Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Creative997


Creative997
őstag

Természetesen nem telik el év, hogy ne jelenne meg új AC sorozat, idén azonban csak 1 játék jön ki PC-re, PS4-re és Xbox One-ra. Ez pedig az Assassin's Creed: Syndicate kódnéven fut.

Bár a hivatalos leleplezés még pár napot várat magára, de szokás szerint már kiszivárgott pár információ.

Nem megyünk el Európából, egy újabb nagyváros kerül terítékre, mégpedig a 19. századi viktóriánus London. Részleteket még nem tudni pontosan, a Kotaku "hírszerzői" egy új főszereplőről, illetve egy új, Batman stílusú kampós kötél megjelenését prognosztizálják.

A nagy port kavaró Unity után tehát mégis kijön egy új rész (lehet nem kéne), amit most nem a kelet-európai banda, hanem a kanadai szekció vezet legalább, több stúdió társulásával. A grafikus motor ugyanúgy Anvil, a legújabb, ami alatt gyönyörű, de vajon a Unity problémáit ki tudják e küszöbölni?

Szvsz egy kicsit csalódtam a sorozatban, így már kevesebb a lelkesedésem, mint korábban volt. De hát a reményhal szép állat. :)

Várható megjelenés: 2015. ősz

[ Módosította: philoxenia ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#2) Creative997


Creative997
őstag

Pár kép:



Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#3) Xerxész válasza Creative997 (#2) üzenetére


Xerxész
őstag

A szokásos AC topicfelelős... :D
A címet lehet, hogy módosítani kell majd Syndicate-re...ez kedden kiderül majd.

(#4) Creative997 válasza Xerxész (#3) üzenetére


Creative997
őstag

Jah, majd akkor megkérek egy modit rá :)

Amúgy most lett egy jó gépem, most fogom tudni csak kipróbálni a Unity-t, megszokásból. Mert, hogy amúgy lehet nem is játszanék vele. Szóval remélem ennek a szinkronizálása jobb lesz. Bár a motor ugyanaz, London alapja meg tuti Párizs lesz, szóval ezt én úgy képzelem el, mint az AC Brotherhood-ot és Revelations-t, hogy az alapja az AC2 volt és évekig dolgoztak közben az AC3-on, ami új alapra épült. Szerintem most is ez lehet a szitu

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#5) viktor82


viktor82
őstag

Nagy port kavart,végig játszottam edig az összes részt nekem az unity tetszett a legjobban már 2x végig toltam a fö sztorit csak ajánlani tudom nekem nagy csalódás a Black flag volt

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#7) #72954624


#72954624
törölt tag

Trailer, játékmenet video, képek.

A lovaskocsi tank szégyenítő rombolása, valamint ahogy egymással frontálisan ütköznek, nos az egy kicsit fura.

Már elő is lehet rendelni.

Ha megint olyan békés rajtja lesz a játéknak, mint a Unity-nek tavaly akkor érdemes megvenni a Season Pass-t, hátha kap az ember ingyen játékot ismételten. ;]

(#8) Vikus


Vikus
tag

Jah.. ..szokásos kiadások... semmi xtra... "arany áron".. :s hááát én már biztos elő nem rendelem... max ha valami jót hallok az optimalizálásról... Egyébként meg.... a lovaskocsis-üldözéses-dolog... szerintem is elég furaaa... Ez a főszereplő meg.... hát hogy is mondjam.... szerintem elvegyülhetne a tömegben.. semmi xtra... engem nem fogott meg.... semmi különlegesség nincs a karakterében.... Vagy csak én látom így? Pedig a korszak tetszetős... elég sok finomsággal tud szolgálni... remélem nem cseszik el...

(#9) melega


melega
őstag

Remélem jól fog sikerülni, a kor miatt is érdekel amiben játszodik, füstös játéktermek, utcai konfliktus versenyek, ki és be mászkálás nyilt tereken, gőzmozdonyok vasúti kocsiján dúló harcok, gőzhajók.
Szerintem egyenlőre ezzel leállhatnának az Assassin's játékok fejlesztésével, kedvenc sorozatom de sok lesz az Assassin's Creed játékokból.

(#10) FireKeeper válasza #72954624 (#7) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az hogy nem vagyok elájulva, elég enyhe kifejezés.

oké hogy pre-alpha footage... de... de...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11) BoneDragon válasza Vikus (#8) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kéne még oda pár pont, túl kevés.......
On is legyen, szerintem elég gáz a tankot megszégyenìtő ló. Bár nekem ez a harc is fura, túl gyors.

