Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) aya válasza DeathAdder (#300) üzenetére


aya
addikt

Nekem is az hiányzott, azt az egyet megnéztem, DE miután 9 már megvolt és nem tudtam melyik hiányzik, hát pont a karnyújtás és nem jelzi miatt volt kb 1 óra :O

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#302) Ricsi9393


Ricsi9393
csendes tag

Sziasztok!
PS storeba vásárolt verzióban is található magyar felirat? :)

(#303) melega


melega
őstag

ÉN minden évben megveszem az ACt amíg ilyen jó.

(#304) Black Dragon válasza melega (#303) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem akarlak megsérteni, de ez a sokadig ilyen kommented. Unatkozol, vagy csak tényleg ennyire leszarod, hogy témába nem vágó hülyeségeket írsz be? Ezek közül nézd vissza hanyadik ugyan ilyen írásod ez. Én tudom, hogy itt szabad véleménynyilvánítás van, de azért ezt már túlzásnak tartom. Örülök, hogy megveszed jövőre is, és azt is, hogy a Unity-vel együtt, amit most szerencsére nem írtál le megint, de ezt elég volt 1x is megosztani.

Építő jelleggel szólj hozzá, ne unaloműzés gyanánt.

[ Szerkesztve ]

(#305) melega válasza Black Dragon (#304) üzenetére


melega
őstag

Rendben.

(#306) Gretel


Gretel
tag

na most kezdem telepíteni a hasfelmetsző jackes dlc-t. 16 gb. kíváncsi vagyok.

steam: ziretta

(#307) Anonymus23 válasza Gretel (#306) üzenetére


Anonymus23
veterán

SP-t vettél?

;) - The Power of the Light Side

(#308) Gretel válasza Anonymus23 (#307) üzenetére


Gretel
tag

Igen. Még születésnapom után nemrég.

steam: ziretta

(#309) Anonymus23 válasza Gretel (#308) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most legolcsóbb helyen is ~24 EUR, az kicsit sok, a játék is olcsóbban volt...

;) - The Power of the Light Side

(#310) Gretel


Gretel
tag

Na, közben ki is végeztem. Maga a sztori, a főszál olyan három óra, de megint van egy rakás társított tevékenység is.
Nekem tetszett. :D Jó volt húsz évvel később visszanézni kicsit Londonba.

steam: ziretta

(#311) Gh00st


Gh00st
tag

Probalnam kimaxolni a jatekot, meg van par 90%-os a storyban(az mondjuk nem gond, csak megoldom vhogy), de az I.V.H-nal nincs meg 3 doboz(mar vagy 5x korbementem, total lassitott felvetelben, de semmi).
Jelenleg 98%-on vagyok es az idegroham szelen...
:)

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#312) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Lovasszekér sebességét befolyásolja az, hogy a szekér előtt mennyi ló van?
Egyáltalán van gyorsabb/lassabb szekér? :)

(#313) DeathAdder válasza forras2 (#312) üzenetére


DeathAdder
veterán

szélárnyékban a turbolenciás levegőben haladva ha ügyes vagy ki tudsz bújni és nagyobb sebességre tehetsz szert ;]

Komolyra fordítva, bandafejlesztésekben tudod majd a szekerek sebességét, állóképességét etc.. is növelni :)

(#314) Liar


Liar
tag

Sziasztok! Be lehet valahol állítani a feliratok méretét? FullHD tv-n játszok és annyira aprók a betűk, hogy olvashatatlanok.

(#315) k-adi válasza Liar (#314) üzenetére


k-adi
nagyúr

kell neked TVn játszanod... :U :DDD

(#316) Black Dragon válasza Liar (#314) üzenetére


Black Dragon
addikt

Tudtommal nem lehet, én is tv-n játszom, de nincs rá beállítás a játékban.

(#317) afelaldozhat


afelaldozhat
tag

Üdv!

Szeretném megvásárolni a játékot,de kicsit tartok a gépigéytől.

Egy i5 4440 280X től milyen sebességet lehet elvárni?? :R

(#318) lacus83 válasza afelaldozhat (#317) üzenetére


lacus83
senior tag

Teljesen jó lesz, nagyon magas grafikán bekajázza a 2900 MB vramot pccsvel meg hbao+ al, élsimitás is eszi a gput.Igy nem is lesz 60 fps,de ha kicsit lentebb adod a beállításokat magasra simán elég.
Én 380 al tolom nagyon magasan,mint írtam
280 volt előtte, nem vettem észre különbséget csak a 3GB vram miatt kell egy kicsi kompromisszum.
De lehet csak azèrt volt kis hiba mert akkor még nem volt kinn Update 3

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

(#319) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nem rég kezdtem a játékot, de máris felidegelt.
Ezt a bizb@szt hogy lehet innen összeszedni? :U
Egy óra hosszát rászántam, de sehonnan nem érem el. :W

Utálom ezeket az AC-kben. Maga a tényleges játék kijátszható egy nap alatt, utána még hetekig gyűjtsem a 6800 ládát, kokárdát, levelet, templomos kulcsot, mikor mit. :F

(#320) dergander válasza hdekakas (#319) üzenetére


dergander
addikt

Most ez komoly? Ott van alatta egy rudazat oda feljutsz és felveszed...

(#321) hdekakas válasza dergander (#320) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nincs alatta. Az onnan még ugyanannyira van messzire, mint emerről az oldalról! :(

(#322) Adam_Shepard válasza hdekakas (#319) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha megvan a csaklya kesztyu akkor tudod felvenni. Ahogy latom meg az elejen vagy

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#323) dergander válasza hdekakas (#321) üzenetére


dergander
addikt

Ja bocs csak nem jó a térhatás,kapsz majd ilyen úgymond szuper csáklyát ahova eltudsz kötéllel jutni,nah majd arról kell ugrani. Elég röhejes ez a csáklya,még a 21. századba se létezik ilyen technológia mint a Syndicate-ba,vissza az Altair időkbe! Ott még élvezted a játékot de itt...lassan az első VH jön!

(#324) hdekakas


hdekakas
senior tag

Köszönöm, akkor egyelőre feladom ennek a begyűjtését.
Csak valami figyelmeztethetne hogy nem begyűjthető, vagy ne jelenne meg addig, így idegesítő.
A játékban is ugyanígy tűnt a térhatás... Ha egyik oldalról voltam, úgy láttam hogy a másik oldalról simán elkapható, ha átmentem a másik oldalra, akkor meg fordítva. ;]
A hasfelmetsző Jack egyelőre jobban tetszik, mint a főjáték. :)

[ Szerkesztve ]

(#325) melega válasza dergander (#323) üzenetére


melega
őstag

Kiváncsi leszek én arra az első világháborús részre. Szerintem minden résznek megvan a történelmi szépsége, nehézsége.

Azt írták hogy a Unity jobb volt mint a Syndicate, habár hiányoltam belőle a fogathajtós üldözéseket, akciókat Grand Theft Assassin, a másik a hajózást AC Black Flag. Viszont a Szajna keskeny hozzá. Az utcák szűkek a fogathajtós üldözésekhez, lovagláshoz.

Majd látom szerintem a Syndicate nagyon szórakoztató jövőre ha lesz pénzem az világháborúsat is megveszem, ha nem marad a Unity. Ezt egy éven belül terveztem.

[ Szerkesztve ]

(#326) DeathAdder válasza hdekakas (#319) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így van idővel lesz kötélvetőd :K
Először én is elakadtam itt egykét perc erejéig, de aztán beugrott hogy olvastam a kötélvetőről és visszatértem később. De megnyugtatlak tuti nem ezen a helix hibán akadsz ki majd legjobban a játékban :DDD

melega - ;] <--- kikk

[ Szerkesztve ]

(#327) Rasiel válasza DeathAdder (#326) üzenetére


Rasiel
senior tag

Konkrétan melyik Helix hibáról beszéltetek fentebb? Hol lelhető fel?

(#328) Adam_Shepard válasza Rasiel (#327) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pl, amit nem mutat még a térkép sem. Most így hirtelen asszem van vagy 4-6 db. (Jól látom, hogy nincsen spoiler a topikban?)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#329) Rasiel válasza Adam_Shepard (#328) üzenetére


Rasiel
senior tag

Igen, ezzel tisztában vagyok, nem is ezek érdekelnének. Egészen pontosan a híd alatti helix hibára gondoltam (ezt konkrétan nem tudom, hogy a későbbiekben jelzi-e a térkép, mert még ~20%-nál tartok), amivel többen kínlódtak itt a topikban. Valaki még YT videót is belinkelt, viszont nem akartam megnézni, mert gondoltam én is elszórakoznék vele.

(#330) aya válasza Rasiel (#329) üzenetére


aya
addikt

Egy levelet, és három hibát kellett megnéznem, de ha ilyen kevés hiányzik és gőzöd sincs melyikek akkor az egy jó kis meló :)

10x futottam el az ominózus letter mellett. :(((

945/1000-nél feladtam, egy két küldetés nem ért meg a full sync-et. Már max a kiegészítő érdekel.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#331) DeathAdder válasza Rasiel (#329) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen a híd alatti az első VH-ban, és nem az lesz a baj hogy nem jelzi a térkép, mert speciel azt jelezni fogja :)

btw, tegnap akartam abszolválni Whitechapel -t és egy helix hiányzik, de a térkép sem mutatja. Asszem nem is bajlódok vele tovább, nehogy már megnézzem a neten és minden helyszínt csekkoljak hogy melyik az az egy amit nem szedtem össze :W ugyanis tengernyi van belőlük, azt sem tudom hányat és milyen helyeken szedtem már össze.
Ez azért elég idegesítő. Azért tettem egy próbát és kétszer elsétáltam oda-vissza de ugyan nem láttam sehol :(((

(#332) Anonymus23 válasza DeathAdder (#331) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én "megvettem" a térképet helix pontokért, úgysem használom másra.
Viszont a VH1-ben nekem is van pár ami nincs meg.

A híd alattiról meg írtuk páran, hogyan lehet megcsinálni, ha eleve úgy megy neki az ember, akkor 3-5 próbálkozásra biztosan megvan.

;) - The Power of the Light Side

(#333) aya válasza Anonymus23 (#332) üzenetére


aya
addikt

Én azt zenedobozokra használtam el :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#334) Anonymus23 válasza aya (#333) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mivel abból jóval kevesebb volt, így annál YT vagy letöltött map segítséget (már nem emlékszem melyik volt) vettem igénybe azoknál, amik megmaradtak.
Főleg mivel a ruci amit a csaj kapott miatt be sem jött igazán.
1 nyamvadt levél maradt még a király(női) levelezésből, de nincs kedvem nekikezdeni keresni.

Inkább a Rogue-t nyomtam végig, illetve ott is már csak a főküldetés fele hiányzik a többi gyűjtögetés és mellékküldetések készen vannak.

;) - The Power of the Light Side

(#335) aya válasza Anonymus23 (#334) üzenetére


aya
addikt

Az jó kis játék, régi séma felcsiszolva.

A levél ott lesz ahol mi sem találtuk.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#336) Anonymus23 válasza aya (#335) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hol???
:DDD

;) - The Power of the Light Side

(#337) Rasiel válasza aya (#330) üzenetére


Rasiel
senior tag

"Egy levelet, és három hibát kellett megnéznem, de ha ilyen kevés hiányzik és gőzöd sincs melyikek akkor az egy jó kis meló"
Elhiszem. :K

Én viszonylag kitartó vagyok ilyen szempontból, ha már minden kötél szakad és abszolút nem tudom, hol van az, amit keresek, akkor szoktam megnézni neten.
Mindig csodálkozom, amikor beleolvasok játéktopikokba, hogy többen milyen gyorsan végigszaladnak egy-egy játékon. :) Most játszottam vele, egészen pontosan 25%-nál tartok, úgyhogy nekem még messze a vége, szeretek nézelődni, olvasgatni, stb. Ahogy ismerem magam, még pár hónapig rajta ülök majd, főleg, ha jönnek még kiegészítők. :B
Egyébként maga a játék nem lett rossz, élvezhető, ugyanakkor - gondolom már többször szó volt róla a topikban - én is jobban örülnék annak, ha mondjuk 3-4 évente jönne egy új rész, amelyben több újítás szerepet kapna, illetve a gyerekbetegségeket kiküszöbölné. Pl. el tudnék viselni sokkal jobb mesterséges intelligenciát, lehetne nehezebb is (nem nagyképűségből írom, de nekem összességében túl könnyű), emellett kameranézet, irányítási problémákat lehetne orvosolni, stb., stb., stb.

(#331) DeathAdder: Így oké. Én speciel azt hittem, hogy az a szóban forgó, híd alatti helix már a játék elején - miután Londonba érünk - elérhető lesz, ezért is akartam megnézni, pedig, ahogy említettem, még a játék elején vagyok. De akkor még haladok a történetben.
Ha emlékeim nem csalnak, Whitechapel-ben nekem is egy helix hiányzik a 12-ből, de rá is nézek. :K

[ Szerkesztve ]

(#338) aya válasza Rasiel (#337) üzenetére


aya
addikt

Azért a creed-ekben ahogy ebben is nem kevés órám van. :) nyitó napon vettem one-ra, a kollektort.

Azóta megvan pc-re is de ott csak belekotortam, várok pár hónapot mire jó lesz.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#339) DeathAdder válasza Rasiel (#337) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azóta már megtaláltam azt a bizonyos helixet :)
Engem speciel az zavar veszettül, hogy minden második ember ugyanúgy néz ki, még a főszálban is több küldetésben ugyanazok a kopasz bulldogok, sőt még párbeszédeket is alkalmaznak.
Könyörgöm 2016 hajnalán ilyen grafikai élmény és szabadság nyújtotta játékban hogy lehet ilyet csinálni?

(#340) k-adi válasza DeathAdder (#339) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen.. szégyen. :U

(#341) Gh00st


Gh00st
tag

Amit tudtam megcsináltam, elég sok órát beletettem:
Assassin's Creed: Syndicate / Teljes szinkronizáció 99%
- Történet 100%
- Társult tevékenységek 100%
- Londoni történetek 100%
- Egyéb 99% (6db Helix hiba nincs meg)
Season Pass DLC (Jack the Ripper) / Teljes szinkronizáció 100%
- Történet 100%
- Társult tevékenységek 100%
- Egyéb 100%

Jó játék volt/lett, nekem tetszett :C

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#342) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Valaki használ SweetFX-et a játékhoz ?
Hogyan "telepítette" ?
Mert nekem abból a kódból nem jön le semmi ezzel kapcsolatos információ... :F

(#343) Gh00st válasza asuspc96 (#342) üzenetére


Gh00st
tag

Hali!

Fiam szerintem azzal játszotta, ha jól emlékszem:
1, leszedte a Configurator with SweetFX 1.5.1
2, konfigurator indít/Add new game/játék exet betallózod
3, majd Save / Load configuration
4, ebben az ablakban Import preset(amit letöltöttél txt fájl)
5, Load selected preset
6, Launch selected game

Én nem tudtam a gépemen kipróbálni, mert start menüből indul tilecreatorral, de az övén szépen futott.

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#344) aya


aya
addikt

Ha basszus megvettem a season pass-t, nem gyenge a kiegészítő, remélem sok feladat lesz, 45 perc játék után 17%

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#345) Leelou válasza aya (#344) üzenetére


Leelou
tag

Még mindig töprengek rajta, hogy megvegyem-e, irtó sok pénz.

Google Nexus 5 32GB White

(#346) blu79 válasza Leelou (#345) üzenetére


blu79
addikt

szia, talán meg kellene várni a tavaszt és addigra lehet lejebb megy az ára, egyébként megéri megvenni mert jó játék, aki játszott az ACBF -el annak biztos tetszeni fog, hasonló a stílus, talán picit jobb, nekem tetszik a grafika, igaz van egy két bug, az irányításon is javíthattak volna, de elfogadható

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#347) Anonymus23 válasza Leelou (#345) üzenetére


Anonymus23
veterán

Aprón 6500-ért már lehet kapni, az szerintem nem vészes....

;) - The Power of the Light Side

(#348) aya válasza Leelou (#345) üzenetére


aya
addikt

2990ft ha nem season passal veszed.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#349) Anonymus23 válasza aya (#348) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hol ennyi?

;) - The Power of the Light Side

(#350) DeathAdder válasza blu79 (#346) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tény h nagyon sok időt bele lehet ölni és is a PC -s megjelenése óta játszom és még nagyon messze a vége, de a BF nekem sokkal jobban tetszett. Sokoldalúbb, izgalmasabb volt az egész, itt gyakorlatilag csak London utcáit járod, azt ennyi. Persze szubjektív, kinek mi, de nekem sokkal sokkal jobb volt a BF :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.