Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) koshmar válasza Varoz (#3781) üzenetére


koshmar
őstag

Estét!

Ja, szerdától péntekig Nagykátán leszek. (70 km Pesttől).
A "nyaralás" ezzel letudva. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3802) - = Zk = - válasza No-kia (#3800) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a mi harcunk 1v1 lesz. semmi erősítés és egyéb. a környezet cask eszköz lesz számomra :D

azt a kovácsműhelyeset meg olvastam, névrokontól face-en :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3803) No-kia válasza - = Zk = - (#3802) üzenetére


No-kia
őstag

:(

:DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3804) - = Zk = - válasza No-kia (#3803) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meg foglak döngetni, meglásd :DDD
ha annyira nem félsz tőlem, mersz-é felutazni kicsipiroskocsikádban ide hozzám, lakásra? ;]
szabin vagyok, öcsémet elzavarom. egy hatalmas ugaron bohóckodhatunk, verekedhetünk ;] te döntesz minidizsi:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3805) #19617792 válasza No-kia (#3800) üzenetére


#19617792
törölt tag

a CAPS LOCK a kiabálás... :P jobb ha tőlem tudod, bent néha Hentesnek is hívják, ne kelljen magyaráznom miért. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3806) No-kia válasza - = Zk = - (#3804) üzenetére


No-kia
őstag

ha fizeted a benzinem akkor felmegyek :DDD

(#3805) EarL 007: te meg hallgass, ahhoz nem illett volna a szövegem, ezt találtam ki és kész :DDD ne rontsd el a koncepcióm

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3807) #19617792 válasza No-kia (#3806) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát elég szar lett. :DDD neked meg kuss a neved. :DDD

(#3808) - = Zk = - válasza No-kia (#3806) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fizetem, hisz vissza úgysem mész.
csak pls a kocsi papírjai legyenek nálad. tudok rá vevőket idefent ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3809) No-kia válasza - = Zk = - (#3808) üzenetére


No-kia
őstag

jolvan igyá valamit mert halucinálsz:DDD de ezeket a mondatokat már nem tudom űberelni, úgylátom te vgay itt a basszájba :DD

No-kia kiszállt :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3810) - = Zk = - válasza No-kia (#3809) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én is téged ;]

más
uhh, majd elfelejtettem.felhívtam a Pannont..izé. TELENOR-t.
azt mondja a gép hang:
" if u want to speak to english operator press egy "..... ezen bepisiltem a röhögéstől. ügyfélkapcsis csaj csak leshetett, mit röhögök. de felvilágosítottam mi a mosolyom tárgya :D

(#3811) ittakary
köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3811) ittakary válasza - = Zk = - (#3799) üzenetére


ittakary
nagyúr

Gratula :) Én már egy sima őstagnak is örülnék :) Kéne már az az egyéni profilkép.

(#3812) koshmar válasza - = Zk = - (#3810) üzenetére


koshmar
őstag

Én is inkább itt "kratulálok". :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3813) - = Zk = - válasza koshmar (#3812) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm, oda se neki ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3814) ittakary válasza - = Zk = - (#3810) üzenetére


ittakary
nagyúr

Neviccölj :D Komolyan ezt mondja be? :DDD

Úúúú képzeljétek, ma végre megvettük faterral azt a TV-t, amire már hetek (lassan egy hónap) óta pályáztunk. Egy 50"-os fullHD plazma :| Egyelőre még ott tartunk mind a ketten, hogy lehidalunk már attól is, ha csak rátekintünk. Hihetetlenül jó cucc :) Tőlük vettük, és ajánlom is őket mindenkinek. Elsőrorban a csöcsös eladócsaj miatt (Zsófika :D), de az áraik sem rosszak (itt igazából finoman fogalmaztam, mert egyszerűen egy másik bolt sem tud még csak a közelükbe se érni).

Lehet lassan én is áttérek a konzolok oldalára :) Imádom a hardvereket, de egyetemista zsebből képtelen vagyok finanszírozni a mániámat... Elég beteg dolog, de szinte jobban érdekel az, hogy _hogyan_ fut egy játék, mint maga a játék

(#3815) - = Zk = - válasza ittakary (#3814) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaja. ezt :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3816) westcoastog válasza ittakary (#3814) üzenetére


westcoastog
veterán

50-es plazma wow :DDD
Most ősszel jó játékok jönnek. :)
Ezen emg elfog futni minden még egy darabig, de gépházat kell cserélni mert rezonál az egész kóceráj.. :((( Meg lehet kéne keresni valami 19 colos s-pva paneles monitort, computer imperiumnál vannak használtan ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#3817) westcoastog


westcoastog
veterán

nah holnap egy nyárzáró leányfalu, este de lesz berúgás, na bye :D

(#3818) - = Zk = - válasza westcoastog (#3817) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az hol van?
mert amiről én tudok ,az a szentendrei szigeten, ahol felnőttem :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3819) WesTM


WesTM
senior tag

TyDi - Ariana (Original Mix) Mikor írtam, ez szólt.

Augusztus 17 hajnal. Lassan megint egy nyár ér véget. Visszapergetem szépen a dolgokat, és nem igazán tudom már hova nyúljak.

Évről évre egyre sivárabb, és elborzasztóbb minden. Egyre több erőfeszítés, és cserébe már nem pofonok járnak. Bár csak azok járnának...

Minden nap egy csoda. És ezt egyre komolyabban érzem. Pár hónapja döbbentem igazán rá, de időközben egyre több megerősítést kaptam. Sosem gondoltam, hogy valaha átvészelem azt a korszakot. De sikerült. És hál' istennek itthon helyreállt a régen megszokott rend. Viszont eközben rengeteg mindent elvesztettem. A család többi része romokban, megdönthetetlennek hitt dolgok váltak semmivé pár hét alatt. Temetések, betegségek követik egymást, és ki tudja ennek hol a vége. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen morális mélypont létezhet e egyáltalán. Egy oldalról jól érzem magam, kénytelen vagyok kibírni, de legbelül teljesen meg vagyok semmisülve. Mi történik mindennel? MI történik mindenkivel?

2 napja tudtam meg, hogy egy nagyon jó barátom édesapja leukémiás. Bár ez senki számára nem publikus, csak én tudom. És elég szar ilyenkor az ember szájíze. Végig kell kísérnem az ő szenvedésüket, és bár próbálok ott segíteni, ahol tudok, ez mégis édeskevés. Csak abban bízhatok, hogy sikerül legyőzni a kórt. Ennyi szörnyűség már nem történhet a környezetemben, lassan már nem tudom elviselni ezeket. Elég kegyetlen ez, és nem tudom mivel érdemeltül ki?

Augusztus 17. Mennyivel jobban tetszene ez a dátum, ha mondjuk 2007, vagy 2008 lenne. Akkor még voltak álmok, voltak remények. De 2011 van. Milliónyi megpróbáltatás, milliónyi tragédia, megrázkódtatás ért azóta. És elvesztettem valamit, amit nagyon nem kellett volna. Az álmaimat. Bár sokaknak ez semmit sem jelent, de én mindig kicsit könnyebben vettem az akadályokat, mert voltak álmaim, voltak terveim. Most nincsenek. Csupán a remény maradt, a remény, hogy egyszer visszatérnek az unalmas, semmitmondó napok, visszatérnek a gondtalan nevetések, az őszinte mosolyok, a rohadt búzatáblák között motorozás, a tábla előtt felelés, a családi hepajok, a gyerekes szerelmek, és még sorolhatnám. De ki kell ábrándulnom. Soha sem fognak. Minden számomra fontos dolog lassan, és módszeresen, kegyetlen fájdalmat okozva elmúlik. Egy korszak véget ért, sajnos nem úgy, ahogy kellett volna. Nem tudom, a sors mire akart ezzel utalni, miért büntet így? A gyerekkorból felnőttkor lett, de a váltásnak nem lett volna szabad ilyennek lenni. Sokat pörög azon az agyam, vajon én rontottam el, de sajnos még erre sem tudok hivatkozni, mert nem érzek ilyet.

Augusztus 17. Csak az emlékek maradtak. A gyerekkor, ami az álmok kora, már a múlté. Nincs többé loccspoccs, nincs saraskodás, nincs bringázás az utcán. Csak az emlékek. Az, hogy mi a megoldás, számomra még mindig homályos folt. De nagyon keresem, s nem adom fel, mert azt csak a gyávák szokták. Minden vég valami új kezdete, lehet hogy lassan ideér az az új, gondtalanabb élet. És a gondtalanság, most nem a pénz. Az semmit sem ér. Addig örüljünk, még itt vagyunk egymásnak. Ez mindennél többet ér... Az emlékek utólag megszépülnek. Ami rossz volt, azt elfelejtjük, ami soha, örökké emlékezni fogunk rá. Minden erőmmel azon leszek, hogy ezeket az időket örökre elfelejtsem, és azokból nyerjek erőt, amikor érdemes volt reggel felkelni.

