- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Pánikbetegség, szorongás
- Carlytoo: Pánikszindróma #3
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Új hozzászólás Aktív témák
-
RetepNyaraB
veterán
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
miresz #19226 üzenetére
Egen egen, csak az örök kihalycsae probléma tárgykörben igyekeztem a homályt sűríteni.
Vagyis, hogy a jelenlegi játék felhozatal egy db fullHD monitort feltételezve megelégszik a 6870-nel is, a 2 GB meg extra bónusz, ami jó, ha van. RAMot úgyis főleg a textura-szerűségek fogyasztanak, az meg nem erőlteti meg a kártyát, nem? -
RetepNyaraB
veterán
válasz
miresz #19224 üzenetére
Ha meg van huzva a 6870, akkor kitolja a 2GB VRAM-ot szerintem. Nekem a Skyrim 13 grafikai moddal elfogyasztja az 1GB-ot (alapban nem, a hiresztelesekkel ellentetben; Afterburner szerint sehol sem kell 850MB-nal több), de nem a kartya a szük keresztmetszet.
Persze, hogy jobb egy 6950-es, de nagyon függ az artol is nyilvan. Idoallosagrol meg ne beszeljünk, miközben jön a 7000-es sorozat... -
RetepNyaraB
veterán
válasz
nismoka #19003 üzenetére
Nem akarok beleszólni, de ha rászerelsz egy Accelerot, akkor a pluszköltségből vehettél volna egy erősebb kártyát.
Amíg van az embernek garanciája, azt érvényesíteni kell, nem? Ha lejárt, akkor már úgíis mindegy.
Off: Az én Renault Mégane-om folyton hülyéskedik, már előre köszönnek a szervízesek az utcán is. Nekem viszont még van egy komplett évem kiverni belőlük a szart. Nem kötelező ócska terméket gyártani, egyék meg amit főztek. Off vége -
RetepNyaraB
veterán
válasz
varmi2 #18985 üzenetére
Minden kártya egyedi, Neked kell kipróbálni mit tud (és megnézni, érdemes-e életszagú helyzetben. Benchmark csak a Guinness rekordokban érdekes....). Amúgy 1000/1200-t a 6870-esnek hoznia reális, esetleg minimális feszültségemeléssel. A fogyasztást több tesztben is lemérték, nem emelkedik veszélyesen; 20-30 watt a max felett (amit "normális" üzemmódban messze nem ér el a kártya amúgy).
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
Mustármag #18710 üzenetére
Ki mondta azt; az eladó? Mert akkor ugye ne kell magyaráznom
Általában natív felbontáson NEM tudják a legnagyobb frissítést a kijelzők, ennyi.szijartg@ ha extrém tuningban gondolkodsz és dobogós helyezésre vágyódsz, akkor ruházz be a vízre. Különben nem valószínű, hogy kényelmesen túlszárnyalhatnád az 1000/1200-as határt a kártyával. Túl sok bajmolódás túl kevés plusz teljesítményért. A említett értéket pedig szinte alapfeszen is hozza a cucc (nálam ötezred volt emeléssel)
A vízhűtés árából már vehetsz egy 6950-et és így tovább szépen felfele. A proci meg ma még mindenre jó, csak fel kell rángatni -
RetepNyaraB
veterán
válasz
Hegyirabló #18572 üzenetére
Próbálj meg kölcsön kérni egy másik kártyát. Lap is szarakodhat
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
Gaboman #18565 üzenetére
Khm... azért kérdés mit takar a "legtöbb kártya" titulus. 6870-est már nem fektetsz meg fullHD-nál kisebb felbontásban garantáltan semmilyen játékkal; az említettekkel semmiképp
de nem is szóltam, off ez is
Furkoo@ talán Vader emlegetett valami bios frissítést, ami segít a gondon, úgy rémlik...
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
Tothgera30 #18115 üzenetére
Nálam 1000/1200-on ötezred volt fesz emeléssel simán fenn van 82 fok körül az MSI burn is teszt, de ilyen tuningra felesleges pörgetni a vilanyórát. Nekem amúgy is ha gond volt valaha a beállítással, az vagy azonnal, vagy perceken belül jeentkezett. Persze lehet, hogy mázlim van. Én játékkal tesztelek, szórakoztatóbb és szintén percek alatt elszáll, ha valami nem oké.
Jah, amúgy nálam bármi komoly játék feltekeri 80 fokig a cuccotBiztos vacak a ház szellőzésem
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
marton.bodi #17957 üzenetére
Ami megtekeri
Sztem egy Phenom II X4 955BE, vagy egy Intel quad q6600 már elég, főleg ha húzol rajtuk. Kétmagos kevés lesz, ha négyet támogató játékot futtatnál.
De:
-felbontás?
-játékok? -
RetepNyaraB
veterán
válasz
Hegyirabló #17809 üzenetére
Jahm. Valamit nem állítottál el a profilokban? Nézd át még1X. Ha a laptopról megy, annak más a profilbeállítása nyilván...
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
Hegyirabló #17806 üzenetére
Azonos felbontás mellett?
Alapból asszem minél nagyobb a felbontás, annál alacsonyabb a beállítható freki. Teljesítmény miatt.
-
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
Unbaised-Ben #17741 üzenetére
Egyészt nézd meg a Gagyibájt oldalán, másrészt emlékeim szerint kb 32-35 cm, tehát bazinagy
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
havenday #17696 üzenetére
Nem a 420W kevés, hanem a gyártó, ha valami mongol tevehajcsár kondenzátor hegesztésre fogta a három feleségét a teveszarral fűtött nyílt tűzhely mellett.
Tápon sose jó spórolni, ezt nem lehet elégszer elmondani. Egy db garfikus kártyával valami extrém esettől eltekintve NEM kell 500W-nál nagyobb táp, de az legyen minőségi. -
RetepNyaraB
veterán
válasz
janika1337 #17617 üzenetére
Az a CF-hez van, nem?
Ha single üzemmódhoz használom, akkor is működik?ui.bocs a duplapostért, kicsit későn olvastam visszább...
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
csucsbicep #17577 üzenetére
Én jobban szeretem a Sapphire hűtését és a tuning szoftverét is.
Az Asus meg kicsit meg van húzva gyárilag; kevesebbet fog fogyasztani talán.
Ha meg no tuning (kár lenne), akkor is Te döntésed
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
RetepNyaraB #17469 üzenetére
Bocs, hogy itt is, a megfelelő helyen nem válaszoltak és én agresszív kismalac vagyok (nemvárok
)
Tehát egy win7 jelentős különbséget lenne képes felmutatni a vistámhoz képest annyira, hogy édemes vennem (64 bit persze. A mostani is az)?
Aki nem lapoz vissza: alaplap csere után nem húztam újra a wint, mert megy úgy is. Le lettem hurrogva
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
kmarton2 #17466 üzenetére
Figyuzzatok, a sapp. hd6870 dirt3-masom egyrészt 1,180 volton (alap 1,175) 1000core/1200memoryt megy, ez tökjó. Viszont némi visszajelzésre lenne szükségem, mert gyanús a sebessége.
Proci az adataimban; Crysis2 ultrán full hd kb 33fps, de a pl Crysis Warhead ennyi sem, Witcher2 az extra mintavétel nélkül, de ultrán szintén 30-35 fps, extrával max 20.
A 3d Vantage benchmark (free verzió) szerint valami zűr van a rendszerben, de ezt lehet, hogy mindenkinek kiírjaps.: A legutóbbi alaplap/processzor/videókártya cserénél nem telepítettem újra a windowst, mert ment anélkül is.
Okés ez így, vagy sem?
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
OddMan #17432 üzenetére
Most vettem. Szerintem hallhatatlan 50% ventillátorig, a fölé meg nem nagyon megy, ha automatán hagyod. 55%-tól kihallatszik, de e felett meg nem nő a hűtőteljesítmény, tehát házin se érdemes mást beállítani.
Alapon 70 fok fölé nem nagyon megy (csak furmarkban), ha húzod, akkor persze más a helyzet.Vaporixem nem volt, Asterixet használok
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
Attix82 #17157 üzenetére
Ez nem feltétlenül igaz, mert a benchmark cpu-t nem terhel.
Játék alatt sem perdöntő, mert az én c2d e6400-asom húzva is egyértelműen kevés pl. crysis2...witcher2 és társaihoz, mégis teljes a kártya terhelés. A cpu limit itt inkább a kellemetlen szaggatásból látszik, ahogy másodpercenként éri utol a kártyát, pedig az fps 30-35 állítólag. -
RetepNyaraB
veterán
válasz
lipido #17100 üzenetére
És alapból nem fogyaszt többet a tuning miatt...
Én tegnap kaptam meg a Sapphire 6870 Dirt3-at; egy full hd monitor van csak, de azon hasít
1.1 mindig lekésem a válaszokat, mert nem frissítem az oldalt
A Dirt3 kód elvileg még működik, de három napja várok a visszaigazolásra. Basszus be kellett scannelnem az utalványt, csak végbéltükrözés nem volt eddig AMD-nél, annyira biztonságosak a fiúk...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3092, 98% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Dell Optiplex MT/SFF 3040, 3050, 3060, 3070, 5070, 7060/ Hp ProDesk /SZÁMLA- GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Rampage SHIVA Thermaltake 500W
- PROCASTER 40UNB700 40" 101cm televízió eladó
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest