Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) Bash válasza Xelo (#1000) üzenetére


Bash
őstag

Mielőtt cserélném a képeket utoljára megkérdezem, hogy biztos vagy-e a #976-ban linkelt képekben, mert a szerkesztő topic-ban nem voltál túl meggyőző.

http://bashtravel.com/

(#1004) Xelo válasza Bash (#1001) üzenetére


Xelo
addikt

biztos vagyok a keresemben :R

(#1006) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon szépen megköszönném ha megkaphatnám ezt a az avatart.

[kép]

[kép]


Tisztelettel: AMD Power

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#1007) Xelo válasza Bash (#1001) üzenetére


Xelo
addikt

koszonom szepen :R (mi allatok tartsunk ossze :D )

(#1008) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az előző arcképemnek a javított változata hála Pompi segítségének :R
Remélem, hogy ez már megfelelő lesz.
[kép]

[kép]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1009) Grafiqs válasza Jégkokó (#1008) üzenetére


Grafiqs
őstag

Már korábban is szólhattam volna. Nagyon magas a kép, optikailag. Szerintem az álla alatti rész lemaradhatna.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1010) Jégkokó válasza Grafiqs (#1009) üzenetére


Jégkokó
veterán

Na akkor elkészült egy kicsivel kissebb verzió, remélem, hogy ez már megfelelő lesz.
Nagy köszönet érte Pompinak :R

[kép]

[kép]

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1011) Grafiqs válasza Jégkokó (#1010) üzenetére


Grafiqs
őstag

Gratula. :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1012) Jégkokó válasza Grafiqs (#1011) üzenetére


Jégkokó
veterán

Köszi.És Pompinak is a sok munkát amit a képemmel töltött :R

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1013) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello!
Hát nemtudom mit fogtok hozzá szólni! De én ezt szeretném avataromnak
[kép]
[kép]
Hát ha a régi nickemt is nézzük ittvagyo már 600napja.. hát nemtudom szerintem amennyira tudtam megváltozta mhogy megfeleljek a fórumnak és a többieknek bár a ehlyesirás az már sajátos ismertetőjegyemmé vált.
szóval döntsetek.. rátok bizom a döntést akármi is lesz a vége az biztos hogy Jogos lesz!
üdv all.

[Szerkesztve]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1017) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ha elolvastad, akkor tudod, hogy min. 600 nap és őstag rang kell. neked egyik sincs meg. az előző nick dolog nem játszik, hisz valszeg nem véletlenül nem maradt meg.
a linkelt kép (ami nem jelent meg, mert nem csak a kép van ott) pedig egyrészt nagyon nem illeszkedik a fórum arculatába (fénykép), nem jó a méret, és nem átlátszó a háttere.

(#1018) Grafiqs válasza Kiskokó (#1013) üzenetére


Grafiqs
őstag

Nem kapsz egyéni avatart egyelôre.

1. Semmiképp sem érted még el a minimum rang és eltöltött idô limitjét.
2. Az, hogy egyszer már bannolva voltál, csak ront a helyzeteden. Miután az egyéni avatar egyfajta elismerés a forumon való munkásságért.
3. Minimum elvárás, hogy a user tudja linkelni az igényelt képet.
4. A képek abszolút nem illenek a forum arculatába. Pedig ez is benne van az elsô hsz.-ben mint feltétel.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1021) parandroid


parandroid
nagyúr

Ez után a hozzászólás után én a helyedben egy jó darabig nem is kérnék újra arcképet. Sőt, örülnék, ha nem kapnék egy jóizű virtuális nyakonvágást...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1026) Arnold2


Arnold2
őstag

Lenne egy kérdésem,remélem nem gond,hogy itt teszem fel.
A régebbi rendszerben volt egy olyan lehetőség,hogy 900nap+őstag vagy 600nap+addickt-tal lehetett arcképet kérvényezni.
Olvastam az első hozzászolűsban hogy most 600nap + őstag ranggal lehet folyamodni hozzátok egyéni arckép ügyben.
Lehet e olyat bevezetni vagy legalább meggondolni,hogy egy hasonló rendszert elfogadni hogy 600nap+őstag vagy 900+senior taggal lehetne kérvényezni.
Önös érdekből kérdezném,mert a régi rendszer szerint holnap után kaphattam volna én is új pofázmányt.
Várom válaszotokat,s remélem nem gond,hogy itt kérdeztem.

(#1027) parandroid válasza Arnold2 (#1026) üzenetére


parandroid
nagyúr

A követelményrendszer egyértelmű. Amúgy felmérés, illetve vélemények kinyílvánítása kicsit lazábban itt: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1028) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Sziasztok!

Elérkezett az idő, hogy én is kérjek valamit.
Konkrétan ezekről lenne szó:
Nagy: [link]
Kicsi: [link]

Köszönet Pompi-nak a segítségért!

Üdv.
Racecam

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1029) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Az lenne a kérdésem hogy ha lessz egy kép ami jó lenne új avatarnak akkor én kaphatnék-e új arcképet.(Tudom nincs rá sok esélyem de,1 próbát meg ér a kérdés)

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1031) Grafiqs válasza Racecam (#1028) üzenetére


Grafiqs
őstag

Gratulálok kedves télapó. :)


[pod]Diablo: Véleményem szerint felejtsd el az avatart. A ''bűnlajtsromod hossza vetekszik a Háború és békével.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1032) Racecam válasza Grafiqs (#1031) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Köszönöm szépen!

Jó vagy nálam egy seritalra.
(Vagy akár kettőre is! ;) )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1033) Zenty


Zenty
őstag

Sziasztok!

Ugyérzem nem ártana egy személyi avatar ,és ha jól emlékszem priuszom sincs itt :D
Nagy:[link]
Kicsi:[link]
thx elöre is!
Külön köszönet horny-nak az avatar elkészitésért!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#1034) Zenty válasza Zenty (#1033) üzenetére


Zenty
őstag

Elnézést az elözőnél elhamarkodott voltam...
A feljavitott változatt Pompi-tól:
[kép]
[kép]

remélem ez megfelelőbb

Guild Wars - Zenty a survivor

(#1035) szicsu


szicsu
őstag

Hi!

Megpróbálnám ismételten egy horny által javított képpel:

[kép] ...... [kép]

Ha lehetne ezt a képet kérném avatarnak.
Remélem ez már megfelel mindenkinek.

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1040) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nos amennyiben nincs kifogása senkinek én is szeretnék kérni, új pofit.

Nem tudom, hogy sikerült, de belinkelem, ha van benne hiba, és elfogadjátok a kérést természetesen javítom, vagy megkérek valakit aki jobban ért hozzá, mint én. :B

16x20 [link]
[kép]

40x50 [link]
[kép]

Köszönöm szépen.

Igen a háttér nem sikerült, látom. Sajnos nem sikerült beállítani, de ha pozitív elbírálást kapok, megteszem, és feltöltöm, a javítottat.

Üdv!

[Szerkesztve]

(#1041) Grafiqs


Grafiqs
őstag

A kérésekkel fenntartásaim vannak. Ha Bashel tisztáztam őket, jelentkezem.


antikomcsi: A kép minőségével erős problémák vannak. Amit a szerkesztős topikban tudsz javítattni. Egyébként pedig van erősen hasonló avatar már.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1042) antikomcsi válasza Grafiqs (#1041) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm, utánnanézek.

(#1043) Loretto válasza Grafiqs (#1041) üzenetére


Loretto
veterán

Sefternek van ilyen képe, de az csak fej.
Antikomcsi, ha lehet én is más fejet javasolnék.

Soirée...

(#1044) szicsu válasza szicsu (#1035) üzenetére


szicsu
őstag

Az én kéresem ügyében van valami fejlemény? :U

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1045) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ok., köszönöm, halgatok én a jó szóra. :)

Akkor mielőtt linkelgetnénk,lenne egy kérésem.

Ha nem túl nagy gond ellenőrízzétek a szerkesztő topikban a #3142-t, hogy ez megfelelő e avatrnak, ábra, és minőség szerint. [link]

Köszönöm!

(#1046) Bash


Bash
őstag

Zenty!
A kép nem rossz, de szerintem egy kis élet, egy kis szín hiányzik belőle. Példának hoznám TommyGun [link] képét.

szicsu!
A méreten és a kis képen igazítottam kicsit, ha megfelel, akkor cserélem:

[kép] [kép]

antikomcsi!
A kezében lévő kard (legalábbis nekem annak tűnik) illetve a kezek kontúrjait kellene javítani, mert így kissé elvesznek a háttérben.

http://bashtravel.com/

(#1047) szicsu válasza Bash (#1046) üzenetére


szicsu
őstag

Ok ha lehet cseréld.

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#1048) szicsu válasza Bash (#1046) üzenetére


szicsu
őstag

Köszönöm szépen....

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.