Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Sonja


Sonja
veterán

nVidia GeForce 359.00 WHQL driver!

Game Ready:
Learn more about how to get the optimal experience for Assassin’s Creed: Syndicate and Overwatch: Beta

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#102) aya válasza Sonja (#101) üzenetére


aya
addikt

Gondolom az amd válasz is befut nemsokára.
Sajnos ahogy látom most is sok az nvidia only effect.

7970-en borzasztóan megfogta a gépet a unity ha be voltak ezek kapcsolva :(

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#103) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nekem máris letöltött egy ~30 MB-os frissítést ;]

;) - The Power of the Light Side

(#104) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ehh, ez az assassin is tud repülni, ugrik akkorákat, simán olimpiát lehetne vele nyerni :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#105) tomas51 válasza Anonymus23 (#103) üzenetére


tomas51
senior tag

Ezt tartalmazza a patch:

Block the game's exe in your firewall to prevent the game from
trying to go online ..
- If you install games to your systemdrive, it may be necessary
to run this game with admin privileges instead

(#106) Anonymus23 válasza tomas51 (#105) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem azt tartalmazza :DDD Nekem eredeti van nem néztem meg mik a javítások.

De ha már egy nfo-ból idézel, oda is oda van írva: "For list of changes read included patchnotes.txt"

;) - The Power of the Light Side

(#107) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#106) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mondjuk abban sincs semmi :DDD
"- No changelog provided (Day One patch)"

;) - The Power of the Light Side

(#108) tomas51 válasza Anonymus23 (#107) üzenetére


tomas51
senior tag

:DDD

(#109) lacus83 válasza aya (#102) üzenetére


lacus83
senior tag

Highlights of AMD Catalyst™ 15.11.1 Beta Windows Driver

Performance Optimizations
Includes quality and performance optimizations for the following titles:
Star Wars™: Battlefront
Fallout 4
Assassin's Creed® Syndicate
Call of Duty® : Black Ops III

De sajnos igen sok az only nvidia effect.R9 280 majdnem kevés nagyon magas grafikán.
Túl is lépi a 3GB Vramot.Meg sokszor olyan furák a textúrák.Próbálna csóri Radeon dolgozni ,pótolni a hiányosságokat NV vel szemben,de így nehéz.

R9 290 vagy gtx 970.
De azon a szinten is szerintem komolyabb előnyben az NV.
Egyébként nagyon tetszik,lehet ezt most összerakták.Nem úgy mint a Unityt.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#110) tomas51


tomas51
senior tag

Második 970 SLI teszt, itt már a friss nv driver van fel rakva, valamivel jobb a helyzet. ;)

Teszt video

(#111) Gh00st


Gh00st
tag

290 Vaporon(1100/1500MHz) vajsimán fut, HBAO+, MSAA2X+FXAA, magas beállítások mellett stabil 60+FPS.
A menűben a vram mutató kicsit csalóka, elég rendszer mem mellett közel nem kér annyit... :D
Jól optimalizált játék, bár nekem a Unity-vel sem volt gondom.
A story tetszik, sok a mellékküldetés, rengeteg az összegyűjteni való, 7-8órát dobtam bele.
Mindkét karakterrel élvezetes a játék, grafika sem rossz.

Pár kép(AB+HWiNFO)

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#112) Anonymus23


Anonymus23
veterán

XP növelőt van értelme venni?

;) - The Power of the Light Side

(#113) Black Dragon válasza Anonymus23 (#112) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem nincs, így is elég könnyedén és gyorsan átrághatod magadat a játékon.

(#114) Gretel válasza Anonymus23 (#112) üzenetére


Gretel
tag

Nincs. A lehető legfölöslegesebb dolog.
Ha az ember a fő szál mellett csinálja a társított tevékenységeket meg a londoni emlékeket is simán és elég hamar meg lehet venni minden képességet.

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#115) Anonymus23 válasza Gretel (#114) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most jöttem rá, hogy benéztem, nem 5000 Helixem van, hanem az éppen akkori font volt annyi, dehogy költök én még igazi pénzt ezért :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#116) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Hogyan tudok egy emlékből/küldetésből kilépni, azaz újraindítani azt?

;) - The Power of the Light Side

(#117) Black Dragon válasza Anonymus23 (#116) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ha pc vagy akkor esc, legalaó menüpont kilépés, és azon belül újraindítás, vagy rendesen kilépés. Legalábbis én erre emlékszem.

(#118) aya válasza Anonymus23 (#115) üzenetére


aya
addikt

Én minden szart megcsináltam benne, és úgy lett 1050 helix-em, alapból nem tudom mennyit ad, de ha találsz közösségi hibát, kemény 10 pontot ad rá.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#119) Anonymus23 válasza Black Dragon (#117) üzenetére


Anonymus23
veterán

Na azt nem próbáltam, inkább kiléptem a játékból :)
Nem rossz kis játék egyébként :)

;) - The Power of the Light Side

(#120) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na kinek hogy jön be a játék?
Végre nekem is volt alkalmam kipróbálni PC-n és amennyire rá voltam pörögve annyira csalódás lett :(
Utoljára AC3, BF, FreedomCry, Liberationt, Rogue vittem (Unity egyelőre kimaradt) és most egyszerűen hiányérzetem van.

Zene annyira monoton hogy már idegesít, borzasztó idegesítő az irányítás egyszerűen nem tudom megszokni, teljesen irreális ahogy hősünk szinte ugrál felfelé 2méter/sec-el egy függőleges objektumon, de sosem arra megy amerre szeretném, nem beszélve a harcról ami annyira könnyű és olyan sokáig tart kiütni egy ellenfelet, hogy nincs is kedvem hozzá, sokkal faszább volt az előbbi részekben, továbbá túl modern már ez az egész, nagyon várom hogy visszatérjünk egy butább korba. A jelen meg hát no comment..
Az a hihetetlen szabadságérzet hiányzik ami az előbb felsorolt részekben: város, határvidék, tanya, évszakok, hajózás, búvárkodás, vadászás, halászás, vadállatok etc.. (nem konkrétan ezek csak a sokoldalúság miatt soroltam, ami itt egyáltalán nincs csak böszme nagy épületeket amiken már unom áthámozni magamat főleg szar irányíthatósággal), semmi betekintésünk nincs a főhősök életébe sem csak úgy van és játsszál vele.

Mondom ezt három szekvencia után.. 2 gb vram-al meg kb élvezhetetlen, hiába van félszáz fps-em ha a vram betelik és elkezd szaggatni néhány pillanatig, oké ez már az én "hibám", vehetnék jobb kártyát is.
De megvan a sok "monoton AC" fanyalgó akarata, ez meglehetősen eltér az eddigiektől, ennél még az ac1-et is jobban élveztem második végigjátszáskor, mintha nem is ac-t játszanék :F Túlságosan kiforrta magát mostanra, hiba volt így fosni a részeket minden évben. Áhh...

[ Szerkesztve ]

(#121) Gh00st


Gh00st
tag

Igen csak jol sikerult jatek lett ez...alig tudom abbahagyni.
Rengeteg az osszegyujteni valo, plusz a mellek feladatok.

Upd,
(egyszerre irhattuk)
Nekem ez is tetszik, mindegyik reszben volt vmi, ami lekotott, megfogott, elvezetes volt vele jatszani.
Talan a kalozos reszek allnak hozzam a legkozelebb, de meno volt a az LHD-ban a csajjal menni(fiam nem is jatszott vele, mert nem pasi...).

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#122) Anonymus23 válasza DeathAdder (#120) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem bejön a játék.
Első hallásra, amikor arról volt szó, hogy 2 főhöst kell irányítani, akkor húztam a számat, de meg van mindkét karakternek a sajátossága, és tényleg van különbség, van amit az egyikkel, és van amit a másikkal érdemes csinálni.

Jut eszembe: a fényképező ikon mit jelképez az összegyűjtendő cuccoknál? Nem jöttem rá, mit találtam meg itt-ott... Mi ez a London titkai? mit kellene keresni?

;) - The Power of the Light Side

(#123) Gretel válasza Anonymus23 (#122) üzenetére


Gretel
tag

Zenedobozokat. :)
Ha megvan az összes, Evie kap egy különleges ruhát.

steam: ziretta

(#124) Black Dragon válasza Anonymus23 (#122) üzenetére


Black Dragon
addikt

Érdemes összegyűjtened mindet minél hamarabb, mert a legerősebb ruci a játékban, vagy legalábbis az egyik legjobb az biztos.

(#125) aya válasza Black Dragon (#124) üzenetére


aya
addikt

Én a plusz 3 cuccos ruhákat jobban szeretem, a lopakodás + annyira nem ér semmit, ha jó a stratégia úgysem vesznek észre.

Kés rendkívül hasznos.

Amihez arnonak szerkezet kellett az Altair meg a tesók simán dobják :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#126) Black Dragon válasza aya (#125) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ha jól emlékszem ehhez a fehér rucihoz is 3 dolog jár, közelharci sebzés, sétapálca sebzés meg még valami. De lehet neked van igazad, nem tudom. De az is biztoa, hogy ezzel a a rucival 30 dobókésed van, ami jól jön az biztos.:K

(#127) viktor82


viktor82
őstag

Granulit-ot hol lehet beszerezni ,a legendás assassin kesztyűhöz kell felkutattam már mindent! :O

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#128) melega


melega
őstag

PS 4-re nem tudjátok hogyan lehet letölteni a szökevényvonat, és a rejtélyes bűntányek küldetéseket, ha megvan hozzá a kódom.

Amúgy hiába fejlesztem mindig a képességeimet, és a fegyvereimet, a kopasz, és cilinderes templomosokat úgy tudom megölni, ha beléjük lövök néhányat, vagy beléjük dobok néhány dobókést. A 7. sequekvenciáig már eljutottam.

(#129) Gretel válasza viktor82 (#127) üzenetére


Gretel
tag

Az egyik arany ládában van, de arra már nem emlékszem, hogy melyikben.
Ha Londonban mindent kinyitottál és mégsincs meg, akkor nézd meg a világháborús részen, mert ott is van ha jól emlékszem 2 arany láda.

steam: ziretta

(#130) Black Dragon válasza melega (#128) üzenetére


Black Dragon
addikt

Mert ahhoz nem is képesség kell, hanem jobb fegyver(sétapálca, kukri, ruha stb.)

Játékon belül van egy olyan menüpont, talán e-áruház név alatt, ahol létezik olyan, hogy kód beváltása vagy aktiválása.

(#131) viktor82 válasza Gretel (#129) üzenetére


viktor82
őstag

Az első világháborús feldat a temze folyó végén van ?mert van ott egy ugráspont ,de nem enged be sehogy :(

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#132) Gretel válasza viktor82 (#131) üzenetére


Gretel
tag

Igen, ott van, de azt hiszem talán csak az ötödik vagy hatodik szekvencia után lehet átmenni. Nem tudom pontosan, mert én annál már később jártam a főszállal, mikor arra tévedtem és gond nélkül át is engedett.

steam: ziretta

(#133) viktor82 válasza Gretel (#132) üzenetére


viktor82
őstag

Én már a 8-nál vagyok ,de nem enged be lehet azért mert aktiv küldetéskor tévedtem arra !

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#134) Gretel válasza viktor82 (#133) üzenetére


Gretel
tag

Akkor az lesz a probléma. :)

steam: ziretta

(#135) melega válasza Gretel (#134) üzenetére


melega
őstag

Engem sem enged be, a 8. sequencebe pedig már az első hetet megcsináltam.
Kiírja, hogy 3/1 halálfejes küldetés kész. Nem értem. Egy halálfejes küldetést dobott be a 8. sequenceig.

[ Szerkesztve ]

(#136) melega


melega
őstag

Amúgy meg annyira nehéz, hiába volt a kedvenc sorozatom az AC, elvették a kedvem tőle, a következő részt már nem várom jó nehéz lett.

(#137) aya válasza melega (#136) üzenetére


aya
addikt

Na mi nem lesz még baj??? Szedd össze magad, szabadítsd fel London-t azt irány a főboss :)

Halálfejek a területbossok szerintem, mire a végére értem 8. memory körül már fel volt szabadítva London.

Sőt lehet hogy már a 7. körül, engem nem érdekelt hogy állandóan kiírta hogy nem jó a fegyverzetem a területre, silent killhez nem kell nagy fegyverzet

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#138) Anonymus23 válasza aya (#137) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem sem annyira gáz a nehézség.Igaz csak a 4. szekvenciánál járok, de 9-es szintűek az ikrek.
A boxmeccsek is jók, eddig mind a kettővel meg lehetett csinálni az összes mérkőzést.

Egyedül (egyelőre) ami nem tetszik az a lovaskocsiverseny... a kocsi még véletlenül sem arra megy sokszor amerre szeretném, túl nagyokat irányít egy billentyűnyomásra, kb olyan mint az autóversenyző program billentyűről, nincs benne a kormányzás és gáz/fék dinamikája, ezért nem is lehet normálisan billentyűzetről megcsinálni.

