Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Talas


Talas
tag


A memóriák anti tuningja miatt nekem aszinkronban kell húzni a gépet ez már világos.
· A memóriát hogy kell itt beállítani, – és lehetséges e a korábbi teszt (itt a Prohardveren tesztelték) értékeit beállítani a Kingmax superramnak (fesz. 2,6 V-on 2,5-3-3-6 és itt megy-é az 1T-s időzítésen) – hogy a procituning menjen
· A proci szorzót nem tudom 9*-nél feljebb állítani.
· A PCI frekinél van (auto, to cpu, meg 33 Mhz) itt melyikre kell állítani?
· Q-fan settingsnél a Zalmann megáll, ha enable beállításra rakom, szerintem ez a fordszám szabályzó miatt van, a 1008 biosban már javították a dolgot nem tudom van-e, (volt-e) valakinek hasonló gondja és a biosfrissítéssel ez megoldódott-e neki.

Az alaplapi hangkártya optikai kimeneten keresztül milyen minőséget ad ki, és dvd filmek hangjánál mit kezd a 16 bites felbontással egy házimozi erősítő.


ASUS A8N-E
A 64 3000+ Venice + Zalmann 7000 AlCu
ASUS 6600 GT + Zalmann 700 AlCu
Kingmax Superram 2*512 MB
Seagate 200 Gb SATA
Samsung Dl DVD-RW

(#152) Talas válasza Talas (#151) üzenetére


Talas
tag

151-re valaki tud infót?

A zalmann gond megoldódott, a potiját kivettem és rátettem a házventire így már jó.

Optikai vagy koax digit kimenetet próbáltáok már?

(#153) edeleny


edeleny
őstag

Elöször is,meg nem probaltam az optikai kimenetet,mert nincs mire ratennem.Masodszor,ha tuningolni akarsz,akkor hagyd beken a szorzot,es nyomjad az FSB.-t felfele,mer igy kapsz jobb eredmenyeket,meg ha be van kapcsolva a C and Q akkor a szorzoallitassal kek halal lesz a vege.Harmadszor,ilyen PCI.-s beallitasokkal en meg nem talalkoztam,de ha tuningolni akarsz akkor jo fixre allitani,tehat 33 Mhz,gondolom itt a hagyomagyos PCI foglalatro van szo es nem a videokarirol,mert az 100 Mhz.-n ketyeg.A memoriahoz meg annyit,hogy ez teljesen gepspecifikus,tehat mindig az adott alkatreszek minösege valogatja,probalkozz.De ha elfogadsz egy tanacsot,elöször probald az automatikus tuningot,majd az N-tunet,ezek nagy elönye,hogy nehezebb taccsra tenni a hardvert,ha valami beallitas nem jo az alappal indul ujra,es nem a Clear Comos.-al,igaz itt feszt nem tudsz allitani.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#154) edeleny


edeleny
őstag

Nekem is lenne egy kerdesem,mit csinaljak,hogy a Maxtor 120.-as SATA vinyomat ne ideiglenes/removable/ meghajtonak ismerje fel,hanem ugy mint a többit,hogy lehet erre op. rendszert tenni?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#155) Metamorfózis válasza edeleny (#154) üzenetére


Metamorfózis
tag

Hát én úgy csináltam , hogy telepítéskor lehúztam a pata winyó kábelét.
Mire rájöttem kitéptem a hajam.Lehet , hogy a tapasztaltabbak tudnak más megoldást de nekem csak így sikerült.Ha meg kész a telepítés kikapcs winyó visszadug és win vezérlőpult-> felügyeleti eszközök->számítógép kezelés->lemezkezelés-ben lehet formázni,vagy particionálni a dolgokat.


