hamarabb küldik úgy is a csekket, nem szeretik ha sokáig kint van a kintlévőség. Ez alapján elméletileg csak a 22-es km-től fizetős, remélem nem álltak pont ott.

(#1549) Rick4 válasza adalbert1 (#1548) üzenetére


Rick4
félisten

Tegnap voltam BP-en, láttam is a kis Clio-t villogó sárga lámpával, eszembe is jutottál, de most nem tudnám megmondani, melyik km szelvénynél állt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1550) Rick4 válasza adalbert1 (#1548) üzenetére


Rick4
félisten

Na, ma is voltam Pesten, tehát a 22-es km táblája az M0-s felüljáró után van kitéve, vagyis ha akkor és ott megvetted a "matricát" akkor nem lehet bajod belőle. Állni meg lényegesen hátrébb szoktak, a következő lehajtó után.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.