Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) #19617792 válasza - = Zk = - (#3698) üzenetére


#19617792
törölt tag

az csak némi plusz tápellátás (legnagyobb procik tuningjához) 20 pin, 24 pin, 20 pines tápkábellel is megbízhatóan fog működni, de Codegen-nel nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3702) No-kia válasza F34R (#3700) üzenetére


No-kia
őstag

ott van hátul, dea gumit nem ingyen osztják :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3703) F34R válasza #19617792 (#3701) üzenetére


F34R
nagyúr

azt hiszem elrakok egy konyvjelzot az Earl nevhez , mi a fasz lehet jo lesz mert mindent tud :DDD

#3702) No-kia

divatolsz vazze ;]

[ Szerkesztve ]

(#3704) - = Zk = - válasza #19617792 (#3701) üzenetére


- = Zk = -
félisten

majd veszek másik tápot, vagy 20-24 átalakítót:C...
elindult a gép, szal szuper:C....
asus deszka sose volt nálam :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3705) #19617792 válasza - = Zk = - (#3704) üzenetére


#19617792
törölt tag

a táp csere oké, a 20-24 átalakító felesleges. Asus? még szép, hogy elindul. :DDD

(#3706) - = Zk = - válasza #19617792 (#3705) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor jó:C....
kell találni valami jót, olcsót 3-4k ért.
ha lenne zsép, simán egy 450W-os enermaxot idedobnék neki. vagy egy klafa 550-est:C... azzal ellenne a kövi generáció utánig is :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3707) F34R


F34R
nagyúr

vdpaut es mplayert valaki probalta innen , hogy mennek a hd filmek ?

(#3708) Varoz válasza - = Zk = - (#3698) üzenetére


Varoz
őstag

Annyi, hogy nagyon nagy teljesítményű procit nem rakhatsz bele, mert oda már kéne a plussz kábel.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3709) koshmar válasza F34R (#3700) üzenetére


koshmar
őstag

Egy könnyűfém felni nem két fillér...erre utalt No-kia.
Négy darab meg főleg nem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3710) - = Zk = - válasza Varoz (#3708) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem.
remélem ezalá az egymagos 3200+ alá elegendő. meg a 6800 alá.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3711) #19617792 válasza - = Zk = - (#3706) üzenetére


#19617792
törölt tag

450-es bőven elég volna, a kövi generáció meg inkább kevesebbet, mint többet fogyaszt. :)

a Codegen kérdéses, de a 20 pines táppal bőven működne az a konfig, még erősebb procival is...

[ Szerkesztve ]

(#3712) F34R válasza - = Zk = - (#3710) üzenetére


F34R
nagyúr

fsp 350 is boven eleg full load-n is.

mod jah hogy az x6+6870 akkor 450W az kell.

[ Szerkesztve ]

(#3713) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Jóestét az Uraknak! :R
Jó régen jártam erre, kivel mi a helyzet? :) Én éppen tervezem egy hordozható HDD és egy SSD beszerzését. :D De hogy melyikből mire lesz valami, azt nem tudom, először a hordozható cucc van kilátásban, az fontosabb lenne.

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#3714) #19617792 válasza F34R (#3712) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, az öccse gépéről van szó, ahhoz elég még a 350-es FSP is. az ő nagy gépébe kell X6 + 6870, de neki amúgy is van egy 535-ös Enermaxa.

(#3713) I'm Jocc: külső vinyónak: A-DATA Classic CH11 500GB Fekete, SILICON POWER Armor A10 500GB USB Fekete-Sárga, SSD-nek a Kingstonok között nézz szét, jó ár, jó teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

(#3715) No-kia válasza #19617792 (#3714) üzenetére


No-kia
őstag

Earllllll minig ugyanazt az Xp-t teleptem de a tegnapi telepítés kiírja induláskor azt maitől a legjobban félünk, ezzel lehet valamit kezdeni, találtam valami parancssoros kódot, az mindegyik verziónál működik?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3716) I'm Jocc válasza #19617792 (#3714) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Köszönöm mester! :R Néztem egy 500GB-s Samsung Portable-t is, USB3.0-ás, 16k. (Mindenképpen USB3.0-át akarok.) SSD-t ezt néztem. Kingston-t nem láttam ekkorát, most lestem iPon-t is. :(

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#3717) I'm Jocc válasza #19617792 (#3714) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Ja és, hogyan is volt az a Sandy Bridge-es SATA 3-as probléma? mert olvasom, hogy már vannak javított lapok, de nem értem, hogy hogy is van a probléma, mi a hiba, stb. Azt légyszi magyarázd el. :B :D Azt értem, hogy valami lassulási probléma, de azt ugyebár nem kimondottan szeretném, hogy megveszem az SSD-t, aztán semmit nem érek vele, mert belassul. :D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#3718) #19617792 válasza I'm Jocc (#3716) üzenetére


#19617792
törölt tag

mindkettő jó. nem nézted eléggé, mert van ekkora és nagyobb is. ;]

(#3717) I'm Jocc: az a SATA2-t érinti. a legelső, tesztre szánt lapok B1 steppinges PCH-t kaptak, azok jók voltak. később az Intel a gyártási költségek csökkentése miatt kiadta a B2 steppinges PCH-t, aminél viszont elszámolták a SATA2 vezérlő szigetelését, így a szivárgási áram miatt idővel degradálódik a SATA2 vezérlő teljesítménye, de 1-2 vinyónál még nem jelentős és nem fog hamar előidéződni. ennek javítására kiadták a B3 steppinget PCH-t, ami már jó, sőt, az Intel visszahívatta a még el nem adott lapokat javításra, illetve a gyártóknak (meg a boltoknak) "elrendelte", hogy a hibás B2-es lapokat minden további nélkül azonnal cseréljék. ha még B2-es lapod van (úgy lehet tudni, hogy nincs B3 stepping címke a dobozon), akkor azt ahol vetted ott kötelesek kicserélni. SATA3-at nem érinti a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#3719) Varoz válasza I'm Jocc (#3716) üzenetére


Varoz
őstag

A samut felejsd el, gyorsan, ha jót akarsz.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3720) No-kia válasza Varoz (#3719) üzenetére


No-kia
őstag

abba milyen vinyó van? F3as szériával sztem semmi gond

jah most nézem, hoyg 2,5 es, azokat nem ismerem

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3721) #19617792 válasza I'm Jocc (#3717) üzenetére


#19617792
törölt tag

az SSD önmagában belassul (de - nagyon - sok év kell hozzá, illetve nagy telítettség, ezért kell mindig legalább 15-20% szabad hely), ha az SATA3-as, akkor nincs/nem lesz probléma vele. a TRIM funkció az SSD-nél jó ha van, illetve a neten terjengő SSD optimalizálási how-tokat meg el kell kerülni, sok bennük a hülyeség. mire elhasználódik az SSD, addigra úgyis cseréled nagyobbra. a lapcserét garin belül meg megcsinálhatod, ha kell, mert azt kötelesek cserélni, sőt asszem még a gari is újraindul.

(#3720) No-kia: nem véletlenül mondja, a Maxtorok után a legtöbb vinyó, ami elhalálozik, az Samsung...

[ Szerkesztve ]

(#3722) #19617792 válasza I'm Jocc (#3716) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy mezei 2.5"-os külső vinyónál kb. édesmindegy, hogy USB3.0 vagy sem, mert a vinyó csak nagyon kevéssel teljesíthet az USB2.0 határa felett, ha egyáltalán gyorsabb annál.

(#3723) No-kia válasza #19617792 (#3721) üzenetére


No-kia
őstag

hát az lehet, de nekem akkor mákom volt az F1-el meg az 1TB-s F3-al :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3724) #19617792 válasza No-kia (#3723) üzenetére


#19617792
törölt tag

az lehet. :DDD

(#3725) I'm Jocc válasza #19617792 (#3722) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Értem, köszi! :) Megnéztem az alaplap dobozát, nincs rajta semmilyen B3 stepping-es írás, úgyhogy a közeljövőben lesz egy futásom a szervízbe. Köszi a segítséget! :R :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#3726) ittakary válasza #19617792 (#3721) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem ez picit tőgység :) Nekem világéletemben Samu vinyóim voltak, sőt egyszer elkövettem egy hatalmas hülyeséget, és használtan vettem az 1TBos HDDmet (f3), de még ezzel sem volt soha gondom. Volt egy SP2504C típusú 250GB-osom is, amibe beletoltam 1,5év+ üzemidőt, de még azzal sem volt semmi parám.

Nem lehet hogy egy régi stigmáról beszél mindenki, amiko szidják a Samsungokat?

(#3727) #19617792 válasza ittakary (#3726) üzenetére


#19617792
törölt tag

a szervizeseknek más véleményük van a Samsung vinyókról. ;] a Samsunggal az a baj, hogy mindent akar gyártani, néhol megy neki, néhol meg nem a legjobban...

(#3728) No-kia válasza ittakary (#3726) üzenetére


No-kia
őstag

Nem lehet hogy egy régi stigmáról beszél mindenki, amiko szidják a Samsungokat

én is erre gondolok, én az összes ismerősöm gépépt samuval építettem és egyikkel sincs gond :DD de itt ezt hiába mondjuk :DDD vagy esetleg arányokat kéne nézni, hogy eladott/hibás milyen arányban áll egymással, az lenne az igazi

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3729) westcoastog


westcoastog
veterán

amnesia-val se esik jól játszani, ebből is kilépek pár perc után..
Nem normális is, egész nap megy a gép, de érdemlegeset nem csinálok rajta csak kattintgatok a neten...

(#3730) Varoz válasza No-kia (#3728) üzenetére


Varoz
őstag

esetleg arányokat kéne nézni, hogy eladott/hibás milyen arányban áll egymással, az lenne az igazi
Akkor leírom még1x, én is arról beszélek.
Míg te abból indulsz ki, hogy nálad megy meg akinek ajánlottad annak is megy. ;)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3731) No-kia válasza Varoz (#3730) üzenetére


No-kia
őstag

"sztem " "mákom volt"

ezeket írtam, elég szubjektv szavak, kérdés?

"Akkor leírom még1x, én is arról beszélek."

melyik részen írtad le azt hogy eladás/hiábsodás arányról bezséélsz GLOBÁLISAN az alábbbi hszedben? és nem csak azt hogy tesódékhoz ezt viszik vissza a legtöbbetf
áradt vagyok, lehet elkerüli a figyelmem :DDD

"A samut felejsd el, gyorsan, ha jót akarsz."

összeségében nem értem mikor jelentettem! ki a te teóriád ellenkezőjét ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3732) #19617792 válasza No-kia (#3731) üzenetére


#19617792
törölt tag

"melyik részen írtad le azt hogy eladás/hiábsodás arányról bezséélsz GLOBÁLISAN az alábbbi hszedben? és nem csak azt hogy tesódékhoz ezt viszik vissza a legtöbbet fáradt vagyok, lehet elkerüli a figyelmem "

tényleg fáradt vagy, mert ugyan abban a hszben nem volt benne, de korábban már nem egyszer volt róla szó és említette, illetve a PH!-n is van rá bizonyítás. :P

(#3733) Varoz válasza No-kia (#3731) üzenetére


Varoz
őstag

Csak azt írtad, hogy az arányokat kéne nézni. Mintha én nem azt nézném.
A másik meg, hogy az összes szervízes az én véleményemen van. Akár kapásból meg kérdezheted stol-t is.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3734) I'm Jocc válasza ittakary (#3726) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Ez előtti HDD-m is samu, én is beleraktam több, mint 1 év üzemidőt, és még mindig működőképes, csak nem használom. Az még IDE-s. :DDD De lehet majd beleszerkesztem, + 160 GB adattár. Elfér, nem? :D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#3735) No-kia


No-kia
őstag

de basszátok meg, nem állítottam azt h már pedig hazudtok :DD elhiszem nektek, esküszöm mintha egyeseknek az élete múlna azon amit ír :D

tessék egy kis nyári mai zene nektek :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3736) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

(#3737) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

qrrva élet, nem tudok hangot alávarázsolni. mutatja, hogy van hang, de nem jön ki a kimeneten :W
agyfasz ez az Ánusz deszka :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3738) F34R válasza - = Zk = - (#3737) üzenetére


F34R
nagyúr

wave--t mutatja csak a kimenet baszakodik ? megpróbáltad a többi kimenetben is , a giga tudott egy olyat (szoftveresen ) hogy akármelyik kimenetbe raktad felismerte és az szólt.

(#3739) pckownz válasza #19617792 (#3711) üzenetére


pckownz
senior tag

Erre Nvidia barátunk szívesen rácáfol ;] ;]

(#3740) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#3737) üzenetére


- = Zk = -
félisten

qrrva jumperes megoldás. faszom Ánusz. asszem ebből hamarost deszka csere lesz :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3741) koshmar


koshmar
őstag

Reggelt!

12-szer meg kellett néznem, mire elhittem, hogy egy CR500 tényleg ennyi gázra emeli az elejét...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3742) No-kia válasza koshmar (#3741) üzenetére


No-kia
őstag

nem tudom ebben mi a meglepő :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3743) koshmar válasza No-kia (#3742) üzenetére


koshmar
őstag

Az, hogy a fordulat alig éri el a kb. 3000-et, de máris emeli az elejét.
És még véletlenül sem kuplungolt bele.

Mondjuk ebben nincs power-szelep, szóval az alsó tartományt semmi fojtja.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3744) No-kia válasza koshmar (#3743) üzenetére


No-kia
őstag

hát nekem egy ilyen motornál nem fura, pedig még csak 125 ös DT-t hajtottam, de abból kiindulva, az lenne a fura ha nem így viselkedne

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3745) koshmar válasza No-kia (#3744) üzenetére


koshmar
őstag

Az eddig legerősebb motor, amivel mentem, az a 350-es Jawa gépem.