[Szerkesztve]

Egy embernek három feladata van: Megszületni - Meghalni, és közben Élni egy jót

(#156) edeleny


edeleny
őstag

A hajam,az mar nekem is elment,Igy sikerült nagy nehezen feltenni,de a mostani fö XP,ami kesöbb majd tartalek lesz,meg mindig csak eltavolithato meghajtonak latja,igaz ami felment az jonak tünik,/ nem tom,mert hajnal fel2-re ment fel,es meg az eg vilagon semmi nincs rajta./

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#157) Talas válasza edeleny (#153) üzenetére


Talas
tag

köszi a tippet.
Én egyébként csak a procit szeretném húzni, azt is csak alapfeszen, és arra lennék kíváncsi meddig megy el. Na persze nem hajtanám maxon. A 3000-es Venicekre azt írták hogy akár 2500-ön is elmennek. Nekem 2200 is már jó.
N-tune többet tud mint 10% prociba? mert akkor lehet, hogy az marad.

(#158) edeleny


edeleny
őstag

Igen az N-tunnal tudod 10% fele is vinni.Nekem szinkronban alapfeszen az N-tunnal olyan 230 FSB körul halt be,illetve ennyin gyönyörüen ment,talan a memok meg 240-en is elmennenek,ha piszkalnam a mem feszt

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#159) Talas válasza edeleny (#158) üzenetére


Talas
tag

aszinkront is tud az N-tune? ja és az overclockot autora kell állítani?

Bár amíg nem jön meg az új tápom addig nem merek belemenni a tuningba, de azért köszi az infot.

(#160) edeleny


edeleny
őstag

Asszinkront?Jokerdes,szerintem ha a BIOS-ba le van veve a RAM sebesseg akkor igen.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#161) Talas válasza edeleny (#160) üzenetére


Talas
tag

Ja az n-tune users manual az az AI boosterhez tartozikl? mert as asus alaplap driver cd-n a manualon kívül nincs semmi n tune nevű progi.

(#162) edeleny


edeleny
őstag

Erdekes,nekem van,de ha az Nvidia oldalarol letöltöd az ujjat,abban sokkal több beallitas van.En is kerdeznek valamit,szerinted a SATA vinyo birja a huzast?Most egy ilyennel küzdök,es a biztonsag kedveert minden alapon van. Utility könyvtar elsö progi nalam.

[Szerkesztve]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#163) Talas válasza edeleny (#162) üzenetére


Talas
tag

mit húzol a sata vinyón? Vagy lehet nem értem a kérdést. Vagy attól tartasz, hogy a vinyó a proci húzásával esetleg rosszalkodni fog? Nem tudom szerintem nem lenne szabad, hogy gond legyen vele, de erről inkább mást kérdezz.

Elég lapos ez a topik, talán az SLI-s topicban hamarabb megválaszolják.

Ja megtaláltam az n-tune-t. Nem néztem szét elég alaposan. :B Ahogy megjön az új táp ki is próbálom mindjárt.

(#164) Mlacee


Mlacee
tag

hát tényleg eléggé lapos ez a topic... :(

Az ASUS hozza a tuningolhatóságáról kialakult hírnevét?
Firewire hiányán keevül tényleg ugynaz ,mint az SLIs lap? tekintve persze,hogy ezen SLI nincs...:D

Will work for FSB!

(#165) edeleny


edeleny
őstag

Igen attol feltem,hogy rosszalkodni fog a vinyo,de mar nem felek,ment vissza a boltba,mert 6,5 ora alatt sem lehetett leformazni,Gariba csere. Nekem ez az elsö ASUS lapom,es hidd el az AsRock utan maga a fönyeremeny,ott mindent csak jumperral lehetett modositani,mar azt a keveset amit lehetett,idaig nagyon jo,es ugy nez ki rendbehozta magat achip venti is mar alag regen nincs hangja indulaskor,(egyebkent megyen ellenöriztem.)

[Szerkesztve]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#166) Mlacee


Mlacee
tag

NCQt támogat a lap?

Will work for FSB!

