Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-06 07:34:25

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdéseket teszel fel, nyisd meg az összefoglalót és bátran szaladj végig az alábbi linkgyűjteményen. Ha nincs válasz, nyugodtan kérdezz. :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8535) t72killer válasza popey37 (#8533) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az ólom sajna kuka, angol kollégák nagyon mondják, hogy a HEQ5 kifejezetten allergiás a 12V alatti feszkókra - márpedig az bármilyen ólomczuccnál nagyon hamar megvan. Ezt a mechát (és amúgy még pár csudabogarat az asztrovilágból) ha akksiról akarod etetni, akkor mindenképp vmi lapos kémia kell neki, pl LiFePO4. Egész mostanáig kellett várnom, hogy horogra akadjon normális áron egy repülőre maxosan felvihető példány (12Ah/~150Wh-ás darab, a limit 160Wh/db)

Nekem is megtetszett ez a bömbi mechanika, átvettem egy patika példány használatá... izé, esőraktározását, jövő 7végén lemegyek Wales-be, hátha ott nem ennyire ratyi az idő, nyáron meg behajigálom az asztrokacat-kupac használható részét és irány az Alföld +remélhetőleg kicsit tovább is. Nagyon nézegettem a cingár SA GTi és AL55i darabokat, de ez a masszív jószág használtban pöccre uannyiért jött ki.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.