Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16301) katt777 válasza Ivan15 (#16299) üzenetére


katt777
félisten

Van erre szakhatóság. Vagy meg sem próbálja, és bebukja a kari árát.
Másik lehetőség szerepel a gar-os topicomban, amihez persze egyrészt megfelelő fellépés kell, másrészt az, hogy az eladóknak legyenek családtagjaik, és/vagy megfelelő értékű, tönkretehető, ill. fegyverként használható berendezés az üzletben. Bár ez hatásos, online shop esetében nehéz kivitelezni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16302) putti válasza Ivan15 (#16299) üzenetére


putti
aktív tag

És az üzletben lévő emberke hogy bizonyítja be hogy szabályosan használtam vagy sem?

Mindenesetre a kártyát a jelenlegi állapotában lefényképezem, amennyiben nem fogadják el a hibát kérhetem független szakember vizsgálatát is?

Azért egy hibáról el lehet dönteni ránézésre is ( bár nem minden esetben) hogy az miért ment tönkre. Jelen esetemben az ventiszbányzónál legalábbis én úgy vettem ki, elégett egy ellenállás, ami még rajta van, csak darabokban.

(#16303) katt777 válasza putti (#16302) üzenetére


katt777
félisten

Sajna jogállamban tesznek rád, ált. azt véleményezik, hogy te jársz el szabálytalanul, ezért neked kell az ellenkezőjét bizonyítanod. Vizsgálatot természetesen kérhetsz, de mondom, először FVF. Egyébiránt hiába lehet eldönteni akár ránézésre egy hibát, téged ugyanolyan természetességgel fognak hülyének nézni, ahogy a képedbe hazudnak majd.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16304) Dubmaster válasza Kislányka (#16300) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Ismerős a dolog, bár más cuccal kapcsolatban. TV gyárilag szar hangszórok, 10% hangerő felett rezeg az egész. szervizbe beviszem a vásárlás után kb 1 héttel.

Szervizes faszi: " Csak nem gondolod ba..meg, hogy ezt kicseréljük? Lehet menni a Fogy. véd-hez ha nem tetszik!" beletömtek valamit, amitől kb 2-3 hétig jó volt és máris "megjavították" a 100K-s Tv-met. :W

Vettem hozzá hanfalakat, paff :))

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#16305) Gaboman válasza Dubmaster (#16281) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ez így van E8200 már jobb vétel!
De +5E Ft és akkor már Intel Core2 Duo E8400 BOX: 43.900-ért tudod venni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#16306) Dubmaster válasza putti (#16302) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Írtam! Az a gond, hogy Neked kell bizonyítanod a rendeltetésszerű használatot, nem pedig nekik, hogy nem úgy használtad.

Ettől függetlenül mindenképpen vidd vissza! Bár ez gondolom amúgy is nyilvánvaló!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#16307) katt777 válasza Dubmaster (#16304) üzenetére


katt777
félisten

Ezért mernek újra és újra megpróbálni bepalizni bárkit. Senki nem áll a sarkára. Ha minden ilyen eladót jól fejbeb@sznának a hibás cuccal, hamar európai módon kezdenék kezelni az ilyen problémákat. Olvasd el a Garancia - távolság Európától logout-os cikkemet és a hsz-okat. Tanulságos.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16308) Dubmaster válasza katt777 (#16307) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Az a baj, hogy nálunk bűzlik szinte minden. Ha 10 millióan "állnánk a sarkunkra" a maradék 300E hátat fordítva röhögne!

Amit belinkeltél köszönettel elolvasom!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#16309) gbors válasza fLeSs (#16290) üzenetére


gbors
nagyúr

Tehát ebből következően felbontás növelésével valóban csökken a processzor szerepe, ui. ha pl. 12x10-ben 80 fps-t tud a VGA, 19x12-ben meg 50-et, akkor a nagyobb felbontás használata esetén elég a CPU-nak 50 scene-t kipréselni magából másodpercenként, hogy kihajtsa a VGA-t, míg a 12x10-es esetben ennek majdnem a dupláját kell...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#16310) putti válasza Dubmaster (#16306) üzenetére


putti
aktív tag

És akkor ilyen esetben mit mondjak az eladónak? Konkrétan mit?

Elvileg néztem e felügyelet fórumot, ott azt írják hogy 3 napon belül minden további nélkül kérhetem a cserét.

De tényleg mit mondjak a csávónak? Hogy ezt észrevettem amikor kiszedtem a gépemből, vagy még mielőtt beraktam a gépembe akkor vettem észre.

Most nem nagyképűségből, de nekem felsőfokú számtech végzettségem van és ez ugye adott szakképesítést ezen a szakon, tehát elméletileg "szakember vagyok" vagy nem? Csak azért írom mert ebből kifolyólag hivatkozhatnék talán erre hogy nem vagyok hülye dologhoz? Hogy nekem megvan a megfelelő képzettségem ahhoz hogy rendeltetésszerűen használtam és nem tettem tönkre. Ezt esetleg mondjam neki ha úgy alakul hogy kötekszik?

Készítettem fényképet is a videókariról, ez segíthet valamit valamiben?

[ Szerkesztve ]

(#16311) aya válasza katt777 (#16307) üzenetére


aya
addikt

A ventit vezérlö kondikat majd a rivatunerre fogják? Biztos azzal állitgatja,ami szintén kizárható, mert alapból 100%-on indul a videokártya hütése, igy bármit csinál vele az ember azt birnia kell!!!
Azt kell mondani , hogy rögtön elsö bekapcsolásnál csinálta, és azóta nem vette vissza a fordulatot!

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16312) aya


aya
addikt

A proci vásárlással szerintem várok még egy hónapot, és megnézem hogy alakulnak az árak.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16313) katt777 válasza putti (#16310) üzenetére


katt777
félisten

Kérheted, nyilvánvalóan nem a te hibádból történő meghibásodás esetén, pl. sok pixelhiba egy TFT monitornál, abszolut nem, vagy hibásan működő termék, ilyen esetekben.
Mondd, hogy betetted, indításkor felpörgött a hűtő, és mire leállítottad a gépet, ez történt. Azt hiába mondod, hogy előtte, mert ált. a boltban megnézik a terméket, amikor a mo-i garcímkét ráteszik.
Nobel-díjas professzor is lehetsz, az sem számít az érintettséged miatt ahogy nekem sem számított anno. Megj., egyszer belejött a kocsimba egy böszme osztrák, és hiába voltak ott 1 km-ről a rendőrök dec. közepén alig 20 p alatt, kellett még 1 órát várni tolmácsra, hiába beszélek németül is, mert én is érintett voltam.
De tényleg menj el holnap a fogyasztóvédelemhez, mert már szétoffoljuk a topicot.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16314) katt777 válasza aya (#16311) üzenetére


katt777
félisten

Találgatás értelmetlen.
Nincs: "azóta csinálja", mert nincs az a felhasználó, aki ha észreveszi a hibát, tovább nyüstöli a hibás alkatrészt, tehát ebbe máris beleköthetnek.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16315) Dubmaster válasza putti (#16310) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Minden attól függ, hogy ők hogyan állnak hozzá a dologhoz.

A rendeltetésszerű használatnál sajnos tök mindegy, hogy szakember vagy.

Szerintem mondd el, hogy észrevetted, hogyindokolatlanul magasan pörög a ventid. próbáltad beállítani szoftveresen, de nem segített. ezután kivetted a gépből és észrevetted az égést.

Ez sztem eléggé hihető! És ez lehet gyári hiba is. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz a reakció.

Arra figyelj!!! hogy amíg nem feltétlenül szükséges, ne fenyegetőzz feljelentéssel...stb..

Vágj lehetőleg minél ártatlanabb arcot, és ne is mondd, hogy szakember vagy, csak, ha úgy látod, hogy ez segíthet!

kb. ennyit tudok segíteni!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#16316) putti válasza aya (#16311) üzenetére


putti
aktív tag

Alaposan megvizsgáltam a videókarit, és csak egy picike ellenállás az ami elfüstölt. Ha esetleg nem fogadják el akkor megpróbálok beszerezni ilyet, úgyis elektronikai helyen dolgozom. Megnéztem újra a crysis megy vele jól, tehát maga a kártya nincs megsérölve csak a hozá tartozó venti forulatszabályzó kis ellenállása.

Amúgy a mai napon már felhívtam a csávót és közöltem vele hogy a doboz tartalmából hiányzott a crossfire kábel, tehát hiányos a termék.

Ezen hangfelvételt természetesen rögzítettem, amelyben ezt mondtam neki : az áru átvétele után a csomagot kibontva észrevettem hogy hiányzik a termékből a crossfire kábel. A csávó azt mondta hogy mam ár nem tartózkodik a boltban ( megértem este 6-7 körül lehetett ez), de holnap keressem fel telefonon.

Ha számít a terméket a futárszolgálat hozta ki, természetesen van róla elismervényem.

(#16317) aya válasza Dubmaster (#16315) üzenetére


aya
addikt

Akkor meg a szoftveres részbe kötnek bele, ccc-ben nem állitható
Kivette és éget volt ennyi.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16318) katt777 válasza Dubmaster (#16315) üzenetére


katt777
félisten

Mondom, nem kell variálni, a leghihetőbb és a legegyszerűbb magyarázat: felpörgött, kivettem, láttam, hogy megégett. Ha már megemlíti a felülvezérlési kísérletet, már megint van mibe belekötni. De minek is mondom sokadszor... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16319) ktg3 válasza fLeSs (#16277) üzenetére


ktg3
őstag

hát ez lol:DDD
fleSs bácsi ezt igazán tudhatná:DDD
lol

"Egyébként én írom a PH-s teszteket, úgyhogy köszi, hogy szólsz. :DDD"--ez a reagálás üt
viccrovatba vele

(#16320) katt777 válasza aya (#16317) üzenetére


katt777
félisten

:K Na, egyvalaki legalább érti a lényeget.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16321) aya válasza katt777 (#16320) üzenetére


aya
addikt

Soha nem használtam még rivatunert meg atitoolt, a ccc-ben lehetett 890/2500-ra húzni a karit. Söt ez über atomic verzió, és még a sapphire se tud róla ;]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16322) rumkola válasza putti (#16280) üzenetére


rumkola
veterán

Ha hülye az eladó és nem veszi észre, akkor visszaveszi, amúgy nem. Fizikailag sérült terméket sehol nem vesznek vissza, ezen nincs mit gondolkodni. Esetleg méltányosságból megteszi, de ez már rajta áll. Fogyasztóvédelem sem csinál semmit fizikailag sérült műszaki cikkel, azt meg nem hiszem, hogy szériahiba...

(#16323) aya


aya
addikt

Cseréld el a hütöt egy s1-re és relative fillérekböl megoldod a problámádat, és még halkabb és jobb hütésed is lesz.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16324) Kislányka válasza katt777 (#16301) üzenetére


Kislányka
csendes tag

Ezt felejtsd el...és ilyen tippet véletlen se adj senkinek! :W
Elmesélek egy történetet.Vettem anno a bluefish-ben egy Radeon 8500-ös kártyát asszem 97k-ért hazavittem minden jó volt működött.Akkoriban viszont sokat használtam a tv out-ot ezért ez fontos szempont volt.A kártya viszont fekete fehér képet adott tv out-on...utánajártam és kiderült hogy NTSC kártyát adtak el nekem és meg kell oldaniuk hogy színes legyen.Bárhogy.Visszavittem majd egy kis flegma szervízes közölte hogy húzzam a faxomra nem cserélik ezzel a hibával.Mivel már elég ideges voltam mondtam hívja az üzletvezetőt.Azt mondta nem hívja, nem ér rá.Mondtam hogy lexarom hívja ki mert ilyen nincs.Csak nem hívta...ezután pedig csattant a Spyderco a zsebemből és nyomatékosítottam benne hogy most bemegy és kihívja vagy megbököm.15mp múlva ott volt a tulajdonos.Majd átmentünk a szervíz részlegből az üzlethelyiségbe...ment az ordibálás olyan szinten hogy a boltból mindenki kirohant, majd elmondtam neki is mi a problémám.Ő azt mondta akkor már remegő hangon hogy feljelent mert késsel fenyegetem az alkalmazottakat, és erről videófelvétel is készült.én pedig mondtam lexarom a home videót cseréljék ki a kártyát.Mert ha odaírják hogy NTSC verzió akkor persze más lett volna, de ez nem volt feltüntetve.Látta hogy nem vagyok xarházi és nem ér annyit a dolog....pár nap múlva kicserélték PAL rendszerűre asszem, és vagy 2 évig használtam mint akkori csúcskártyát.Utána az árlistájukban javították és minden NTSC-s kártyánál feltüntették hogy NTSC verzió.Persze amikor visszamentem fülig ért a szája, 10-15 percet el is dumcsiztunk, majd megköszönte a vásárlást, és békében elváltunk, majd utána több évig V.I.P vásárló voltam a bluefishben.Volt olyan hogy az üzletvezető felült mögém egy motorra és úgy mentünk el a rendelt alaplapomért.Akkoriban a Corsair memóimat is így vettük.90k volt a DDR1 466mhz 2x512 modul....jó rég volt. :DDD
Alakulhatott volna másképp is, de szerencsém volt ebben az esetben, mondhatom hogy a nappalban hasonló manővert senki se próbáljon ki, mert könnyen alakulhat szerencsétlenül is egy ilyen akció, és erre pedig még1x mondom ne buzdíts senkit katt777! :(