(#167) Alvin_ti4200 válasza Mlacee (#166) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, mint minden nForce4-es deszka.

(#168) edeleny


edeleny
őstag

C N' Q.-t igen.Ha netezek,vagy csak filmet nezek nem mozdul 1000 Mhz-rol az FSB,ilyenkor 1.07 V.-ot kap a proci,szal. takarekos a szerkezet.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#169) Alvin_ti4200 válasza edeleny (#168) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ő nem a Cool'n'Quiet-re gondolt, hanem a Native Command Queuing-ra.

(#170) Mlacee


Mlacee
tag

Kösz szépen a válaszokat.Most olvasgatom épp a SATAs fórumokat,ott olvastam én is,hogy melyik chipset viszi.

..mellesleg a C'nQ is fontos nekem,de ez már megvolt vitatva...:)

Will work for FSB!

(#171) Mlacee


Mlacee
tag

Még egy kérdés,csak hogy ne legyen nyugtotok...:D

A lapon a feszültségstabilizátorokon van egy passzív borda,ami elvileg a proci fanjától kapna egy kis szellőt,ám én vízhűtést tervezek,ezért kérdezem,hogy nagy bűn lenne,ha nem tennék a házba egy fant csak miattuk?

Ha tennék ,akkor a géház oldalára gondoltam,mert a plexi ''modot'' úgyis nekem kell majd eszközölni egy Deluxe gépházon.Ez oldalról fújná a levegőt a lapra,mondjuk egy leszabályozott 12es venti.

A gépházban eddig a terv szerint csak a táp fanja(i) lenne(/ének)...
vagy ha illendő lenne azért bele egy fan,akkor azt rakhatom eleve a borda fölé? Nem kell a lapon mást hűteni?

Will work for FSB!

(#172) zork212


zork212
csendes tag

Mitől van az, hogy csak úgy, minden előzmény nélkül egy szűz winyóra telepített hibátlannak tűnő rendszer újraindul?

A8N-E (bios:1008), 3000+Venice (Galcialtech Igloo 7200), 2x512 Geil 2.5-3-3-6, geForce 6600

Ja és a letöltésem se normális módon működik. Minden fájl hibásan, sérülten töltődik le (letöltésvezérlővel és a nélkül is).

Segítsetek! Mi a gond? Mi rossz, vagy mit ronthattam el?

(#173) agitator


agitator
csendes tag

Nálam időnként gyanús leállások tapasztalhatóak. Ilyen lap, MSI GEF6600GT, 2x512 Kingston RAM. Néha random jelleggel kikapcsol, de a ventik mennek tovább, viszont a monitoron nincs kép, és nem reagál semmire, csak a reset gombra.
Amúgy a hűtő gondra talált már valaki végleges, és használható megoldást?

(#174) #67688960 válasza zork212 (#172) üzenetére


#67688960
törölt tag

Azért indul újra, mert még nem kapcsoltad ki a hiba esetén(kékhalál) autómata restart funkciót.A Vezérlőpult, Rendszer-en (asszem speciális beállítások, indítás és helyreállítás-ban vagy ilyesmi) belül van valahol.
Valószínű, hogy valamelyik hardvered hibásan működik(rossz bios beállításra, vagy hibás(-an működű) memóriára tippelnék).

[Szerkesztve]

(#175) #67688960 válasza agitator (#173) üzenetére


#67688960
törölt tag

Mi kapcsol ki a monitor?
Készenlétbe teszi a kártya vagy mi?

(#176) edeleny válasza zork212 (#172) üzenetére


edeleny
őstag

Nekem egy SATA.-s vinyom van jelenleg a boltba függö allapotban,latszolag tökeletesen müködik minden program szerint,viszont minden teljes formazasnal 30%.-nal megakadt es csak vanszorgott tovabb,a ra irt adatokat nem volt hajlando visszaolvasni,több giganyi adatom ment felejtöbe miatta. Oké zsoke,mi az NCQ?