(#12) Vikus válasza BoneDragon (#11) üzenetére


Vikus
tag

Hogy egyeseket milyen kicsinyes dolgok fusztrálnak... :D :D :D hatás---szünet pont pont pont... :P :P étttted'...?! :P

(#13) aya válasza #72954624 (#7) üzenetére


aya
addikt

Szegény lóvak :)

Első benyomásra Guy Ricsi creed

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#14) djculture


djculture
félisten

Szerintem aki megvette a unity-t ezért már csak akkor fog pénzt adni (legyen bármekkora fan is) ha kipróbálja előtte..
Ha ebbe is össze vissza fognak teleportálni meg átmennek a falakon az npc-k szerintem jegelni kell a sorozatot akkor botrány lesz... Ha pc-re az ukrán kókány csapat csinálja akkor várható ez megint.

[ Szerkesztve ]

(#15) aya válasza djculture (#14) üzenetére


aya
addikt

Most eltolták a pc-s megjelenést, remélhetőleg ez jó hatással lesz mindhárom kiadásra, és nem "csak" a warez ellen szól!

Mire kijön a pc-s meg lesz patchelve rendesen.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16) melega válasza Creative997 (#1) üzenetére


melega
őstag

Várós lenne, ha meglenne a Unityhez az ajánlott gépem, de így csak a nyálamat csurgatom. Kedvenc játékom eddig mindig csak az ACket meg a Batman Arkham játékokat szerettem. A Unity is sokakanak tetszett, sokakanak nem, én az első csoporthoz tartozom.

[ Szerkesztve ]

(#17) melega


melega
őstag

Mia a véleményetek, szerintem sokkal élethűbb, és részletesebb a grafikája az AC Syndicatenak mint az eddig kiadott játékoknak. A BAtman Arkham Knightnak se ilyen részletes, és élethű a grafikája.

[ Szerkesztve ]

(#18) Bjørgersson válasza melega (#17) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt néhány renderelt, majd szarrá tömörített YouTube videó és egy pre-alpha gameplay videó alapján sikerült megállapítanod?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Várom, és kíváncsi vagyok rá nagyon. Ha elég sandboxos lesz, könnyen lehet, hogy egyszerűen nem lesz nála jobb játék számomra. Az új Deus Ex és Hitman rúghat még labdába, de szerintem mindkettőt el fogják rontani.

(#20) melega válasza Bjørgersson (#18) üzenetére


melega
őstag

Igen

(#21) emiki6 válasza djculture (#14) üzenetére


emiki6
veterán

Én a junitit arra se méltattam, hogy kikölcsönözzem és most azt érzem, hogy nem hiányzik az AC. Szerintem magamban lezárom ezt a sorozatot. Az más dolog, hogy időt se tudnék nagyon szánni rá, a PoP: The forgotten sandot is már játszom pár hónapja, azt mégis az elején vagyok. :DDD Meg ha van időm, mostmár inkább filmekre fordítom. :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22) Rossi válasza emiki6 (#21) üzenetére


Rossi
addikt

Én most vettem elő pár napja újra a Unityt, megjelenés után a sorozatos fagyások miatt tettem félre.

Így 7-8 hónap után játszható, sőt, tetszik. :))

Ez alapján várom a Syndicate-et, de hogy nem megjelenéskor fogom megvenni, az is ziher.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#23) Xerxész


Xerxész
őstag

Interjú az Assassin's Creed Syndicate creative directorával.

Visszatér megint a jelen...
A Black Flag és a Unity csak átvezetés volt egy új jelenbeli történethez, ami a Syndicateben nyer értelmet...
Megértjük majd az aszaszinok és templomosok közötti harc lényegét...

Hát...továbbra is hiszem, ha látom. :)

(#24) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Megvan az eddigi összes rész. Végig is toltam. Nem tudom mit várhatok ettől az új résztől.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#25) b.daniel válasza Xerxész (#23) üzenetére


b.daniel
senior tag

Hát nemtudom.. A Black flag jelenbeli része is elég gagyi volt, még akkor is ha mindent megcsinaltam, állt össze nagyobb kép, csak érdekességek max...
A Unityben meg nem is emlékszem jelenbeli szálra. Volt egyáltalán?
Mjuk valami megvan, hogy mellék küldetésben modern korban kellett gyűjtögetni néha valamit, meg magyarázott valami csaj..

(#26) aya válasza b.daniel (#25) üzenetére


aya
addikt

Egy hacker szerű srácnak dobált egy vad igenen abstergo-s infókat, kb, ennyi.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#27) melega


melega
őstag

Nekem bejön.
Assassin's Creed Syndicate címmel a viktoriánus kori Londonba hív minket a Ubisoft népszerű sorozatának legújabb epizódja. A történet 1868-ban, az ipari forradalom idején játszódik, amikor a tengernyi új találmány olyan mértékben megváltoztatta a társadalom mindennapjait, hogy hatására a középréteg rövid időn belül teljesen eltűnt, így megmaradtak a szegények és a gazdagok, akik közé egyre nagyobb ellentétek ékelődtek. A munkásosztály dühében kis csoportokba, úgynevezett szindikátusokba szerveződve próbálta meg túlélni az áldatlan állapotot, aminek előnyeit csakhamar felismerte az Orgyilkos Testvériség is, akik lángra lobbantottak egy évszázadok óta érlelődő konfliktust, amelynek a háttérben ezúttal is a Templomos Rend állt.

A játékban egy testvérpár, Jacob és Evie Frye oldalán csöppenhetünk bele a dolgok sűrűjébe, de a kampány során – többjátékos mód ugyanis ezúttal nem lesz – leginkább Jacob-ot irányítjuk majd, noha bármikor szabadon váltogathatunk közte és lánytestvére között. Az ikrek egy The Rooks nevű utcai banda vezéreiként azt a célt tűzték ki maguk elé, hogy a gazdag réteg sanyargatásával és a korrupció felszámolásával visszaadják az emberek hitét, amihez az Orgyilkos Testvériség ad segítő hátteret. Az Assassin’s Creed Syndicate betöltésével szabadon felfedezhetjük a viktoriánus Londont – ami az Assassin’s Creed Unity Párizsához képest háromszor akkora területen fekszik majd –, és megismerhetünk olyan valóban létező látnivalókat is, mint a Big Ben vagy a Szent Pál Székesegyház.

A Ubisoft fejlesztői ezúttal is gondoskodtak arról, hogy a hangulatra és az atmoszférára ne lehessen panasz, ebből kifolyólag egy sajátosan melankolikus, ködös és széntől sötét városképet alkottak meg, amelyet a kor számtalan vívmánya tesz színesebbé az elektromosságtól kezdve, a gőzmozdonyokon át, egészen a lovas kocsik megjelenéséig, amelyeket mi is szabadon elköthetünk és hajthatunk. Abszolút újdonságként a játékban megjelennek a már tényleg hatékony, modern és gyors lőfegyverek - mint amilyen a Revolver -, de mindkét főhősünk fel lesz vértezve klasszikus orgyilkos eszközökkel is, így Jacob a rejtett penge használata mellett képes lesz mérgezett nyilat kilőni, és míg sétabotjában egy pengeéles kard rejtőzik majd, addig Grappling Hookjával egy szempillantás alatt fel tud jutni a legmagasabb épületek tetejére is.

Az Assassin’s Creed Syndicate minden eddiginél összetettebb, gyorsabb és intenzívebb élményt kínál, így többek között még a harcokat is forradalmasították a készítők, amelyek lendületesebbé váltak, főhősünkkel ugyanis egyszerre akár több ellenfelet is elintézhetünk a rengeteg új mozdulat és harci technika alkalmazásával.

(#28) biceps


biceps
tag

Na valaki megrendelte elővételben? :)

PSN ID: BulldozerHUN

(#29) Creative997


Creative997
őstag

Látom hatalmas érdeklődés van a játék iránt. Korábban a játék megjelenése előtt több ezer hsz gyűlt össze, ez egy elég jó mérce, hogy hová süllyed a játék sajna

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#30) DeathAdder válasza Creative997 (#29) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én már nagyon várom, imádni fogom az angol ipari forradalom minden pillanatát, követem is a topikot, dehát nincs miről beszélni egyelőre. A rengeteg spoileres trailert, meg gameplayt úgysem nyitnám meg ha megint telelinkelék mint az előző részek topikjaiban :N

(#31) b.daniel válasza Creative997 (#29) üzenetére


b.daniel
senior tag

Én előrendeltem a legnagyobb gyűjtőit, holnap ki is hozzák. Várom már, de annyira én sem vagyok lelkes mint a korábbi részeknél

(#32) Creative997 válasza DeathAdder (#30) üzenetére


Creative997
őstag

Mondjuk igen. Az AC3 azért lett népszerű, mert Ezio halálával teljesen új séma és motor, újítás érkezett, ami felpezsgette a vért itt minden assassin ereiben :DDD Az már más, hogy kicsit csalódás lett, amit a Black flag némileg kárpótolt, de aztán meg megint egy megosztó Unity, szóval most reméljük a ciklus pozitív hulláma érkezik (a Rouge egy nagyon kellemes előszél volt nekem bár még nem játszottam ki teljesen).

Mindenesetre fura, hogy ennyire halott itt a téma. Bár lehet azért, mert megint egy szoros kapocs nélküli játékot kapunk és ezúttal se korban, se igazából légkörben nem nagyon változik a játék (valószínűleg a Unity alapjaiból épül fel, ami számomra nem igazán mondható kedvezőnek de nem ugrom neki rossz szájízzel, miközben még bele se kóstoltam :N )

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#33) LeventeV


LeventeV
senior tag

Én nagyon gondolkodom, hogy megvegyem-e PS4-re.
Story trailert megnéztem, és egy Guy Ritchie film hangulata csapott meg, ami nagyon tetszett.
Viszont a Unity esetében beleszaladtam egy pofonba az előrendeléssel, mert maga a játék nekem jobban bejött mint a BF, de a technikai hibák és a Ubisoft hozzáállása a nextgen gépekhez megrendítették a beléjük vetett bizalmam.

(#34) biceps válasza LeventeV (#33) üzenetére


biceps
tag

Én tuti megfogom venni. A Unity is hónapokkal később vettem meg és akkorra már javítva volt annyira, hogy számomra teljesen játszható volt. Nekem bejött a Unity. Így ezt is ha nem is elővételben, de később tuti beszerzem, addig meg jönnek a vélemények és az esetleges javítások. :)
És PS4-re természetesen :)

PSN ID: BulldozerHUN

(#35) Gretel


Gretel
tag

Nemrég hozta meg a futár a Charing Cross editiont. Eredetileg mondjuk pc-re rendeltem elő, csak aztán nyáron költözött egy konzol a családba én meg változtattam a megrendelésen.

steam: ziretta

(#36) b.daniel


b.daniel
senior tag

A helyzet az hogy ez most megint nagyon király játék lett :) tegnap este 9-től hajnali 3-ig toltam, és fel se tűnt :D

(#37) Gretel válasza b.daniel (#36) üzenetére


Gretel
tag

Szerintem is eszméletlenül jó lett. :D
Az első 5 szekvencián egyhuzamban végigmentem és még a városban is nézelődtem és közben fel se tűnt, hogy telik az idő. :DD

steam: ziretta

(#38) Xerxész válasza Gretel (#37) üzenetére


Xerxész
őstag

Hány sequence van és azokban átlagban hány memory?

(#39) Gretel válasza Xerxész (#38) üzenetére


Gretel
tag

Az első kettő egy-egy külön emlék, az egyik Jacobé, a másik Evie-é. A harmadikban kettő, a negyedikben és az ötödikben 7-7 emlék volt. Vegyesen Evie és Jacob. Összesen kilenc sequence van, de hogy azokban egyesével mennyi emlék még nem tudom, mert nem mutatja, amíg nem kezdem el folytatni. :D

steam: ziretta

(#40) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A jelen mennyire van jelen? :) változott valami?

(#41) Gretel válasza DeathAdder (#40) üzenetére


Gretel
tag

Hát, ahol én járok, addig csak videók voltak. Mondjuk az tartalmilag több és eseménydúsabb, mint az a néhány beszélgetés Bishoppal korábban.

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#42) Xerxész


Xerxész
őstag

Olvasom külföldi oldalakon, hogy a játék első fele egész jóra sikeredett történetileg is...

(#43) melega


melega
őstag

Nekem is nagyon tetszik, sajnos a gépem nincs meg hozzá. Egyenlőre, csak a nyálamat csurgatom.

Bár ebben a félévben fel lesz fejlesztve a gépem, a Syndicate nem fog futni a feltuningolt 6 magos gépen 2 GB ddr 5-ös videókártyával Shader Model 5.0, Directx11.2, és Open GL 4.3 támogatással a Unity biztos, az 1085 Mhzes grefikus processzor, és 6500Mhz videó ram memória meglesz hozzá. amúgy is terveztem húsvéti ajándéknak.

Bár erre részre a videók alapján nem panaszkodom. Nagyon tetszenek. Ez jól sikerült. A story vonalon hozza az Ubisoft minőséget.

[ Szerkesztve ]

(#44) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Assassin's Creed: Syndicate - elképesztő, hogy ezt titokban tudták tartani!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45) melega válasza b.daniel (#36) üzenetére


melega
őstag

Nekem is nagyon tetszik.
Jól sikerült a játék, sokat tanult a Unity hibáiból.

Én úgy döntöttem névnapomra PS 4 konzolt veszek, mivel a 127 000 Ftos géptuning kevés lett volna a játékhoz a 42 6000 Ftos Nvidia GeForce GTX 750 TI kártya Shader 5.0, Directx X 11.2, és Open Gl 4.4 támogatással, pedig 1180 Mhzes a grafikus processzora, 1200 Mhtzes a bootja, 5600 Mhzes a Ramja

Amit akartam még:
A 64 bites Windows 7
Asrock alaplap
AM 3+ os AMD FX 6350-es 4 Ghzes processzor 6 magos
320 Gbos winchester
Éppen megütötte volna a minimális színvonalat.

Itt is úgyvan mint az első részében, megoldani néhány melléküldetést, hogy előjöjjön a főküldetés, akkor kezd el villogni az Assassin's jel? Nem értem a játékmenetet. Mármint nem egy,vagy több felkiáltójelet kell állandóan követni úgy láttam a neten.

Szerintem: Fantasztikus grafika, leírhatatlan játékmenet, számos jó újítás, füstös játéktermek, utcai konfliktus versenyek, harcok száguldó vasúti kocsik folyósóin, és tetején. Bármelyik lovaskocsit elköthetjük.
Vasutas üldözések. Egy valami nem változott a magaslatok megmászása, és szinkronizálás. Illetve a sunyin ölés, az ellenséges terület sunyin felszabadítása.

Én egyébként a 2. résztől kezdve úgy játszottam, hogy végig a felkiáltójeleket követtem, megoldottam a főküldetéseket, utána jöttek a melléküldetéseket. Nekem az 1. része nehezebb volt mint a 2., a Brotherhood,, a 3., a 4. Black Flag, és Rouge. Mindet végigjátszottam a melléküldetésekkel, és a Rougba a Storm Fortresst nem sikerült elsüllyesztenem. Más bajom nem volt vele. Az 1. részével nagyon sokat szenvedtem.

(#46) Gretel válasza melega (#45) üzenetére


Gretel
tag

Igen, mindig több ikon van a térképen, Jacob és Evie kisebb feladatai. A "fő" dolog meg mindig csak a végén jön elő, mondjuk logikus is, mert az többiben kell részleteket megtudni, elintézni azzal kapcsolatosan.
Egymásra épülnek a dolgok.

steam: ziretta

(#47) melega válasza Gretel (#46) üzenetére


melega
őstag

Te, ha nem lesz a Konzolvilag, és a Gameshop oldalán Playstation 4 Batman Arkham Knighttal.

Akkor AC Syndicateval veszem meg névnapomra.

Kérdésem, mennyivel nehezebb mint az előző részei?

(#48) Gretel válasza melega (#47) üzenetére


Gretel
tag

Szerintem semennyivel.
Bár akkor vannak vicces helyzetek, mikor valaki négyes szinten próbál meg nyolcas szintű bandafőhadiszállást kipucolni. :"""D

steam: ziretta

(#49) Creative997


Creative997
őstag

AC Syndicate parkour jelenet, igen komoly :R

fb video

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#50) melega


melega
őstag

Eldöntöttem, hogy november 23-án a Konzolvilágtól vagy Gameshoptól Playstation 4-et rendelek Batman Arkham Knighttal, ha nem lesz készleten Assassin's CReed Syndicateval rendelem meg.

Azt hiszem már le is zárhatnák a sorozatot. Nincs mit elmesélni, nincs mit átérezni. A melléküldetések izgalmasabbak lettek mint a főküldetések, szükség is van rájuk ha képességeinket fejleszteni akarjuk.. Ugyanaz az assassin templomos szembenállás évek óta. Ezen a szálon haladva jövőre már üveggömböket is gyűjtögethetünk aminek sok értelme nem lesz. A jelenkori szálak fölöslegesek. Aminek egy kicsit örülhetünk bármelyik lovaskocsit elköthetjük, számos lovaskocsis üldözésben vehetünk részt Grand Theft Syndicate. A BAtmanből tökéletesen lekoppintották a csápot Assassin'S Arkham Knight. Aminek még örültem a vasutas üldözések, vonatokon játszodó csaták.

Az egész történbetet át kéne dolgozni, meg a harcrendszeren kicsit elgondolkozni, visszamenni az alapokig és csinálni belőle egy új játékot, amihez szerintem egy év kevés. Amíg a rajongók 10-20 ezreket kiadnak érte, addig a fejlesztők hozzáállása sem fog megváltozni a játékhoz. Nem fognak az alapokig visszamenni, és egy jól átgondolt történettel kiadni a játékot.
Nem kellett volna évente Assassin'S CReed.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.