Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) koshmar


koshmar
őstag

Napot!

Milyen arra az idő?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2702) killer1203 válasza Ł-IceRocK-Ł (#2698) üzenetére


killer1203
senior tag

Mittom én, én néztem van-e szerelem topik :D

(#2700) No-kia : azkellene jobbat énse nagyon tudok, de azért rákérdeztem :D Csak azért mégis furcsa hogy nagybátyém új feleségének a lányával járnék :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#2703) #19617792 válasza killer1203 (#2702) üzenetére


#19617792
törölt tag

van: [link]

(#2704) pckownz válasza killer1203 (#2697) üzenetére


pckownz
senior tag

Törvény szerint Te a kiscsaj nagybátyja vagy, viszont vérkapcsolat ugye nincs köztetek. Necces kérdés, ez csak a családodon múlik.
Én is voltam úgy, hogy faternak volt egy barátnője akinek nagyon bejött a lánya.... :DDD

(#2705) westcoastog válasza pckownz (#2704) üzenetére


westcoastog
veterán

én így simán bevállalnám. :DDD

(#2706) killer1203 válasza pckownz (#2704) üzenetére


killer1203
senior tag

Na itt is az van... :D Bár anyám meg a csaj anyukája is beszéltek róla hülyeségből hogy lassan összehoznak minket annyi helyre viszem kocsival meg vagyok vele, de ha tényleg összejönnénk lehet nagyot néznének :DDD Na meg persze mikor itt aludt akkorse egyszer volt már szinte a képembe az arca, meg egyet gondol és elkezd piszkálni, azt se tudom néha hogy mit csináljak ilyenkor. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#2707) pckownz válasza killer1203 (#2706) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha nem akarod elvenni feleségül, akkor az emberek véleményén kívül tudtommal semmilyen következmény nem érint titeket.

(#2708) killer1203 válasza pckownz (#2707) üzenetére


killer1203
senior tag

Nem tudom, vér rokoni kapcsolat nincs, ugyhogy nem hiszem hogy lenne amugy akadája. Vagy tudja a tököm :W

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#2709) westcoastog válasza killer1203 (#2708) üzenetére


westcoastog
veterán

Vágj bele simán, veszteni való nincs szerintem. :K
Az hogy törvény szerint mi van ne számítson. :U

[ Szerkesztve ]

(#2710) F34R


F34R
nagyúr

Azért komoly kis vihar volt errefelé , a szomszédos faluban tetőket vitt meg a lemezből készült buszmegállót is borogatta rendesen , fasza szépen megkezdte a házakat is.

(#2711) westcoastog válasza F34R (#2710) üzenetére


westcoastog
veterán

nálunk a telefon vonal süket, bár nem tudom megjavult e azóta.

(#2712) koshmar válasza F34R (#2710) üzenetére


koshmar
őstag

Itt csak csendesen esik, plusz egy kis szél.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2713) Varoz válasza No-kia (#2679) üzenetére


Varoz
őstag

Szép a hangja. :)

#2685
Nem mondod, hogy mindenütt ugyan az az újság van. :DDD :C

killer1203
Ez egy érdekes szitu. Hát mivel nem vérrokon, így adnék egy esélyt a dolognak. :D
Főleg ha jó a csaj. ;] :D

pck
Törvény szerint Te a kiscsaj nagybátyja vagy, viszont vérkapcsolat ugye nincs köztetek.
Nem-nem. A nagybátyjának a mostoha lánya. Tehát unokatesója. ;)

IceRock
És ez mért pont ide? :D
sztem az ilyesmi problémáknak van külön totyikja.

De mi egy kis család vagyunk tudod. Itt mindennek helye van. :K

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2714) #19617792


#19617792
törölt tag

Nightwish - Nemo (Orchestral Version), Tarja Turunen isteni, beleborsódzik a hátam ebbe a zenébe, annyira gyönyörű! :O nem értem hogyan nem tudtam nem ilyen zenéket hallgatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2715) #19617792 válasza #19617792 (#2714) üzenetére


#19617792
törölt tag

nah, egy logikai bukfencet sikerült is alkotni. :DDD

helyesen: "nem értem hogyan nem tudtam nem ilyen zenéket hallgatni."

(#2716) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

bakker. olyan szexéhes csajjal ismerkedtem meg 3 napja. beszarok.
tegnap a reszkető vihatrban, szakadó esőben taliztunk a budai alsórakparton, és egy padon "lekapott"...csak lestem.. meg a járókelők/kerékpárosok egyaránt :DDD
és eme nőszeméllyel fogom tölteni a 7 végét. most írja, mire készüljek. és este fel akar vinni a Gellért hegyre, hogy ott is leápoljon. kész vagyok, halljátok:))
jah, 38 éves. és kivan éhezve. nem semmi. ő írt rám fb-n 3 napja, és tessék. ilyen ez a világ:C
ezt direkt nem osztom meg face-en, fentvan ismerősként, és nem szeretném elrontani, ha lehet.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2717) No-kia válasza - = Zk = - (#2716) üzenetére


No-kia
őstag

nah helyes :DDDD lekapott alatt a filmekben egy véletlen elcsattan csókot éértenek, de olyan fura a mondatod, mintha ez mást jelentene nálad :U :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2718) - = Zk = - válasza No-kia (#2717) üzenetére


- = Zk = -
félisten

leszopott, baszod. ott a rakparton, a sétálóúton, egy padon, egyik legnagyobb vihar közepette!.. simán, egy az egyben, mint '41-ben:D mit nem értesz ezen ombre XDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2719) #19617792 válasza - = Zk = - (#2718) üzenetére


#19617792
törölt tag

neki lehet külön kell magyarázni. :DDD ismerve téged én rögtön tudtam mi lehetett ott, akkor. :DDD a hétvégén lehet sakkozni fogtok, paraszt meghúzza a királynőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2720) No-kia válasza - = Zk = - (#2718) üzenetére


No-kia
őstag

jólértettem én xD csak kulturáltan megakartam bizonyosodni :DD

csak errefelé ritkán látni ilyet xD bár engem(minket) is leppett már meg turista csoport :U :B :DDD

hmm egy emberre szűkítettem a lehetséges jelölteket facebookon :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2721) - = Zk = - válasza #19617792 (#2719) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ő már csak ilyen.:C
meghúzom, mint a falusiak a vészharangot árvízkor! :DDD

(#2720) No-kia
mertem remélni, hogy nem kell, hogy elvigyelek, és megmutassam, mit csinált velem, és hol. a hogyanra nem emlékszem, mert esett az eső, és ...és eldurrantam. ennyi :C
egy emberre? kire?... jöhet priviben

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2722) #19617792 válasza - = Zk = - (#2716) üzenetére


#19617792
törölt tag

"ezt direkt nem osztom meg face-en, fentvan ismerősként, és nem szeretném elrontani, ha lehet."

megosztásnál meg lehet adni, hogy ki láthassa a saját news feedjében a dolgokat. :)

(#2721) Zk: nem elég, hogy a csaj kívülről szétázott, belülről is szétáztattad, de "legalább lett valami meleg a gyomrában". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2723) No-kia válasza - = Zk = - (#2721) üzenetére


No-kia
őstag

nem akarom megmondani mert elég primitív módszerrel tippeltem xD
a monogramja 2 vagy 3 betűs?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2724) - = Zk = - válasza #19617792 (#2722) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" megosztásnál meg lehet adni, hogy ki láthassa a saját news feedjében a dolgokat"
ezt akarom még majd megtalálni valahol...hmm

megadtam a módját. 3 év után hallod.. pff...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2725) #19617792 válasza - = Zk = - (#2724) üzenetére


#19617792
törölt tag

(#2726) Zk: ;)

[ Szerkesztve ]

(#2726) - = Zk = - válasza #19617792 (#2725) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm Dávid!....

(#2727) WesTM
:C:R...
egyelőre nem tudok egy hullámhosszra kerűlni a korombeli lányokkal. nem megy... ez van.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2727) WesTM válasza - = Zk = - (#2716) üzenetére


WesTM
senior tag

Na drága Zk Barátom akkor ráreagálok! :)
hmm. Elveimet a korkülönbséggel gyakorlatilag kifejtettem ringgen. BUT! amíg a hölgynek "csak" sexről, és semmi többről nem szól a játék, lyuggasd teli, mint emós pina a hámréteget. :D ;] Neked is jót tenne, a nő érdekét pedig egyelőre nem tehetjük meg hogy szem előtt tartsuk. ;] :R :C

MOD: Hát mesterem, rám is rámférne már egy jó kis szivattyúzás, de munka mellett megdögleni sincs idő, mikor nagy néha feljutok városba, akkor vagy hullafáradt, vagy takonyrészeg vagyok. :( Mióta nem a koliban vagyok, pokol a nőhelyzet. De augusztus már szabad lesz, ha akkor nem akkor soha... :C

[ Szerkesztve ]

(#2728) pckownz


pckownz
senior tag

Banyek. Kellett valami ami leköt itthon.
Wow installed.... :W :DDD Ugye nem köveztek meg?

Zk...!
Mikor van egy nőnek orgazmusa???

(#2729) #19617792 válasza - = Zk = - (#2726) üzenetére


#19617792
törölt tag

én meg egyikkel se tudok egy hullámhosszra kerülni... mert kb. annyira "értek" a csajokhoz, mint az agyműtéthez... olyan szinten nem "értek" hozzájuk, hogy azt már tanítani kellene. :DDD

(#2728) pckownz: ha wow uninstalled lesz, akkor nem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2730) No-kia válasza #19617792 (#2725) üzenetére


No-kia
őstag

te, ez a tiltás menynire tilt? ha egy ember elől elrejtek egy postot(ő X), és kommentel hozzá egy közös ismerős(ő pedig Y)

akkor ha Y nál megnézi hogy kikhez kommentelt, látni fogja X a postomat, vagy akkor sem?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2731) #19617792 válasza No-kia (#2730) üzenetére


#19617792
törölt tag

jó kérdés, nem tudom. szerintem teljesen el kellene rejtenie, mert akkor volna csak értelme...

(#2732) - = Zk = - válasza pckownz (#2728) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Mikor van egy nőnek orgazmusa???
kit érdekel? :DD

én is WoW-ozok. lvl 43. egyelőre. de most más progi jött közbe:))

Dávid:
nem találom azt az FB-s sz.rt:W....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2733) #19617792 válasza - = Zk = - (#2732) üzenetére


#19617792
törölt tag

az vicces, mert ott kell lennie. :DDD a share sectionben a szövegdoboz alatt, a share gombtól balra közvetlenül. :DDD

(#2734) - = Zk = - válasza #19617792 (#2733) üzenetére


- = Zk = -
félisten

létezik, hogy azért tűnt el a kis lakat onnan, mert https-ről csatlakozom?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2735) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#2734) üzenetére


- = Zk = -
félisten

rá kell kattintani a szövegdobozra, és előhozza. fasza.. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2736) #19617792


#19617792
törölt tag

Az Amnesia The Dark Descent így éjfélkörül elég beszaratós, borsódzik a hátam, elég nyomasztó játék. :Y

(#2737) #19617792 válasza #19617792 (#2736) üzenetére


#19617792
törölt tag

basszus, a hullaházas pályán kicsit rettegek. :Y

(#2738) pckownz válasza - = Zk = - (#2732) üzenetére


pckownz
senior tag

Helyes. :DD
A nők néha megjátsszák az orgazmust, mi ilyenkor megjátsszuk hogy ez érdekel is minket... :DDD

Amúgy merre wowozol?

(#2739) No-kia


No-kia
őstag

ez normális görbe kitömörítésnél? a végén már két dolgot tömörítettem, mert ez a kihasználtság elég gyér, de nem nagyon változott semmi:

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2740) #19617792 válasza No-kia (#2739) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez tömörítési beállításoktól is függ, ha "veszteségmentesen" van tömörítve (100% compression ratio), akkor az csinál ilyen érdekes görbét, mert szinte semmi CPU-t nem igényel, csak HDD-t.