[Szerkesztve]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#177) agitator


agitator
csendes tag

Fogalmam nincs ez mitől van. Az egész cucc lefagy, de ha belenézek a gépházba, akkor a ventik forognak, meg világít az alaplapon a készenlét fénye. Szóval nem tudom, viszont a billentyűzet nem reagál, és a monitor is standby-ra teszi saját magát. Elég bosszantó. Azon gondolkodtam, hogy nem lehet-e az, hogy valami nem jól van beállítva a BIOS-ban, és egy bizonyos hőfok felett automatikusan leveri a gépet. Tippeket várom, a cucc amúgy garis, tehát ha a vas rossz, akkor kicseréltetem úgyis.

(#178) Mlacee válasza edeleny (#176) üzenetére


Mlacee
tag

Noha nálam biztos jobban tudják,de az NCQ az a következő:
Native Command Queveing - vagyis a merevlemez felé érkező parancsokat hivatott tárolni,így azok valamilyen módon kevesebb lemezmozgás révén hajtódnak végre.
A seekelést,meg a folyamatos HD elérést hivatott csökkenteni.

Bocs ha nagy hülyeséget mondtam.
A merevlemez tulajdonságainál (harverkezelőnél ) lehet bekapcsolni,Nforce 4es lap esetén.

Will work for FSB!

(#179) edeleny válasza Mlacee (#178) üzenetére


edeleny
őstag

Ha ez igaz,akkor reszben megmagyarazza,hogy a nalam megbolondult vinyo miert megy egy masik gepben mindjart utana nezek.Fanatikus tuningolok,a 400-as RAM-jaim,minö meglepetes,470 Mhz -tajan ( FSB 236,szinkronban ) meghalnak,mit javasoltok,fesz emeles alaprol,idözites növelese,esetleg RAM visszaosztas,ez utobbi esetben ugy szamolom 2770 Mhz-ig lehetne vinni az orajelet,ami azert leghütes eseten ketseges.Igazabol nem akarom tulzottan meghajtani a procit.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#180) >Borisz<


>Borisz<
tag

Sziasztok,

uj vagyok meg ebben a 64-es kornyezetben, de maris akadt egy ket problema.
Osszeraktam egy gepet, A8N-SLI Deluxe, A64 3200+ Venice, 2X512 Infineon.
A Venice mag vegett, nomeg azert mert furcsa dolgokat muvelt a gep ugy gondoltam nem art egy bios frissites.

Furcsa pl. : fajlok 90%-ban amit a netrol toltottem le valamilyen hiba volt, tomoritett fajlnal foleg CRC, egy indithatonal egyszeruen csak olvashatatlan, vagy ''korrupt''
Termeszetesen minden esetben feltelepitettem a legujabb nforce4 drivert.

A bios frissites tokeletesen zajlott, megkapta a kicsike a legujabb 1013-st, majd az altala kert ujrainditas utan mar nem volt hajlando tobbe elindulni. Probaltam bios-t resetelni, de hatastalannak bizonyult.

Gondolom az alaplapnak lottek, proba csere garanciaba, bar ugy hallottam mas alaplapoknal van lehetoseg visszaallitasra ilyen esetben is, de arra kivancsi lennek :F , hogy talalkozott e valaki ilyen ''tomoritessel'' kapcsolatos esettel.

Varok minden tanacsot, batoritast :O

Sajna mar csak mosolyogni tudok :DDD

(#181) edeleny


edeleny
őstag

Mint mar lentebb irtam nekem a vinyorol tüntek el adatok,de ezen meg dolgozik a bolt,viszont a promlemadra,gondolom elmeletileg ugyan az a lap mint a sima A8N-e,csak kicsit többet tud,nos:Pedd be a gyari CD.-t majd Bios indulasnal Alt+F2 igy fel löki a gyari alap biost,elmeletileg igy mennie kell,valszeg szükseged lesz egy ujjabb Nforce driverre,egyesek szerint 6,66 a verzio szama ,azt tedd fel es probald ujra.Az uj Bios-sal nalam is furcsasagokat csinalt nelküle.Ha jo ennyit tudtam segitani.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#182) edeleny


edeleny
őstag

JA a kerdesem vegig nyalaztam a Manualt,de erröl az NCQ.-rol nem talaltam semmit,esetleg nemi segitseg?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#183) >Borisz< válasza edeleny (#181) üzenetére


>Borisz<
tag

Sajna ez a CD dolog nem jott ossze, nekem ugy tunik, mintha leragadna egyaltalan a RAM felismeresnel, kul. kiprobaltam egyoldalas 8 chip-essel, de csak annyit ertem el, hogy mar az alaplap is jelezte a memoria-hibat :O

Az eltuno adatokkal kapcsolatban, ugy tudom nem tul szerencses feltelepiteni az nforce IDE vezerlojet, mert az XP sokkal jobb. Bar ezt mar nem tudod kiprobalni :(

Azer kossz ;]

(#184) >Borisz< válasza zork212 (#172) üzenetére


>Borisz<
tag

Zork,

a problema nalam is hasonlo, en sem tudok normalisan letolteni szinte semmit, legyen az tomoritett vagy sem. A konfig hasonlo, de en RAM-ra gyanakszom, de ha nincs meg fonn a legujabb BIOS akkor tedd fel azt eloszor es ha ugyis rossz akkor csereld csak ki a RAM-ot. :U

(#185) >Borisz< válasza zork212 (#172) üzenetére


>Borisz<
tag

Zork,

egy masik temaban is feltettem a kerdest, es a letoltesi problemak (hibas fajl stb), az nvidia tuzfala miatt van. NEM SZABAD feltelepiteni, allitolag az Nvidia is elismerte es a kovetkezo nforca-ban mar kijavitja a hibat, addig is ne hasznald. A masik az IDE vezerlo azt hiszem IDE SW-nek nevezi a telepito, ezt szinten ajanlatos kihagyni, mivel wincsi hibakat okoz :DDD

(#186) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Hello!

Néhány hete használom az alaplapot, mindenhol azt olvasom, hogy a chipset hűtő 8000-et forog. Az enyém 5113-nál többet még nem jelzett.

A processzor 36 fokos szokott lenni, a hűtője 1100 körül forog, a rendszer hőmérséklet 30 fok körüli.

Ha nem gond a chipset hűtő alacsony forgása, akkor nyugtasson meg valaki, mert jómagam nem vagyok annyira otthon ebben a témával.

Köszi. :F

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#187) edeleny válasza nemtabo (#186) üzenetére


edeleny
őstag

Nem gond, nyugodj meg,nalam is 5344 körül van a Chip hütö fordulata,a höfoka meg terhelestöl függöen 35-43 fok. Masik dolog,jo lenne ha masnak is lenne tapasztalata az SW driverrel,mert valoszinüleg visszakapom a hibasnak hitt vinyot,mert a boltban ezerrel megy semmi baja.A tüzfal tenyleg gáz,igaz az Explorellel jo,de en inkabb hasznalom a mozillat,remelem mikor azt mondtad a következo Nfoceban majd javitjak nem az Nforce-5 chipre gondoltal?

[Szerkesztve]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#188) #67688960 válasza edeleny (#187) üzenetére


#67688960
törölt tag

Nekem is 5××× a fordulat, mert 2 verzióju a lapom.
Az a tapasztalatom a driverekkel, hogy csak az ASUS-tól leszedettet szabad használni.
A hálózatkezelő szoftot nem használom, de kipróbáltam a cd-n lévőt és nem töltött be az óra melletti ikon, az újabba viszont igen, :) más egyebet nemtok mondani.

(#189) edeleny


edeleny
őstag

Az egyik 6.66-os driverem az ASUS-tol van,a 64-bites viszont az Nvidiatol.Nekem ment a tüzfal,de valasztanom kellet vagy ö vagy a mozilla,tüzfal ment,plane,hogy az USB-t hasznalom netes bemenetnek.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#190) agitator


agitator
csendes tag

Nekem is csak 5300-on megy a venti, de így is időnként teljesen lehal a cucc. Még nincs egy hónapos a rendszer, és elég gyanús leállásokat produkál. Aki találkozott már hasonlóval (akármilyen gépnél), az írja már meg, hogy mitől lehet. Megy az összes venti, meg minden, mégsincs semmi a monitoron, és a billentyűzet+egér sem reagál (num lock világít, kinyomni nem lehet).
Már végigtúrtam az egész bios-t de semmi...

(#191) #67688960


#67688960
törölt tag

Ja, még észre vettem még pár dolgot;
-azt szereti a lap, ha default bios-al megy addig amíg a chip drivert fel nem teszem
-nem szereti a cpu, ha módosítom a memó beállításait
-a fagy a gép,amd-től leszedett cpu driver-el, és a nvidia-tól leszedett nforce driver-el

(#192) edeleny


edeleny
őstag

A telepitest nem tudom,nekem az AI-Nos -al lett telepitve a vindows,azzal nem volt gond,viszont a masik ket dolgot csak megerösiteni tudom.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#193) BTommy


BTommy
csendes tag

Hali!

Lenne egy kérdésem, ami csak részben tartozik ide:

Megéri egy ASUS K8N-E alaplap, meg egy AMD Athlon 64 3000+ os proci a 34000 FT-ot? :F Persze használtak.

Előre is köszi.

(#194) edeleny válasza BTommy (#193) üzenetére


edeleny
őstag

Bar nem ertek hozz,de igy elsö ranezesre igen,nezz meg egy bolti arlistat es viszonyits.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#195) edeleny


edeleny
őstag

Na visszakaptam a SATA.-s vinyomat,nem tapasztalt problemak hada jött elö.Kislemezröl driver fel az XP melle,16 perc XP telepites,minden megy szepen,aztan amint tennem fel az alaplapi drivert(6:66) kifagy a vinfos,ujra inditas utan a masik PATA.-s vinyo is produkal ket lefagyast,de ugy latszik ez megjavult.Valami ötlet?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#196) edeleny


edeleny
őstag

Reggelre magatol megjavult,viszont most mar csak megerösiteni tudom,telepitesnel alapba minden Bios beallitast.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#197) Mlacee válasza BTommy (#193) üzenetére


Mlacee
tag

Vigyázz! A8N-E vagy K8N-E ?

Will work for FSB!

(#198) Bandi 18 válasza BTommy (#193) üzenetére


Bandi 18
csendes tag

Szerintem megéri. Hisz újonnan ez a párosítás kb. 49e! Mondjuk nem mind1 hogy mennyi idős de ha 2-5 hónapos akkor megéri

(#199) Broome


Broome
csendes tag

Sziasztok a segítségetekre lenne szükségem. Sulinetben szeretnék alaplapot venni egy AMD 64 3000+ procihoz. A lehetőségeim: ABIT AN8, ABIT AN8 Ultra, ABIT KN8 Ultra vagy
ASUS A8N-E ezek között mi a fő különbség, illetve ti melyiket javasoljátok megvételre? Valamelyikben van hangkártya? Illetve melyiknek lehet kisebb a zajszintje (passzív hűtés), mert kisgyerek mellett menne.
Előre is köszi a válaszotokat.

--=Ha megnövök, meghálálom=--

(#200) Bandi 18 válasza Broome (#199) üzenetére


Bandi 18
csendes tag

www.tesztelo.hu Itt megtalálod az általad említett alaplapok tesztjét és hogy mik a tulajdonságaik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.