A végén lehet még térképet venni a hibás adatokhoz? van 1-2 terület, ahol 1-2 cuccos hiányzik...

;) - The Power of the Light Side

(#139) aya válasza Anonymus23 (#138) üzenetére


aya
addikt

Hibás adat meg a music box helix kredites. A ládák térképe az árusoknál. Most jön le egy nagyobb patch xbox one-ra

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#140) DeathAdder válasza aya (#139) üzenetére


DeathAdder
veterán

Zenedobozból nincs sok én innen kigyűjtögetem, máshogy nem jöttem rá hogyan lehetne.. :D

(#141) aya válasza DeathAdder (#140) üzenetére


aya
addikt

Na a patch után kaptam 450 helix kreditet. És shopban ingyenes jakobnak egy legendás ruha. Evienek meg egy cyberpunk. Többi 1490ft/ pakk

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#142) Gretel válasza melega (#136) üzenetére


Gretel
tag

Tényleg nem lett nehéz. Oké, egy-kettőre szétcsapják az embert, ha sokkal nagyobb szintű bandabázist/ect próbál megcsinálni, de csak akkor, ha szemtől-szemben próbálkozik/észreveszik, viszont lopakodva simán hozható mind. A főszálban sem rémlik semmi, ami olyan vészes lett volna. Venni kell szépen a képességeket, csinálni a dolgokat/maxra vinni a barátságot minden szövetségesnél a jobb fegyvertervrajzokért és gond egy szál se.

steam: ziretta

(#143) Leelou


Leelou
tag

Sziasztok! A katasztrofális Unity után sokáig tépelődtem, hogy megvegyem-e a Syndicate-et, de végül a Rouge kapcsán rászántam magam, és egyelőre nagyon tetszik - bár azon is meglepődtem, hogy egyáltalán fut a gépemen. :Y Egy FPS-t szívesen mérnék, ha tudnék. A cutscene-eknél nincs gyakran összhangban a kép és a hang, de hát az már a BF-nél is előfordult, így annyira nem hat meg. ;]

Volna viszont egy kérdésem. Nem tudjátok, olcsóért Season Passt hol lehet majd esetleg venni? A játék telepítése után rögtön kaptam egy e-mailt az Ubitól, hogy beszerezhetem uplay-re, de majdnem annyiba kerül, mint a játék maga. :((( Valahol akciósan nem lesz esetleg? (mondjuk Black Friday kapcsán?)

Google Nexus 5 32GB White

(#144) Black Dragon válasza Leelou (#143) üzenetére


Black Dragon
addikt

Aki tud olcsón season pass-t, az nekem is szólhat. ;]

(#145) melega válasza aya (#137) üzenetére


melega
őstag

Köszi a probléma megoldódott, London elkezdtem felszabadítani, és 2 területboss után beengedett a 8. sequencbe. Tényleg a halálfejek területbossok.

Már a 8. sequencben ott tartok, hogy egy templomos nőt, egy rendőrfőnököt, és Benjamint elvittem lovaskocsival, bekényszerítette őket egy hajóba, és elvitték őket.

(#146) melega válasza Gretel (#142) üzenetére


melega
őstag

Köszi a jótanácsot, a pénzemen full felfejlesztettem a képességeimet, és megvettem a legjobb fegyvereket.
Amúgy nekem a vészes az volt mikor a 7. sequencében elrabolták a főnökömet, meg kellett találni a csatornában, és megölni minden templomost, hogy megszöktessem. Szerencsére sikerült. Sokadik próbálkozásra több mint a felét úgy nyírtam ki, hogy a magasról ráugrottam. A 8. sequencébe már beengedett két területboss nyírtam ki érte.

(#147) aya válasza Black Dragon (#144) üzenetére


aya
addikt

9990ft ;] De simán nem ér annyit.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#148) sgery


sgery
őstag

Valahol be lehet állítani, hogy a minden felirat magyar legyen ne csak a párbeszédek?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#149) sgery válasza sgery (#148) üzenetére


sgery
őstag

Megvan. nem is értem hogy nem találtam meg :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#150) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Azt vajon hogyan lehet megcsinálni, hogy ne csak 8800 Font legyen a vonat széfjében maximum?
Minden lehetséges fejlesztést megcsináltam, és volt már olyan, hogy 16*** Font meg talán több is volt benne.
Mit kell vajon csinálni, hogy több legyen?

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.