Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) aya válasza Black Dragon (#500) üzenetére


aya
addikt

Igy sem éri meg, csak a jack dlc, az meg külön 3000ft, a többi csak ruha meg 5 perces küldetés.

Egy egy ruha amúgy is free xboxon.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#502) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én meg pont msot szereztem be a Season Passot. :D :D

Amúgy hány GB-ot tölt ez le? Egyik helyen 18-at ír Uplay a másikon meg alig 3-at...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#503) Black Dragon válasza aya (#501) üzenetére


Black Dragon
addikt

De ha jól sejtem season pass mivoltából a később érkező dlc-ket is megkapod hozzá ingyen.

(#504) laceszgamer válasza Black Dragon (#503) üzenetére


laceszgamer
addikt

Még a Maharadja lesz, meg elvileg van egy PS4 exkluziv ami PC-re és XO-ra márc végén érkezik. De hogy ez utóbbit is tartalmazza az SP nem tudom, a amygar forgalmazó eddig nem írt vissza pedig írtam nekik, hogy mi a helyzet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#505) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[The Dreatful Crimes]

10 küldi ahogy nézem nem olyan rossz, 2016 közepéig írják ugyen itt PS4 only-nak.

[Itt] viszont már március 31-ig írják csak only PS4-nek.

A kérdés csak az, hogy SP-vel jár mindenképp vagy SP-vel is külön meg kell venni. :F

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#506) Black Dragon válasza laceszgamer (#505) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nekem a Dreatful crimes már a játékhoz járt, szóval a maradék jönne a Season Pass-el. De az nem hangzik logikusan, hogy ha most megveszed az SP-t, akkor csak az adott dolgok járnak vele, tehát amiket most le elehet tölteni, meg lehet venni amúgy is. A nevéből adódóan is olyannak kellene lennie, hogy minden szart megkapsz, ami csak kijön később(is). CoD-nál is ugyan így volt az SP, nem hinném, hogy itt másképp lenne.

Az lehet, hogy most csak a Jack the Ripper van DLC-ként komolyabb háttérrel, meg a kis apró kiegészítők, de biztos vagyok benne, hogy később is letölthető lesz általa minden további tartalom.

(#507) aya válasza Black Dragon (#506) üzenetére


aya
addikt

Ha gerjedtek az extra ruhákra csak akkor éri meg a season pass!
Aki tartalomra vágyik jack dlc only.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#508) Anonymus23 válasza aya (#507) üzenetére


Anonymus23
veterán

De jön majd még valami Maharadzsás küldetés DLC is később ha jól tudom, ha van SP, akkor az is benne van...

;) - The Power of the Light Side

(#509) laceszgamer válasza Anonymus23 (#508) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha a kettő DLC mér 2*3000 akkor bőven megéri a dolog, jóformán miden egyéb free. :D

Estére nekiesek én is a Season Pass eddigi tartalmainak. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#510) Black Dragon válasza laceszgamer (#509) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én valamikor a hétvégén veszem meg, de még szerdán van egy vizsgám, utána tudok nekiesni az újdonságoknak, bár már olyan rég játszottam vele, hogy azt se tudom mit mivel kell csinálni.:D

(#511) laceszgamer válasza Black Dragon (#510) üzenetére


laceszgamer
addikt

Közben jött egy elvél a forgalmazótól: Akinek a Dreadful Crimes nincs meg: Március közepéig jön ki legkésőbb PC-re, viszont azt még a magyar forgalmazo sem tudja, hogy része-e a SP-nek... kicsit vicces, de ez van.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#512) Black Dragon válasza laceszgamer (#511) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem nagyon értem az Ubi szisztémáját, de mindegy, akkor majd kiderül.:U

(#513) aya válasza Anonymus23 (#508) üzenetére


aya
addikt

Ti tudjátok, de ez egy túlárazott pass, 9900ft-ért szart se kapsz, aki maximalista igenis vegye meg :DDD

Aki játszani akar a pénzért annak elég a jack dlc.

Így is van 15-20 ruha per karatker, cyberpunk pont nem vonz.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#514) laceszgamer válasza aya (#513) üzenetére


laceszgamer
addikt

5800-ért vettem meg ma. :D

Most ha megveszem a Jack-os DLC-t meg később a Maharadja-osat, ugyanott lennék, így viszont még a Loondon Streets is jön, meg a pár cucc, bár valszeg úgy se elsz használva, de elfér. :D

Azért vannak ennél sokkal jobban lehúzós SP-k is. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#515) Black Dragon válasza aya (#513) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hidd el én se venném meg 10 ropiért, ezért vártam eddig. A jack the ripper a store-ban 4-5 ropi, de biztos lehet valahonnan szerezni 3-ért is ahogy te mondtad. De ahogy a kolléga is írta, ha a későbbi dlc is benne lesz, vagy nevezzük azt bárminek, akkor máris ugyan ott tartunk, csak még pár kiegészítővel együtt.

(#516) Anonymus23 válasza aya (#513) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem nincs meg az SP, az alapjátékért adtam 7000 Ft-t, nem fogok 2 kampányért 30 EUR-t adni :)

;) - The Power of the Light Side

(#517) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Pedig a Jack is jól kezdődik, konkrétan első 5 percben már volt, egy WTF rész. :D Ahogy látom a hangulat is kissé komorabb, de eddig bejövős nagyon. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#518) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na pár óra után nem bántam meg, tartalom van benne rendesen. :)

Elsőre kicsit fura volt, hogy nem ágyazódik be az alapjátékba, hanem külön is kell indítani, de később inkább jobbnak láttam így, jobban el lehetett különíteni a sztorit. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#519) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez a 8. szekvencia miért elérhető időnap előtt? ez a "Jacobnak levele érkezett" dologgal kapcsolatos?
Érdemes belevágni vagy majd ha eljön az ideje akkor? Még csak most kezdek bele a 7. szekvenciába :)

(#520) laceszgamer válasza DeathAdder (#519) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kapcsolatos.

Amúgy nem érdemes még elkezdeni, inkább haladni sorban, sztori is úgy megy végig. Nem mellesleg addig legalább kicsit erősödsz szintben is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#521) DeathAdder válasza laceszgamer (#520) üzenetére


DeathAdder
veterán

Úgy lesz :)

(#522) k-adi válasza laceszgamer (#520) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja azt én sem értettem miért engedi már az elején a seq8-at megcsinálni :DDD azóta se találtam magyarázatot rá, de alig vártam már hogy eljussak oda mert nagyon idegesítő volt minden egyes alkalommal hallani hogy "jacobnak levele érkezett" :DDD )

(#523) laceszgamer válasza k-adi (#522) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hangulatos darab lesz majd, legalábbis nekem tetszett nagyon a 8-as.

Tegnap végeztem a Jack DLC-vel is, a 100% olyan 10-12 óra volt, azért egy DLC-hez mérten nem olyan rossz. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#524) DeathAdder válasza laceszgamer (#523) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én PC-s megjelenés óta játszom, általában minden nap, talán volt egy hét hogy felé se néztem 7 szekvencia, még westminster felszabadításra vár, első vh és jack dlc. Szóval lesz még időm benne.
Ja a Marlx, Dickens, Darwin mellékküldetéseket sem csináltam még végig, abból nem tudom mennyi lehet :D

Amúgy nem tiszta Magyarország ez a Lambeth? :D

(#525) k-adi válasza DeathAdder (#524) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem sieted el akkor :P én próbáltam mindenhol lopakodva (persze sokszor nem sikerült) kb. 30 óra alatt végigvittem kimaxolva (najó nem teljesen a gyűjtögetős szarokat nem csináltam meg)

(#526) laceszgamer válasza DeathAdder (#524) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem még most a Season Pass után a London Crimes vagy mi a nevük illetve a Runaway Train amit mek kell csinálni, na meg némi gyüjtögetés is. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#527) DeathAdder válasza k-adi (#525) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én van hogy élvezem a történelmet és elbámészkodom 10 percet az Elizabeth torony tetején vagy bárhol, nézem a zakatoló vonatokat, olvasgatok, gyűjtögetek, van hogy nem is sprintben közlekedek.
Egykét civilt agyonlövök amelyik beszól, mert csak úgy. Amúgy civileket lehet gyerekeket viszont képtelenség elpusztítani, még lógó hordókkal vagy robbanással sem. A lovak viszont ellenségek? Rájuk fogom a fegyvert és annak mutatja, illetve volt már hogy lecsúszott a dobókés és szegény állatok egyből kimúltak tőle :(

Amúgy legjobban azt élveztem amikor még kezdő szinten voltam és úgy mentem a bandák ellen. Nem volt ilyen kötélvető, füstbomba, cloack engaged, meg hogy 50 méterről leszedek mindenkit dobókéses headshot-al ;] hanem agyaltam, vártam, stratégiáztam, mozogtam ide oda és volt hogy sikerült volt hogy nem, de a nyílt küzdelmet mindig kerülni kellett.
Mostanra viszont már gyerekjáték, ha észre is vesznek két mozdulatból leütöm őket..

Bár most is van egykis pikantéria, amikor mindenkit kinyírok és csak egy ellenség marad akkor mögéosonok ráfogom a fegyvert szinte a tarkójának, füttyentek egyet mire megfordul és bammmmmm :D :D hátraszáll vagy két métert :D

[ Szerkesztve ]

(#528) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Kisebb SPOILER ( csak nincs rejtés sajna )

Amit EVie kap ruhát a London titkainak összeszedéséérét másnál is úgy néz ki, hogy keresztbe ilyen csikok futnak rajta vagy ez bug?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#529) Adam_Shepard válasza laceszgamer (#528) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az olyan. Mint valami hologram.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#530) laceszgamer válasza Adam_Shepard (#529) üzenetére


laceszgamer
addikt

Jaja, ez a tökéletes szó. :D Akkor jó. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#531) k-adi válasza DeathAdder (#527) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amúgy civileket lehet gyerekeket viszont képtelenség elpusztítani, még lógó hordókkal vagy robbanással sem. A lovak viszont ellenségek? Rájuk fogom a fegyvert és annak mutatja,Amúgy civileket lehet gyerekeket viszont képtelenség elpusztítani, még lógó hordókkal vagy robbanással sem. A lovak viszont ellenségek? Rájuk fogom a fegyvert és annak mutatja,

Igen a lovak sebződnek most már. Üldözéskor ha kilövöd a lovat akkor felborul, stb...

(#532) Xerxész válasza laceszgamer (#528) üzenetére


Xerxész
őstag

SPOILER

Az Minerva ruhája, az Aegis.
Minerva hordta ezt a ruhát, amikor csatában volt.
Azért futnak rajta ilyen csíkok, mert ez a ruha is első civilizációs, mint a PoE-ek.

SPOILER VÉGE

Tessék olvasni az adatbázist is néha, nemcsak rohangálni és gyilkolászni. :)

[ Szerkesztve ]

(#533) laceszgamer válasza Xerxész (#532) üzenetére


laceszgamer
addikt

A végén szeretném egybe mikor minden 100%. :D Legalábbis jobb szeretem úgy a dolgokat, könnyebb átlátni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#534) aya


aya
addikt

Próbáljátok ki hogy csak úgy álltok a ló elött, és néha futva meglökitek őket, vicces lesz :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#535) Gretel válasza aya (#534) üzenetére


Gretel
tag

Ebbe én véletlen szaladok bele rendszeresen. :D

steam: ziretta

(#536) aya válasza Gretel (#535) üzenetére


aya
addikt

Konkrétan megvadul a ló és felborít mindent a környéken.
Vicces burnout tömeg karambolokat lehet így csinálni.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#537) Gretel válasza aya (#536) üzenetére


Gretel
tag

Oké, félreértettelek. :D Mert ezzel még nem találkoztam.
Most hirtelen arra gondoltam, mikor még a ló is sebez rajtunk kicsit, ha véletlen nekimegyünk. Na de akkor majd ránézek erre is. Érdekesen hangzik. :DDD

steam: ziretta

(#538) DeathAdder válasza Gretel (#537) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát én hiába sprintelek neki, csak arrébb oldalog és nem történik semmi :D

(#539) aya válasza DeathAdder (#538) üzenetére


aya
addikt

Egy lóval álljatok le balhézni, de lehet vaditani. Komoly.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#540) blu79 válasza aya (#536) üzenetére


blu79
addikt

Vagy ha füstbombát dobsz ugyanezt csinálja :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#541) DeathAdder válasza aya (#539) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem azóta sem sikerült, sőt lósz@rral sem találkoztam még.
Ennyi állat rejtély hová szemetel :DD

(#542) aya válasza DeathAdder (#541) üzenetére


aya
addikt

Pcn van lószar

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#543) DeathAdder válasza aya (#542) üzenetére


DeathAdder
veterán

pc-s vagyok, nálam lószar sincs :)

(#544) Black Dragon válasza DeathAdder (#543) üzenetére


Black Dragon
addikt

DLC-ben van benne a lószar, most épp akciós, töltsd le. ;] :DDD

(#545) DeathAdder válasza Black Dragon (#544) üzenetére


DeathAdder
veterán

eskü rágugliztam ACS horseshit -re ;]

[ Szerkesztve ]

(#546) blu79 válasza aya (#542) üzenetére


blu79
addikt

Na ezt este megnézem mert nekem sem tünt fel hogy lenne. És csak simán az utcán?

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#547) laceszgamer válasza aya (#542) üzenetére


laceszgamer
addikt

Minden fel van cibálva maxra, de eddig nem tűnt fel... na majd ha nagyon unatkozok követek egy lovat, hátha termel valamit. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#548) Black Dragon válasza DeathAdder (#545) üzenetére


Black Dragon
addikt

Most hogy mindenki ezt keresi, ezek szerint ez egy jó fícsőr, akkor lehet majd a következő AC részbe belerakják, utána lesztek igazán boldogok.:DDD

(#549) blu79 válasza aya (#542) üzenetére


blu79
addikt

Tényleg van lópikula az utakon :K :C

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#550) aya


aya
addikt

Nagyon rare de van.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.