Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Varoz válasza westcoastog (#3555) üzenetére


Varoz
őstag

Így jár az aki folyton cserélgeti a drivert. Főleg, ha még bétát tesz fel. ;] :P

Nekem most pl. 10.12 van fent. De kit érdekel. Sose nézem. Majd ha valami miatt gecózik kap másikat. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3602) No-kia válasza westcoastog (#3598) üzenetére


No-kia
őstag

sierracorneresek is most mondták, hoyg ez a szín ilyen, ők 10-20 éve foglalkoznak sierrákkal, rengeteg fényezővel konzultáltak és mindenki azt mondta, hogy ezt a színt lehetetlen úgyfújni hogy ne legyen különbség, ő i stelibe fényeztette anno a kocsiját :DDD

ezt nem tudom miért neked, írtam, demostmár midnegy :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3603) Varoz válasza No-kia (#3602) üzenetére


Varoz
őstag

Na mibe, hogy mutatok neked olyan embert aki lefesti neked és nem fog elütni. :P

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3604) koshmar válasza westcoastog (#3600) üzenetére


koshmar
őstag

Acélfelni rules ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3605) No-kia válasza Varoz (#3603) üzenetére


No-kia
őstag

tudom, te örökmozgókat is gyártasz és számodra nincs lehetetlen és hibás :)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3606) Varoz válasza No-kia (#3605) üzenetére


Varoz
őstag

Nem, ez nem így van. De ami tény az tény. ;)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3607) No-kia válasza Varoz (#3606) üzenetére


No-kia
őstag

de mittudna a te fényeződ csinálni a kész festékkel? mikor a keverés adott volt.

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3608) westcoastog válasza No-kia (#3607) üzenetére


westcoastog
veterán

de te most azt mondod ez a szín fakul a legjobban? vagy mimi?

(#3609) No-kia válasza westcoastog (#3608) üzenetére


No-kia
őstag

ez tény és való :DD

csak Varoz mondja, hogy ő fényzeője megcisnálja olyanra hoyg ne üssön el, ezzel csak az volt a gond, hogy nem fényező keverte a festéket, tehát sokat ő se tudott volna vele kezdeni, akárki ki cisnáljja ugyanilyen lesz

nem az én fnyezőmet védem, azt se tudom kicsinálta, meg hol lakik, meg mi a neve :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3610) Varoz válasza No-kia (#3607) üzenetére


Varoz
őstag

Például kikeveri, ad hozzá másik színt stb.
Aki meg gyári színt fúj egy elemre a szétmattult kocsin, az meg is érdemli.

Ja értem. Olyan sok a nagy eszű ott? Egy színt nem fújni kell és várrni a csodát, hogy elüt-e. Hanem kikeverni, jó tudom manapság ez nem divat. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3611) No-kia válasza Varoz (#3610) üzenetére


No-kia
őstag

de írtam előbb, hog ymegerősítettek abban hogy úgymegcsinálni hog yne üssön el lehetetlen

neki ez lett régen telbbe fényezve, ez két kocsiból áll, kb a felénél lett akét kocsi egybe építve mert totálkáros volt

és ezt aki mondta én nem szeretem, mert konzervatív, meg neki mindenből csakis a legjobb kell stbstb., de hiába nem kedvelem mint személy, több autót épített mint amennyit mi láttunk :DDD ha ő azt mondja hog ynem talált az ismerősei között olyat aki megcisnálja tökéletesen, akkor biztosítom hogy te se fogsz

nah de ez a fényezés az enyémre ekkor lett felfújva előtte akocsi vizet is 1 hónapja látott, folyton napon áll a nap 24 órájában, nézzük meg nyár végén, hog ymennyire üt el :R elfog, csak h mégis mennyivel. egy kocsi aktuális takonyállapotához csak nem keverheti be

+1 jól elvitatkozunk itt miközben a kép szar fények között egy vacak motorolával készült :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3612) Varoz válasza No-kia (#3611) üzenetére


Varoz
őstag

és ezt aki mondta én nem szeretem, mert konzervatív, meg neki mindenből csakis a legjobb kell stbstb., de hiába nem kedvelem mint személy, több autót épített mint amennyit mi láttunk ha ő azt mondja hog ynem talált az ismerősei között olyat aki megcisnálja tökéletesen, akkor biztosítom hogy te se fogsz
De fogok, képzeld le. Nem is kell messzire mennem. Ja és ő meg még több autót "épített", mint az ismerősöd és ott volt minden.
Volt olyan kocsi amit este hoztak és reggelre kész kellett, hogy legyen. Ott azt hiszem a jobb első sárvédő volt összetörve. Valami oszlopot kapott el és az apja kinyírta volna. :D
Kész lett és nem ütött el.
Ja és itt nem az ismerősöm ismerőséről van szó. Nem az a sztori, hogy ismerek olyat akinek volt ilyen ismerőse. Itt konkrét személyről van szó. ;)

nah de ez a fényezés az enyémre ekkor lett felfújva előtte akocsi vizet is 1 hónapja látott, folyton napon áll a nap 24 órájában, nézzük meg nyár végén, hog ymennyire üt el elfog, csak h mégis mennyivel. egy kocsi aktuális takonyállapotához csak nem keverheti be
Ez ok, de kötve hiszem, hogy a festésen kívül bármi mással egybe tudod hozni a 2 színt.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3613) No-kia válasza Varoz (#3612) üzenetére


