Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) koshmar


koshmar
őstag

Reggel!

Nagyanyámnak megint elment az esze:

Azt mondja, ez a meleg rosszabb, mint a második világháború volt...

Ł-IceRocK-Ł Mondhatod. :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2802) F34R válasza killer1203 (#2799) üzenetére


F34R
nagyúr

nem kérdezni , csinálni ;]

Tibii91

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#2803) westcoastog válasza F34R (#2798) üzenetére


westcoastog
veterán

Kell meghíjó?

(#2804) pckownz válasza #19617792 (#2795) üzenetére


pckownz
senior tag

Like a G6 :))

(#2805) koshmar válasza F34R (#2802) üzenetére


koshmar
őstag

Fél órát beszélgetnél vele, sírva szaladnál el. :D :(((

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2806) pckownz válasza F34R (#2798) üzenetére


pckownz
senior tag

Én winlive mail-re kaptam a meghívót, de valamiért a bejelentkezett google accountomhoz fűzte hozzá és gmail-es emailen van... :D

(#2807) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

aaaa, milyet ékeltem. fáj a fitymám. szó szerint vízhólyagosra copta a f..kam. kész.
most csak regenerálódunk:C

(#2738) pckownz
t..ri/reborn

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2808) pckownz válasza - = Zk = - (#2807) üzenetére


pckownz
senior tag

énis ott nyomom te hülye :P

(#2809) - = Zk = - válasza pckownz (#2808) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor jó! ;]
lvl43 vagyok, élőhalott mágus. oszt te? te marhha ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2810) WesTM


WesTM
senior tag

Egy srác és egy csaj a padon ülnek! A srác meg fogja a lány combját és megkérdi, Mit fogok? A csaj zavarba jön majd azt mondja a combom! Majd a srác a lány hasára teszi a kezét, Most, mit fogok? Lány: A hasam!
A lány veszi a poént és a srác farkára teszi a kezét, és azt kérdi, Nah mit fogok? A srác: SZOPNI!!

(#2811) koshmar válasza WesTM (#2810) üzenetére


koshmar
őstag

Ááááá, ez nagyon jó!!!!!! :D :D :DDD
Napi vicc. :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2812) Varoz válasza F34R (#2798) üzenetére


Varoz
őstag

220 óra van 3 hét alatt. Szerinted van túl órám? Á, dehogyis. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2813) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#2800) üzenetére


Varoz
őstag

Mesélj csak nyugodtan. Itt lehet. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2814) pckownz válasza - = Zk = - (#2809) üzenetére


pckownz
senior tag

lvl80 dranei warrior és lvl70night elf deathknight... Sajnos a másik frakciót erősítem :(

(#2815) westcoastog válasza pckownz (#2814) üzenetére


westcoastog
veterán

régen de jó is volt a wow, még amikor sok haverral nyomtam, 70-es holy pala, csak egy idő után már nem jöttek játszani a haverok és eluntam. :)

(#2816) Tibii91
fallout 3+ dlc-k, fallout new vegas, leköt pár hónapra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2816) koshmar


koshmar
őstag

Estét!

Úgy érzem, kéne valami játék a laptopra, mert néha már az "internetezést" is unom ;] :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2817) - = Zk = - válasza koshmar (#2816) üzenetére


- = Zk = -
félisten

menj dolgozni! ;] :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2818) F34R válasza koshmar (#2816) üzenetére


F34R
nagyúr

hát XXX el játszá :DDD

westcoastog

+1 és még mehet a Borderlands is DLC-kell azzal is el lesz egy darabig ;]

(#2819) westcoastog

nem merem akkor felfedezik az inkognitómat ;] nem tudom majd most még nem akarom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2819) westcoastog válasza F34R (#2818) üzenetére


westcoastog
veterán

Na meg az is, majd valamikor felteszem. :)
Kell e még kugli+ meghívó?

(#2820) koshmar válasza - = Zk = - (#2817) üzenetére


koshmar
őstag

Ha lenne mit.
Bár elvileg a jövő héten már én is beférnék a paprikaszedésre.

F34R: Há 'taz itten nem publikus. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2821) - = Zk = - válasza koshmar (#2820) üzenetére


- = Zk = -
félisten

diákmunka? semmi?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2822) koshmar válasza - = Zk = - (#2821) üzenetére


koshmar
őstag

Vagy paprikaszedés/kapálás, vagy semmi. :(((

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2823) - = Zk = - válasza koshmar (#2822) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem semmi. hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2824) koshmar válasza - = Zk = - (#2823) üzenetére


koshmar
őstag

10 óra, egyetlen szünettel, a munka típusától függően 3700/4000 forint naponta.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2825) - = Zk = - válasza koshmar (#2824) üzenetére


- = Zk = -
félisten

erre mondom azt, több mint a semmi!....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2826) koshmar válasza - = Zk = - (#2825) üzenetére


koshmar
őstag

Ugyanezt gondolom én is! :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2827) - = Zk = - válasza koshmar (#2826) üzenetére


- = Zk = -
félisten

helyes! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2828) No-kia


No-kia
őstag

huh haveromnak domaházán van egy UMF hardyja, párköbméter favágás után ,tönkre ment tenyérrel és mozdulatlan csuklóval(régi bringás zúzódások meghozták jótékony hatásukat) DH.ztunk egyet a hegyen, aztán egyik itteni BMX nagyrszből az én volt alkatrészeiből áll, szétrongáltam magam, addig teszteltem őket míg már bese bírtam jönni magamba, 2 év után jólesett ismét tönkre tennni magam :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2829) koshmar válasza No-kia (#2828) üzenetére


koshmar
őstag

"addig teszteltem őket míg már bese bírtam jönni magamba, 2 év után jólesett ismét tönkre tennni magam"
:DDD :DDD :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2830) No-kia válasza koshmar (#2829) üzenetére


No-kia
őstag

2 órával ezelőtt:

-laci kurvára megse bírok mozdulni, nem fogok bringára ülni, elég volt afavágás a kezem is iszonyatosan fáj
-tomi, téged sosem érdekelt a testi éppséged,úgyszarszrá mint én a romániai cigányokra, 1 óra múlva én foglak bevonszolni mert magadról se tudsz

one hour later:

*laci vonszolja tomit be a szobába* :DD

túl átlátszó vagyok :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2831) koshmar válasza No-kia (#2830) üzenetére


koshmar
őstag

Ez jobb, mint az előző. :D :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2832) Varoz válasza westcoastog (#2815) üzenetére


Varoz
őstag

Én 2 hét alatt úgy meguntam, mint a szél. Egyszerűen nem köt le az, hogy jaj öljek le 6 ezer disznót, hogy szintet lépjek satöbbi. :U
Ettől függetlenül aki játszik vele, játszik én nem fogok. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2833) No-kia


No-kia
őstag

úristen ez a párizs ágyú g*ci durva dolog :Y

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2834) westcoastog válasza Varoz (#2832) üzenetére


westcoastog
veterán

Én nem questeltem, olyan szeró volt ahol rögtön lvl70 voltál, csak kellet pénzt kunyerálni, felszerelkezni aztán go insta. :D

(#2835) Varoz


Varoz
őstag

Paramore: Monster

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2836) westcoastog


westcoastog
veterán

(#2837) No-kia


No-kia
őstag

hoppáré,remélem csaka benzinem fogyott ki, de előbb már hiába adtam gázt semmit nemcsinált a kocsi. de pont a ház előtt tapasztaltam, szóval nem tudtam megvizsgálni, a szomszéd ba party van és nem akarok kint szaladgálni az utcában, de ha benzin van akkor csőőőő kuplung :DDD ha ez még a gyári volt akkor le a kalappal előtte, amit ez kibírt az eszméletlen

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2838) - = Zk = - válasza No-kia (#2837) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha agyári volt, akkor igencsak hamar megadta magát a segged alatt :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2839) No-kia válasza - = Zk = - (#2838) üzenetére


No-kia
őstag

hamar? :Y :Y

háttérinfó:

ma 30km-t mentem, visszafogottan, de legalább 10-15 alkalommal rúgtam alá 4000-5000 es fordulaton : most képzeld el ha direkt baromkodni megyünk ki, és az utolsó 2-3 hónapban(1500-2000-km) en CSAK így volt használva :DD és már márciusban!! panaszkodtak akik vezették, hogy a kuplung nagyon fent fog ,

ismerős újabb stílója egy árokból kihúzásnál elégette a kuplungot, oda is nekemkellett menni segíteni:DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2840) - = Zk = - válasza No-kia (#2839) üzenetére


- = Zk = -
félisten

angem az érdekel, mióta van a segged alatt az autó. fixen, napi használatban ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2841) No-kia válasza - = Zk = - (#2840) üzenetére


No-kia
őstag

one year lesz nemsokára , e ez h függ össze a meghibásodással? :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2842) westcoastog válasza No-kia (#2841) üzenetére


westcoastog
veterán

úgy hogy ökörmódra használod, nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2843) No-kia válasza westcoastog (#2842) üzenetére


No-kia
őstag

hát ez az, ezért nem értem miért mondta, hogy hamar meghalt :D nálam egy év, az normális embernél vagy 20 év :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2844) westcoastog válasza No-kia (#2843) üzenetére


westcoastog
veterán

Neked valami csővázas könnyített sierra kéne, mellé 20 ugyanilyen kocsi alkatrésznek. :DDD
De az sem tartana sokáig... :DDD

Nekem azon jár az agyam, ha egyszer veszek egy normális kocsit, mellé veszek egy trabant kombit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2845) No-kia válasza westcoastog (#2844) üzenetére


No-kia
őstag

nekem is elkelne már egy ütni-vágni való kocsi :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2846) - = Zk = - válasza No-kia (#2841) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem bírja az már a te stílusodat, valljuk be. elvégre egy nem 5 éves autóról beszélünk. ugye? ;)
én ezt vallom legalábbis....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2847) No-kia válasza - = Zk = - (#2846) üzenetére


No-kia
őstag

szerintem mi elbeszélünk egymás mellett,én nem lepődök meg rajta, sőt... ideje volt, azthittem már sosem adja fel :D büszkevagyok rá így is :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2848) Varoz válasza No-kia (#2837) üzenetére


Varoz
őstag

de ha benzin van akkor csőőőő kuplung
Könnyű megállapítani. A motor nem ment vagy az autó? Ha a motor akkor benzin ha az autó akkor kuplung. ;)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2849) No-kia válasza Varoz (#2848) üzenetére


No-kia
őstag

tuti kuplung, benzinre azért gondoltamhátha csak azértnem fulladt le mert gurult a kocsi, de őszintén mondomhogy 10 métert mentem ezzel a gondal és üvöltött a zene,szóval még cska hangját se halottam, hog ydadoge, nah mindjárt kimegyek szarakodni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2850) Varoz válasza No-kia (#2849) üzenetére


Varoz
őstag

Ja értem. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.