Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) Dyno válasza Bluegene (#2150) üzenetére


Dyno
veterán

Nekem meg E2180 van :C Csak nem tudom nem szeretek annyira tuningolni, azért jó hogy ennek magasabb az alapórajele.

(#2152) Bluegene válasza Dyno (#2151) üzenetére


Bluegene
addikt

azt mondom most még megúszhatod a cserét 7K-ból(17000-10000), lehet vársz és a meglévő procid elértéktelenedik, tehát 15000-4000 lesz mondjuk, szal ha cserélsz most cserélj

én már meg is hirdetném a helyedben úgyis eltart egy-két hétig míg valaki elviszi

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2153) No-kia


No-kia
őstag

nah látom azért írogattatok, nah kezdhetem a jogsit, készülhetek nyelvvizsgára, meg előrehozott infó érettségire erre vártam pont, ez hiányzott :O veletek mi a helyzet? ki jár még suliba? ez a hét nálun knagyon nagy volt, megünnepeltük az évkezdést úgy ahogy kell, még iphon 3g-ztem is, telóra kéne net és akk hétközben is tuddnék netezni :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2154) #19617792 válasza No-kia (#2153) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én is iskolás vagyom még, szakközép negyedik. Hát valami borzalom lesz az év, annyi biztos. Pláne ott, ahova járok... :O

(#2155) No-kia válasza #19617792 (#2154) üzenetére


No-kia
őstag

én 3. os vok, de volt 0. év , tehát még most szakosodok nekem is borzalom lesz, főleg itt :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2156) Bluegene válasza #19617792 (#2154) üzenetére


Bluegene
addikt

ugyanmár visszasírjátok még

a mindennek a jó oldalát kell nézni :R

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2157) No-kia válasza Bluegene (#2156) üzenetére


No-kia
őstag

például a kolit, semmi pénzért nem hagynám ki ezt a buli, nagyon jó kolisnak lenni , ezt tuti visszasírom majd

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2158) Bluegene válasza No-kia (#2157) üzenetére


Bluegene
addikt

na látod :R ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2159) No-kia


No-kia
őstag

nah én megyek ööö mondjuk legyen a neve: ösz kezdő partyra , jobban hangzik mint a kocsmázás :DDD
j ategnap óta az egyik csaj ismerősömmel váltottam pár (cirka 150) sms-t és ma néztem meg a számát hogy 70-es és nem 30-as mint én, ahova nekem nagyon olcsó az sms, de 20,70 re meg nagyon drága, gondolhatjátok mekkora sokkkot kaptam, és még hol van a számlázás :O

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2160) #19617792 válasza No-kia (#2159) üzenetére


#19617792
törölt tag

Na, kellett Neked csajozni! ;] :DDD Hála istennek engem ez a veszély nem fenyeget! ;] :DDD

(#2161) No-kia válasza #19617792 (#2160) üzenetére


No-kia
őstag

óhh nagy party volt,most értem haza nah mek aludni jó éjt ! heinneken forever :C :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2162) No-kia válasza Bluegene (#2158) üzenetére


No-kia
őstag

blugene, lenne egy kérdésem,vagy is inkább kérésem, megnéznéd még ma hogy COD 4-ben 1024 es felbontásban a játékból minden maximumon hány fps-ed van? singlebe, vagy ha teheted multi-s eredmény is jöhet, köszönöm szépen :R :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2163) Bluegene válasza No-kia (#2162) üzenetére


Bluegene
addikt

sajna nincs meg a cod4

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2164) No-kia válasza Bluegene (#2163) üzenetére


No-kia
őstag

áhh kár, akkor akinek van 4850 és Intel procija az nyújtsa föl a kezét

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2165) Dyno válasza Bluegene (#2152) üzenetére


Dyno
veterán

Ja igen ez lenne az észszerű, csak sajna most nincs pénzem váltani, ha ennyire sokat bukok rajta a jövőben akkor várok még és veszek majd quadot. :R

(#2166) No-kia


No-kia
őstag

nah gyerekek, sehol senki? írjatok már vmit, mert unatkozom :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2167) #19617792 válasza No-kia (#2166) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akkor új sztori, uncsitesóm kitalálta, hogy neki kell 4 GB RAM, mert gyorsabb lesz a game, mondom neki: neked teljesen fölösleges a 4GB, mert nem lesz érezhető gyorsulás, de a 4 modul nem fog menni, pláne a Kingmax... Ez régen volt, úgy látszott értette. (Jó, tudom TomBoy1986 kivételt képez ez alól, de...)
Ő: (Köszönés nélkül) Te, gond van a 4GB RAMmal, mikor bennt van a 4 modul, akkor be se tölt a Vista, csak kriksz-krasz.
Én: Ááá!!! OMFG! Legalább Kingmax?
Ő: Igen.
Én: Bravó, ügyes vagy, nagyobb marhaságot nem tudtál volna venni?
Ő: Mé'? Jó a Kingmax.
Ő: 3 modullal jó.
Én: Hűha, és?
Ő: Mit csináljak?
Én: Gondolkodjál néha mielőtt vásárolsz, és hívj fel engem.
Ő: Majd megoldom.
Én: Kétlem, 4 modul nem fog menni.
Ő: Akkor miért van 4 foglalat a lapon?
Én: Dísznek, az csak akkor megy, ha a 4 modul full egyforma.
Ő: Egyforma a 4 RAM, Kingmax, DDR2-800, 1GB.
Én: Csak szerinted, egyoldalas vagy kétoldalas RAM?
Ő: Van ilyen is, olyan is.
Én: Ááá! OMFG!!! Megint kibasztál pénzt gondolkodás nélkül...
Én: Csak Quad-Channel KIT esetén megy a 4 modul együtt a lapban.
Ő: Az mi?
Én: 4DB full egyforma RAM, chipestül mindenestül, és ez RAM, nem Kingmax...
Ő: Jaaa.
Én: Ha 4GB kell, add el a fenébe a 4 modult, és vegyél 2x2GB KITet, ne Kingmaxot, hanem RAMot, Corsair, CSX, Geil, stb.
Én: Vagy maradsz 3x1GB Kingmaxnál.
Ő: Basszameg.

Annyira tud idegesíteni, hogy valaki megkérdez, elmagyarázom, megérti, de csak azért se ért a szép szóból, utána meg jön nekem sírni, hogy nem megy... Idegbajt bírok kapni. :W :(

Egyelőre ennyi, majd meglátom mi lesz. De az biztos, hogy nálam megint kicsapta a biztosítékot a hülyeségével. :O Mert neki mindig minden kell, hogy überelje a haverok gépét, vagizzon...

(#2168) nixx-21 válasza #19617792 (#2167) üzenetére


nixx-21
senior tag

:D :D add át gratuláciomat :C :D xD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#2169) No-kia válasza #19617792 (#2167) üzenetére


No-kia
őstag

nálm is, cirka 15 évvel idősebb ismimmel beszéltem(ő az aki csak azért vesz gépet hogy az enyémnél jobb legyen) de neki régen azt mondták hogy amd a legjobb, mondom azt nevegyél, egyáltalán mit akarsz? 4 magosat(csak metrt jól hangzik--gondoltam én) erre tegnap mondta hogy vett egy phenomot(nem tudom pontosan mit) meg egy 4850 -en, egerben, ahol minden 2 szer oylan drága, de nem akarok vee összeveszni, cas lefuttatok vele pár tesztet, és elküldöm neki az én eredményeimet , és mondom neki. Máskor gondolkozni kéne! és mindez azért mert én fiatal vok,(de nem hülye) :( ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2170) No-kia válasza No-kia (#2169) üzenetére


No-kia
őstag

hát a helyes írásban vannak hiányosságok, de felidegesít ha csak rá gondolok :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2171) Bluegene válasza No-kia (#2169) üzenetére


Bluegene
addikt

nálm is, cirka 15 évvel idősebb ismimmel beszéltem(ő az aki csak azért vesz gépet hogy az enyémnél jobb legyen) :DDD :C

legalább az AMD se megy csődbe ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2172) Bluegene válasza No-kia (#2169) üzenetére


Bluegene
addikt

egyébként nem biztos h rosszul járt az AM2+-s lappal

ha a 45nm-es phenom megy benne az lehet jobbak lesznek mint a quadok vagy legalábbis egyenértékűek(tunnningban is), szal lehet ha azt majd kicseréli még jól jár ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2173) #19617792 válasza No-kia (#2169) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én sem szeretnék vele összeveszni, mert tényleg jófej, megbízható, rendes srác, csak úgy látszik, szeret engem nyaggatni és bosszantani a gépes "baklövéseivel". Ha "sok" pénz van nála és gépbe akar venni valamit, akkor van gubanc. Felkészülök az újabb "lehetetlenre"... :(

Re #2170:
"hát a helyes írásban vannak hiányosságok"
Vannak... ;] :DDD

nixx-21: Meglesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#2174) No-kia válasza Bluegene (#2172) üzenetére


No-kia
őstag

most vagy 3 évig tuti nem újít :D de én már csak azért is, olyan leszek mint ő ;] addigr meg am2 már nem is lesz ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2175) No-kia válasza #19617792 (#2173) üzenetére


No-kia
őstag

rég volt már a tavaly évvégi nyelvtan 5-ös, felejt az ember :U :P

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2176) szilva01 válasza #19617792 (#2167) üzenetére


szilva01
őstag

te szóltál...minden ember a saját hibájából tanul a legjobban de azért grat neki :C :C :C

(#2177) Bluegene


Bluegene
addikt

ezt a telót mennyiért adjam?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2178) szilva01 válasza Bluegene (#2177) üzenetére


szilva01
őstag

írd le miket tud és majd kitalálunk valamimjó árat

[ Szerkesztve ]

(#2179) Bluegene válasza szilva01 (#2178) üzenetére


Bluegene
addikt

alapteló, csak csillog 640x 480as kamera+alapfunkciók

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2180) No-kia


No-kia
őstag

mennyibe kerül egy kocsi átiratása? lehet nem itt kéne megkérdezni de ez a tipok volt megnyitva :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2181) No-kia


No-kia
őstag

vélemény? bár még most kezdem a jogsit, de fő az optimizmus :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2182) szilva01 válasza Bluegene (#2179) üzenetére


szilva01
őstag

akkor szerintem maradhat a 9000ft-s ár és ha nem viszik akkor legyen mondjuk 8990 :DD

[ Szerkesztve ]

(#2183) Bluegene válasza No-kia (#2181) üzenetére


Bluegene
addikt

túl olcsó, gyanúsan

nem ajánlott, lehet megveszed és 1 millát kell rá költeni, vagy külsőleg szép, de már szét van hajtva

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2184) No-kia válasza Bluegene (#2183) üzenetére


No-kia
őstag

jaja, de még csak nézelődök, fél év múlva majd eldől hogy mi lesz pontosan

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2185) No-kia


No-kia
őstag

áhh keddre kell a szigeti veszedelem :((( ideje lenni elkezdeni olvasni, de nincs kedvem :F :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2186) Bluegene válasza No-kia (#2185) üzenetére


Bluegene
addikt

megértem, én mindíg a rövídített verziót olvastam el

kerss rá a neten

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2187) No-kia válasza Bluegene (#2186) üzenetére


No-kia
őstag

de ez egy dfdsfag@adfg tanár, gyűlölöm, megnéz egy csomó rövidítettet és olyat kérdez ami nincs benne, pl milyen szinű volt a bogár aaz sztalon amiről ír egy fél mondatot, meg ilyenek, és van 5 kérdés ha egy rosz -1 jegy, szval muszály vagyok elolvasni :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2188) Bluegene válasza No-kia (#2187) üzenetére


Bluegene
addikt

azt mondod arra épp nem emlékszel

nem várhatja el h minden egyes szóra emlékezz, na mind1

vagy elolvasol 2 rövídítést(vagy belellapozol az eredetibe+rövídítés), mindíg jobb mintha fogalmad se lenne

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2189) No-kia válasza Bluegene (#2188) üzenetére


No-kia
őstag

áhh majd a helyijáraton beleolvasok mikor megyek a suliba, muszály 5 ösre írnom mindegyik ilyet(5 fejezetenként) (4,6 kell a specinfóhoz, most szakosodom) tehát ebben az évben tényleg kéne vmi tanuláshoz hasonlót csinálnom, te am főiskolás vagy?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2190) No-kia


No-kia
őstag

nah elolvastam az első 5 fejezetet, de közben arra gondoltam amit az sms-ezős csaj írt, szval nem emlékszem semmire, majd elolvasom mégegyszer :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2191) Dyno válasza No-kia (#2190) üzenetére


Dyno
veterán

Hát igen a NŐŐŐK elveszik az eszünket. :DDD

(#2192) No-kia válasza Dyno (#2191) üzenetére


No-kia
őstag

nah de ennyire, pont suli kezdéskor, egész nyároon meg a gép előtt ültem ááá :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2193) Dyno válasza No-kia (#2192) üzenetére


Dyno
veterán

Velem is igy szokott lenni amikor tanulni akarok és elhatározom magam mindig valami hasonló közbe jönn :C

(#2194) No-kia


No-kia
őstag

nah mindjárt koli :F de addig még kockullok egy kicsit :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2195) No-kia


No-kia
őstag

még mindig msnezek, besepakoltam és félóra múlva megy a buszom, kivel beszélek? xd :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2196) Bluegene


Bluegene
addikt

[B]vazz nektek nem kerreg a winyó?! qrva idegesítő

basszus elegem lett, kivettem a helyéről megfordítottam(hogy a fémes lapja legyen alul), aláraktam néhány összegyűrt rongyot, és csoda történt!!!

nem hiszem el, majdnem olyan lett mint egy SSD, próbáljátok ki(valószínűleg kimozogja ennél olcsóbb és jobb csillapítás nincs), csak 1X próbáljátok ki nem fogtok hinni a fületeknek! semmi hangja nincs! eddig idegesítően kerregett!!! :Y :R

igaz hogy a ház kicsit putris lett de kit érdekel, ráraktam az oldallapot és kész

jah fontos hogy azért tegyetek alá rongyot, majd csinálok képet :C kábé 2-5 perc munka
[/B]

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2197) Bluegene válasza Bluegene (#2196) üzenetére


Bluegene
addikt

nem vágom ha ráklikkeltek a blogomra látjátok?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2198) #19617792 válasza Bluegene (#2197) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha a neved alatti feliratra klikkel valaki, akkor a blog oldaladat látja, címlapos írásokkal, személyes bejegyzésekkel együtt.

(#2199) Bluegene válasza #19617792 (#2198) üzenetére


Bluegene
addikt

kösz

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2200) Bluegene


Bluegene
addikt

na itt legalább reklámozhatom ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.