Augusztus 17 hajnal. Lassan megint egy nyár ér véget. Visszapergetem szépen a dolgokat, és lassan tudom már hova nyúljak.

A megannyi szép emlékhez. Felejtsük el a rosszat, és gondoljunk a szépre, hisz ez így nem mehet tovább. Jövő ilyenkor lehet éppen boldogan fogok itt ülni, és minden a legnagyobb rendben lesz. Álmodni erről már nem tudok, reménykedni még igen.

Hogy mit is akarok mondani? Igazából már én sem tudom. Talán annyit, hogy jó lenne, ha mindenki kicsit visszavenne. És nem hagynánk magunkat, és egymást elsüllyedni. Én nem fogom. Abban biztosak lehetnek, akik így keverik a lapokat.

U.i: Úgy tűnik aktív prohardveres pályafutásom a végéhez ér. De viselkedjetek, mert a titokban mindig figyelni foglak benneteket. :) Na meg néha néha benézek azért. ;]

Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#3820) westcoastog válasza - = Zk = - (#3818) üzenetére


westcoastog
veterán

Teloról vok. Ja ott van szentendrén:-)

(#3821) No-kia válasza WesTM (#3819) üzenetére


No-kia
őstag

szép írás, ígérem Zk val mindig rendesen viselkedünk, ahogy azt illik, szitkozódva, nem félve semmitől :DDD ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3822) - = Zk = - válasza westcoastog (#3820) üzenetére


- = Zk = -
félisten

legszebb hely szerintem. érezd jól magad :R

(#3821) No-kia
muhahaha ;]

WesTM.
megtudlak érteni :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3823) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jó nagy lett a kuss. hm
hát, kihalunk, tünnek el a felhasználóbarátok :( .. ej ej...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3824) No-kia válasza - = Zk = - (#3823) üzenetére


No-kia
őstag

én itt vagyok :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3825) koshmar válasza - = Zk = - (#3823) üzenetére


koshmar
őstag

Éppen "nyaralok", ne várd már el, hogy most is írjak. ;]

Nyaralok= két nap Nagykátán. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3826) - = Zk = - válasza koshmar (#3825) üzenetére


- = Zk = -
félisten

van ismim nagykátáról. csaj. csak már nem emlékszem a nevére. :(

nokia
nah, bakker :W
;]

(#3827) Tibii91
honnan tudod? ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3827) koshmar válasza - = Zk = - (#3826) üzenetére


koshmar
őstag

Annyit elárulok, hogy nem én vagyok az. ;] :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3828) No-kia válasza - = Zk = - (#3826) üzenetére


No-kia
őstag

jössz vendégségbe? mi holnap a lekvár helyett is pálinkát főzünk, először furcsa vele a palacsinta, de meg lehet szokni :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3829) - = Zk = - válasza No-kia (#3828) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mármint én? oda le?.. vagy hova?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3830) No-kia válasza - = Zk = - (#3829) üzenetére


No-kia
őstag

jah vendégül látlak, már az árkot is megástam nekedahova eláslak a szemetet dobáljuk :U ;] :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3831) - = Zk = - válasza No-kia (#3830) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ha megyek, csendben, titokban. ismeretlenül. egyszercsak csengetek, kopogok, és te bepisilsz, majd.... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3832) westcoastog válasza - = Zk = - (#3822) üzenetére


westcoastog
veterán

Asszem jól éreztük magunkat.;-)
Kicsit jó volt a becherovka:)
Westm irománya, hát igen, a gondtalan fiatalság múlandó:(
Kár hogy nem bírok visszaaludni, kín telóról netezni.:-)

(#3833) ittakary válasza No-kia (#3828) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezen de jót nevettem így kora reggel :DDD :DDD

(#3834) westcoastog


westcoastog
veterán

na újra itthon. :))

(#3835) koshmar válasza westcoastog (#3834) üzenetére


koshmar
őstag

Én majd csak pénteken leszek otthon... ;]

Ja, hónap végén osztálytalálkozó. Menjek? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3836) F34R válasza koshmar (#3835) üzenetére


F34R
nagyúr

menje.

