Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6776) Delaghetto


Delaghetto
csendes tag

Valaki kérem tudna segíteni?! Oltári nagy baklövést követtem el az Atab Gen3-asommal...
Két kínai telefonom van...SP Tools-al flashelni akartam az alap Gen3-as romot...Viszont véletlen a másik telefonom scatter-jét töltöttem be és azt akarta flashelni..észre sem vettem...kiírt egy hibát flash közben gonodltam semmi gáz lehúzom a telót akksi ki úgyra nyomnám a downloading-ot erre látom h rossz file-ok vannak betöltve...átváltom arra amire kell! nyomom a download-ot akksi be és usb csati...erre semmi...smemi nem történik!Win7-em van nemis jelzi hangal se hogy valamit fel csaatlakoztattam vna...Véglegesen betéglázott mi?!...Gondoltam olyanra hogy háátha valahogy lekapta az akksit és töltőre rakom... melegszik a telefon...vesz fel töltést ezekszerint...nemtudom...egyébként mielőtt flashelni akartam a romot éss netet osztottam a telóval a gépre megnéztem hogy megye...ment persze a win 7-nek telepíteni kelett drivereket és ut ment...arra is gondolok neme kiütötte azokat a drivereket amiket a flasheléshez használ a gép...vagy vmi...Help ://

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.