Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) #19617792 válasza - = Zk = - (#3050) üzenetére


#19617792
törölt tag

cöcö, de az nem Chieftec és papírból van, ránézel és meggörbül. :P

(#3052) Varoz válasza - = Zk = - (#3046) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem azok a legszebbek, a DV6 meg a DV9. :))

Egy kis érdekesség a mai fogyasztói társadalomról.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3053) - = Zk = - válasza #19617792 (#3051) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff. hess innen :DDD

varoz
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3054) No-kia válasza Varoz (#3052) üzenetére


No-kia
őstag

pont a hételején találtam rá én is, de mondjuk eztgondoltam is h jelenvan

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3055) F34R válasza #19617792 (#3051) üzenetére


F34R
nagyúr

mennyire igaz Chifi elég jó minőségű burkolatot készít csak tényleg nem a gamerek kedvére tesznek. :)

(#3056) #19617792 válasza Varoz (#3052) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ezt eddig is tudtuk, és ha tetszik ha nem, ez van. Lehet futni előle, de nem érdemes, megváltozni nem fog a dolog. Élhetsz remeteként, kizárva magadat a (kapitalista) fogyasztói társadalom negatív hatásai alól, de akkor elég ingerszegény életmódot veszel fel.

[ Szerkesztve ]

(#3057) #19617792 válasza #19617792 (#3056) üzenetére


#19617792
törölt tag

ellenben van benne igazság, nem is kicsi. sajnálatos, hogy ez van, de mindenki a profitra hajt és nem a vásárlók kedvére. én is ezt tenném, mert nem akarnék magam ellen dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#3058) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szép napot!

Sajnos ritkán jutok el mostanság a fórumra... de néha azért felnézek mi folyik itt.

Earl: kellene egy kis help. megoldható?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3059) No-kia


No-kia
őstag

huh gyerekek ma olyat álmodtam amiből filmetlehetne csinálni, azabaj már minden ötletet nem tudok leírni,a lényeg hogy valaki kikerült oroszországba, ahol nem tudom miért, de a kormány egyik titkosszerve elakarta kapni, és én megálmodtam hogy menekül meg a szitukból :DD csak az akciós részek olyan 40-50 percet kitennének , már csak akörítést kéne kitalálni :DD ha tudnám hog egyszer forgatókönyvet kéne írnom akkor most tuti lejegyzetelném

jobban tetszett mint pár mostani akciófilm

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3060) koshmar válasza No-kia (#3059) üzenetére


koshmar
őstag

Kirááály!! :D

Az én álmaim is érdekesek szoktak lenni. Csak azok más témakörben történnek.
A lényeg, hogy még nem igazán volt olyan álmom, ahol valami normálisat csináltam/normális dolog történt volna velem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3061) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#3058) üzenetére


pckownz
senior tag

Attól függ.
Van betonkeverő, vagy EarL-nek kellene vinnie? :DDD

(#3062) pckownz válasza No-kia (#3059) üzenetére


pckownz
senior tag

Figyelj.
PH! fórumnak eléggé optimalizált a keresőmotorja, ha leírod angolul, valaki rátalál, meglesz belőle a legújabb CoD game-film....

(#3063) No-kia válasza pckownz (#3062) üzenetére


No-kia
őstag

hát akcióban nem is lenne hiány :D csak kikell találni a háttértörténetet :D autós, bringás, gyalogos rész is volt benne :D meg én voltam ugye a főszereplő, meglátszott hogy mennyi akciófilmet néztem mostanában, mert olyan ötletek, következtetések voltak, hog ybeszarás :DD lerázások voltak a legjobbak, aza baj már a felére nem emlékszem :DDD

Tibii91: én is ritkán emlékszem az álmaimra

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3064) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#3061) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szerzek.

pc- javítás lenne a téma.

adott egy pc, elhozták hogy egyik napról a másikra baja lett.
bejön a win telepítő, egyszercsak kiírja hog ynincs jel. néha a bios is hülye, nem vesz semmit, néha még be se jön. nem tudom mi lehet a hiba. másik vinyóval már próbáltam, de nem igazán jó.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3065) koshmar válasza No-kia (#3063) üzenetére


koshmar
őstag

Jaja, ilyen foszlányok ugranak csak be reggel.
De akkora hülyeségek... :D

Meg sokszor van az, hogy amikor valami nagy szarságot álmodok, felkelek, és fellélegzek, hogy minden rendben van.

Ez az egész álomvilág milyen sejtelmes.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3066) F34R válasza No-kia (#3059) üzenetére


F34R
nagyúr

lol :DDD

amennyit én álmodok abból nem egy könyvet és filmet lehetne kiadni csak az a probléma fele baromság :D

(#3067) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#3064) üzenetére


#19617792
törölt tag

VGA-ra gyanakszom.

(#3068) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#3067) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Meglesem.

Meg a bios kiírt néha ilyen hülyeséget hogy overclock fail meg ilyesmi, közbe hozzá se nyúltam.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3069) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#3068) üzenetére


#19617792
törölt tag

CMOS reset-et neki, esetleg elemcsere.

(#3070) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#3069) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Cmos reset hogy?
Elemcsere nem segített.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3071) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#3070) üzenetére


#19617792
törölt tag

alaplapon van kivezetés, ami köré felírják, CMOS / CMOS reset, na azt zárd rövidre néhány másodpercig, áramtalanított gép esetén, ekkor minden BIOS beállítás repül, menj a BIOS-ba, nyomj egy Load Defaults-ot és állítsd be, ha kell.

(#3072) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#3071) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Értem. Köszi a helpet, mára ennyi, holnap lesz időm tovább foglalkozni vele.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3073) pckownz válasza #19617792 (#3071) üzenetére


pckownz
senior tag

Elég ha elem nélkül bekapcsolja, majd utána visszarakja és újra bekapcsolja, nem?

(#3074) #19617792 válasza pckownz (#3073) üzenetére


#19617792
törölt tag

az is elég lehet.

(#3075) No-kia


No-kia
őstag

megint más szennyét takarítom, egy asus a6r- laptop celeronnal, x200m-el... holnap délelőttre, még semmi driver nincs meg, meg dvd-m sincs kiírni az xp-t :W ráadásul az én régi munkámat baszták el valami gamer XP-vel

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3076) No-kia válasza No-kia (#3075) üzenetére


No-kia
őstag

ilyet még nemláttam,asus oldalán em lehet egy idő után görgetni, pedig a fontos info meg lentvan, :W egyik böngészővel sem műűködik rendesen

már jó, de mostmár a 6. külső amit látok a honlapnál 5 perc alattxd mindig megújul

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3077) Master94


Master94
tag

hejhó!

Nincs valakinek négy felesleges Ati HD szériás hütöborda lefogató rúgós csavarja?

I love Maluch!

(#3078) No-kia válasza Master94 (#3077) üzenetére


No-kia
őstag

sajna nekem nincs :(

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3079) Master94 válasza Master94 (#3077) üzenetére


Master94
tag

talán egy darab is elég lenne. :(

[ Szerkesztve ]

I love Maluch!

(#3080) - = Zk = - válasza Master94 (#3077) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én még ilyet nem láttam, pedig volt pár ATI-m....
milyen szérián van ez?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3081) No-kia válasza - = Zk = - (#3080) üzenetére


No-kia
őstag

kb mindegyiken :DDD legalábbi sén láttam 9xxx,3xxx, 4xxx-en

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3082) - = Zk = - válasza No-kia (#3081) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fain:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3083) #19617792 válasza - = Zk = - (#3080) üzenetére


#19617792
törölt tag

rengetegen, főként a ref. karikon, de pl. a 4830-on is ilyen van, meg a 5770 rev3-on.

[ Szerkesztve ]

(#3084) pckownz válasza #19617792 (#3083) üzenetére


pckownz
senior tag

4850-en is. :DDD

(#3085) koshmar


koshmar
őstag

Napot!

Rég jártam erre.

15 fok, szeles/esős idő, Kelet-Magyarország: A Taft ezt is bírja!

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3086) - = Zk = - válasza #19617792 (#3083) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fasza. :))
noh, majd ha meglesz a Rebel, vagy a Haf, jobban megnézem magamnak a kicsi 5770-emet. amit annyira imádok, hoyg az csak na:C
kellemeset csalódtam benne.... :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3087) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#3086) üzenetére


- = Zk = -
félisten

márcsak ezt a rohadt vsyncet kéne orvosolni valahogy, és akkor a CF is játszana :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3088) #19617792 válasza - = Zk = - (#3086) üzenetére


#19617792
törölt tag

Rebel12 szépnek szép, meg nagy is, de nem éri meg az árát, egyáltalán nem valami minőségi ház, nekem Rebel9 van és van egy-két bosszantó dolog van (ami ugyanúgy áll a 12-re is)... inkább legyen HAF912/922, Storm Sniper, mint Rebel... a legtöbb VGA-ra rugós szorítós csavart tesznek, mert egyenletes lesz a leszorítás. ja és még figyelmedbe ajánlom még a Lancool K58-as házikót is, az is szép nagy. :K mivel neked főként a VGA-(k)nak kell hely, ezért a HAF 912-t, Fractal Design Core 3000-et kéne jól meg nézned, mert azoknál a felső vinyó rekesz kivehető és temérdek hely lesz. illetve ami miatt kicsinek érezheted a házadat, az az, hogy felső tápos és a táp túl közel van a laphoz, amiatt nehezen férsz hozzá. egyébként a te konfigodhoz, még ha 6870 is lenne benne sem kell nagytorony ház, mert egy jó midiben simán el lehet férni. :) de ha valami ritkaság házikó kell, akkor CM Storm Enforcer, az is jó ház még és kb. senkinek sincs. :DDD

(#3087) Zk: mi van a vsync-kel? driverből ki lehet erőszakolni.

[ Szerkesztve ]

(#3089) - = Zk = - válasza #19617792 (#3088) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vsync:
bosszant, hogy fix 60FPS-re lövi a játékokat. ugyebár mert 60Hz-es a monitor,
ha lehetne, másképp próblnám kilőni ezt a képtörést.

ház.
annyira nem lényeg a szerelhetőség. nagy legyen, szellős. mert lehet, később bevizezném.
és persze azért nézzen is ki vaklahogy:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3090) #19617792 válasza - = Zk = - (#3089) üzenetére


#19617792
törölt tag

képtörést sajnos másképpen nem tudom kikerülni...

lehet, hogy nem, de ha egyszer szerelsz egy jól szerelhető házat, azonnal kelleni fog neked is. :) a jó midik is bőven elég nagyok, ahhoz, amire kell neked. a Rebel12 nagy, de vizezni nem lehet jól, nincs hova rakni a cuccokat... Rebel12 csúf a többihez képest. :DDD mert gondolom azt szeretnéd vizezéskor, hogy belül legyen minden, arra meg csak erősen haxolva alkalmas a Rebel12. A HAF912/922 is picit kicsi a vízhez, bár felülre de lehet dobni egy dual radit. midik között ami a legjobb vízre, az a 692, abba egyszerűen és kényelmesen berakható akár két dual radi is. víznél jól meg kell gondolni, mit akarsz vizezni. mivel házszellőzés így is, úgy is kell, ezért a lapot nem szükséges vizezni (igaz, az NB-re nem árt egy blokk, mert az mocskosul tud melegedni). VGA-knál meg csak a ref. karikhoz van jó blokk (full-cover). és két kör sem kell, egy kör is bőven jól lehűti (két körrel csak a nyűg van), annyi, hogy jó pumpa kell (DDC1-T, DDC1-Plus, vagy a tartály és pumpa egyen 2-in-1 XSPC X2O 750), meg HF csövezés (16/13 minimum).

(#3091) westcoastog


westcoastog
veterán

Nah bringaszétszedés/felületes takarítás zsírozás megvolt, holnap jönnek a cuccok, hurrá. :)

(#3092) - = Zk = - válasza #19617792 (#3090) üzenetére


- = Zk = -
félisten

qrrva képtörés:W

ház
elég ennyire a víz a hafban

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3093) #19617792 válasza - = Zk = - (#3092) üzenetére


#19617792
törölt tag

na, jól sejtettem, hogy egy dual radi felfér oda, egy ilyen rendszer elég is lenne a gépedhez (vízzel load lenne olyan hőfokok, mint most idle. ;]) igaz, a vinyó rekeszt kivágta az illető, de meg lehet oldani vagdosás nélkül is. a DDC1-es pumpák kisméretűek (de erősek, egyik legnépszerűbb pumpa, mert kb. mindenre elég, HF csövezéssel jól érzik magukat), lehet rá kapni tartályos fedőt és kompakt megoldás lesz belőle, és bőven elég jó. vagy az XSPC X2O 750, ami két 5.25"-os helyet foglal, berakod egy DVD író alá és nem igényel további helyet, mert egyben van a pumpa és a tartály. kiegészítésként alulra is mehetne egy simple/dual radi, de nem olyan fontos. :)

(#3094) koshmar válasza westcoastog (#3091) üzenetére


koshmar
őstag

Na, az királyságos. :))

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3095) Master94 válasza Master94 (#3077) üzenetére


Master94
tag

Senki? :F

I love Maluch!

(#3096) westcoastog válasza koshmar (#3094) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja az.

Á komolyan, fallout nv-ből is kezdek kiábrándulni, nem vagyok én már gémör, ez is csak felidegesít másra nem jó, csinálj ezt, szakadjon a nyakadba 20 küldetés, lőszer, fegyver sehol senkinél, áá.

A másik vicc meg hogy a kp500-ért 8-ezer helyett 7-ezret akarnak adni, de úgy hogy abban a posta is benne van, hát menjenek már a francba. :W :W

[ Szerkesztve ]

(#3097) F34R válasza - = Zk = - (#3089) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor neked egy corsair obsidan 800d-t ajánlok esetleg egy silverstone raven 2-t :DDD

viccen kívűl nekem a következő házam egy bitfenix survivor lesz :C

(#3098) - = Zk = - válasza F34R (#3097) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hmm.
az egyik kuckó 64k, a másik 45k.. HMMMM :Y

(#3093) EarL 007
előbb legyen meg a kuckó, aztán tervezhetek:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3099) #19617792 válasza F34R (#3097) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem jó neki a 800D, mert nem gémer, csicsás ház, de a víz mennyeien elfér benne. :DDD ;] tripla radi tetőbe és kész a fullos víz. de még mindig nem hiszi el, hogy egy jó midi is elég akár vízhez. ;]

Zk: Bitfenix Colossus? ;] na, az aztán látványos házikó. :DDD amúgy a Raven2 nem 46k, "csak" 40k. :P viszont vízhez kibaszott jó ház, mert az aljában gyárilag van 3db(!) 18cm-es(!) venti, fölé raksz egy tripla radit és a konfigodat még egy körrel is lefagyasztja.

[ Szerkesztve ]

(#3100) - = Zk = - válasza #19617792 (#3099) üzenetére


- = Zk = -
félisten

látványos, de jó csúnya is egyben :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.