(#3837) No-kia


No-kia
őstag

Google CEO: - I need a phone, can someone buy me a Motorola?
Few hours later:
- Done.
- Great, which model?
- Model ...? :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3838) ittakary válasza No-kia (#3837) üzenetére


ittakary
nagyúr

Egyik haverom már kiszúrta FB-ra, de még mindig tetszik :D Google nem szarral gurigázik, az már bizonyos.

(#3839) westcoastog válasza koshmar (#3835) üzenetére


westcoastog
veterán

Menj, ápold a májad. :))

(#3840) #19617792 válasza No-kia (#3830) üzenetére


#19617792
törölt tag

hogy te ástál árkot Zk-nak? azt inkább magadnak ástad, mert te leszel benne... ;]

(#3841) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah
ipon túra megjárva:))
egér
bill
gamepad
tesztelve mind. nagyon odabasznak :))
jah, 12,5k.... gamepadra 2! év gari. többire 1 év.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3842) #19617792 válasza - = Zk = - (#3841) üzenetére


#19617792
törölt tag

egérből is lett volna jobb,
billzetből is,
de ez a gamepad, Trustnál gagyibbat nem találtál volna? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3843) - = Zk = - válasza #19617792 (#3842) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem jó, a többi le van c.rva :P

nem lényeg ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3844) #19617792 válasza - = Zk = - (#3843) üzenetére


#19617792
törölt tag

engem meg lehet, hogy érdekelni fog az 5770-ed, nem biztos, csak birizgálja a fantáziámat. a 4830 meg elmegy ahogy elmegy. :DDD

(#3845) - = Zk = - válasza #19617792 (#3844) üzenetére


- = Zk = -
félisten

befosok bakker :C....
szétakartok szedni? ;] kész... akkor viszont lehet érdekelne a 4830. öcsémnek tán elég lenne 1280*1024-ig sztem egy X2 2400+ -al karöltve:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3846) #19617792 válasza - = Zk = - (#3845) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem hogy örülnél, hogy van egy potenciális vevő. :DDD úgyis kell egy X6, meg 6870, vagy nem? :DDD a 4830-at vagy alulfeszelős BIOS-szal adnám, vagy gyárival. a régebbi alulfeszeléseknél azért fagyogatott / volt félhalott, mert túlzóra sikerült. :DDD 160/250 - 1.044V beállítás helyett 100/150 - 0.892V, nem igazán komálta. :DDD most 160/250 - 0.968V, illetve 3D/game, 575/900 - 1.158V helyett volt 0.968V, most 1.006V, ez abszolút stabil és jócskán csökkent a fogyasztás/melegedés. gyári BIOS-szal a hűtő süvít erősen és meleg is, most még éppen tűrhető hang, nem túlzott melegedéssel.

(#3847) - = Zk = - válasza #19617792 (#3846) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, tényleg. hekkelted a 4830adat is. nem szóóótam. tárgytalan :C
6870 szerintem nem fog beleférni a költségvetésbe. öcsém gépével elszámoltam magam.

(#3848) EarL 007
áhh, köszi. ink nem :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3848) #19617792 válasza - = Zk = - (#3847) üzenetére


#19617792
törölt tag

mert moddolt? gyári állapot visszaállítása seperc alatt megvan. a moddolás inkább finomhangolás, mint gányolás. :) attól, hogy félhalott volt párszor még hibátlan a kari. :K WesTM is nem kicsit piszkálja/piszkálta a 3850-et és a mai napig megy neki, pedig ő felülfeszeli jócskán, nemcsak BIOS, hanem grafit vmod...

szerk: de azért, mert moddolva volt? :F nem döglene meg ez a kari az öcséd gépében rövid időn belül, nem kell fosni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3849) - = Zk = - válasza #19617792 (#3848) üzenetére


- = Zk = -
félisten

inkább fosok :C
add el, az a biztos. de ne nekem :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3850) Varoz válasza WesTM (#3819) üzenetére


Varoz
őstag

Szép napot!

Nem tudok mit írni. Most is, mint mindig, mélyre hatottak a soraid. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.