No-kia
őstag

"Kész lett és nem ütött el."

de én erről a nyamvadt nszk pirosról beszélek. ez pl 1 hét alatt bemattul, ha lefestesz egy elemet az után mondjuk későbbmattul be már elüt a szín ha még egyszínű is volt.

fgyelj a tanknyílásomnál valami megkarcolta a kocsit ha azt az elemet fényezni kell, elküldöm hozzád, kérdezd meg mennyiért vállalja el

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3614) Varoz válasza No-kia (#3613) üzenetére


Varoz
őstag

Megkérdezhetem, de nem ígérem, hogy elvállalja. Nem nagyon ér rá, amúgy sincs meg a műhelye.
Most fogadni mernék, hogy azt hiszed ez kifogás, meg hazudok, de nem izgat.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3615) No-kia válasza Varoz (#3614) üzenetére


No-kia
őstag

"Nem nagyon ér rá"

nah pl itt van ez. én is tudok neked HTC desire-t 400ft-ért csak épp nincs raktáron :DDD (egyébként kb félóra lefesteni)

én hiszek neked hogy vanprofi fényező ismerősöd, itt erről a genyó nszk pirosról van szó, amit lehetetlen észrevétlenül!!!! lefényezni :D nézd meg aztarégi waxos képet amit linkeltem, ott észreveszed hogy elüt ugyaneza sárvédő a kocsi többirészétől?
nemhiszem, pedig a valóságban bizonyos fénynél látnihogy ott narancssárga volt a többihez képest :DDD

ez tényleg egy genyó szín ami szopat mindenkit :W :DDD

pl aki karottának fényezte a kocsiját, vagy a gymkhana autót, az is ismerőse

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3616) Varoz válasza No-kia (#3615) üzenetére


Varoz
őstag

Ugye, hogy, na mindegy.
Csak már unalmas a sok szakbarbár.
Mennyi volt a festés amúgy?

Ez pont olyan, mint tesóm a laptopokkal. Olyanokat tud, amit SENKI. Csak egy plusz kondit rakott fel egy laptop alaplapra és 50 fokról lement 34-re a proci. Sokszor csinált meg olyat, amire mindenki azt mondta, hogy szar. (nem azt, hogy rossz vagy valami, hanem konkrétan szar)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3617) No-kia válasza Varoz (#3616) üzenetére


No-kia
őstag

fogalmam sincs, tegnap este mikor átvette a kocsit még nem tudta, ma kérdeztem a közvetítönket, aztmondta neki fogalma sincs, de karosszérialakatos is volt , mert ugye az eleje megvolt törve a télen, csak mi nagyjából kikalapáltuk. remélem 10-15 körül lesz emiatt és nem több.

akiket kérdeztem mindenki15-20 at mondott ha én adok festéket.

"Olyanokat tud, amit SENKI."

akkor gondolom milliárdos és minden óriás multicég érte kapkod és tőlekérnek tanácsot, erre most ne mondazt hogy gúnyolódok , én csak annyira ismerem amit te mondasz róla és ebből én ilyen fontos embernek tartom, viccen kívül :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3618) Varoz válasza No-kia (#3617) üzenetére


Varoz
őstag

Az nem olyan rossz.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3619) No-kia válasza Varoz (#3618) üzenetére


No-kia
őstag

jah most eszembe, nézd meg amorcosítást, az is ezzela festékkel van lekenve, ráadásul én csináltam/vagyis inkább haverom de én i skonccentráltam, ráadásul ecsettel :D és látod, nem is üt el, pedig mi seggek vagyunk hozzá xD

15ka festés most kérdeztem, őszintén szólva reménykedtem hogy kevesebb lesz :B

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3620) Varoz válasza No-kia (#3617) üzenetére


Varoz
őstag

Ha érdeke lenne a gyártóknak, hogy ne romoljanak el a termékeik, akkor valóban. De így nem. :U
Itt egy kis videó is a témáról hamár súroltuk.

#3619
:DDD

már látam, szerintem bezséltünk is róla
Van rá esély. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3621) No-kia válasza Varoz (#3620) üzenetére


No-kia
őstag

már látam, szerintem bezséltünk is róla

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3622) No-kia


No-kia
őstag

hmm ebben mennyi igazság van

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3623) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

earl baszki tényleg nagyon fárasztó lehet leszedni a kis minilaptopoknak a hátlapját, hoyg elérd a szériaszámukat ;] most, hogy mondod ;] napi szinten hány olyan kis gép kerül a kezeid közé? ;]
nekem napi szinten 80-150. ha nem több. :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3624) No-kia válasza - = Zk = - (#3623) üzenetére


No-kia
őstag

énis veled akarok dolgozni :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3625) - = Zk = - válasza No-kia (#3624) üzenetére


