Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) rolko


rolko
őstag

Megszületett az új kép, nagy thx érte attisx -nak. Amennyiben megérdemlem és megfelelő akkor ezt kérném egyéni avatvarnak :R

[kép] [kép]

(#1702) tiv83us


tiv83us
veterán

Egyelore az R5-re valo atallas miatt az elso hsz-t nem tudom frissiteni, de addig is alljon itt egy kis frissites mindenki szamara:

''FIGYELEM !!! Az egyéni arcképek, nem megfelelő fórummhasználat, alapelvek megsértésé és tiltás esetén, moderátor egyéni döntése alapján bármikor visszavonhatóak!''

Csak tajekoztatas keppen.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1703) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Elnézés mindenkitől, de technikai okokból - pontosabban az új motorra való átállás miatt - az egyedi arcképek kiosztása jelenleg szünetel. A szerkesztő topikban lehet szerkesztgetni, sőt ha kész be is lehet rakni ide, de jelenleg nem tudjuk kicserélni őket. A szokásosnál is nagyobb türelmet kérünk amíg helyre áll a rendszer. Köszönjük.

Feel Good Inc.

(#1704) dbius


dbius
veterán

Tekintve Pompi előző hozzászólását - veszem a bátorságot annak ellenére, hogy még 6 nap hiányzi a 600-ból -, szeretnélek megkérni Titeket, Tisztelt Moderátorok, hogy amennyiben újból megoldható lesz az egyéni avatar engedélyezése, és alkalmasnak találtok rá engem is, - és az avatar is átmegy a rostán - akkor az alábbi avatart szeretném választani:


Az elkészítésért szeretném kifejezni köszönetem attisx kollegának :R

Köszönöm,

dbius

(#1705) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Holnap október, azt mondtátok, jöjjek vissza októberben és igényeljem meg.
Ezt szeretném kérni:

Köszönöm.

(#1706) Racecam válasza (Kolombusz) (#1705) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen, én mondtam privátban még januárban, hogy gyere vissza októberben, de azt is hozzátettem, hogy a múltadra való tekintettel akkor is nagyon meggondoljuk.
Nos én meggondoltam és továbbra sem támogatom egyelőre az egyéni arcképet.

Fogalmazhatok másképpen is: Annyi negatív dolog kötődik a nevedhez itt a PH!-n (nem akarok igazságtalan lenni ez főleg a múltra vonatkozik),hogy úgy gondolom ahhoz, hogy ezeket elfelejtsük valami igazán komoly dolgot le kell még tenned az asztalra. És amennyire én tudom, erre hamarosan lesz is lehetőséged.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1713) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Szeretném kérni ezt az arcképet amennyiben lehetséges!?

Köszönet érte attisx kollegának!!! :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#1714) Loretto válasza Dj Sügi (#1713) üzenetére


Loretto
veterán

Mivel több figyelmeztetés is szerepel az adatlapodon, a mostani kérésedet vétózom.

Soirée...

(#1715) Dj Sügi válasza Loretto (#1714) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Én nem tudtam rólla de biztosan... :)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#1716) greatchaos


greatchaos
addikt

Tisztelt Moderátorok!

Bízom benne, hogy méltónak tartotok arra, hogy egyéni avatarom legyen, így bátorkodom ezzel a kéréssel hozzátok fordulni.

Az arckép elkészítésében külön köszönetet kell mondanom attisx-nak.

Döntéseteket - bárhogyan is alakuljon tudomásul veszem.

(#1717) ANT


ANT
őstag

Tisztelettel én is beállnék a kérelmezők sorába. Amennyiben nincs akadálya, szeretném ezt az avatart kérni:

Köszönetnyilvánítás: attisx - végleges változat, Ráczkölke - örli verzsön. :)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1718) szasanyi


szasanyi
félisten

Felhítva a figyelmemet az egyik fórumtárs - amit köszönettel vettem - arra, hogy volt már kérésem, amit módosítani szeretnék, de ezt így még nem írtam le. Tehát akkor:

Tisztelt Moderátorok!
Úgy gondolom, hogy mégsem találtam meg az igazit, ezért - egyenlőre - nem kérek egyéni avatart. Mivel ez jelenleg szünetel, gondolom ezzel nem okozok nagy zűrzavart. Keresem és ha megtalálom, újból felkeresem a topikot.
Köszönöm! :R

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1719) Pompi válasza szasanyi (#1718) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Rendben, az összes eddigi hozzászólásodat és az arra vonatkozó reakciókat töröltem a tisztán látás és a félreértések elkerülése végett.

Feel Good Inc.

(#1728) szasanyi


szasanyi
félisten

Akkor egy újabb, de immár végleges kérésem lenne, ami így szól:

Tisztelt Moderátorok!

Amennyiben lehetővé válik - és megfelelek a feltételeknek - legyetek szívesek lehetővé tenni számomra, hogy az alább látható egyéni avatarom legyen.

Köszönöm mégegyszer attisx kollégának a segítségét, részetekről pedig a kedvező elbírálást! :R

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1729) spyduck válasza dbius (#1704) üzenetére


spyduck
nagyúr

ez a képed nagyon jó én is vmi ilyesmit szeretnék majd ha őstag leszek:)

(#1730) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Sziasztok!

Csak érdeklődés gyanánt kérdezem, ha egyszer megérem azt a kort és leszek olyan bölcs, hogy saját egyéni avatart kérhessek / kaphassak, ez lehetne e:

.. vagy nem fér bele a PH! arculatába :U Előre is köszönöm a választ! :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1731) Pompi válasza RoyalFlush (#1730) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egyrészt nagyon messze vagy még attól, hogy ezen gondolkozz. Hozzáteszem emiatt már eleve hiba volt, hogy egyáltalán írtál ide. Másrészt alapvető követelmény, hogy az avatarnak legyen arca, egy zsetonról ez nemigen mondható el. Harmadjára pedig a kép nagyobb is mint a megengedett.
Egyébként ezek mind mind le vannak írva az első hozzászólásban, illett volna elolvasni mielőtt írsz.

Feel Good Inc.

(#1732) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah akkor Pombi kiigazitásával idekerültem:)
Tehát ezt a képet szeretném magamnak:

persze majd akkor ha már lehetséges lesz és ha jogosult vagyok rá:)
csak leszeretném védetni:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1734) doc


doc
nagyúr

nekem ez lenne a vágyam, ha aktuális lesz a dolog és a nagytanács rábólint :)

köszönet Winner_hun és Brutforsz PH-társaknak a szerkesztésért!

(#1735) g@bo


g@bo
nagyúr

Kedves modok, nekem mi van az adatlapomon? :U kérhetek képet, vagy ne zargassak senkit ezzel?

kösz.

(#1736) ngabor2 válasza g@bo (#1735) üzenetére


ngabor2
nagyúr

1 régi figyelmeztetésed van, de szerintem már elévült. csináltasd meg az arckép szerkesztőben, és meglátjuk.

(#1737) Sirandrish válasza ngabor2 (#1736) üzenetére


Sirandrish
legenda

és nekem? szabad tudnom hgy lehetsges-e a közeljövőben egy saját arckép? felejtsem el vagy lehet?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1738) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Srácok, tök jó, hogy kiderült, hogy mindenkinek van adatlapja, de az is jó lenne, ha nem kérdezné meg mindenki egyesével, hogy mi a helyzet vele. Szerintem - és remélem - hogy akinek valami vaj van a füle mögött az tudja, mert senkinek nem írunk úgy az adatlapjára, hogy ne figyelmeztetnénk az illetőt róla.

Sirandrish tiszta a lapod.

Feel Good Inc.

(#1739) Sirandrish válasza Pompi (#1738) üzenetére


Sirandrish
legenda

jólvan..nemtudtam hogy nem lehet:)
bocsesz..
és ha tiszta a lapom akkor várom türelmesen a lehetőséget:)

Es amit szinten nem lehet - vilagosan le van irva az elso hsz-ben - offolni. Kerlek ne rontsd az eselyeidet. Ezt a hsz-t nehany ora mulva eltakaritom.

[ Módosította: tiv83us ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1740) poffsoft


poffsoft
addikt

Kedves Modok!
Ha alkalomadtán nem találtatok túlságosan könnyűnek, s az egyedi avatar ismét elérhető lesz, kérném sajátomként őt:
Biglittle

[by Hasek]

Köszi!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1741) piqla


piqla
őstag

Csak kivancsisagbol kerdezem: munkalkodnak szorgos kezek azon, hogy mukodjon a rendszer, vagy kisebb problematok is nagyobb ennel jelenleg? :)

Szereted az állatokat?

(#1742) ngabor2 válasza piqla (#1741) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, dolgoznak, és jelenleg nem ez van a fontossági sor elején. egyszer majd lesz ismét. hogy mikor, ne kérdezzétek, akitől függ, az se tudja.

(#1743) Hack3er


Hack3er
őstag

Ha ujra üzemel az avatárkérés akkór ezt szeretném kérni:

Az avatárt köszönöm Lamellus kolegának :R

[ Szerkesztve ]

(#1744) ladybug


ladybug
őstag

Én is szeretném kérni avatarnak ezt:

Köszönöm.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1745) Bagira01


Bagira01
veterán

Tisztekt MODERÁTOR-ok!
Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami kizáró ok, hogy egyedi avatart igényeljek, csak a tiszánlátás végett.
Tiszetlettel:
Bagira01 :R

Nincs

[ Módosította: tiv83us ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1747) kavicssli


kavicssli
addikt

Ugyanezt szeretném kérdezni én is a moderátoroktól hogy esetleg valaim kizáró ok lehet hogy ne kaphassak avatart? Előre is köszönöm :R

Egyelore van kizaro ok - ket moderatori figyelmeztetes okan.

[ Módosította: tiv83us ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1748) tiv83us


tiv83us
veterán

Legyetek szivesek ne kerdezgessetek egyesevel, hogy ki jogosult arckepre, majd ha beadjatok a rikvesztet, akkor eldontjuk,
Aki megegyszer be ir ide meg egy ilyen kerdest, azt kapasbol kizarom a listarol.
Thx

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1749) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Tisztelt Moderátorok.
Mivel elértem a megfelelő rangot Prohardveres pályafutásom allt így szeretném megkérni az illetékes urakat,hogyha lehetségessé válik az egyéni avatar beállítása akkor legyenek szívesek beállítani nekem a saját avataromat.
Előre is köszönöm a fáradozást.

Tisztelettel Kicsirics77

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  ARCKÉP REQUEST archívum (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.