Az 26 lóerő, 180 kiló, meg hosszabb is, mint egy ETZ, szóval ott az erőből egykerekezés szóba sem jöhet.
Ha egyesben lecsutkázod, és a fordulat eléri az 5000-et, akkor megindul, mint az állat, de túl hosszú és túl nehéz ahhoz, hogy megemelje az elejét. Inkább kipörgeti a 20 éves szovjet gumit...kavicson és fűben, aszfalton csak gyorsul.

Persze ez a CR majd' 70 lóerő 102 kilós száraz tömegre, meg magas építésű is...de engem akkor is meglepett.
De ha mondjuk kipróbálnék egy CR125-öt, ami máris 42 lóerő, akkor nem lenne olyan furcsa...
Mondjuk én inkább egy CR250-est próbálnék ki...58 kétütemű lóerő. ;]
Persze jöhet a KX meg az RM250 is, mindegy, csak kétütemű krosszmotor legyen.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3746) ittakary válasza westcoastog (#3729) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én így vagyok a komplett PC játszással... Adatlapomon ott van a gépem cakkumpakk, benne van nem kevés pénz, lehet találgatni mire használom. Segítek: nem arra amire építettem :/ Facebookozáson és filmnézésen kívül gyakorlatilag semmit nem csinálok, alig játszom valamivel...

Mondjuk itt az is benne van a dolgogban, hogy dolgozok (nyári meló), így mire hazaérek már nincs kedvem punnyadni a gép előtt: inkább berakok valami filmet, és befekszem az ágyba... Ezért is gondolkozok azon, hogy vagy lecserélem a monitoromat egy 26-27"-es példányra, vagy veszek egy külön 32"es LCD-t szobámba. Azt legalább használnám is :/ De ezzel együtt telefont is akarok venni, de amilyet akarok, arra valószínűleg nem lesz elég cash (iPöcs 4) Kb majdnem 2x annyiba lenne, mint a második helyezett kiszemelt: Galaxy S...

Illetve tököm kivan már azzal, hogy faterral már hetek óta, lassan talán már egy hónapja tervezünk venni egy TV-t, de lassan már többet lépünk hátra, mint előre: mire kiszemelünk egy modellt, kiválasztjuk az üzletet, addigra tuti, hogy elviszik előlünk, és így visszaesünk a START mezőre :/

Ja és a nőkből is elegem van, de ebbe már bele se kezdek...

(#3747) westcoastog válasza ittakary (#3746) üzenetére


westcoastog
veterán

Én csak az assassins creed miatt nem merném lecserélni a gépem, azzal akkor is fogok játszani ha nem esik jól. :DDD
Nekem addig jó lesz ez a 75 centis kétajtósszekrény samsung batár tv amíg végleg el nem füstöl.. :DDD
Na majd most szeptembertől lesz egy kis környezet váltás nekem, remélem jó lesz..

[ Szerkesztve ]

(#3748) ittakary válasza westcoastog (#3747) üzenetére


ittakary
nagyúr

Akkor is, ha nem esik jól... :D

Én még BF3ra próbálom októberig rávenni magam. Előrendeltem, de még nem tudom mi legyen belőle: szorgalmi időszak kellős közepén jön majd ki, és én pedig megfogadtam, hogy ebben a félévben normálisan fogok tanulni. Nem akarok csúszni BSc-vel.

Ja és edzeni is le kéne majd járni szeptembertől, mert ez a nyári sörözések alkalmával begyűjött sörpocak nem éppen menő. :DDD

(#3749) westcoastog válasza ittakary (#3748) üzenetére


westcoastog
veterán

Az ac meg a stalker sorozat a 2 legnagyobb kedvencem, az ac történetének a komplexitása tetszik, ahogy a történelmi helyszíneket, személyeket beleszőtték egy ilyen történetbe, imádom, szóval, kijön az új ac, gép elől fel se kelek. :DDD
Hát egy kicsi sörhas itt is van, havertól kapom is érte a letolást, miért nem edzek.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3750) ittakary válasza westcoastog (#3749) üzenetére


ittakary
nagyúr

AC-ket már többször ki akartam vinni, de amikor ennyi egybefüggő szabadidőm volt, akkor pont fesztiválozni + egyéb nyaralni voltam. Azóta pedig tényleg csakameló, nincs időm, s erőm játszani.

De haverom, illetve egyik PH-s ismerősöm (polonic) is áradozik róla, szóval egyszer tuti lesz belőle valami. GTA IV-el is így voltam: azt másfél év alatt játszottam ki :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.