(#16325) Dubmaster válasza katt777 (#16307) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Remek az írásod. Eklatáns példája annak, mekkora káosz van nálunk. És sajnos nem is nagyon lehet mást várni!

Ausztria, kb 1983: Vettem egy MeisterAnker kvarcórát, zenélős, meg minden, majd betojtam a gyönyörtől. Boltból el, szállodában próbálgatás, valahogy nem tudtam belőle kicsikarni egy büdös hangot sem.
Vissza az üzletbe, elmondtam mi a gondom, és kaptam egy másik órát 1 perc alatt!!!

És ez "csak" Ausztria!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#16326) Kislányka válasza rumkola (#16322) üzenetére


Kislányka
csendes tag

Méltányosságból senki nem fogja átvenni mert ezeket a kártyákat a gyártó is visszadobja a boltnak/nagykernek. :U Max. ha ismerős melózik ott és azt mondja nem vette észre ha mondjuk nincs annyira látható helyen, de még így is nagy a kockázat, mert égett kártyát a gyártó felé se lehet garoztatni! :U

(#16327) Overlocker


Overlocker
veterán

Újabb Sapphire 3870 verzió, ezúttal 7900GTX hűtéssel :DD

link

(#16328) aya


aya
addikt

Magyarország 3 éve: aqua bolt, inno 6600gt szart 2d-böl 3d-be váltani (300 kontra 500mhz gpu)
Visszavittem és azt monták hogy nekik jól megy a kari és + - 2000 pont a 3dmarkban még belefér!!!! Elborult az agyam, kértem hogy monitorozzák ki a 3d alatti órajeleket.
Persze hogy nem akarták, hisz müködik és én vagyok a hülye.
Kértem a 3 napos cseregarit, és miután nem bizom a szériában amit kaptak, ezért gigabyte márkát kérek.
Ezt muszály volt teljesiteniük, mert 3 napon belül nem volt égett a kari és müködött!!!!
Ma ezt nem tudom hogy tudnám megcsinálni :(

Ha valami balul üt ki és leszáll valami, nagyon nehéz gariztatni pedig lehetnek gyengébb alkatrészek a hardvereken amik kis idö elteltével elszállnak, pedig erröl senki nem tehet, se a gyártó se a nagyker!

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16329) aya válasza Overlocker (#16327) üzenetére


aya
addikt

Sapphire 3870 gto lehetne a neve, ugyis gyártottak hasonló nevüt régebben. ( x800gto )

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16330) diablo1984 válasza Overlocker (#16327) üzenetére


diablo1984
veterán

jaja, még ma linkelte valaki valami olvashatóbb írású oldalról! :K

(#16331) rumkola válasza aya (#16328) üzenetére


rumkola
veterán

3 napon belüli cseregarancia a hatályos törvények szerint hibátlan termékre nincs. Csak a hibás termékekre áll a 3napos azonnali cseregarancia.

(#16332) slayer006 válasza Overlocker (#16327) üzenetére


slayer006
addikt

és magyarul :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#16333) slett27 válasza rumkola (#16331) üzenetére


slett27
addikt

Van erről vmi hivatalos oldal ? Mármint a vevő jogai, vagy vmi hasonló, kerestem de nem találtam.

on : Mennyi lehet a gyártási költsége egy X2 3870-nek ? LoL kérdés tudom, de igazából sztem a VGA piac húzhatja ki az AMD-t a nehéz helyzetből és érdekelne mennyit kaszálnak egy ilyen VGA-n. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#16334) aeroxr válasza slett27 (#16333) üzenetére


aeroxr
tag

a gyártási külcség nagyon kis szelet a tortából

The truth is out there.

(#16335) tothl


tothl
addikt

apropo, ugy nezem a 3870em csak 850/1206 -ot megy. Az nagyon vacak ?

(#16336) slett27 válasza aeroxr (#16334) üzenetére


slett27
addikt

Igen, gonoldom, de pl. ez a VGA 100k körül mozog (+-10k), ebből kb mennyi amit az AMD "tesz el" magának. Pl legyártja 30k-ért és eladja az importőrknek 60k-ért ? Vagy hogy van ez ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#16337) Kelvin válasza rumkola (#16331) üzenetére


Kelvin
őstag

Online vásárlásnál,bármiért visszaküldheted 3 napon belül,ha a színe nem tetszik v ha elromlott.És kötelesek visszafizetni.Ha jól emlékszem online vásárolt a károsult.Ez törvénybe van foglalva.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#16338) Kislányka válasza slett27 (#16336) üzenetére


Kislányka
csendes tag

Szerintem tisztán 20-30k megmarad nekik.Reklám,gyártási költség,promóció,munkabérek kifizetése után.Azt beszorzod....amit már le se lehet írni darab számmal és ott a több milliárdos haszon, de ez csalóka mivel a fejlesztések horrorisztikus összegeket emésztenek fel, ezért az első időszak mindenképp bukó még egy sláger kártyánál is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16339) katt777 válasza Kislányka (#16324) üzenetére


katt777
félisten

Elfeledtem a varázsigét: Mindig nyomatékosan fel kell hívni az adott rabszolga figyelmét arra, hogy mennyi a különbség aközött, amennyi idő alatt te eléred őt, illetve azon idő között, amíg bárki a segítségére siethetne (egy videofelvétel sem mentette meg még senki életét ;] ). Ha még ebből sem értene, lehet közölni vele, hogy vajon mennyire kárpótolná a rokkantságáért egy bírósági ítélet, amelyet te kaphatsz később, és amely az általa gerjesztett, hirtelen felindulásból elkövetett súlyos testi sértésért (pár év felfüggesztett). Ha tanúkat hívna, közölheted azokkal is, hogy ha vele ezt teszed, vajon mit teszel azokkal, akik segítenek neki a megkárosításodban, és akiknek a pontos elérhetőségét megtudhatod az esetleges periratokból. Aki nem totál idióta, az tudja, hogy csak az elkövetés után ítélhetnek el, és az rajtuk édeskeveset segít.
Mindezt persze a legválasztékosabb udvariassággal (én így szoktam, ha kell, burkolt formában), vagy a legalpáribb tahó módon (ahogy némelyik ismerősöm, aki nem szeret egy órát az önmagát túldimenzionáló ellenfél módszeres, kiművelt megalázásával, és eltiprásával tölteni) is elő lehet adni, ahogy a helyzet megköveteli.
Legalapvetőbb pszichológiai tény, hogy minden élőlénynek az önfenntartás az elsődleges ösztöne, a kapzsiság csak ezt követi. Az is alapvető tény, hogy - elenyésző arányú kivételtől eltekintve - csak az végzi el akár a legelemibb kötelességét, akinek oka van tartani a megtorlástól.
Egy szóval sem mondtam, hogy ilyesmit KELL tenni, elég, ha pusztán úgy lépsz fel, hogy a fentieket pusztán a megjelenésedből és a fellépésedből kikövetkeztessék még az egyszerű agyukkal is. Magyarán: tudja a marhája, hogy ő van a puska barátságtalanabb végén. Nézd meg te is a gar-os cikket és a hsz-okat, van ott pár ékes példa.
Senki ne tegyen semmi rosszat! :D
ELŐSZÖR MINDIG A BARÁTSÁGOS, TÖRVÉNYES UTAT KELL VÁLASZTANI, mert kis eséllyel előfordulhat, hogy egy becsületes céggel van dolgod, amelynek hosszabb távon fontos a visszatérő vásárló, nem csak gyorsan eladják a szemetet, aztán bezárnak. Persze sohasem hagyhatja az ember, hogy az erkölcsi érzéke meggátolja a helyes cselekvésben.
Amúgy mindig csodáltam azon csupaszmajmok - nyilván ostobaságukból fakadó - bátorságát, akik pl. egy családdal a hátuk mögött kötnek bele bárkibe.
Én azért bevált, gyors ügyintézési megoldásokat nem felejtek el. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16340) katt777 válasza slett27 (#16333) üzenetére


