Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) #19617792 válasza koshmar (#3300) üzenetére


#19617792
törölt tag

annyit mondok, hogy ha felveszi a fehér köpenyt, akkor egy véreskezű hentesnek néz ki. ;]

(#3302) F34R válasza #19617792 (#3301) üzenetére


F34R
nagyúr

vagy bótos :DDD

(#3303) pckownz válasza - = Zk = - (#3298) üzenetére


pckownz
senior tag

Kedves női felmenőd hogyléte felől érdeklődnék :DDD
Egy radikalista hosszúhajú informatikust hogyan lehet összekeverni akárkivel is? :DDD

(#3304) - = Zk = - válasza koshmar (#3300) üzenetére


- = Zk = -
félisten

~190cm magas, 110kiló.
de linkelek képet, amit még "fény" koromban készűlt a ringem:))

(#3301) EarL 007
no igen. le sem tagadhatom:))

(#3303) pckownz
áá, ne is mondja Báttya :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3305) No-kia


No-kia
őstag

(#3306) koshmar válasza - = Zk = - (#3304) üzenetére


koshmar
őstag

Én meg 68 kiló vagyok, 185 centihez, szóval azt hiszem, nagyjából egyenlőek a viszonyok. :D :D

westc Akkor ketten ráugrunk Zéká hátára, aztán csak le tudjuk dönteni. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3307) westcoastog válasza koshmar (#3306) üzenetére


westcoastog
veterán

Én meg 65 kiló 165 centihez. :DDD
Kétlem, csak nehogy ránk nézzen és összeessünk.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3308) #19617792 válasza koshmar (#3306) üzenetére


#19617792
törölt tag

abban én nem lennék biztos, mikor ránéztem Zk-ra, izomlázas lett a szemem. :DDD nálam meg 75kg jut 175cm-re. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3309) koshmar válasza #19617792 (#3308) üzenetére


koshmar
őstag

Jó tudni, hogy én itt sok embernél magasabb vagyok. ;]

Viszont nehezebb aligha. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3310) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

noh, ezeket is tisztáztuk az az érzésem. :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3311) F34R


F34R
nagyúr

192 cm 85 kg :DDD

(#3312) pckownz


pckownz
senior tag

174/~80 :DDD

(#3313) koshmar válasza - = Zk = - (#3310) üzenetére


koshmar
őstag

Ahogy mondás tartja, ha rövid a kardod, szólj az egyik erősebb haverodnak.

Történetesen van egy haverom, aki 204 centi és 110 kiló, így 19 évesen. :D
Ha elnézel hozzánk, ő is itt lesz, hogy közösen fogadjuk Herr Zk-t. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3314) - = Zk = - válasza koshmar (#3300) üzenetére


- = Zk = -
félisten


tessék. elég ennyi?:))

(#3313) Tibii91
akkor én is hozzam a hadseregemet? ;] noh..
a két Péter:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3315) koshmar válasza - = Zk = - (#3314) üzenetére


koshmar
őstag

Cöcö, mikor megláttam ezt a képet, kicsit nehezen nyeltem.. :DDD

Na szóval. Lenne itt még egy gyerek, ő most 14 éves és 235 centi, de sajnos Amerikában él, így nem hívhatom. :D

De van itt gyermek, aki nemrég lett világbajnok. 19 éves. Itt él a szomszéd városban.
300 kilogrammot nyomott ki fekve. Ezzel a súllyal győzött.
Nem ismerem személyesen, de mindenki beszervezhető szerintem. :D

Hát az már tuti, hogy engem összehajtanál, mint macskát szarni, de az én területem nem is a fizikai, hanem a pszichikai terror, ;]
De sajnos ez csak a lelkileg gyenge emberekre hat, gondolom te nem csak fizikailag vagy erős... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3316) F34R válasza koshmar (#3315) üzenetére


F34R
nagyúr

tibike segííccsssek ? :DDD

(#3317) pckownz

vagy a bordája között elrejtek egy szardarabot ;]

(#3318) Tibii91

jah ok de ne nyöszörögj mikor már recseg a gerinced :))

[ Szerkesztve ]

(#3317) pckownz válasza koshmar (#3315) üzenetére


pckownz
senior tag

felőlem 5tonnát is kinyomhat félkézzel pisilés közbe, az orra ugyanúgy eltörik, és mit ér vele, hogy 130kiló tiszta izom, mire borosüveggel 3x megkerülve töröm be a fejét amíg meglendíti a 85-ös karját? :DDD

Szerk.:
Úgy is képlinkelgetés már régen volt, és az újakat is megkérném, hogy csatlakozzanak be.

Ezt a képet Zk-nak címzem.

Ez volt régen.

Manapság:

Gyerünk arcok, Ti jöttök! :DDD
(Igen WestC, ez rád is vonatkozik, mert kurvarégen láttam rólad képet :D )

[ Szerkesztve ]

(#3318) koshmar válasza F34R (#3316) üzenetére


koshmar
őstag

A helyzet egyáltalán nem úgy áll, hogy nekem segíteni kéne.

;] :D

pckownz: Egyszer tuti el fog találni, és akkor nem 8 napon, hanem 8 éven túl gyógyuló sérülést fog okozni. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3319) - = Zk = - válasza koshmar (#3315) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne mcsak fizikailag, jól látod. majd 7 évet melóztam iparban. gépészként. hát, volt értelme, azt kell, hogy mondjam:C

ne azt beszéljük meg, ki mikor kit akar megverni.
MIKOR ÉS HOL ISZUNK VÉGREEE!:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3320) #19617792 válasza - = Zk = - (#3319) üzenetére


#19617792
törölt tag

IGYUNK!!!!4!4négynégy!!!4!

(#3321) koshmar válasza - = Zk = - (#3319) üzenetére


koshmar
őstag

Hát a koncerten tuti nem kéne, mert akkor a 2,5 órából csak ilyen 4-5 másodperces foszlányok lesznek meg. :D
Meg a biztonságiak a részegeket azonnal "eltávolítják". :D

Figyelj, úgy lesz, hogy te majd felveszel a nyakadba, és így én kb. olyan 960 cm magasan leszek, és majd jobban tudok csápolni. xDD

Szerk.: Azt hittem, már megvan a jegyed.
Nekem szerencsém volt, hogy "valahonnan" éppen volt 20k zsebpénzem.
Várjáá, odaadom neked a sajátom, azzal bemész, és engem meg beviszel a zsebedben. :D
Kiemelt álló, elég zsíros kis hely lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3322) - = Zk = - válasza koshmar (#3321) üzenetére


- = Zk = -
félisten

majd kiderül.
ha lesz pénzem, megyek. ha nem, akkor nem. sajnos, másra is kell költenem:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3323) F34R


F34R
nagyúr

mi péz ez a Rááááájjmmsteejn ?

(#3324) westcoastog válasza pckownz (#3317) üzenetére


westcoastog
veterán

Itt haver szülinapján, ittunk kicsit. :))

Ebből látszik hogyha mi partizunk, azt a parasztok kedvenc helyén tesszük. :DDD

Másikat meg nem rakok be, mert előnytelen képek, görbe az orrom, talán jobbra, mintha eltörték volna közbe nem is. :DDD

(#3325) pckownz válasza F34R (#3323) üzenetére


pckownz
senior tag

Mire gondolsz?
[link] :DDD

(#3326) koshmar válasza F34R (#3323) üzenetére


koshmar
őstag

A legdrágább jegy a kiemelt álló, az 19990 volt.
Ez van a legközelebb a színpadhoz, és egy kordonnal van elválasztva a sima állótól, nehogy már azok is odaálljanak, akik csak sima állót vettek, és persze így kevesebbet fizettek.

Sima ülő van 10k-ért is, de az nagyon távol van a színpadtól (szerintem):
És ahogy közelednek a helyek a színpadhoz, úgy drágul a jegy.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3327) - = Zk = - válasza westcoastog (#3324) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lájk:)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3328) F34R válasza koshmar (#3326) üzenetére


F34R
nagyúr

úristen az nem semmi bakker :D

(#3329) #19617792


#19617792
törölt tag

nem igaz, nem bírtam megállni, hogy a második Blade-emet ne flash-eljem / particionáljam. :DDD egyelőre túlélte, kíváncsi vagyok vajon az IMEI megmaradt-e. :DDD

szerk: IMEI megmaradt, flashelés sikerült. ;] 220MB /system, ~183MB /data, 37MB /cache kiosztás már a múlté. 136MB /system, 302MB /data, 2MB /cache fuckyeah. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3330) No-kia


No-kia
őstag

LOL még ma is tanulok újat, 1984-88 között amerikában is tarolt a sierra, erőlködés nélkül verte meg aChevy Corvetteket és a többi tőzsgyökeres amcsi nagyvasakat a trans am és IMSA GTO versenyeken, sőt még egy világrekord is belefért , 334 km/h-s rekordot futott a kiszáradt Bonnevilleben, '98ban , és ez házi tuning volt :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3331) westcoastog válasza No-kia (#3330) üzenetére


westcoastog
veterán

a második kocsi már csak - Nyomokban sierra darabkákat is tartalmazhat. :DDD
Durva gépek. :))

[ Szerkesztve ]

(#3332) No-kia válasza westcoastog (#3331) üzenetére


No-kia
őstag

a motorok azért maradtak, alényeg meg az :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3333) koshmar válasza F34R (#3328) üzenetére


koshmar
őstag

Figyelj, ha arra gondolok, hogy élőben láthatom azt a zenekart, amit évekig csak videókon láttam...(kis túlzással) nem pénz!

Nálam nincs olyan szempont, ami alapján nem érné meg.
Ha félévente jönnének, akkor persze, hogy nem fizetném ki mindig a 20-ast.
De így, hogy a következő koncert valószínűleg 2014-ben lesz...ott kell legyek.
Ha meg ez az utolsó itt (mert ez is lehetséges), akkor főleg.

És még sosem láttam őket élőben ezelőtt, így még inkább megéri.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3334) No-kia


No-kia
őstag

kurva anyukat, 60 al többel nem mentem, erre majdnem akocsiból is kiráncigáltak, meg mindenki pofázott, mert a hangja alapján azt hiszek 160 al repesztek.... kiseladásokat kellett meghallgatnom :W :W

nem is ezzel van gond, hanem hogy ezt még majd végig kell hallgatnom vagy 30 szor, ha elkezdik terjeszteni, hiába magyarázom hogy szar volt a kocsi, és 2es magasfordulaton teszteltem... meg h gyerek kiugurhat a házból, őgy h arra csak öregek laknak kb. kivéve az utolsó házat

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3335) westcoastog válasza No-kia (#3334) üzenetére


westcoastog
veterán

micsoda volt, kik cseszegetnek?

(#3336) No-kia válasza westcoastog (#3335) üzenetére


No-kia
őstag

két nyugdíjas bbuszsöfőr, de pont olyan akinél minden ember félt, volt olyan aki felse mert ülni a buszára, de ezt nem mertem neki mondani, mertmikr rmondtam neki hogy nem kell aggódni ,, mert megtudok állni amikor kell nem szarr fékekkel "száguldozom"(60al) eldobta a biciklijét, azthittem kitépi a kocsi ajtaját :DDD

de érted, még ha mindenap nap ezt cisnálnám :d de ebben az évben kb 3 adjára voltam ott és csak most mentem hangosan

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3337) westcoastog válasza No-kia (#3336) üzenetére


westcoastog
veterán

Hallod, én a helyedben direkt kimennék meghajtani a kocsit, had idegeskedjen a marhája, szerintem menj még pár kört. Én már csak ilyen szemét vagyok ;]
Meg mi köze van hozzád meg hogy mit csinálsz...