- = Zk = -
félisten

muhahahaha ;]
miért akarsz ilyen fiatalon meghalni, hm? ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3626) No-kia válasza - = Zk = - (#3625) üzenetére


No-kia
őstag

ne becsülj alá :P

bemutatnám valamelyik csodaszép ismerősöm, még kávét is hoznál nekem és életben hagynál :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3627) - = Zk = - válasza No-kia (#3626) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, ha későn hozod, és közben BEKÖTIK a fejemet, akkor baszhatod az ismerősödet :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3628) F34R válasza - = Zk = - (#3627) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD ;]

(#3629) pckownz


pckownz
senior tag

Troll game :DDD Hatalmas :DDD

(#3630) F34R válasza pckownz (#3629) üzenetére


F34R
nagyúr

vótmá :DDD :R

(#3631) pckownz válasza F34R (#3630) üzenetére


pckownz
senior tag

Csesszétek meg >.< :W :DDD

(#3632) #19617792 válasza - = Zk = - (#3623) üzenetére


#19617792
törölt tag

hál istennek nem sok, mert az olyan szarokat legszivesebben kihajítanám az ablakon. ;]

(#3633) F34R válasza #19617792 (#3632) üzenetére


F34R
nagyúr

felém vágd de úgy 6 darabot ha lelakom őket akkor még legyen mit használni. ;]

(#3634) - = Zk = - válasza #19617792 (#3632) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff. ugyan ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3635) westcoastog válasza Varoz (#3620) üzenetére


westcoastog
veterán

Hm, mennyire igaz....
Ha valamim megdöglik azt inkább megcsináltatom, orion dvd lejátszóm sem olvas semmilyen lemezt, és a videóban pont epson nyomtató van, akkor az enyém is hajlandó erre :DDD

(#3636) No-kia válasza Varoz (#3618) üzenetére


No-kia
őstag

hiába való volt abezsélgetésünk, a fényezés színben TÖKÉLETES!! csak a mattulás más, de aszín teljesmértékben megegyezik, csak szar volt a telefon fényképezője, meg most jut eszembe hogy a géptető is másik kocsiról van :D alapból más a színe mint a kocsi :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3637) No-kia válasza No-kia (#3636) üzenetére


No-kia
őstag

nah wax-al is simán egyszínbe lehet hozni, kivéve a géptetőt, azt lehetetlen azzal fényessé tenni, de a kocsi töbi részével nem lesz gond :D királyság :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3638) pckownz


pckownz
senior tag

Már megint hovatüntek a társoldalas boxok a linkekkel? :U

(#3639) F34R válasza pckownz (#3638) üzenetére


F34R
nagyúr

ott van alul :P

(#3640) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szép napot!

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3641) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#3640) üzenetére


westcoastog
veterán

azt

(#3642) pckownz válasza F34R (#3639) üzenetére


pckownz
senior tag

Szerintem nem ugyanarra gondolunk. 4box ph,gp,itcafe,logout, és ma címlapos írásokkal.

(#3643) No-kia válasza pckownz (#3642) üzenetére


No-kia
őstag

az mióta csak létezik holvan hol nincs, nekem most is van, de ha frissítek ako rnem lezs, megint frissítek az van, de az mindig is ilyen volt itt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3644) #19617792 válasza No-kia (#3643) üzenetére


#19617792
törölt tag

adblock-tól is függ, mert próbáltam már megfelelően scriptelni az adblock white-listjét, hogy mindig megjelenjen, de nem igazán sikerült (div-ekkel kell szórakozni, ami még nem gond, csak szóköz van a div névben, illetve ugyanazon nevek vannak használva...), így vagy elcsúszott minden, vagy meg sem jelent. mert amúgy az adblock is lelövi a boxot...

(#3645) No-kia válasza #19617792 (#3644) üzenetére


No-kia
őstag

én ilyenekkkel nem élek

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3646) westcoastog


westcoastog
veterán

frankó hogy a family guy-ok amiket leszedtem hébe hóba egyszerre szól angol-magyar hangsáv és az mpchc nem tud váltani köztük..

Ja semmi, vissza kellett raknom az ac3filtert, mert a fallout miatt le kellett törölnöm, összeakadt vele a játék és lefagyott mindig...

[ Szerkesztve ]

(#3647) No-kia válasza westcoastog (#3646) üzenetére


No-kia
őstag

VLC-t nzted? nekem azzal jó volt eddig az összes sok sávos, sok feliratos film/sorozat

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3648) westcoastog válasza No-kia (#3647) üzenetére


westcoastog
veterán

írtam még abban a hszben hogy vissza kellett raknom az ac3filtert, és most már jó. :)

(#3649) No-kia válasza westcoastog (#3648) üzenetére


No-kia
őstag

jah, akkor nem olvastam figyelmesen :d én nem szeretem az ilyen plusz vackokat :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3650) F34R válasza westcoastog (#3646) üzenetére


F34R
nagyúr

nem a standalone volt fent? ahhoz nem kell filter

(#3649) No-kia

jah csak vlc mondjuk hd-nal meghal meg a dxva is egy vacak benne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.