katt777
félisten

Kevesebbet, mint a mo-i kereskedők. :D

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16341) katt777 válasza Kelvin (#16337) üzenetére


katt777
félisten

8

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16342) Kelvin válasza katt777 (#16341) üzenetére


Kelvin
őstag

Én is 8-at akartam írni csak már késő van.Meg nemrég egy samu monitorról beszélgettünk:)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#16343) Kislányka válasza katt777 (#16339) üzenetére


Kislányka
csendes tag

"Amúgy mindig csodáltam azon csupaszmajmok - nyilván ostobaságukból fakadó - bátorságát, akik pl. egy családdal a hátuk mögött kötnek bele bárkibe."

Általában ezt addig játszák ameddig rossz helyen hivatkozik rossz névre.Ebben az esetben az értéktárgyai,autója, százezrei bánhatják az ominózus név kiejtését. ;]
Általában ezt kevesen merik megtenni, de aki nem tudja ennek mi lehet a következménye csúnyán pórul járhat. :K Aki mögött pedig tényleg van "brigád", az csak némán felemeli a telefont, és nem hivatkozik senkire. ;)

(#16344) diablo1984


diablo1984
veterán

ennyire döglödnek a karik? ez vajon a túlmelegedésnek tudható be, vagyhogy annyira veszik, hogy megfordul benne 1-2 hibás darab? :F

(#16345) Kelvin válasza diablo1984 (#16344) üzenetére


Kelvin
őstag

Én most hallottam egy megégett de működőképes darabról,mi az,h ennyire döglenek??
(még mindig ennek kapcsán megy a hsz)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#16346) Kislányka válasza Kelvin (#16345) üzenetére


Kislányka
csendes tag

Ezt én sem értem mi ez a "döglenek". :F

(#16347) katt777 válasza Kislányka (#16343) üzenetére


katt777
félisten

Mondom: nem azon van a hangsúly, hogy megtedd (nekem még sosem kellett), hanem hogy a csupaszmajmot meggyőzd. Egyébiránt nem olyan családra, meg hivatkozásra gondoltam, hanem arra, hogy a kötekedőnek tudnia kell: semmi nem védheti meg a családját (asszonyt, gyereket) sem a tettei következményeitől. Főleg, mert a családtagjai az ő bűnei okán élhetnek jól, tehát semmi nem menti őket a felelősség alól (ahogy a Biblia is mondja ;] ). És ez a lényeg: tudatosodjék benne, hogy ő teszi, téged csak az ő tettei irányítanak, tehát bármi történjék is, ő a felelős érte. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#16348) Kislányka válasza katt777 (#16347) üzenetére


Kislányka
csendes tag

Jah... akkor tényleg másra gondoltál. :DDD

(#16349) rumkola válasza Kelvin (#16337) üzenetére


rumkola
veterán

Igen, online vásárlásnál 8 napig elálhat a vevő, ha hiánytalan és sértetlen nemcsak az áru hanem a csonagolás is - vagyis újra eladható.
Kivétel ugyebár ha fizikailag sérült a cucc.

(#16350) zso73 válasza Kislányka (#16324) üzenetére


zso73
veterán

Nem is tudom, hogy ez szomorú,megdöbbentő, vagy mi? Nem tudom hány éves lehetsz, de egyáltalán igaz ez a történet? :F Ilyenek a mai fiatalok? Vagy te vagy antiszoc?
Nem kóstolgatlak, csak próbálom magam képbe helyezni.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.