Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,
Anno abbahagytam mivel 99%-ra megvolt a játék, most elkezdtem folytatni, mivel közben valamikor akciósan megvettem az SP-t.
Viszont egy olyan bugba ütköztem, hogy az egyik küldetés közben nyomtam egy restartot a küldetésre az utolsó checkpointtól, és azóta betölti és azonnal hibára is fut a küldetés el elkezdi újratölteni, és ezt csinálja végtelenségig, nem tudok a menübe sem kilépni, hogy teljesen újraindítsam a küldetést, vagy kilépjek a küldetésből. Kb olyan mint egy bootloop a moiblnál, csak ALT+F4-el tudok kompletten kilépni a játékból.
Ez az alapjáték, a DLC-be (Hasfgelmetsző be tudok lépni és játszani).
:W :W :W

;) - The Power of the Light Side

(#702) Anonymus23


Anonymus23
veterán

*bocs nethiba miatt 2x lett elküldve....

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#703) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#701) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nah, addig sikerül nyomogatni a gombot betöltés után, hogy szerintem sikerült elkapni azt a miliszekundomat, amikor engedte arrébb lépni a karaktert, így folytatni tudtam a küldetést. Vagy 4-5 alkalommal nekiugrottam próbálkozni és vagy 20x tötötte be újra a pályát, mire sikerült...
Nyitottam egy support ticketet is az Ubinál ,ág előtte, kíváncsi vagyok, hogy reagálnak-e egyáltalán...

Így az alapjáték meglett 100%-ra, most a Hasfelmetsző megy.
Ezt a furcsa tőrt (szarvőr vagy mi?) nem teljesen értem, mármint a használatát, meg igazából az egész játéknak rohadt fura az irányítása az Origins után. :( :F

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#704) Creative997


Creative997
őstag

Vicces, hogy majd 4 éve én indítottam el a topikot, de csak mostanra jutottam el oda, hogy kézbe is vegyem a játékot.

Már "kisírtam" magam a Unity topikban, hogy aztán vígaszt keresve jöjjek a Syndicatehez.

Még csak lvl 4-5 vagyok és lassan tudok haladni idő híján, de sokkal jobban bejön a játék az előző részhez képest. Tetszik a főszereplők stílusa, a viktóriánus London, a játékmenet, egyes küldetéseknek is kellő nehézsége van. Meglátjuk a végén milyen lesz ez a korszakzáró rész.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#705) Creative997


Creative997
őstag

:DDD :DDD :DDD Ezio és Hófehérke???

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#706) quex


quex
tag

Sziasztok! Látom, bedöglött a topic, de hátha attól még tud valaki segíteni. Tegnap vettem meg a játékot a fiamnak, de valami baj van vele, mert amikor átveszi a játék az irányítást valamilyen esemény lezárásakor, nagyon nagy valószínűséggel összeomlik és kilép. Ez azt jelenti, hogy véletlentől függően 1-30 perc közötti szakaszokban lehet vele játszani a hibáig, aztán újra kell indítani a programot, be kell tölteni és lehet folytatni. Van, amikor már a menüben összeomlik. Így tovább lehet jutni, de sokat ront az élvezhetőségéből, hogy folyton kidobálja az embert. Utánaolvastam, több megoldást javasoltak, de amelyiket megértettem, azokat kipróbáltam és egyik sem működött. (Video driver frissítés, video beállítások csökkentése, ACS.EXE és az Ubi beléptetőjének rendszergazda módban történő futtatása, konfigurációs fájl átírása, más, kompatibilis módban való indítása. DirectX frissítése. Ezek mind hatástalanok voltak.) A minimál gépigényt simán visszük. De gondoltuk, kipróbáljuk másik gépen, másik operációs rendszerrel (Win7 helyetett Win 10-el). Azon ugyan az a jelenség. 10 EUR volt akciósan, és még 3 napig ennyi marad. Szép a játék, de így nem merem megvenni a többi részét, mert így nem éri meg. Ha esetleg tudnátok rá egyszerű megoldást okt. 20-ig, az akció végéig, annak örülnék.

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#707) quex válasza quex (#706) üzenetére


quex
tag

Ha esetleg valakit érdekelne... kb. 3 napig rossz volt, semmi leírt trükk nem javított rajta. Aztán egyszercsak magától megjavult.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#708) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy az AC Syndicate-ben a mozgó vonat jele olyan mintha feladatot jelezne. Levele jött a srácnak. De én hiába megyek a vonatra,semmit nem látok/találok ott

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#709) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Jól meghalt ez a topic. :O
Valaki, aki mostanában játszott vele, sikerült magyarra állítani a szöveget?
Nálam angol marad minden, hiába telepítem magyart választva, és hiába állítom utána át a menüben is, minden angol marad.
Ez bug, vagy kivették a magyart, csak elfelejtették törölni a választék listából? ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.