Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Ma a Samsung Galaxy S24 FE-re is megérkezett az Android 15-ön alapuló One UI 7.0
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.
Új hozzászólás Aktív témák
-
OldAkita
aktív tag
válasz
junkpod #57634 üzenetére
Jelenleg egy full hd-s Samsungon tesztelem mert egyelőre lusta vagyok lehozni a padlásról azt a régi 32 coll-os LCD Panasonic-ot amin használni akarom és ahova a 720-nál többnek semmi értelme. Na nem mintha a 46"-os Samsungon túl sok külöbséget látnék az 1080 és a 720 között. Örülök ha szemüveggel ellátok a tv-ig nemhogy a pixeleket nézegessem :-)
Szóval első nekifutásra a Kodiban 720/60Hz-et állítottam be és azonnal javulás állt be, csak fél percenként ugrik egy kicsit. De amint találtam egy 16Gb-os micro SDHC-t az egyik fiókban, telepítettem rá egy LibreELEC-et oly módon hogy letöltöttem ezt majd hagytam hogy a legújabb 8.1.2-es verziót telepítse az SD-re.
Gondoltam nem bíbelődök dtb.img letöltéssel mert az összefoglalóban azt olvastam nem biztos hogy kell.
De kellett, mert a fogpiszkálós után így indult:Ezután innen letöltöttem a gxl_p212_2g.dtb-t gondolva hogy a 2GB-os X96-hoz az illik. Átneveztem dtb.img-re és bemásoltam az SD gyökerébe, ahol volt már img kiterjesztésű állomány kernel.img néven. Azt gondolom az nem ez és maradhat. De semmi változás nem történt, ugyanaz a kép fogad. Távirányító működik, tudok lépgetni a sorok között és újra is indíthatom de akkor simán beindul az Android és kész. Mit csináltam rosszul?
Új hozzászólás Aktív témák
Szakmai topikban tilos hozzászólások formájában hirdetni valamint hirdetéseket linkelni!
- Pokoli lövölde pörgetné meg a GeForce-ok eladását
- Tudományos Pandémia Klub
- Elektromos cigaretta 🔞
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Apple asztali gépek
- Diablo IV
- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- Dell Optiplex MT/SFF/Mini 3040, 3050, 3060, 3070, 5070, 7060/ Hp ProDesk /SZÁMLA- GARANCIA
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! PC Specialist Recoil VIII 17 notebook - i9 14900HX 16GB RAM 2TB SSD RTX 4060 8GB WIN11
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A16 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest