- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Argos: Szeretem az ecetfát
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- Gurulunk, WAZE?!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mprrpm
tag
válasz
fchris82 #21303 üzenetére
Teljesítmény szabályozó rész megépítése sem egyszerű 20-25 zónának.
Nekem a 8+4db redőny vezérlőnek a megépítése is kihívást jelentett pedig ott tényleg csak relékkel van megoldva a teljesímény rész.
Vezérlés pedig atmega2560 a nagyszámú digit be kimenetek miatt + ESP32 a wifi+webserver miatt (reggel-este ne kelljen végignyomni mind a 12redőnyt 3 szinten).
-
mprrpm
tag
válasz
fchris82 #21303 üzenetére
12V-os ledeknek központi tápjuk lesz? Ha központi lesz mekkora távolságra viszed a ledekhez a 12V-ot? Csak mert (I2XR). Pl. 5M-es konyhapult világításnál azért ez már nem elenyésző teljesítmény és ezzel együtt veszteség mondjuk 20M-ről(2X20=40M vezeték 12V-on) odavinni a szuflát.
Bocs csak így elsőre ezek jutnak eszembe.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Plus - Yellow - Használt, karcmentes
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- AKCIÓ! nVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest