Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz HarryPotter #26260 üzenetére

    Sokat vártok a játékoktól... Rainbow Six Vegas 2-öt végignyomtátok már? :U Vagy az se felel meg az elvárásaitoknak? :U Bár a játékmenetet félretéve at Assassin's Creed is gyönyörű lett.Az más kérdés hogy unalmas. A Vegas 2 pedig zseniális lett. Végignyomtam, de nem bírom abbahagyni, valószínű megveszem eredetibe is. :K
    Szóval az a gond hogy az igények kiütik a csillagokat, minden játék fikázva van, de amikor zsebbe kellene nyúlni és megvenni azt senki sem teszi. Persze én is ezek közé tartozom részben, de nem teszem magasra a lécet, tisztában vagyok vele mire számíthatok egy játéktól. Tehát aki warez játékkal játszik, az jobb ha mélyen hallgat, főleg az ilyen és ehhez hasonló véleményekkel hogy "azt az élményt keresem ma is, de sajnos nem adja vissza semmi"...katt777 véleményét meg már korábbról ismerem a játékokkal kapcsolatban, hát megmondom őszintén még 1 ilyen embert nem láttam mint ő. Semmi nem jó neki.Ő maga se tudja mi lenne az ideális játék...egy a lényeg, hogy egyik sem jó. :U Mint ahogy a CF is szar, X2 is szar, és minden szar. Hogy lehet ilyen felfogásban egyáltalán élni? :F Egy pozitív hsz.-t nem láttam még katt777 kollégától...csak hogy mi a szar és miért. :B

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés