Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LeventeV válasza melega (#50) üzenetére


LeventeV
senior tag

Addig nekem be ne fejezzék, amíg egy Japánban játszódó részt ki nem adtak. :D

(#52) b.daniel válasza LeventeV (#51) üzenetére


b.daniel
senior tag

Japán, Egyiptom, '56 Mo. :D van még jópár éra és helyszín amit ki kell adni:D

Egyébként amig ennyire szórakoztató a játék, én minden évben még fogom venni. Szerintem a Syndicate nagyon jól sikerült, engem nagyon leköt.

(#53) LeventeV válasza b.daniel (#52) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem is tetszik a Syndicate, bár én jobban örülnék ha nem évente jönnének a címek, hanem inkább 2-3 évente, és akkor jutna idő még inkább a minőségre menni.

(#54) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mennyire szabad Syndicate-val kezdeni és utána a Unity-t? A jelen szálra gondolok, van valami összefüggés?
Azt olvastam unityben szinte semmi érdemleges jelen nem volt.

(#55) Gretel válasza DeathAdder (#54) üzenetére


Gretel
tag

Nem sok. :D Ugyanaz a csaj dumál ott is (tényleg nem volt semmi érdemleges), de ennyi. Simán érthető az Unity nélkül is a jelen.

b.daniel: Csupa szép lehetőség. :D

steam: ziretta

(#56) Black Dragon válasza DeathAdder (#54) üzenetére


Black Dragon
addikt

Amennyit eddig játszottam vele, még annyi jelen sincs benne mint a Unity-ba. Illetve az egy dolog, hogy alig van jelen mindkét részben, szerintem már érteni sem lehet. Ugyan az a hülyeség megy mint az elején, csak ott még 1 órában, itt meg 1 percben, szvsz. A templomosok rosszak, abstergo rossz, bla bla, ellenük vagyunk, új világban ébredtünk, abstergo már tökre nagy lett, de ők a rosszak, bla bla. Nem a játék ellen vagyok, mielőtt bárki azt hinné, de gyakorlatilag már felesleges a jelent belerakni, úgy se azért veszik az emberek, és ami kitalálnak bele, az hülyeség.

Egyébként a játék eddig tetszik nekem, kicsit szokni kell a verekedést, de nem rossz.

(#57) Gretel válasza Black Dragon (#56) üzenetére


Gretel
tag

Hol tartasz? :D

Egyébként szerintem érthető, csak értelmetlen, ha valamikor a jövőben nem kezdenek el megint játszható részt pakolni a jelenbe. Mert így tényleg csak az megy már mióta, hogy nézzük/olvassuk, hogy hű, az Abstergo már megint erősödött, hű, tényleg nagyon a templomosoknak áll a zászló és totálisan mindegy, mit rohangálunk a múltban x száz éve halott szépreményű gyilkospalántákkal.

steam: ziretta

(#58) Black Dragon válasza Gretel (#57) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az 5. szekvenciánál tartok, de most épp leálltam várost felszabadítani, hogy kapjak jó cuccokat.:)

De azért látszik is a fórumon is, hogy alig játszanak ezzel, egyre kevesebb embert érdekel. Ami egy részről kár, bár úgy sem a pc-sek miatt fejesztik, és én nem multizok, de azért jó lenne valami életet látni itt.:)

(#59) Fred23 válasza Black Dragon (#56) üzenetére


Fred23
nagyúr

"felesleges a jelent belerakni, úgy se azért veszik az emberek, és ami kitalálnak bele, az hülyeség."

A Black Flag közben kifejezetten zavart a jelenbeli szál, csak megakasztotta az amúgy szuper történetet, rontotta a játékélményt. Szóval jobb lett volna egy kalózos játék AC-körítés nélkül! A Syndicate is jobb lenne szerintem AC-körítés nélkül.

(#60) Black Dragon válasza Fred23 (#59) üzenetére


Black Dragon
addikt

Pontosan!:) A Black Flag-el nagyon sokat játszottam, bejött a kalózos stílus, egyáltalán nem hiányzott a jelen, de még az AC-s szál se. Felvette a halott csávókám ruháját, tanuld 1-2 dolgot, aztán kész, íme egy új assassin. Hát ennél azért több kellett volna. A Syndicate hasonló helyzetben van, előtörténet semmi, tökre jó, épp Assassin vagy, apu is az volt, visszük tovább a hagyományt, kitaláljuk hogy menjünk Londonba, ahol csúnya és gonosz bandák várnak ránk, felszabadítjuk a várost, és a saját bandánk lép a helyükbe.
Ez már lassan olyan, hogy aki nem azt akarja amit mi, az templomos. Kb semmi vonzata nincs szerintem az egész filizófiához, ahhoz amit még a legelső 1-2 részben volt. Hiányolom.
De a fejlesztők meg úgy gondolják, hogy beleeröltetik az AC vonalat a játékba, mert ezért veszik az emberek, próbálnak valami storyt mögé rakni, és évről évre eladják ugyan azt. Szerethető a játék, sok mindent lehet csinálni benne, de ha a storyt nézem, akkor nagyon hanyag. Jól jönne nekik egy év kihagyás, hogy kicsit átgondolják a dolgot, hozzáírjank valami épeszű és szerethető történetet, amibe bele tudod magad élni.
Unity-nál is azt éreztem, hogy hiába játszottam ki a játékot, nem értettem a lényeget, csak mindenkit megöltem akit kellett, és akkor így most jó.

Na de azért haladok a játékkal, kíváncsi vagyok mit hoznak össze a végére, akár még jó is lehet.:)

(#61) Gretel válasza Black Dragon (#58) üzenetére


Gretel
tag

Az ötödik-hatodik szekvencia környékén én is leálltam várost felszabadítgatni. Kellett néhány jó cucc meg pár képesség. :D
A Black Flag tényleg simán elment volna a jelenes hackelgetés nélkül. Ennyire muszáj volt belülről is megnézegetni, hogy "Hű, milyen nagy az Abstergo", vagy valami. Azóta se jöttem rá, miért volt fontos.
Szegény Arnoval nekem nem volt bajom (mind a mai napig Connor az egyetlen, akit komolyan nem szeretek), mondjuk az is igaz, hogy soha nem is kedveltem. Csak úgy lebeg a semmiben, mint egy totál érdektelen valami.
Az ikrek szimpatikusak. Személyiség, dinamika, jól el lett találva szerintem. Mást gondolnak, máshogy viselkednek.

Ja, és nyugtasson meg valaki, hogy Juhani Otso Bergről nem csak én asszociálok mindig egy bizonyos nőnemű Jedire. :""D

steam: ziretta

(#62) DeathAdder válasza Gretel (#61) üzenetére


DeathAdder
veterán

BF-ben legalább volt egy első civilizációs történet, mármint a jelenben, és egy szoros kapcsolat egy az abstergoban dolgozó és a múlt szál egyik legnagyobb célpontja között, de összességében nagyon nagy csalódás volt már a BF jelenje is. Egyszerűen nem értem, AC3 -ig izgalmas volt, minden egyes alkalommal hasznos infókat tudhattunk meg, a vége meg úgy zárult hogy tűkön ülve vártuk hogy mi lesz a BF-ben a jelenben, és idestova mostmár további 3 rész és 3 év után is azt várjuk.
Számomra ez a legnagyobb csalódás, nem a múlt emlékeinek újraélése, mert az eddig mind tetszett :)

[ Szerkesztve ]

(#63) Gretel válasza DeathAdder (#62) üzenetére


Gretel
tag

Nekem a BF-es Juno-Sage dolog akkor tetszett volna, ha más köntösbe öltöztetik. Ezt, ahogy sikerült megcsinálniuk, valamiért nem tudtam lenyelni.
A múlt nekem is mindig tetszik, na ott aztán tényleg szeretek mászkálni. A főhösök... na ez érdekes kérdés, mert Arno tényleg semleges maradt, Connort meg szabályosan rühellem, de ez semmiféle bélyeget nem nyom magukra a játékokra. Ezért is mondom, hogy tényleg vagy felejtsék el végleg a jelent, vagy legyen normális, játszható formában, mert ez a köztes állapot így nagyon nem jön be.
Meg nekem tényleg furcsa, hogy eddig majdnem minden játékban (kivéve ugye Shay) azért rohangászunk a múltban, hogy minél több templomost kinyírjunk, erre meg végignézhetjük aranyos kis videókban/feltört emailekben/kutyafülében, hogy hát tök mindegy, mert a jelenben úgyis az Abstergo áll nyerésre. :""D
(Amibe jó ideje beleszólása sincs a játékosnak.)

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#64) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

gépigény

min: i5 + 660/270

ajánlott: i7 + 770/280x

1080 felbontáshoz min 3GB vramos kártya

/s

(#65) Damage


Damage
senior tag

Végig toltam PS4-en. Nagyon könnyű volt és rövid. A Unity-be kb fél órát tettem (az is előrendelt lemez volt), és az összes részt megvettem, ami megjelent PS3/PS4-re a sorozatból. Nem fogom összegyűjteni az összes sört, ládát, Helix hibát. Látványra nem (annyira) rossz a játék, de semmi új nincs benne. Ennél sokkal jobban éreztem az ismétlődő feladatokat, mint a Mad Max-ben vagy a Far Cry 4-ben. Ráadásul a Syndicate-ben nem éreztem a kihívást sem. Úgy vittem végig, hogy nem használtam lőfegyvert, galvánbombát, dobókést, füstbombát stb-stb, kivétel, amikor a játékmenet miatt kötelező volt használni. a végén már nem használtam az "R1 + X" combo-t sem (saját kocsi hívása 5 rock taggal). A harcok közben egy Parkinson-kóros hülyegyerek is simán győztesen kerülne ki. És itt elnézést kérek az érintettektől, nem nézek le senkit a betegsége miatt és komolyan sajnálom, aki ebben szenved. Főleg, ha mentálisan is sérült mellette. A lényeg, hogy egy magamfajta "kazuár" is röhögve végigvitte, mintha a csodálatos "IDDQD"-t böfögtem volna be az elején. A teljes sorozat itt pihen a polcomon, de ezek után elgondolkozom, hogy a Unity-t betegyem-e egy végigjátszás erejéig. Inkább megvárom a holnapot és reménykedem, hogy a Fallout 4 többet ad....

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#66) Black Dragon válasza Gretel (#61) üzenetére


Black Dragon
addikt

Most értem a játék végére, kb 70%-nál tarthatok, talán kicsit több, nem néztem. A vége, mármint a jelenes rész borzalmas lett, legalább az előző részekben te is játszhattál bennük, de most még ez se, így már tényleg semmi értelme nincsen.
Egyébként maga a játék tetszik, mármint jó gyűjtögetni a sok hülyeséget, amiből tényleg rengeteg van. Bugok vannak benne bőven, de majd javítgatják őket. Viszont az is biztos, hogy most hogy kijátszottam, hetente ha leülök elé 1 órát már sokat mondtam. De azért nem volt összességében rossz játék, de semmi újdonság érzete nincsen, csak a szokásos.

(#67) Gretel válasza Black Dragon (#66) üzenetére


Gretel
tag

Ne is mondd. Nagyon szerettem volna, ha tényleg valami általunk irányított karakter lehetett volna ott. Tényleg remélem, hogy legközelebb már visszahozzák a jelent ténylegesen és nem csak azt mozizhatjuk, hogy ezúttal mégis mit művelnek a templomosok. :W Ez mintha a nesze semmi, fogd meg jól esete lenne. Engem meg direkt idegesít is, hogy akármi lesz, ott semmit sem csinálhatunk egy karakterrel sem. :""D
Ha jól emlékszem, ennyire változatos cuccokat még nem is kellett összebogarászni sehol. Jó kis szórakozás. :D A Temze végénél jártál?

steam: ziretta

(#68) Black Dragon válasza Gretel (#67) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ha a 2. világháborús eseményre gondolsz, akkor igen, de még korábban, és akkor még nem engedte, hogy elkezdjem. Majd megpróbálom legközelebb, hátha most már feloldotta a játék.

(#69) Gretel válasza Black Dragon (#68) üzenetére


Gretel
tag

Igen, arra. :D

steam: ziretta

(#70) Black Dragon válasza Gretel (#69) üzenetére


Black Dragon
addikt

Estig még fogok játszani a játékkal, majd megírom sikerült-e valamit alkotni.:)

(#71) Gretel válasza Black Dragon (#70) üzenetére


Gretel
tag

Kíváncsian várom. ;)
Szerintem kellemes kis kitérő lett.

steam: ziretta

(#72) DeathAdder válasza Black Dragon (#66) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ez hihetetlen bazz, mit csinálnak a jelennel ezek? Miért kellett így elbaszni, szerintem ebből már nem is lesz semmi :N
Maga a főszál mennyire hosszú, vagy rövid?

És lespoilereznéd hogy találkozol-e Éden darabbal, vagy első civilizációs lénnyel? :)

(#73) Black Dragon válasza DeathAdder (#72) üzenetére


Black Dragon
addikt

Magam sem értem, hogy miért kellett ilyenné tenni, simán megcsinálhatták volna, hogy te is részese legyél az eseményeknek a jelenben, helyette csak szemlélő vagy, és tövig rágod a körmöd, hogy ki fog történni. Ja nem...
Korábban a kolléga írta, hogy gyorsan túl lehet lenni a storyn, amit én is alátámasztok, ha nem akarsz semmi gyűjteni, csak a fő szálon végig menni, akkor 1 nap alatt, nyugisan, hátradőlve végig lehet vinni.

Spoiler: igen, találkozol, megszerzed a köpenyt vagy mindk is hívják, de vissza is rakod a helyére. A jelenben pedig mutatják Juno-t, ahogy a lepellel kapcsolatban mond valamit az egyik "beosztottjának", de ennyi, nem tudjuk mit fognak vele csinálni, mármint elmondják, de a gyakorlatban ez hogyan fog megjelenni, az sajnos még nem derült ki.

(#74) Gretel válasza DeathAdder (#72) üzenetére


Gretel
tag

Spoiler:

És egy adatbázisos beszélgetés kivonatból kiderül, hogy Desmondnak van egy 10 éves fia, aki totál véletlenül még Sage is. (Hurrá, mégegy Aita a jelenben :""D) Úgy rémlik, hogy talán még az "Igazság"-ban ősidőkkel ezelőtt Clay mondott valami olyat Desmondnak, hogy "a fiad", de azóta se lett kifejtve/megmagyarázva.
Na most elővették. Szóval gondolom a következő részben a Lepel esetleges felhasználása mellett majd ő is előkerül, elvégre kiben lehetne több első civilizációs dns? És egyre inkább borítékolható, hogy Juno tényleg kijár magának egy új testet. (Mondjuk akkor csodálkoztam volna, ha ez nem történik meg.)

steam: ziretta

(#75) DeathAdder válasza Black Dragon (#73) üzenetére


DeathAdder
veterán

& Gretel

..hát nem sok de legalább valami, vagy nem lesz ebből már semmi vagy nagyon pihentetik a jelent.
Én még mindig arra lennék kíváncsi hogy Desmond halálakor mi a rákot csinált Juno amivel megmentette a világot, mert már sok-sok rész óta az megy hogy testet akar alkotni, a világ megmentéséről pedig még egy szó sem esett.
Amennyire eseménydús volt annyira semmitmondóvá vált a jelen szál, ezt sajnálom a legjobban, mert a viktoriánus anglia szinte borítékolható hogy tetszeni fog :))

SP lehet: De honnan tudhatta Clay h Desmondnak van egy fia? erről lemaradtam, mert nem rémlik :B

(#76) Gretel válasza DeathAdder (#75) üzenetére


Gretel
tag

Spoiler

Halvány fogalmam sincs róla. Vissza kéne néznem azt a párbeszédet, de mintha Éva emlegetése után nyöszörgött volna valamit valami fiúról. Úgy meg főleg érdekes, hogy erről a kölökről Desmond se tudott.
Még azt se nagyon értem, hogy tulajdonképpen mit akarnak a lepellel. Anno valamiben volt róla szó, hogy Brutust megpróbálták feltámasztani vele, de nem igen jött össze és Giovanni Borgia is komoly defekteket kapott miatta. Most meg az Abstergohoz került, akik életre akarnak kelteni vele egy igazi első civilizációs lényt. (A háttérben meg Juno munkálkodik szépen.) Hogy is mondjam... egy kicsit megijedtem, hogy ebből még mit/hogyan fognak kihozni.

Szóval tényleg... vagy ne legyen egyáltalán jelen, vagy lehessen abban is játszani. Nagyon át kéne már gondolni ezt a dolgot az Ubisoftnál.

steam: ziretta

(#77) aya válasza DeathAdder (#75) üzenetére


aya
addikt

Aktivált valamit valahol amit saját korában nem tudott, ezért kihaltak, aztán meg magától megépült hogy a mai kort meg tudja menteni.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#78) melega


melega
őstag

Pénteken jön a Rise of Tomb Raider Xbox 360-ra
Hétfőn jön az 1 Tbytos Playstation 4-em Assassin'S CReed Syndicateval.
Szülinapmra június 27-ére pedig a Batman Arkham Knightot fogom megrendelni. Egyik edvenc akciójátékom

(#79) melega


melega
őstag

A PS 4-hez hány dvdvel adják a játékot 1-el, és internetről csurog le az 50 Gbájt?
Sajnos akkor 1 Mbyte/s letöltési sebesség 16 óra míg letölti internetről. Az a szar, hogyha apukám közben dolgozik a cége hálózatára lefagy az internet, nem bírja egyszerre a letöltést, és a munkát az interneten. Újra kell indítani a modemet, és csak a munka mehet 16-17 órán keresztűl, vagy a letöltés.

[ Szerkesztve ]

(#80) Black Dragon válasza melega (#79) üzenetére


Black Dragon
addikt

Tudomásom szerint az összes PS4 játékot 1 lemezzel adják(BlueRay), és jelen esetben nem fog letölteni 50 gigát, csak a frissítést hozzá, ami kb 5Gb, vagy kb ennyi volt nekem, nem emlékszem már pontosan.

(#81) aya válasza Black Dragon (#80) üzenetére


aya
addikt

xbox one-on 520mb a day one patch, azóta semmi nem jött hozzá.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#82) Black Dragon válasza aya (#81) üzenetére


Black Dragon
addikt

Akkor lehet annyi volt, valami 5-el kezdődőre emlékszem. 1.10 vagy 1.11 volt a patch száma. Tény, és sajnálatos, hogy azóta még nem jött frissítés, remélem már érkezőben van, van mit javítani.

Gretel: Megcsináltam az 1. világháborús küldetést, most már csak összegyűjtöm az összes cuccot amit csak lehet, aztán folytatom a jelenben. Aegis, vagy hogy hivják a csajt, összegyűjtöttem a rucijához szükséges hülyeségeket, és most úgy nézek ki, mint Hófehérke, vagy mint egy szűz k..va.:.DDD

(#83) Gretel válasza Black Dragon (#82) üzenetére


Gretel
tag

De sokat rohangáltam az utolsó zenedoboz után. :""D
Minerva rucija meg... hát igen, szép fehér. :D Mondjuk ha abban kell menni gyilkolni tuti feltűnő, de nekem tetszett. :""D Főleg, amikor néha elkezdi a villódzást, vagy mi a szösz az. :""D
(RÉGI cucc, na :""D)
Még vissza kell majd ugranom az első világháborúba néhány frontról jött levélért. Meg rohangálok a hélik hibák után, de csak mert érdekel, milyen adatbázis bejegyzéseket lehet még feloldani. :""D Aztán ha ráunok, majd rákeresek a neten, de egyelőre vidáman elugrándozom.

steam: ziretta

(#84) Black Dragon válasza Gretel (#83) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én is még keresgélem a cuccokat, csinálom a megmaradt mellékküldetéseket, gyűjtöm a ps trófeákat, unaloműzésnek jó.:)

(#85) Gretel válasza Black Dragon (#84) üzenetére


Gretel
tag

Igen. ;) Annak tökéletesen megfelel.
Ha végzek a gyűjtögetéssel nekifutok mégegyszer néhány londoni emléknek, mert néhánynál akadtak kisebb fennakadások. :""D Lassan kivégzem a dolgokat, de jó időtöltés. :D

steam: ziretta

(#86) aya


aya
addikt

A cuccok már mind megvannak, 97%-os szink. két trófea hiányzik, az 5000 tereptárgy lezúzása meg a 100% sync na azok lehet hogy ott is maradnak :(

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#87) Gretel válasza aya (#86) üzenetére


Gretel
tag

Az az ötezer tereptárgyas kiidegelt, mire meglett. :""D Lehet kifizetődöbb lett volna az egész játékban végig rosszul hajtani a kocsikat (és úgy kevésbé lett volna időigényes), mert így rémesen sokáig szórakozhattam csak azzal, hogy ott és úgy kóricáljak, ahol nem kéne.

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#88) aya válasza Gretel (#87) üzenetére


aya
addikt

elég lett volna max 1000 törnivaló, és akkor a lovak se nyerítenének egész nap a hangfalból.

nem szeretem az idióta trophykat

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#89) Black Dragon válasza aya (#86) üzenetére


Black Dragon
addikt

Akkor azért hozzátok képest még le vagyok maradva, de majd egy hét múlva visszatérek, hátha addigra már én is 95% környékére érek.:))

(#90) Gretel válasza aya (#88) üzenetére


Gretel
tag

Bőven elég lett volna. (Inkább még az is sok. Minek jár trophy valaminek a nem rendeltetésszerű használatáért?)
Főleg, hogy szerencsétlen lovakat elég könnyen le lehet amortizálni kocsival együtt. (Nem beszélve a kocsis-pacis sajátságokról...)

steam: ziretta

(#91) melega válasza Gretel (#90) üzenetére


melega
őstag

Te van olyan jó mint az előző részek.

[ Szerkesztve ]

(#92) Gretel válasza melega (#91) üzenetére


Gretel
tag

Nekem bejött. :D
Még mindig vidáman elrohangászom benne.

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#93) melega válasza Gretel (#92) üzenetére


melega
őstag

Köszi

(#94) Gretel válasza melega (#93) üzenetére


Gretel
tag

nm :)

steam: ziretta

(#95) Anonymus23


Anonymus23
veterán

A PC verziót is előtöltötte ma már az Uplay, kíváncsian várom...

;) - The Power of the Light Side

(#96) aya válasza Anonymus23 (#95) üzenetére


aya
addikt

Biztos szebb mint az xbox one verzió, az Unity egy gen-nel nézett csak ki jobban pc-n.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#97) melega


melega
őstag

A Black Flag, a Rouge, és a Brotherhood után a kedvenc AC játékaim közé tartozik. Hiszen az AC a kedvenc sorozatom.

[ Szerkesztve ]

(#98) Black Dragon válasza melega (#97) üzenetére


Black Dragon
addikt

Feleslegesen OFF topicolsz, és mèg az utolsó mondatoddal olyat írsz, amit senki sem kérdezett. Spórold meg a hsz gyűjtést.

(#99) tomas51


tomas51
senior tag

Elkészült saját GTX 970 SLI tesztem! :)

A videót itt nézhetitek meg: Teszt

(#100) mlinus


mlinus
őstag

aki kevesli az fps-t, kapcsolja ki a pcss árnyékokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.