(#2741) No-kia válasza #19617792 (#2740) üzenetére


No-kia
őstag

baszki tényleg,meg isfeledkeztem hogy ez nem F3 as vinyó vana a laptopban, így már érthető
kéne egy ssd meg egy gyors vinyó XD

hol lehet olyan dvd meghajtó helyére rakható háttértárolótartót venni? :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2742) westcoastog válasza No-kia (#2739) üzenetére


westcoastog
veterán

csajnak van önbizalma. :D

(#2743) #19617792 válasza No-kia (#2741) üzenetére


#19617792
törölt tag

ebay. :P

(#2744) No-kia válasza westcoastog (#2742) üzenetére


No-kia
őstag

jajj baszki az email xDD hát jah , abból nincs hiány :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2745) No-kia


No-kia
őstag

Earl, a Blade h használja az órajeleket? alap 122-604-el jó a sebesség, de gondoltam spórolok,viszont 245-480 nál akadt a cucc :d kívánncsi vagyok csak telefon-sms-opera mini használatához mia legkisebb használható órajel(adw ex-el , live wallpaperrel)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2746) #19617792 válasza No-kia (#2745) üzenetére


#19617792
törölt tag

governortól (azok viselkedésének megértéséhez át kell rágni a forráskódot) és mintavételezéstől függ (egy prop átírása az egész). néha már a 600MHz is kevéske, nemhogy az alatt. amúgy is többet van idleben a telefon, így a 122MHz-es min órajel a fő. ha live wallpapert használsz ne is lepődj meg azon, ha akad, mint a szemét és eszi az akksit... arra is érdemes ügyelni, hogy egyes appok ne ragadjanak be, ez úgy ellenőrizhető, hogy sleepben csak a power gombra ébred fel egy (hosszabb) idő után, mert miután kikapcsolja a kijelzőt, egy kis ideig még féléber állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#2747) #19617792 válasza #19617792 (#2746) üzenetére


#19617792
törölt tag

de a CPUControllos progik is tudják módosítani a governort, ellenben a mintavételezést csak propban lehet átírni, az /etc/init.qcom.post_boot.sh-ban. aztán állítólag az új 2.3.4-es ROM-ok is kicsit javítanak az üzemidőn (én is azokat használom, de nem nagyon tűnt fel).

[ Szerkesztve ]

(#2748) No-kia válasza #19617792 (#2746) üzenetére


No-kia
őstag

ezért kérdeztem mint mondtam 122-604 nél egyáltalán nem akad a cucc, de azt hittem ha nem indítok el semmit akkor alapon megy, és nem, nem csodálkozom hogy hamar lemerül, mivel 4. napja megy töltés nélkül ;)

de ezekszerint livewp-vel is max órajelet hazsnál, nekem ez is jó .

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2749) #19617792 válasza No-kia (#2748) üzenetére


#19617792
törölt tag

attól, hogy nem indítasz el semmit még nem feltétlen megy alapon, mert rahedli task fut, igaz jó részük hibernálva. amikor sleepbe megy a telefon akkor sem mindig megy legalacsonyabb órajel állapotba, mert ha egy progi aktívan fut, ami számításigényes (mint a livewp), akkor az továbbra is igényel CPU/GPU erőt.

livewp nélkül tovább is bírná. 4 nap, aktív/sokatnyomom használattal? hiszem ha látom. :DDD nekem 3 nap közepes használattal a plafon, ha kb. hozzá se nyúlnék, akkor lenne 4 nap...

[ Szerkesztve ]

(#2750) No-kia válasza #19617792 (#2749) üzenetére


No-kia
őstag

aktív/sokatnyomom használattal?

mondtam ilyet? níáron nem nyomkodom egésznap
ez meg bőven jó, ha naponta lemerülne akkor se lenne semmi, csak gondoltam optimalizálom a tökéletest

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.