[ Szerkesztve ]

(#3338) No-kia válasza westcoastog (#3337) üzenetére


No-kia
őstag

én nem megyek, mondom ismerősök, most sem mentem volna így ha nem lett volan szar a kocsi előtte, sose mentem így, ezért érzem jogtalannak

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3339) No-kia válasza westcoastog (#3337) üzenetére


No-kia
őstag

jóh azért szólt mert hogy száguldozok, de mivel ez a hang alapján van megítélve így téves :D ő a ford transittal szaladgál így, csak sajnos minden most jut eszembe, nem akkor amikor mondani kéne

jah az volt legszebb mikor mondta, hoyg van jogsim akkor merjek bemenni a falub ais a főútra :D mondom voltunk ott is, onnan jövök, de ha itt lakom :DD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3340) F34R válasza No-kia (#3339) üzenetére


F34R
nagyúr

öcsém ilyennek a kerék alatt a helye :U

(#3341) No-kia válasza F34R (#3340) üzenetére


No-kia
őstag

azért nem, mert ők tényleg azthiszik hogy iszonyat durván mentem a hang miatt, tehát "igazuk " van,az a baj, hoyg hiába magyaráztam hogy a hangja nagy, nem fogták fel, mondom hog ymagánál simán megálttam volna mikor egy autó mögül hrtelen rámijesztett, erre mondja hogy nem erről van szó...
csak nem értem akkor mit akar? körbe repüljem vagy mi?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3342) #19617792


#19617792
törölt tag

HP Pavilion dv6-3030EC (HP Renew), kell, az asztali gépemet is eladnám érte (bár lehet el is adnám)! ilyenekkel is ügyködünk odabent, és osztom Varoz véleményét, kibaszott jól néznek ki, fém (vagy fémszerű, de tapintásból és "hidegségéből" adódóan fém lehet) matt burkolatok, semmi csicsa. must have. :DDD

lehet, hogy előbb-utóbb érik az asztali gép cseréje notebook + konzolra, mert kezdem unni a "folytonos" építést, illetve hogy kisebb vagyon kellene ahhoz is, hogy ne süketüljek meg tőle. :DDD aztán, ha meg a suliba akarom vinni a dolgaimat, akkor jól jön, vagy ha netán koleszba mennék...

[ Szerkesztve ]

(#3343) westcoastog válasza #19617792 (#3342) üzenetére


westcoastog
veterán

Kezded unni a folyamatos építést?? Te nem vagy magadnál Earl, ez nem te vagy. :Y

Amúgy nekem is befigyelhetne egy thinkpad +xbox kombó, vagy ps3 gt5 miatt?
De a laptopon való zenélést még mindig nem tudom hogy lehetne megoldani, a gépem meg egyre csak értéktelenedik... :)

[ Szerkesztve ]

(#3344) #19617792 válasza westcoastog (#3343) üzenetére


#19617792
törölt tag

nincs nekem annyi pénzem, hogy bírjam (sose volt). plusz már csak ahhoz is fél vagyon kell, hogy ne süketüljek meg tőle (mert ha már halk gép, akkor nem ismernék tréfát). aztán minek erősebb gép, mikor a mostani is bőven visz bármit? bár lehet marad az asztali, de akkor valahogy ügyesen kiokoskodom a halkítást (kapásból ház és táp csere kell, nem beszélve proci hűtő, VGA hűtő, ventik...). nem lehet még filmet sem nézni...

én a laposon zenélést meg tudnám oldani a 2.1-gyel, de ha el tudnám kunyizni nővérem Sharp hifijét, akkor nyert ügy... az én gépem is erősen értéktelenedik, ezért is lenne jó addig kidobni, amíg ér valamit. egyébként PCMCIA-s, vagy Express Cardos hangkarik vannak, bár heroináron mérik őket...

[ Szerkesztve ]

(#3345) westcoastog válasza #19617792 (#3344) üzenetére


westcoastog
veterán

én saccolom a gépem kb 85k+win7 24k+monitor 28k, de ebből még mindig nincs meg egy laptop hozzá valami hangcucc amire rámegy az 5.1, meg még konzol is, meg ahhoz játék..
Na meg nem is tudom, alig játszok megint, konzol meg csak porosodjon, fene sem tudja, én is ha letudnám halkítani a gépet jó lenne, nyélből kapna egy házat meg új tápot, azt csak jó lenne. Meg kezdek casual gémer irányba terelődni.. :F

[ Szerkesztve ]

(#3346) No-kia válasza #19617792 (#3342) üzenetére


No-kia
őstag

ez gyönyörű, miért nem ajánlottál ilyet a dell helyett? :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3347) #19617792 válasza westcoastog (#3345) üzenetére


#19617792
törölt tag

egyszerre mindent nem tudnál megoldani, ennyiből legfeljebb egy notit (pl HP Renew-ost). a hangkari és konzol már külön történet lenne. konzolra én legfeljebb kéz alól vennék játékot, újat semmiképpen sem, bár konzolnál (ha nincs moddolva) első dolgom lenne moddolni és vinyóról futtatni mindent. én meg azt át sem számoltam mennyit érhet a gépem... gyanús, hogy még X4 ellenére is <80k...

(#3345) westcoastog: én a sulira is félre kell hogy tegyek némi pénzt (illetve még kis tartalék), aztán a maradékból meglátom hogyan jövök ki, lehet, hogy marad az asztali, csak kuss-a-neved... de az is lehet, hogy noti. én se játszok sokat, hétközben nem sok időm van rá, meg amúgyis sok a szar játék.

[ Szerkesztve ]

(#3348) westcoastog válasza #19617792 (#3347) üzenetére


westcoastog
veterán

Én nem flesselnék boxot az tuti, ps3-ra meg még nincs is chip, de amúgy sem csinálnám.
Csak ez a pénztelenség, kapásból a tápot, házat meg a monitort cserélném le, ha tudnám.
De jó is lenne ha könnyen menne minden.
Ja nekem is kell gyűjtenem pénzt, az iskola utáni időkre, kocsi, jogsi...
Tök pazarlás emiatt ilyen gépet tartani, ha ki sincs használva, alig játszok, fallout nv-t is toltam mint az őrült, erre beleuntam, itt jön elő hogy butul a nép meg egyszerűsödnek a játékok, most nem játszok vele mert jaj menj ide, hozz el azt, akkor azon töröm magam honna lehet benne pénzt szerezni, van pénzem lőszer nincs, nincs pénz van lőszer, blöá.
Szóval valami egyszerűbbekkel el lennék, assassins creed revelationst végig viszem mint a gép az biztos. Hm ebben az évben kb 1-2 játékot ha végigvittem.

(#3349) EarL 007
Ps3-on én el granturismosnék, online meg offline is, el volnék vele, de viszont erre meg nincs gears of war amit meg imádok, ezért is van meg eredetiben.

[ Szerkesztve ]

(#3349) #19617792 válasza westcoastog (#3348) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem a mod volna az első, (játékot max használtan vennék, <2-3k), lemezekkel nem bohóckodok. :DDD PS3-hoz meg már van CFW, chip nem is kell. ;]

éppen ezt mondom, hogy a mai játékkínálat kb. egy híg fos. az FPS-ek java egy CoD-klón más köntösben (eszetlen hentelés, health regen, rövid singleplayer, cutscene hegyek...).

nekem jogsi és kocsi egyáltalán nem kell, nincs rá szükségem. aztán mennyi is a jogsi, 120k? kösz, annyiért nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#3350) westcoastog válasza #19617792 (#3349) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem meg kell, mint autómániásnak persze hogy kell jogsi, ha meg kocsim lesz megnyílnak a lehetőségek. Utálok buszozni meg várni a járatokra. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.